Opinie o rossmann.pl - Rossmann Supermarkety Drogeryjne Polska sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Rossmann. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Rossmann na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rossmann w Warszawa

Piosenkarka

Cześć, a wiecie jakie są szczegóły tych premii 750 zł? Czy dostanie je każdy? A jeśli musiałam wziąć opiekę na dziecko, które nie chodzi do szkoły?

On
@Piosenkarka

Zwróć uwagę że musisz wykonać poleconą liczbę godzin aby ją otrzymać.Niestety tych godzin sklepy nie dostały.Więc to taki blef jest abyś dbając o zdrowie własne czy dziecka nie poszła na opiekę czy L4.Jesteście na pierwszej lini zakażeń.

Hahaha
@Piosenkarka

To logiczne, że nie powinnaś dostać. Nie siedzisz w pracy. A to jest premia za wykonaną pracę

Kik
@Piosenkarka

Jak dobrze pamiętam to 168 lub 169 godzin,.

Zzzz
@Piosenkarka

Każdy dostanie ta premie ale będzie ona adekwatna do przepracowanych godzin- mówić przepracowanych mam na myśli fizyczna obecność w sklep nie urlop :)

Bbb

Jak praca w Poznaniu w rossmanie na ratach ?

Afirmacja

Jestem zadowolonym pracownikiem, super firma!

Masta

Cześć, kilka dni temu aplikowałam na stanowisko sprzedawcy. Dziś otrzymałam telefon z działu rekrutacji, że będzie przeprowadzona ze mną pierwsza część rozmowy kwalifikacyjnej. Ma się odbyć telefonicznie w dniu jutrzejszym. Powiedzcie proszę, na jakie pytania trzeba się nastawić? Czy są one typu: czemu chce Pani u nas pracować czy raczej to rozmowa na luzie? W ogłoszeniu była mowa o całym etacie i tu moje kolejne pytanie. Jak wygląda całość wynagrodzenia? Jest tylko podstawa czy od początku zatrudnienia można też liczyć na jakieś dodatkowe pieniądze? Jak z godzinami w grafiku? Faktycznie są częste zmiany jak niektórzy tu piszą? Wiem, że o to wszystko mogę pytać podczas tej rozmowy telefonicznej ale chciałabym poznać też ten temat z drugiej strony i mieć porównanie.

Aż tyle osób prowadzi rozmowy kwalifikacyjne? Mają na to czas i pieniądze w czasach kryzysu? Dziwne... Ta bańka mydlana pewnego dnia pęknie. Pierwsze symptomy już są. Wszystko w ich sklepach podrożało.

Jakie pytania?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Rsp-Gastro Sp. z o.o.
Grrrrrr

Lepiej już zamiatać ulice

Anonimowa 11111111

Witam. Czy Rossmann zatrudnia na pół ewentualnie 3/4 etatu ? Jak to wtedy wygląda godzinowo na zmianie ? Pozdrawiam

Była pracownica
@Anonimowa 11111111

Tak. Aczkolwiek bardzo często chcą żebyś pracowała z dopełnieniem do pełnego. Nie ma konkretnej ilości godzin. Czasem robisz 6h /Dzień A czasem 10.

Onaaa24
@Była pracownica

A jakie są zarobki na rękę za 3/4 etatu?

Elżbieta
@Była pracownica

Sama miałam o to pytać, więc w samą porę udało mi się natknąć na Twój komentarz. Fajnie, że w Rossmannie istnieje możliwość wybrania sobie wymiaru etatu - dzięki temu mogą tam pracować także i studenci. A jaki rodzaj umowy tam oferują? Jest możliwie zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę?

Onaa23

Witam. Ile na dzień dzisiejszy zarabia kasjer na 3/4 etatu? O co pytają na rozmowie kwalifikacyjnej? Chciałabym się dobrze przygotować :) Z góry dziękuję za odp.

Rozgoryczona

Odradzam pracę w tej firmie może na początku jest fajnie i miło. Ciągle zmiany w grafiku. Życie układane pod grafik a i tak z dnia na dzień coś się wydarzy i następuje dodatkowa zmiana. Przychodzę ie do pracy za kogoś bo ktoś się rozchoruje albo weźmie urlop na rzadanie. Nicki w Rossmannie to jakaś pomyłka pracując od 16 do 2 w nocy w piątek idziesz na drugi dzień do pracy od 13. Ciągle jesteś pod telefonem. Nie ma tak że chodzisz 2 tyg na rano albo 2 tyg na popołudniowe chociaż popoludbiowki są zawsze ciągiem rzadko kiedy jest tak że idziesz 2 tyg na rano. Ranna zmiana jest od 10 do 18. I mając cały tydzień takie lub podobne godziny pracy to nazywa się ranna zmiana. Niskie premiowane kasjerow pomimo tego że wykonują taka sama pracę jak wszyscy. Konkursy dla pracowników na obrót sklepu w grudniu to jakiś śmiech na sali kierownik sklepu za wyrobienie obrotu otrzymuje 1500zl premi brutto podczas kiedy kasjer który zapiepsz tak samo plus nocki ma premie 250 zł brutto. Masakra ta praca jest dobra dla ludzi którzy nie mają rodzin ani życia prywatnego.

