Performance Media P.S.A.

Opinie o Performance Media P.S.A.

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Performance Media Poland Sp. z o.o.? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Tak, Wigilia to dzień wolny od pracy w Performance Media :-)

[Lublin] - Juniorek

Mam pytanie odnośnie oddziału w Lublinie. Czy osoba aplikująca na stanowisko junior python developera z zerową wiedzą dotyczącą machine learningu, natomiast mająca ponad roczne doświadczenie jako python dev jest mile widziana? Czy jednak ML to must have?

@[Lublin] - Juniorek

@JUNIOREK Wiedza dotycząca ML w przypadku tego stanowiska nie jest wymagana. Zapraszamy do udziału w rekrutacji. :-)

Python

Jak to jest dostać się na programistę pythona ? Jako zielony w tym jest możliwość da sie czegoś tam nauczyc? Chodzi o lublin.

@Python

Obecnie szukamy osoby z przynajmniej podstawową znajomością języka Python, więc jeżeli chcesz rozwijać się w kierunku programowania w tym języku - zapraszamy do aplikowania :) Jeżeli Twoje CV przejdzie wstępną selekcję, prześlemy krótkie zadanie sprawdzające poziom zaawansowania języka. Poniżej podsyłamy link do ogłoszenia: https://performancemedia.pl/rekrutacja/junior-python-developer-7194120001135/ Pozdrawiamy, Performance Media

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny podczas rozmowy w Performance Media Poland Sp. z o.o.?

ZZ

Jakie stanowisko?

Radek

Jak sądzicie czy są szanse na podwyżki? Warto starać się o pracę?

@Radek

Interesuje Cię podwyżka w wysokości 300 zł, aplikuj.

Luki
@Radek

Spoko, jeszcze nie pracujesz a już chcesz podwyżkę:)

Franek

Pracowicie. Ciekawie... Atmosfera!

Dariusz
@Franek

Fajnie, że jesteś zadowolony ze swojej pracy, może jednak napiszesz coś więcej? Co sprawiło że Twoja opinia jest tak pozytywna, możesz też wspomnieć na jakie warunki płacowe może liczyć nowa osoba w firmie? Jestem ciekaw czy Performance Media Poland Sp. z o.o. to dobre miejsce do pracy, liczę na więcej informacji.

@Dariusz

Atmosfera tak dobra, że firma szuka 22 osoby do pracy. Grille o których można poczytać w opiniach tak świetne, że ze 150 pracowników pojawiło się 30. A z zarządu aż jedna osoba, która uciekła po godzinie. Co do pensji, to ile wynegocjujesz tyle dostaniesz, podwyżki raczej się nie zdarzają. Chyba że wspomniane 300 pln po roku czy dwóch.

Damian
@Adam

Atmosferę w danym miejscu pracy tworzą pracownicy. Mam rozumieć, że relacja pomiędzy kadrą pracowniczą nie jest najlepsza? Zastanawia mnie, czy w dalszym ciągu pracujesz w Performance Media? Jeśli tak, to może napiszesz z czego według Ciebie wynikają tak zróżnicowane opinie na forum?

Luki
@Adam

Chłopie, nie wiesz o czy mówisz. Akurat atmosfera w firmie to jest jedną z najlepszych rzeczy jakie tam znajdziesz. Ilość poszukiwanych pracowników nie wynika z tego co piszesz a z ilości pracy. Generalnie mega dużo się dzieje i na nudę nie ma co narzekać. Co do zarobków to kwestia perspektywy, nie jest to korpo gdzie wyciągnąć można 10k+ ale jak jesteś dobry to cię doceniają.

Tommy

Żenujące jest to, że zawracają ludziom głowę. Rekrutują nawet jak nie potrzebują nikogo na daną chwilę.

@Tommy

Dzień dobry, rozumiemy rozgoryczenie z powodu zakończonego niepowodzeniem procesu rekrutacji. Niestety, nie jesteśmy w stanie zidentyfikować po naszej stronie, o którą dokładnie sytuację chodzi, dlatego poniżej kilka informacji ogólnych o przebiegu rekrutacji w Performance Media, które mogą być pomocne w zrozumieniu zaistniałej sytuacji. Po pierwsze, i w pełni zależne od nas: z założenia nie zatrudniamy osób, których kompetencje przekraczają oczekiwania wobec stanowiska, na które prowadzona jest rekrutacja. Mamy doświadczony zespół HR, który jest w stanie poprawnie ocenić umiejętności kandydata oraz dobrze zmapowane zapotrzebowanie, w związku z czym zawsze sprawdzamy, czy nie istnieje ryzyko zatrudnienia osoby o zbyt dużych kompetencjach. Jako organizacja natomiast, wolimy uzupełnić luki kompetencyjne u nowych pracowników. niż zatrudnić kogoś, kto na danym stanowisku będzie się po prostu nudził. Po drugie, i nie do końca zależne od nas: specyfiką rynku agencyjnego jest duża dynamika sytuacji projektowej. W Performance Media skupiamy się na optymalizacji wykorzystania posiadanych zasobów - nieustannie udoskonalamy procesy i organizację. Nie jest też naszą ambicją zatrudnianie jak największej ilości pracowników. Co za tym idzie, każdorazowa decyzja o rozpoczęciu procesu rekrutacji jest z naszej strony głęboko przemyślana i ma swoje źródło bezpośrednio w sytuacji biznesowej. Niestety, czasami pomimo takiego podejścia, dzieją się rzeczy, które wymagają od nas reakcji także na poziomie prowadzonych poszukiwań. Czasami okazuje się, że np. musimy znaleźć kogoś bardziej doświadczonego niż początkowo szukaliśmy, lub że będziemy w stanie poradzić sobie w aktualnym gronie. Zawsze w takich sytuacjach informujemy Kandydatów o statusie rekrutacji - jej wstrzymaniu lub zawieszeniu. Proponujemy też pozostanie w kontakcie - aby w przypadku uruchomienia rekrutacji na stanowisko odpowiadające kompetencjom danego Kandydata, móc zadziałać szybciej i efektywniej. Chcemy oferować stabilne zatrudnienie i projekty adekwatne do oczekiwań i umiejętności Pracowników - wynika to z szacunku, którym darzymy zarówno Kandydatów, jak i Pracowników. Pozdrawiamy, Performance Media

