Naturhouse Sp. z o.o.

Łódź

Opinie o Naturhouse Sp. z o.o.

Olga K

Hej, czy wiecie coś więcej w tym temacie? Rok temu uzyskałam tytuł magistra na kierunku Dietetyka i od tego czasu próbuję znaleźć pracę w zawodzie. Mąż motywuje mnie do założenia własnego centrum dietetycznego NaturHouse. Nie wiem, jednak czy dam radę. Prowadzi ktoś swoje centrum? W ramach researchu odwiedziłam kilka centrów i pytałam, jak to wygląda. Opinie są super, ale jeszcze się waham. Czekam na Wasze relacje :)

Miałeś doświadczenie w pracy w firmie Naturhouse Sp. z o.o.? Pomóż innym znaleźć pracę i podziel się swoją opinią.

Zostaw opinię o Naturhouse Sp. z o.o. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Naturhouse Sp. z o.o.