Opinie o rossmann.pl - Rossmann Supermarkety Drogeryjne Polska sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Rossmann. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Rossmann na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rossmann w Warszawa

Jolo

A jak wyglada grafik chodzi mi czy sa dwie zmiany czy pracyje sie caly dzien i pozniej jakies wolne dni . Czy asystent tez tak samo pravuje po tyle godzin i jakie sa zarobki na asystenta ????

Najlepszy pracodawca ever!!!

Laura

Jak ktoś łączy to co lubi robić z pracą to już nic więcej nie potrzeba. Rossmann ma dobrą opinię jako pracodawca i myślę, że dlatego mi się tu dobrze pracuje.

Zgredi

Witam, jaka jest stawka godzinowa brutto na stanowisku kasjer-sprzedawca w Warszawie?

Aż tyle osób prowadzi rozmowy kwalifikacyjne? Mają na to czas i pieniądze w czasach kryzysu? Dziwne... Ta bańka mydlana pewnego dnia pęknie. Pierwsze symptomy już są. Wszystko w ich sklepach podrożało.

Jakie pytania?

logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
riki

Ile zarabia asystent kierownika? Jest rekrutacja na śląsku, nie wiem czy jest sens wysyłać swoje CV. Jak zmieniać pracę to na lepsze.

Mania

Jeśli komuś nie podoba się praca w handlu to może zmienić pracę. Po co psuć atmosferę pozostałym osobom?

Felka

Fajna sieciówka, a pracownicy muszą się dostosować.

Felka

Młodszy Administrator - Pracownik Helpdesk czy jest ta oferta aktualna?

zainteresowana

A co powiecie o rossmanie w Grójcu? Chciałabym zaaplikować na asystenta ale trochę się obawiam bo tam w ciągu pół roku jest trzecie przyjęcie na to stanowisko.

Alicja

Najgorsza firma w jakiej pracowałam ! ! ! to co tam się wyczynia to obłęd, jak można ustalać milion procedur nie przestrzegając kodeksu pracy ! Gdzie są regionalne bo nie rozumiem tego, że na jednym sklepie kierowniczka siedzi na kasie wykłada towar po prostu pracuje, a na innym drze się na zapleczu załatwiając swoje prywatne sprawy przez telefon, jest rozchwiana emocjonalnie i to oczywiście przekłada się na zespół. Dlaczego na tablicach korkowych na zapleczu, gdzie powinny wisieć ważne informacje nie ma numeru do osoby regionalnej ? firma chce zamiatać pod dywan ... Kierownik jest również pracownikiem firmy wiec Panie które noszą czerwone fartuchy niech wezmą się za pracę, której jak widać w Rossmannie nigdy nie brakuje ... Nie wspomnę o grafikach ciągle zmieniających się co jest łamaniem kodeksu pracy, i jest ustawieniem pracownika już do roli niewolnika. BHP w tej firmie to też żenada. Jestem osobą dość silną psychicznie z otwartym umysłem, była to moja 4 praca poprzednia była również ciężka, ale cieszę się, że uwolniłam się od tego OBOZU PRACY bo inaczej wylądował bym u psychiatry. Wstyd mi, że tam pracowałam... !

Nowa
@Alicja

witam jakie zarobki dla asystenta ??? Na rękę...

Justyna
@Alicja

Pracując w Rossmannie w Drezdenku (lubuskie) wspomnienia nie są miłe. Zastępca kierownika była okropna!!! Ledwo zaczynałam tę pracę bez żadnego doświadczenia, więc wiadomo, że wszystkiego musiałam nauczyć się od podstaw, Ale tej pani to nie obchodziło, byłam poganiana notorycznie, kiedy czegoś nie wiedziałam i zapytałam grzecznie o to, patrzyła na mnie z wielkim zdziwieniem , że jak mogę tego nie wiedzieć, przecież to takie oczywiste... Gdzie najpierw kazała mi pytać o wszystko jeśli nie jestem czegoś pewna lub czegoś nie wiem. Kiedy liczyłam kasetke na koniec pracy również byłam poganiana, Tylko, że sory ale liczyłam nie swoje pieniądze do cholery. Jak się pomyliłam to wychodzi co? Manko. Czyli co za tym idzie, sprawdzenie całego sejfu i mojej kasetke raz jeszcze czy aby na pewno dobrze przeliczyłam kasetke, dalej- jeśli wyszło że jednak wszystko jest ok i nie mam manka okazuje się stratą czasu bo gdybym policzyła kasetke na spokojnie to czas zostałby zaoszczedzony i mój i ich ale co tam, pani kierownik wie lepiej kurnia mol!! Idąc do pracy każdego dnia myślałam co dziś będzie nie tak, do czego się dziś doczepi, bolał mnie żołądek z nerwów , trzęsły mi się ręce. Wracając z pracy nie mogłam zasnąć, wstawałam i myślałam, Boże nie idę tam dzisiaj, za jakie grzechy. Na szczęście teraz mam spokojną pracę nikt mnie nie pogania, co najważniejsze idę tam z uśmiechem na ryjku i wszystko jest super, szefostwo super, czego chcieć więcej ? :) i mam nadzieję, że kiedyś ktoś wyższy rangą z corpo Rossmann przeczyta moja wypowiedź i zabierze się za ten syf ! Pozdro!