Rozgoryczona

Kochana no skoro napisałam to znaczy że to przeżyłam właśnie otrzymałam premie za grudzień 170 zł na rękę i gdzie ty tu prawdy nie widzisz co? Może Tobie akurat sklep się udał u nas niestety nie jest to prawda

Krysia
@Rozgoryczona

Hej, jestem kierowniczką w Naturze.. Tak weszłam zobaczyć jak to u was wygląda. Moja premia za grudzień to 40 zł, poważnie. U was nie ma jeszcze tak źle, ale system zmianowy macie straszny. Współczuję

Xxx
@Krysia

Matko boska. Na waciki normalnie to się premia nie powinno nazywać. Fajnie że ktoś rozumie grafik

@Rozgoryczona

Ja jakoś dostałam 400 zł premii w niskoobrotowym sklepie, wiec nie wiem o czym piszesz

@Natala

To w takimbrazie chyba jesteś asystentem bo ja jako kasjer dostałam niecałe 200 zl

Pracownik01

Jest to najgorsza firma w jakiej pracowałam notorycznie zmieniany grafik bez zapytania czy pasuje mi ta zmiana ciągle wysyłanie do innych sklepów , pracuje tylko na drugie zmiany z jednym wolnym weekendem , ciągle zastraszania że zabiorą mi premie ( 250 zł brutto) . Ta firma to żenada nie polecam nikomu pracy tutaj , każdy pracownik jest traktowany jak (usunięte przez administratora) zanim zaczniemy zmianę wpisujemy ile mamy prywatnej swojej gotówki, która na koniec zmiany jest sprawdzana czy sie zgadza. Katastrofa.

heja
@Pracownik01

A co ich obchodzi moja prywatna gotówka w portfelu? To jest (usunięte przez administratora) skandal! Dyrektorzy sprzedaży też sobie sprawdzają prywatną gotówkę?

Rossmann123
@heja

Gotówka jest sprawdza, ponieważ z góry jest zakładane że możesz sobie przywłaszczyć gotówkę z kasy czyli jednym słowem okraść klienta....

heja
@Rossmann123

To sobie sprawdzaj stan kasy, a nie portfele pracowników, z góry zakładasz że pracownik to (usunięte przez administratora) gratuluje. Jeszcze mi napisz, że piszesz te bajki z centrali Rossmana :D

Natala

To jest tak, albo np wypłaca Ci kilometrówkę, to wpisują np *100 zł i podpis drugiej osoby. Jak nie pasuje, to nie nosisz gotówki ze sobą i tyle.

....
@Natala

Możesz bardziej sprecyzować swoją odpowiedz, bo nie do końca jest jasna

...................

cxy może ktoś Konkretnie napisać ile się zarabia na początku?

Ksiegowa
@...................

Zależy od miasta oraz stanowiska. Zadaj konkretne pytanie jeśli oczekujesz konkretnej odpowiedzi ;)

Em
@Ksiegowa

Miasto 100tys . Stanowisko kasjerka sprzedawcy

Jola
@Ksiegowa

Jakie zarobki na stanowisku asystent kierownika/kierownik zmiany ? Warszawka pisze w ogłoszeniu na(usunięte przez administratora)że 23,90. Czy tyle jest faktycznie czy dochodzi premia..Poznań pyta ....

Księgowa
@Jola

Asystent kierownika właśnie taka stawka + premia.

@Jola

To na godzinę stawka

Pracownica

Praca i zarobki w Rossmann nawet spoko, ale grafik do bani układany według kierowniczki i jej najlepszych koleżanek. Urlop w tej firmie też do bani bo zaczyna się już od czerwca do września bo nie mogą się nachodzić dwie osoby na raz i to że przychodzisz jako nowy pracownik to już urlop musisz brać w wrześniu porażka. Nie poleciła bym tej pracy chyba że ktoś jest singlem. Praca w soboty też nie ciekawa zawsze po 12 godzin. Uważam że grafik powinien robić ktoś z zewnątrz np. Kierownik regionalny żeby był sprawiedliwy dla wszystkich. Rozglądam się za nową pracą.

