Opinie o SMF Poland Sp. z o.o. w Świdnik

SMF Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Świdniku k/Lublina działa na terenie Regionalnego Parku Przemysłowego od roku 2006. Główna siedziba firmy znajduje się w Niemczech i istnieje na rynku globalnym od 17 lat. Firma zajmuje się głównie produkcją i dystrybucją maszyn wydmuchowych HS, COMBI , STRATOS , OPTIMA do produkcji butelek PET o wydajności od 2000/h do 10 000/h, stawiaczy butelek, osiowych orientatorów, urządzeń do automatyzacji i transportu butelek na automatycznych liniach napełniania. Nasze rozwiązania kierujemy do klientów poszukujących maszyn do produkcji butelek typu PET o małej i średniej wydajności, starając się dostosować je do wymogów rynków lokalnych. Strategia rozwoju firmy, zbudowana na bogatym i wieloletnim doświadczeniu jej właściciela w branży opakowań PET, opiera się na promocji i sprzedaży nowoczesnych, innowacyjnych rozwiązań dla przemysłu opakowań. Zakłada ona globalny charakter działania firmy, bliską współpracę z jednostkami naukowo - badawczymi co daj

Branże: Produkcja maszyn specjalnego przeznaczenia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SMF Poland Sp. z o.o. w Świdnik

Ciekawe co na to inspekcja

Za kraty to pójdzie ten co dzień wolny z 2018 daje już w 2017 taki mądruś. To nie pracownicy, nie zapłaci rachunku za prąd.

Di_ipa za krzaka
@Ciekawe co na to inspekcja

jak się na to zgadzasz to co się dziwisz, zgłoś kozaku sprawę i po kłopocie.

człowiek pomyłka

Panie Sławomirze mam pomysł co zrobić żeby już Pan nie musiał całkiem nic nie robić, jako że i tak już musimy za Pana wszystko poprawiać, to i poswiecimy się i może odbierzemy Pańską wypłatę, co Pan na to?

Jestem to widzę
@człowiek pomyłka

Zajmij się swoją wypłatą, szkoda ci? Zrobił kiedyś to dalej to powtarza, zawsze zmiany są trudne... Kilku takich w firmie jest, Ale co kogo to obchodzi. Tak jak jareczek, ludzie zrobią a ona zbiera pochwały... Lizanie lizanie lizanie.

@Jestem to widzę

Jego wypłatę to podzielił bym na dwa i przyjął 2 swiezakòw, więcej pożytku było by z nich.

wygrałeś wycieczkę!

Dam sobie rękę uciąć że znów będą małe problemy z tym powietznym może w nagrodę lot do Gwinei dla gwiazdora?

Jak zawsze
@wygrałeś wycieczkę!

XD

Tomcio

Obowiązki konstruktora SMF Montaż konstrukcji i elementów maszyn Projektowanie i wdrażanie prototypów nowych urządzeń Analiza i optymalizacja konstrukcyjna istniejących oraz nowych prototypów Sporządzanie dokumentacji wykonawczej Nadzorowanie i współpraca z dostawcami części i materiałów Opracowywanie i aktualizowanie dokumentacji techniczno-ruchowej wdrażanych maszyn i urządzeń Współpraca z zespołem monterów i rozwiązywanie problemów wynikłych w trakcie montażu Wymagania: Wykształcenie wyższe techniczne, preferowany kierunek: mechanika i budowa maszyn lub pokrewne Doświadczenie w projektowaniu zautomatyzowanych urządzeń produkcyjnych- 2 lata Dobra znajomość oprogramowania Inventor, Solid Edge, NX, CAD (jednego z nich) Wiedza z materiałoznawstwa oraz technologii wytwarzania (obróbka plastyczna metali, łączenie metali, obróbka skrawaniem, wykończenie powierzchni itp.) Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego Wiedza w zakresie podstawowych obliczeń wytrzymałościowych Kreatywność, samodzielność, operatywność i dynamizm w działaniu Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole, Prawo jazdy kat. B, Znajomość jęz. angielskiego umożliwiająca kontakt z klientami zagranicznymi Oferujemy: Możliwość dalszego rozwoju zawodowego Atrakcyjne wynagrodzenie Stabilną formę zatrudnienia Udział w tworzeniu i wdrażaniu nowych technologii Duże pole do samodzielnego działania. I czego można chcieć od takiej firmy?