Zainteresowans

Kto jest regionalnym w tomaszowie lubelskim?

Lul

Czytam te opinie i stwierdzam, że chyba pracujemy w innych firmach. Pracuję od ponad 4 lat i nigdy nie miałam problemu z grafikiem. Kiedy coś mi wypadło, że musiałam mieć wolne albo się z kimś zamienić nie było problemu. Przeszłam przez trzy sklepy, na dwóch byłam kasjerem teraz na trzecim jestem asystentem. I albo miałam ogromnego farta albo przesadzacie, ale na każdy była super ekipa i kierowniczka i jak się przenosiłam to z bólem serca. Natomiast słyszałam, że na innych sklepach bywa różnie, ale bez przesady. Ja na pensje nie narzekam, jako kasjer też zarabiałam całkiem nieźle. Jest to fizyczna, ciężka praca. Ktoś napisał o odpowiedzialności majątkowej, gdyby jej nie było to dziewczyny były kradły z kasetek. Nie można być winnym grosza ? Nie masz prawa, to są pieniądze klienta. Jak nie masz groszy to pytasz czy klient ma końcówkę, żeby uzbierać te grosiki. Jeżeli przez cały dzi n będziesz wydawała 5 gr zamiast grosza to to jest Twoja wina, a nie Rossmanna,że nie umiesz spytać o końcówkę. A często klienci grosze mają. Praca na dostawach ? W każdym sklepie Biedronka, Lidl sklepy z ciuchami są dostawy, towar się nie rozłoży sam. Premia świąteczna, inwentaryzacyjna, dodatek co miesiąc do pensji za nie chorowanie, dofinansowanie do kolonii dla dzieci, paczki świąteczne dla dzieci. Piszecie że pracujecie po 12h to prawda ale następnego dnia 4h, bo więcej jak pełen etat nie możecie wyrobić. Np ja pierwsze dwa tyg pracowałam po 11h , teraz chodzę na 5 :)

sandra
@Lul

jesteś pewnie pupilką kierowniczki bo grafiki są zmieniane na bieżąco ogólnie masakra brak ludzi do pracy bo po przepracowaniu dwóch miesięcy dziewczyny uciekają na zwolnienie żal jak ktoś wypisuje takie bajki

Ewelciaaa
@Lul

A ile wynosi dodatek za urlop dwa tygodnie jak sie idzie? I czy jak pracuje od kwietnia to premia inwentaryzacyjna mi sie nalezy????

@sandra

Nie jestem żadnym pupilem, po prostu mam normalnego kierownika. U mnie w sklepie grafik jest tak ułożony, że od początku tego miesiąca, a mamy już koniec lipca,żadna z dziewczyn nie miała zmiany grafiku większej niż jedną godzina może ze dwa razy i to jeszcze kierowniczka pytała czy na pewno mogłaby np jutro zostać godzinę dłużej. Grafik u mnie wisi na tablicy na cały miesiąc, przekładamy tylko kartki, żeby wisiałdany tydzień i żebyśmy mogły rozpisywać kasy i sprzedaż. Głęboko współczuję jeżeli u was się tak zmienia grafik, ale to nie wina firmy tylko kierownika jeżeli nie zna sklepu i nie umie tak ułożyć grafiku, żeby zmian było jak najmniej, albo wcale. Pozdrawiam

@Ewelciaaa

Przyznam szczerze, że nie wiem ile dokładnie wynosi dodatek za urlop. Ja zawsze byłam mile zaskoczona pensja po urlopie, bo była większa niż sama wyliczalam. Co do premii inwentaryzacyjnej, to zależy kiedy sklep miał inwentaryzacje i czy Ty już wtedy pracowałaś. Mój sklep przeszedł inwentaryzacje w listopadzie ubiegłego roku i wydaje mi się, że jakby teraz zatrudniono nową osobę to by premii nie dostała no bo nie pracowała w czasie kiedy inwentaryzacja została przeprowadzona, ale pewna na 100% nie jestem. Jak zmieniałam sklep to właśnie między inwentaryzacjmi, ale zarówno jeden jak i drugi był w pierwszym progu więc dostawałam premie tak czy siak. Przekonasz się w tym tygodniu, bo mają wpłynąć premie około 25/26 lipca :)

Nickzzz
@Lul

też mam pytanie. jeżeli dostałam premie w marcu to teraz też powinnam dostać ? czy to jest od czegoś zależne ?

