Naturhouse

Kraków

Opinie o Naturhouse

elka

acha, firma ogolnie niezla bo kiedys bylam w hiszpanii i tam ludzie sobie ja chwala, no ale chyba lepiej jak sie zna hiszpanski starac sie o prace wlasnie tam, moze tam maja inne standardy przy doborze kadry kierowniczej, bo to ma wplyw na caloksztalt

elka

kiedys bylam na rozmowie i ten pan tam byl, odnioslam podobne wrazenie, jakby zlewal ludzi i myslal o niebieskich migladach i tylko czekal zeby wyjsc na fajke, ciezko sie z nim rozmawialo, nie bardzo umial wyrazic to co mysli, chyba najlepiej zeby komunikowal sie z chlopami od pluga to by mu bylo latwiej. nawet jakby mi zaproponowal prace nie przyjelabym jej, jesli ktos ma byc moim szefem to chce zeby reprezentowal jakis poziom, tzn wyzszy niz spawacz czy dekarz po zawodowce. rozmawialam na forum z dziewczyna ktora tam kiedys pracowala w jakims centrum dietetycznym i mowila ze jest nieslowny, daje podstawe i cos mowi o premii, a pozniej sie okazuje ze zmienia zdanie, plany, chce zeby mu cos udowadniac i robi co mu sie podoba, wiec jak cos to bierzcie na pismie jak maja wygladac wasze zarobki bo bedziecie pracowali za podstawe ktora jest przecietna. poza tym lubi lizusow wiec lepiej nie miec swojego zdania. mniej wiecej tyle zapamietalam. ludzi nie szanuje, chyba mial trudne dziecinstwo.

alka

rozmawialam kiedys z chyba szefem tej firmy i bylam w szoku ze jest szefem, ludzie ktorzy zajmuja podstawowe stanowiska w firmach zagranicznych charakteryzuja sie wiekszym polotem, nie wiem czym sugerowal sie jego szef przy zatrudnianiu ale jakis wazny powod musial miec, zrezygnowalam z rozmow bo wydal mi sie niewiarygodny, ę, ą, y, ehe, aha aha, a przez telefon slowo daje prawie slyszalam jak ze mnie kpi

elena

hmm, wlasciwie ten czlowiek jest chyba najslabszym ogniwem w firmie paradoksalnie

zgadzam sie, niby pozwala mowic do siebie po imieniu ale od razu widac ze brakuje mu oglady, czasami zachowuje sie ok ale z kultura nie mial chyba do czynienia, troche jak dziecko

x

szefa charakteryzuje brak kultury osobistej, obiektywizmu i wyksztalcenia kierunkowego, mozliwe ze wogole wyksztalcenia, poza tym firma ciekawa, mozna zdobywac doswiadczenie,

Zostaw opinię o Naturhouse - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Naturhouse