piotr - kolega meblarza
@Tomcio

za takie umiejętności wynagrodzenie powinno oscylować w granicach 10000 netto i jest to dolna półka.

Ha ha ha
@piotr - kolega meblarza

A stanowiska kierownicze w tej firmie powinny być dla ludzi wykształconych i kumatych a nie po fachu meblowym

Specjalista Ds. Sprzedaży

ZALECAM OMIJANIE SZEROKIM ŁUKIEM TEJ FIRMY - zwłaszcza jeśli ktoś jest nieprzyzwyczajony do grubiaństwa, prostactwa, (usunięte przez administratora) , już na etapie rozmowy kwalifikacyjnej. W tej chwili jest prowadzona rekrutacja na stanowiska handlowca z językiem francuskim - niefortunnie przyjęłam zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną, nie przejrzawszy wcześniej opinii o firmie i tego co można się spodziewać już na etapie rozmowy.... ( nie traciłabym swojego czasu i nerwów ). Przyjęła mnie przestraszona pani kadrowa, uprzedzająca że "pan prezes lubi zagadki matematyczne, logiczne, równania z jedną niewiadomą etc" - bardzo się przejęła widząc , że się pomyliłam przy ktorymś z działań z tabliczki mnożenia ;) Wstyd?może i trochę :) , natomiast , taką mam refleksję, że chyba bardziej wstydzić się powinien człowiek któremu pojęcie kultury osobistej jest w zasadzie całkowicie nieznane, zwłaszcza gdy zajmuje wysokie stanowisko.....( ja jestem "tylko" filologiem, tłumaczem, pracuję z językami od 15 lat, matematyczne wzory, formułki, nigdy potrzebne mi nie były, choć rozliczałam np czas pracy- i tu zawsze sięgałam po arkusze excell i kalkulatory...) ; Ale po kolei. Po rozmowie z panią kadrową - przyjemna dość rozmowa z panem dyrektorem, w zasadzie już zaczęłam przekonywać się że to w porządku oferta, własnie akurat dla mnie - pan dyrektor przekonywał mnie że głownie potrzebne są zdolności komunikacyjne i umiejętność nawiązania relacji z klientem. Tak więc rozmowa o potędze pozytywnego myślenia, niezrażania się, umiejętności dostrzeżenia potencjału w sobie i innych, umiejętności miękkich, negocjacyjnych,wizja dobrych zarobków, podróży służbowych etc. Sam miód :) Ostatnim etapem miała być rozmowa z panem prezesem. Przyszedł po dłuższej chwili, razem z panem dyrektorem. W zasadzie wtoczył się, nie zaszczyciwszy mnie spojrzeniem, jakiejś :bry"rzucone w ścianę - wziął moje cv z widoczną wzgardą i zaczął się popis jego możliwości:) atakowania, ośmieszania, dyskredytowania, próby sprowadzenia mnie do parteru, zbicia z tropu, pokazania mi gdzie moje miejsce w szeregu...... dowiedziałam się m.in że mój błąd w tabliczce mnożenia to tak naprawdę jest wyznacznik tego , że nie umiem logicznie myśleć, a więc nie nadaję