Naturhouse Salon Dietetyczny

Rybnik

Naturhouse Salon Dietetyczny

Opinie o Naturhouse Salon Dietetyczny

Wiesz jaka atmosfera panuje w firmie Naturhouse Salon Dietetyczny? Pracownicy są dla siebie pomocni czy wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię!

Uprzejma
@admin 12.08.2015 22:21

Atmosfera w NH w Rybniku jest bardzo przyjemna, zarówno Asystentka jak i Pani Dietetyk są sympatyczne. Układając dietę Pani Dietetyk podchodzi do każdej osoby indywidualnie, a przede wszystkim praktycznie cały czas jest dyspozycyjna czy telefonicznie, czy też mailowo (oczywiście jeśli w danej chwili nie prowadzi wizyty, ale wtedy zawsze jest telefon zwrotny). Co do efektów kuracji to jeśli ktoś stosuje się do zaleceń to nie ma problemu i spadek wagi można zaobserwować już po pierwszym tygodniu. Z czystym sumieniem polecam https://naturhouse-polska.pl/adresy-centrow-nh/slaskie/rybnik/centrum-dietetyczne-naturhouse/

Zostaw opinię o Naturhouse Salon Dietetyczny - Rybnik

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Naturhouse Salon Dietetyczny