Opinie o rossmann.pl - Rossmann Supermarkety Drogeryjne Polska sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Rossmann. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Rossmann na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rossmann w Warszawa

XXX

zarobki minimalne a kierownicy mobingują jak tylko mogą ..wizja białego fartuszka slicznie prezentującego się przy kasie to wielka zmyłka ...zaplecze przedstawia całkiem inną rzeczywistość ...w Łodzi na Św.Teresy mieli taką kierowniczkę tyrankę Milenkę a jej współpracownice jak te pieski z jęzorkami na brodzie donosiły jej o wszystkim smutne ale cóż widocznie i takich głupich ludzi świat potrzebuje ..

zniesmaczona

najbardziej beznadziejnym kierownikiem ze wszystkich sklepów sieci ross była Milenka z Łodzi ..co za porażka ,mobbingowała na każdym kroku bez żadnych ogródek dzień w dzień to samo ...ale na szczęście już tam nie pracuje ..Ona z tego co mi wiadomo też nie ....

ewcia

Witam chciałabym się dowiedzieć ile wynoszą zarobki kierownika w Rossmanie i jak wygląda jego praca,chciałabym bardzo zmienić prace,ale boję się że mogę podjąć złą decyzję.Bardzo proszę was o odpowiedzi

Hej chciałam zapytac czy dobre sa warunki jak zachodzisz w ciąże?

Aż tyle osób prowadzi rozmowy kwalifikacyjne? Mają na to czas i pieniądze w czasach kryzysu? Dziwne... Ta bańka mydlana pewnego dnia pęknie. Pierwsze symptomy już są. Wszystko w ich sklepach podrożało.

Jakie pytania?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
Świętochłowice
Job Point Sp. z o.o.
pola

Szukam innej pracy. Grafiki ciągle zmieniane, podawane do informacji pracowników trzy dni wcześniej. Praca ciągle popołudniu bo przecież Pani kierownik musi przyjść na rano, żeby wyjść o 15/16. Ciągłe obcinanie godzin, ciągłe poganianie pracownika. Przy woborze urlopów pierwszeństwo ma kierownik, zastępca, rodzice, asystenci, kasjerzy. Jak nie masz dzieci to masz problem, urlop w maju albo wrześniu. KLIENCI SĄ NAJGORSI, CHAMSTWO I PROSTACTWO. WYZYWAJĄ CIĘ A TY MUSISZ SIEDZIEĆ CICHO I SIĘ UŚMIECHAĆ. NIE MOŻESZ NIC POWIEDZIEĆ! KLIENCI MYŚLĄ ŻE MY JESTEŚMY SŁUŻBĄ, ZA MARNĄ STAWKĘ MAMY WIEDZIĆ WSZYSTKO A SAMI SĄ KRETYNAMI KTÓRZY NADUŻYWAJĄ SŁÓW "JESTEM PRAWNIKIEM MAM TAKIE PRAWO" [WSZYSTKICH PRAWNIKÓW ZACHĘCAM DO PRZECZYTANIA DEFINICJI, BĘDZIECIE WIEDZIEĆ CZYM RÓŻNI SIĘ PRAWNIK OD ADWOKATA] MASAKRA!!! jak macie inny wybór to nie polecam.

ggr

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna ?? Dzięki

Miśka

Pracuje ok 7 miesięcy i zastanawiam się nad odejściem. Dostawy w nocy - masakra - dwie kobiety rozładowywujące średnio 20 palet. Grafik jest nonstop zmieniany, bo większość aby mieć pewne wolne woli rzucić zwolnienie lekarskie. Jak ktoś wcześniej wspomniał - wykonujesz jednocześnie kilka rzeczy na raz i zawsze za mało, za wolno. Nigdy jeszcze spokojnie nie zjadłam nawet kanapki

mała

dramat...tyle mogę powiedziec,nie doceniają pracowników wogóle,u nas kierownik regionalny stosuje mobing psychiczny 5 dziewczyn juz odeszło ja też mam zamiar...

alex

na jaki adres mejlowy można wysłac skargę na kierownika sklepu?