się na stanowisko handlowca z językiem francuskim:) ach, i jeszcze koronnym argumentem mającym dowodzić że się do żadnej poważnej pracy nie nadaję był fakt że zmieniłam po 12 latach pracę na inną ( bo gdybym była coś warta, to zrobiłabym karierę tam, zamiast zmieniać wtedy pracę, na lepszą:). w pewnym momencie tych grubiańskich, bełkotliwych tyrad, przerywania mi ciągle, napastliwych pytań na które własciwie nie chciał słyszeć do końca odpowiedzi - odpowiadałam już tylko -tak, rozumiem , że pan tak uważa. Nie powiedziałam na gorąco co myślę o tym panu, dlaczego? bo zwykle tak jest że wrażliwy człowiek próbuje do końca utrzymać się na swoim poziomie kultury osobistej ( na jakimkolwiek poziomie, jakiejkolwiek kultury i jakichkolwiek standardów prowadzenia rozmów kwalifikacyjnych). Bo jest w szoku że ktoś taki w obecnych czasach się uchował i zajmuje wysokie stanowisko - kierownicze stanowisko, jest prezesem firmy , ma do czynienia z ludżmi, pracownikami, klientami , również zagranicznymi.....(podczas gdy tak naprawdę- w normalnym świecie mógłby co najwyżej wywozić śmieci,-najlepiej samotnie- z tym poziomem kultury osobistej , który prezentuje....). W pewnym momencie zaczął mówić o mnie do pana dyrektora, jakby mnie nie było...... i na tym się zakończyła ta ponura farsa, w jakiej miałam nieszczęście uczestniczyć- na szczęście, nawet gdyby mi zaproponowano tam pracę, to już przynajmniej wiem, że za żadne pieniądze nie pójdę nawet spróbować, otwierać świetlaną karierę handlowca na sekretariacie :) trochę już mam za dużo lat, doświadczeń i wykonanej pracy nad sobą,nad swoim poczuciem wartości i oczywiście żaden gbur nie jest w stanie mi tego zabrać, ani nawet drasnąć- bo po porostu wiem, że taki osobnik nigdy nie będzie moim szefem. I nie, nie jest to jakiś rewanżyzm z mojej strony, nie lubię karmić się negatywną energią długo -umieszczając tu post, chciałabym trafić po prostu do jak największej liczby osób, które rozważają aplikowanie tam- bardzo chciałabym żeby na to nie było przyzwolenia w naszym kraju- firma zarządzana przez takich prostaków, firma na której rentowność pracują upokarzani i wyzyskiwani przez takiego człowieka ludzie - w zasadzie nie powinna mieć racji bytu. Moim w zasadzie jedynym kosztem było stracone pół dnia, i uczucie niesmaku/niedowierzania , którego wciąż nie mogę się pozbyć - jedno jest pewne, że pan Kulczycki raczej nie przyspieszył procesu rekrutacyjnego na stanowisko handlowca - będę gorliwie odwodzić wszystkich znajomych od aplikowania tam:) krzyżyk na drogę wszystkim Januszom biznesu ;)