Mateusz
@Tommy

Teraz szukają ponad 20 osób więc masz szanse ;)

Gama Bis
@Mateusz

Co jest powodem tak wielu poszukiwań?

Bardzo dobra firma i zainteresowała mnie praca. Podpowiedzcie czy trudno dostać się ?

Nie pracowałem w firmie, jakiś czas temu byłem na rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko programisty w oddziale w Lublinie. Jako że w branży byłem wtedy od 8 lat i wiedziałem co potrafię i czego chcę, już na pierwszym spotkaniu moje oczekiwania finansowe były nie do przeskoczenia dla firmy. Nie mówię o okresie próbnym bo informowałem że mogę się zgodzić na ich propozycję (rekrutujący nie chciał zdradzić stawki :). Moim zdaniem firma opiera się na studentach i osobach rozpoczynających karierę, którzy po zdobyciu doświadczenia albo szukają dalej lepszych warunków albo się "hibernują". Nie wiem jaka jest atmosfera w pracy więc się nie wypowiem. Bonusy typu grill fajna rzecz ale nieistotna, bo wolę żeby mnie było stać zorganizować wypad z kumplami z pracy wtedy kiedy mamy na to ochotę i w formie jaką lubimy :) Jak napisałem na wstępie jest to tylko moja opinia zbudowana na podstawie rozmowy kwalifikacyjnej (heh dziwnie to dla mnie brzmi bo traktuję to bardziej jak negocjacje niż rozmowę kwalifikacyjną) i dotyczy tylko działu IT w Lublinie.

AdminAdolf
@Marcin

Lublin. Atmosfera super, socjal i opieka zdrowotna super. Ale płacą niestety śmieszne pieniądze.

Julita

@x, rzeczywiście na ich facebooku widać, że dość mocno stawiają na integrację i tego typu rzeczy. Piszesz o benefitach, a powiedz jak jest ze szkoleniami i możliwością awansu? Bo tych informacji na forum brakuje, można w ogóle na coś takiego w Performance Media liczyć?

x

Firma sama w sobie super, ludzie bardzo fajni i zgrani. Karta Multisport i opieka medyczna po roku. Grille służbowe, lody i inne atrakcje, pracownika traktują bardzo dobrze. Natomiast sam charakter pracy zależy od działu w którym się pracuje. Ja pracowałem w dziale sprzedaży i to było bardzo wymagające zadanie, a kasa nieadekwatna do włożonego wysiłku. Bywało ze warunki zmieniały się w trakcie gry. Wiadomo w sprzedaży nigdy nie jest łatwo. Firmę polecam, dział sprzedaży niekoniecznie.

PP

A ja polecam:) Praca w oddziale w Warszawie jest ok. Pracuję na razie kilka miesięcy, ale już widzę, że dużo się tutaj nauczę. Atmosfera w pracy dobra i kasa też w porządku. Polecam

elt

Witam, Mógłby ktoś napisać, jak wygląda praca w dziale SEO w PM?

Pragmatyk

@Marcin Wydaje mi się, że po ustaleniu umiejętności kandydata zaczyna się etap typowych negocjacji. Każda strona walczy o jak najlepsze warunki dl siebie to zupełnie normalne. Sprzyja temu ogólny brak fachowców i firmy mimo oporów walczą o dobrych pracowników.

Poldek

Interesuje mnie praca na stanowisku specjalisty ds. sprzedaży SEM/SEO. Czy może mi ktoś napisać kilka informacji o firmie? Jaka atmosfera? Jak prowadzi firma rekrutacje? Może jest jeszcze coś co warto wiedzieć przed rozmową? Generalnie świetna firma warto tu pracować.

BK

Dobry pracodawca. Można się dużo nauczyć . Niezależnie czy jest się "świeżym w branży" czy z kilkuletnim doświadczeniem - zawsze można się dowiedzieć nowych rzeczy i zainspirować. Atmosfera najlepsza, jak dotąd najlepsze miejsce, w jakim pracowałam.

Piotrunio

Fajna firma tylko niestety nie wszyscy pracownicy powinni tu pracować. Czasami uda się komuś dostać do firmy a później są tylko problemy z nimi, prawda?

nigdywzyciu!!

najgorsze miejsce do jakiego można trafić! zarobki marne oczekiwania wygórowane! brak wsparcia. nie polecam!

Myślę, że ogólna sytuacja na rynku pracy zmusi wielu pracodawców do podniesienia zarobków. Intryguje mnie stwierdzenie, że w firmie brak jest wsparcia. ?

Ed

Jak na start firma ok, niestety w dłuższej perspektywie nie jest już tak fajnie. Średnie zarobki, brak wsparcia to tylko dwa z wielu minusów pracy w PM.

Zostaw merytoryczną opinię o Performance Media P.S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Performance Media P.S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Performance Media P.S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Performance Media P.S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 6 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Performance Media P.S.A.?

Kandydaci do pracy w Performance Media P.S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Performance Media P.S.A.