@Nickzzz

Jak najbardziej powinnaś dostać :) jeżeli w międzyczasie nie miałyście dodatkowej inwentaryzacji, w której wypadlyscie w trzecim progu, to jak najbardziej się premia należy :)

Ewelka756
@Nickzzz

A czy zostały wam wypłacone już premie inwentaryzacyjne za lipiec ?

Kataarzynaaa

A no i jeszcze jedno czy potrzebna jest książeczka sanitarno epidemiologiczna?

maria

Zatrudniając się w rossmanie, wiedziałam, że nie będzie łatwo.. ale po nie całym roku mam kompletnie dość... podziwiam te dziewczyny które pracuja juz ponad 6 lat..., wiecznie niezadowoleni klienci z naburmuszona mina, którzy uważają, że kasjerki nie mają ambicji, bo to przecież najniższa gałąź i trzeba się produkować polecając produkt i najlepiej sprzedać go podwójnie... grafik jest ułożony jak im pasuje, prośby wcale nie muszą być uwzględnione... weekendy dwa dni po 12 h, fakt ,ze trzeba zarobić i nazbierać godzin, ale bez przesady.. zarobki nie są najgorsze, ale nie kosztem zdrowia i nerwów. Odnośnie produktów, to ekspedientki same sobie ich nie otwierają, klient otwiera sto razy, bo przeciez musi pomacać, dotknąć i powąchać... a potem jednak rezygnuje i odkłada jeszcze nie zakręcone.. a potem kolejni i kolejni klienci... szanujmy sie wzajemnie, a nie dogryzajmy na każdym kroku :)

Felka

Praca w Rossmann-nie jest jak wiele innych. Jeśli ktoś nie lubi handlu to nie powinien się zatrudniać. Generalnie to narzekają osoby które z założenia nie lubią pracować i tu jest problem. Wolą pisanie bzdur.

Mimka

A czy jest problem z prośbami do grafiku czy nikt nie pyta i po prostu układa grafik?

nick
@Mimka

Prośby nie muszą zostać uwzględnione , bo są tylko prośbami i tu już zależy od kierownika, ale oczywiście większość ma swoich pupilków , których prośby spełnia a reszcie już nie zawsze. A grafik i tak zmienia się co chwilę i tak, więc to,że jest grafik dużo nie daje...

kombiwars@wp.pl

Proponuję znacjonalizować tę sieć i inne wyprowadzające pieniądze z Polski

Ciekawa

Jak wygląda praca tylko w weekendy? Czy to jest tylko sb-niedz, czy piątek tez wchodzi w grę? I co w sytuacji, jeśli bardzo potrzebuję wolny weekend (np wesele), czy można odpracować to w tygodniu? Ile zarabia taki kasjer? Czy są premie, bony lub paczki na święta? Będę wdzięczna za opinie.

Xyz
@Ciekawa

Praca od piątku do niedzieli, przy sklepie wysokoobrotowym od 6 do 12 godzin dziennie ( z naciskiem na 12h ). Co do wolnego weekendu to wystarczy napisać ze chcesz wolne w zeszycie zyczen grafikowych i nie powinno byc z tym problemu, bez zadnego odrabiania w tygodniu. 1/2 etatu. Woj zachodniopomorskie 120 h w miesiacu = 1400 zl na reke

Ciekawa
@Xyz

Dziękuję bardzo. Mam nadzieję,że w mazowieckim działa to podobnie.

rynek pracownika

W jakim celu w ankiecie rekrutacyjnej zbierają informacje o dokładnej dacie urodzenia i dokładnym adresie zamieszkania? Przecież nie wszyscy wypełniający ankietę będą pracownikami R.

Felka

Widziałam w ostatnie ofercie pracy bardzo dużo etatów na asystenta kierownika sklepu, czym to jest spowodowane? Mam zamiar aplikować do Rossmann-a i bardzo mnie to zainteresowało. Czy były jakieś poważne redukcje? Może ktoś ma wiedzę i mógłby coś napisać?

@Felka

Rekrutują prawie cały czas,ponieważ dużo ludzi odchodzi oraz dużo zachodzi w ciążę oraz są awanse wewnętrzne przez co zwalnia się miejsce np. na kasjera lub asystenta. Zwalniają chyba tylko jeśli ktoś kradnie, bo nie słyszałam żeby kogoś zwolnili

Tamta2017
@Felka

Stanowisko asystenta w Rossmannie to najgorsze stanowisko w tej firmie, odpowiedzialność i obowiązki podobne do kierownictwa, a wypłata o 200zl większa niż kasjera. Nie jest to motywujące.

Zostaw merytoryczną opinię o Rossmann - Warszawa

• Jak się pracuje w Rossmann?

Zobacz opinie na temat firmy Rossmann tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 269.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rossmann?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 197, z czego 9 to opinie pozytywne, 115 to opinie negatywne, a 73 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Rossmann?

Kandydaci do pracy w Rossmann napisali 35 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Rossmann
2.1/5 Na podstawie 547 ocen.

Rossmann