nie mam pytań;)

Student

Zostałem zaproszony na rozmowę. Dodam że jestem studentem Politechniki. Poszedłem na rozmowę i tej rozmowy nie odbyłem czekałem aż szanowny Pan ,, prezes" znajdzie chwilę czasu dla mnie czekałem 2 godziny po 2 godzinach wyszedłem. Dodam iż firma sama zaproponowała mi datę i godzinę rozmowy

Byłem widziałem
@Student

czego tu się po nich spodziewać, szkoda zdrowia...

Niezadowolony

Praca w tej firmie to kpina, brak szacunku dla pracownika na każdym z możliwych szczebli. ODRADZAM!

ciekawy

Jest ogłoszenie na głównego księgowego, ktoś coś wie? Co się stało? Jak płacą? Czy w ogóle płacą?

Ja on wy
@ciekawy

trzeba być totalnym baranem aby pójść teraz do tej firmy na takie stanowisko wiedząc co robią w firmie, Główny księgowy ? Tam kase trzyma jedna osoba i jeden rudy wydaje ją w sklepie rodzinnym w lublinie a reszta to tylko pacholki. Pozdrawiam czule wszystkich ale nie kadry.

O.S.

Jak widzę każdemu Pan (usunięte przez administratora) proponował to samo. Jednak sposób prowadzenia przez niego rozmowy wołał o pomstę do nieba, zero profesjonalizmu. Dobrze gościa odczytałem i zlałem ten jego pseudo okres próbny. Nie polecam firmy, jednak prawdę tutaj ludziska piszą.

alfred

co ten kierownik pieprzy z chin to importuja i tu sprzedaja ,

Rekrutacja w SMF ????

Rekrutacja na stanowisko specjalista ds. zaopatrzenia w SMF Technology. W lipcu aplikowałem na ww. stanowisko i zostałem zaproszony przez kierownika produkcji na rozmowę rekrutacyjną. Kierownik przeprowadził ze mną rozmowę osobiście bez udziału pracownika działu kadr. Dowiedziałem się, że firma zajmuje się produkcją urządzeń do wydmuchiwania butelek, zatrudnia ok. 250 osób oraz eksportuje produkcję za granicę, min. do Chin. Kierownik zaproponował wynagrodzenie 3-3,2 tys zł brutto. Mimo dużo większych oczekiwań przystałem na tą kwotę. I tu zaskoczenie, kierownik zaprosił mnie tygodniowy płatny test. Dowiedziałem się, że w testach biorą już udział inne dwie osoby. Obiecał, że w kolejnym tygodniu do mnie zadzwoni i potwierdzi termin próbnej pracy. Niestety telefonu się nie doczekałem. Po tygodniu zadzwoniłem osobiście. Pan z recepcji uprzejmie poinformował, że zapyta kierownika. Po kilkunastu minutach oddzwonił i powiedział , że firma już wybrała pracownika. Tyle, że rekrutacja dalej trwa. Na portalu "pracuj.pl" od miesiąca pojawia się cyklicznie ogłoszenie o naborze na ww. stanowisko. Mam już ponad 20 leni staż i brałem udział w niejednej rekrutacji. Ta w SMF przypomina mi raczej kasting na lokatora taniej stancji zaimprowizowany przez studentów. Nawiązując do specjalizacji firmy, jest to zwykłe "dymanie" ludzi a nie butelek. Po co nam takie firmy w strefie ekonomicznej?

pogromcy karakanów

Rudy jak rudy... ale ten mały karakan to chyba wszystko poliże aby spinać się wyżej.

Abc

Rudy weź Ty się w końcu do jakiejś roboty!

abcde

jak postępuje kariera J. K ? już jest taki jak T.Z ? czy jest gorzej u Was? chełmski meblowy karierowicz

Smf

SMF jest krainą chłodziwem i karami płynącą!

MaajSter

ścinałbym i qazqaz gwiazdorzysz

qazqaz

Hehehehe, jak to gdzie, juz nie ma. Został tylko na zdjęciach i filmie. A wiem kto go ma.......

ścinałbym

a gdzie jest cis?

shit mashine fabric

a redaktorem naczelnym jest kat mró ? sam już nie wiem kto zarządza tą firmą i w jakim to kierunku zmierza

Smf

Polecam książkę "Jak rozwalić firmę w kilka tygodni. Poradnik i instruktaż". Autor Tom Zabor...

Uczeń Dałnmaj sam miał dauana ...

Mimo ze robole a jednak za 2000 zł na czysto zdolni.... Tylko szkoda , ze oczy nie skazone inteligencją !!! :)

kierownik bez szkoły
@Uczeń Dałnmaj sam miał dauana ...

Zrobię dla ciebie wszystko, nawet kibel dla ciebie zamknę. Brnijmy tak dalej.

Zostaw merytoryczną opinię o SMF Poland Sp. z o.o. - Świdnik

• Jak się pracuje w SMF Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SMF Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SMF Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 2 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SMF Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w SMF Poland Sp. z o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SMF Poland Sp. z o.o.