jarecki84

zajmuje się obsługą rossmanów i to co w centrali wymyślaja to głowa mała,banda debili,idiotów,kretynów,którzy nie mają pojecia o prowadzeniu firmy,od czasu do czasu mam spięcie z ekipom jednego ze sklepów w wawie,uwazaja się za swiete krowy a tak naprawde same dają dupy,a obrywa pracownik firmy zewnętrznej,bo grubej,rudej,wrwdnej swinie coś sie nie podoba.ide stym do sondu za pomuwienia,oszczerstwa i pisanie nie prawdy

meduza

Wykorzystują ludzi na maxa, grafiki zmieniane są co drugi dzień. Nie masz stałego grafiku na cały miesiąc. Nie może Ci nic wypaść masz być 100% dyspozycyjna. Raz jak pow. że mam inne plany to dowiedziałam się że jestem własnością rossmanna i mam być dyspozycyjna to podobno jest w umowie. A nie ma.

meduza

Nikomu nie polecam praca ciężka szczególnie nocki. Płacą jako tako. Wszystko zależy od ilości godzin. Klienci nie mają za grosz szacunku to jest przykre. Traktują jak śmiecia bo im się wszystko należy teraz i natychmiast. A na kierownika też przyjmują bez żadnego doświadczenia, tylko potem przez pół roku załoga się męczy z taką osobą bo wszystkiego trzeba uczyć a kasę to wiadomo kto bierze. omijajcie to miejsce lepiej już pójść pracować do Hebe.

krap

zwolnienie nalicza sie tak jak mialas zaplanowane godziny w grafiku, np ze pracujesz pon-sro-piat . to za te trzy dni masz naliczone zwolnienie i uwzglednione godziny w rozliczeniu miesiecznym. wiec najlepiej jest isc na zwolnienie jak sie ma duzo godzin w danym tygodniu :P

Daria Łódź

A jak to jest z l4? Jeżeli je wezmę to jak to jest wyliczane, skoro "wypadam" z grafiku na te kilka dni. Szukam w internecie, ale nie mogę nic odnaleźć na ten temat jak to funkcjonuje w tej firmie

Pyskowice

Następna firma która będzie wyzyskiwać na rynku. Jak ma rozwijać się nasza gospodarka kraju jak pracownik w Rossman zarabia na umowie śmieciowej pracując na trzy zmiany za 1300zł???? to co taki pracownik może sobie kupić za takie grosze, opłacić czynsz, energię, gaz i brakuje na ratę za mieszkanie, czy w ten sposób napędza się gospodarkę kraju!!! tak ty masz być dyspozycyjny masz na nich harować za te grosze na te lalunie z biura które tak naprawdę nie umieją przeprowadzić normalnej rekrutacji i rozmowy tylko przedstawiać zdjęcia na planszach. Ale, ale za to dostaniesz kartę multisport i bułeczkę w pracy, tylko czy po takiej harówie będziesz miał jeszcze siłę pójść na siłownie, którą to będziesz mieć w Rossman ciągnąć wózki z towarem, bo wózek elektryczny dostajesz tylko po uważaniu kierownika magazynu, przyjmują ludzi do pracy i od razu dzielą na dwie grupy, na tych lepszych i gorszych, jedni dostają wózki drudzy nie dostają bo tak upodobał sobie kierownik magazynu. Zakłady które zatrudniają i wynagradzają w ten sposób napędzają ubóstwo i biedę w kraju, sami doprowadzają do takiej sytuacji, do poniżeń i niegodności człowieka. Szkoda tylko że nie widzi tego ministerstwo pracy, państwowa inspekcja pracy, rzecznik praw obywatelskich a może samemu warto się tym zainteresować, zająć się i poruszyć ten problem???

