Opinie o Naturhouse Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Naturhouse Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Naturhouse Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Naturhouse Sp. z o.o. w Łódź

Dobitnie Nowy wpis

Zalosna firma ktora jest uwazana przez wielu za korporacje. Korporacje w ktorej centrali pracuje raptem 5 osob ktore ciagna cala firme do przodu. NIe dosc ze jest ich malo to jeszcze sa nie doceniani i gnojeni na kazdym mozliwym etapie. Zero podwyzek, zero socjalu, zero premii i zero wdziecznosci. Pracuja przy zdezelowanych biurkach na 10 letnich komputerach. Nie polecam.

Kulawiak Nowy wpis

W tej firmie nie ma już czego szukać. ZERO profitów pracowniczych - ŻADNYCH multisportów, o prywatnej opiece medycznej można pomarzyć, brak bonów, paczek na święta, paczek dla dzieci, zero funduszu socjalnego, zero podwyżek od wielu wielu lat, zero premii, zero zorientowania na franczyzobiorców - ludzi, którzy są fundamentem tej firmy i to z nich firma czerpie zyski, zero nawet podziękowania za pracę i zaangażowanie. Masz jakieś pomysły, chęci? Zachowaj je dla siebie... Obecnie ta firma to jedno wielkie (usunięte przez administratora)!

Kinol Nowy wpis

Szanowny pan i władca tego przybytku powinien chyba już opuścić ten ziemski padół, a przynajmniej oddać stery... To co się tam obecnie wyprawia to cyrk na kółkach! Bez zmiany osoby dyrygującej nic się nie zmieni i firma zaraz się zawinie. Niestety w pewnym wieku powinno się już odejść na emeryturę, a władzę przekazać komuś młodszemu...

Zawiedziona

Asystentka zajmuje się głównie sprzedażą suplementów. Sprzątanie i ciągłe ulotkowanie najlepiej w pełnym białym uniformie. Dodatkowo akcje promocyjne w różnych godzinach i miejscach, prowadzenie social mediów i wszelkich spraw w placówce, oprócz dietetyki. Stanowczo za małe wynagrodzenie.

Paulina
@Zawiedziona

Dziękuję, że dokładnie opisałaś jak wygląda zakres obowiązków pracownika w Naturhouse. Czy możesz napisać coś więcej na temat wynagrodzenia? Jak wysokie ono jest i czy są możliwe jakieś dodatkowe premie? Jeśli tak to zastanawiam się jakie warunki trzeba spełnić.

Naturhouse Nowy wpis
@Zawiedziona

Asystentka nie zajmuje się dietetyką. Dietetyka zajmuje się dietetyk w gabinecie. Do obowiązków asystentki należą: - profesjonalna obsługa klienta zgodna ze standardami firmy Naturhouse; - nawiązywanie trwałych relacji z klientem, budowanie przyjaznej atmosfery i zaufania; - sprzedaż i promocja produktów z asortymentu Naturhouse; - aktywne promowanie centrum Naturhouse; - zaangażowanie w akcje promocyjne prowadzone przez centralę Naturhouse; Wynagrodzenie, jak i premie zależą od właściciela placówki (firma działa na zasadzie franczyzy, więc każda placówka ma osobnego właściciela).

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Naturhouse Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Kacper

A szukają nowej asystentki?

Ciekawska Zośka

Idę dzisiaj na rozmowę kwalifikacyjną na stanowisko asystentki ;) Czego się spodziewać? W ogóle co należy do zadań takiej osoby?

Basia299

Pracuję od 2 lat jako dietetyk w jednym z centrów Natur House w centralnej Polsce (nie będę ujawniać lokalizacji). Przyznam , że niewiele firm może zapewnić pracownikom taki pakiet materiałów i fachowej wiedzy, jak Natur House. Już na początku zaczynasz od szkolenia w centrali, później co jakiś czas szkolenia, materiały, fachowa wiedza o suplementach – ja polecam i jestem zadowolona.

Olga K

Hej, czy wiecie coś więcej w tym temacie? Rok temu uzyskałam tytuł magistra na kierunku Dietetyka i od tego czasu próbuję znaleźć pracę w zawodzie. Mąż motywuje mnie do założenia własnego centrum dietetycznego NaturHouse. Nie wiem, jednak czy dam radę. Prowadzi ktoś swoje centrum? W ramach researchu odwiedziłam kilka centrów i pytałam, jak to wygląda. Opinie są super, ale jeszcze się waham. Czekam na Wasze relacje :)

admin

Miałeś doświadczenie w pracy w firmie Naturhouse Sp. z o.o.? Pomóż innym znaleźć pracę i podziel się swoją opinią.

Zostaw merytoryczną opinię o Naturhouse Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Naturhouse Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Naturhouse Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Naturhouse Sp. z o.o.?

Naturhouse Sp. z o.o.