Naturhouse Polska

Toruń

Opinie o Naturhouse Polska

poszukującapracy

To prawda @janinka ciekawe czy poszukują dietetyków czy kogoś takiego..

mutu

to sie nazywa brak umiejetnosci i wiedzy z zakresu zarzadzania i przywodztwa. jak nie wie co zrobic to mu puszczaja nerwy. jak mozna komus takiemu dac tak odpowiedzialna funkcje. motywowanie personelu na poziomie taniej firmy akwizycyjnej albo nawet i to nie, poprostu cos takiego nie istnieje wogole

echo

co tu duzo gadac. to bylaby naprawde fajna firma gdyby nie jeden czlowiek. niestety on burzy calosc. ma humory i nie kontroluje swoich emocji, jego zachowanie jest jak to powiedzial inny czlowiek ktorego lubilam poprostu niebiznesowe. na tym zakoncze, wszyscy ktorzy tam pracuja badz pracowali beda wiedzieli o co chodzi :/ ze wzgledu na te osobe musze calosc ocenic slabo, bo ona niestety ma duzy wplyw na calosc

firma dziad

Zostaw opinię o Naturhouse Polska - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Naturhouse Polska