@Pracownica

Serio? U mnie na sklepie każdy ustawia preferencje, są dwie osoby uczące się zaocznie, nie ma problemu z wolnym na szkole. A urlop możesz i w maju sobie wziąć.

Ula

To prawda, że jest zakaz wychodzenia że sklepu w trakcie pracy? Jak jest z paleniem papierosów? Jest chociaż najmniejsza szansa aby móc 2-3 fajki spalić w ciągu dnia?

Xxx
@Ula

Niestety nie mozesz wyjść po za miejsce pracy w trakcie swojej dniówki i nie ważne czy to twoja przerwa czy nie. Kiedyś zostałam wysłana na pocztę i nawet telefonu nie moglam że sobą zabrać :/

elo
@Xxx

Telefon to Twoja prywatna własność, jak zginie telefon to kto za to odpowie? Rossman? Nie powiedzą że to Twoja wina. Jak kierownik jest taki sprytny to niech sobie sam idzie po pocztę. Schowaj tel. do kieszeni i nie zwracaj uwagi na idiotyzmy wymyślane u Góry.

@Ula

Nie ma, sama pale i wiem o co chodzi, da się żyć z tym.

byłymotylek

Pytanie ile w ross zarabia kasjer na ręke w warszawie i przy jakiej liczbie godzin??? Chcę porównać z konkurencją. Hebe stanowisko "starszy murzyn" 2300 na rękę przy całym etacie i cały sklep na twojej głowie

Ktoś
@byłymotylek

2300 przy 3/4 etatu rossmann

Asiulka 1219

Witam jestem zainteresowana pracą w Łodzi , jakie są godziny pracy i kasa przy pełnym etacie na start?

Dziupette

Jakaś lampuciara 10 min przed zamknięciem zaczęła wyrzucać pojedyncze osoby ze sklepu nawet te które miały koszyki i stały do kasy samo obsługowej a jej koleżanka obsługiwała swoje kolezaneczki w normalnej kasie żenad(usunięte przez administratora)y

Wikusia

Polecam Rossmana A Dworcowej prawie zawsze dostaje gratisy, obsługa jest bardzo miła, a Rossmann na Magnuszewskiej Panie mają problem doradzić, a o gratisach można pomarzyć...

Hmmmmm

Ja odeszłam z rossmanna tylko z powodu grafiku, zmiany mnie już wykańczały. Gdyby były zmiany, że np tydzień od 8, później tydzień od 14 byłoby ok. Ale tak to nigdy nic nie zaplanujesz .....

Lena

Praca w tej firmie to grzech na rodzinie.Brak szacunku do samej siebie.Dla nich jesteś tylko numerem i niczym innym.Ludzie nie chcą pracować,uciekają gdzie pieprz rosnie.Taka prawda.

Filomena

Bardzo dobrze zrobiłam podpisując umowę na zastępcę kierownika. Mam wszystkie prawa , ludzie z którymi pracuję są fantastyczni i w ogóle jest bardzo fajnie w firmie. Jak zrobimy dobre obroty to mamy dodatki do zasadniczej. Naprawdę to była dobra decyzja.

Asia
@Filomena

Jaka jest stawka na poczatek w warszawie?

Jwl
@Asia

20.20 brutto Ale to co pokaże Ci kalkulator wynagrodzeń netto niestety mija się z prawdą... dostaniesz mniej bo Rossmann ma swoje własne wyliczenia.

Agnus
@Jwl

Z prawie wszystkim na tym forum można się zgodzić, ale to akurat nie jest prawdę. Pewnie myli Pani tutaj składki na umowie zlecenie ze składkami na umowie o pracę. Te drugie są wyższe, ale w zamian ma Pani płatne zwolnienia lekarskie i urlopy oraz wiele innych przywilejów wynikających z pracy na umowie o pracę. Do stawki za godzinę pracę należy też doliczyć premie miesięczne, dodatki za pracę w nocy i pracę w niedziele. Należy też wspomnieć o dodatkowych premiach, które można uzyskać w ciągu roku wygrywając konkursy. Do tego dochodzą podwyżki i bogaty program socjalny. Rossmann płaci dobrze i zawsze na czas (a często też przed czasem).

Elżbieta

Hey czy jako pracownicy macie zniżki na produkty Rossmana?

Ona
@Elżbieta

W życiu.

Zostaw merytoryczną opinię o Rossmann - Warszawa

• Jak się pracuje w Rossmann?

Zobacz opinie na temat firmy Rossmann tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 265.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rossmann?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 195, z czego 9 to opinie pozytywne, 114 to opinie negatywne, a 72 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Rossmann?

Kandydaci do pracy w Rossmann napisali 35 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Rossmann
2.1/5 Na podstawie 546 ocen.

Rossmann