Mimi

Hej, basiaaa oczywiście, ze możesz iść już na zwolnienie u nas dziewczyna na sklepie miała podobną sytuacje. A jesli chodzi o pracę to róznie mi np odpowadała praca 12h przy czym mogłam mieć z tego tytułu dni wolne (nie licząc odbiorów) ale teraz max po 8h (nie licząc weekendów). Osobiście denerwuje mnie to, że jest bardzo mała rożnica jeśli chodzi o pensję miedzy kasjerem a asystentem (przy całym etacie), a ilosc obowiązków jest znaczna. Nie wiem jak jest na innych sklepach ale u nas kierowniczka potrafi w ciągu miesiąca zmienić grafik min 5 razy. Więc tak naprawdę nie można też nic zaplanowac.

basiaaa

Pracuje w rossmanie po 3 miesiącu okresu próbnego ktory konczył sie 31stycznia 2015 dostalam umowe od 1 lutego 2015 do 2018 roku w piąttek 7 lutego dowiedzialam sie ze jestem w ciazy czy przysługuje mi ochrona lekarz chce mnie wyslac juz na zwolnienie bo jest to praca wysiłkowa. czy Mogą mnie zwolnic??czy lepiej powiedziec i dac zwolnienie po 3 miesiacu ??

ups

Hej praCuje w rossmanie już cztery miesiące i z miesiaca na miesiąc wydaje mi się że coraz mniej godz robię tylko głupie nocki gdzie się na robisz jak swinia a pieniądze płacą bardzo małe za trzy nocki miesiącu dostajesz yyy 7 zł ?? śmiech na sali. To.nie długo na małym sklepie będzie nas 20 i będziemy robic po 20 godz w miesiącu. Żal. Zastanawiam się nad odejściem........

sandra

Hej mam pytanie może ktos mi odpowie

Gusia

Ja czekałam miesiąc na odpowiedź, także jest szansa zawsze :) Natomiast co do samej pracy... Odradzam, pracuję na stanowisku kasjer-sprzedawca prawie 3 lata, o tyle o ile koleżanki i kierownictwo ze sklepu super i nie zamieniłabym ich na nikogo innego o tyle góra/centrala/ to porażka. Za dużo nie zarobicie, na każdym kroku cięcie kosztów, nie dbają praktycznie wgl o pracownika, tylko coraz więcej roboty i chorych przepisów, brakuje ludzi do pracy, ale nie mają sklepy "wydajności" i takim sposobem przy 19 tys dziennie są dwie dziewczyny rano, kierownik i dwie dziewczyny po południu, a siedząc na kasie robisz 3 inne rzeczy. Asystentki wcale nie mają wiele lepiej jeżeli chodzi o wypłatę, a obowiązków 2/3 razy więcej. Rozliczają Cię za inwentaryzacje z 2014 roku na warunkach jakie panują w 2015, a nie w 2014 a przecież prawo nie działa wstecz czyż nie ? Osobiście swoją pracę lubię, ale takiego nieszanowania pracownika nie doświadczyłam nigdzie. Bo, żeby opłacić gwiazdę z okładki magazynu "Skarb" która jest dla klientó bezpłata, to jednka ktoś grube miliny musi zapłacić. Pewnie powiecie zmień pracę, na jaką ? Jak żyjemy w takim kraju, gdzie nie pogardzisz nawet pracą na 1/2 etatu za 800 zł tak jak oferuje Rossmann, byle by mieć coś niż nic, jasne możesz zarobić więcej przez nadgodziny, ale jak zarobisz za dużo w jakimś miesiącu to na pewno obetną Ci tak w przyszłym, że będziesz miał niewiele ponad swój etat. To nie jest żalenie się, tylko ostrzeżenie, bo ten kto pracuje 5, 6 lat zrozumie o czym mówię. Na początku wydaje się super, kolorowo a potem widzisz co się dzieje i w słynnej Biedronce mają 2 razy lepsze warunki pracy i wynagrodzenia, ale dostać się tam to też wyzwanie. Pozdrawiam ciepło i życzę powodzenia :)

Zostaw merytoryczną opinię o Rossmann - Warszawa

• Jak się pracuje w Rossmann?

Zobacz opinie na temat firmy Rossmann tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 265.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rossmann?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 195, z czego 9 to opinie pozytywne, 114 to opinie negatywne, a 72 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Rossmann?

Kandydaci do pracy w Rossmann napisali 35 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Rossmann
2.1/5 Na podstawie 546 ocen.

Rossmann