Performance Media P.S.A.

Opinie o Performance Media P.S.A.

M.K

Miałem rozmowę telefoniczną na stanowisko junior it specjalist. Niestety podziękowano mi bo nie odpowiedziałem na pytanie techniczne ale Pani była bardzo miła i profesjonalna. Kontakt był błyskawiczny.

Jak wygląda wynagrodzenie na stanowiskach Juniorskich (widełki)? Jak wygląda układanie grafiku?

@Kandydat

Cześć, wynagrodzenie jest uzależnione od kompetencji i specjalizacji, również w przypadku stanowisk juniorskich. Godziny pracy także są u nas bardzo indywidualną kwestią i zależą od danego zespołu. Są teamy, które pracują 10.00 – 18.00, a są i takie, które pracują 8.00 – 16.00. W celu dodatkowych pytań zapraszam do kontaktu telefonicznego. Pozdrawiam serdecznie, Sylwia Godyń Recruitment & Onboarding Coordinator Tel. 882 435 381

Pawel

Witam. Na jaką pensje może liczyć Digital Account Manager? Jaka jest podstawa na tym stanowisku? Na jaką premie można liczyć?

@Pawel

Cześć, wynagrodzenie na stanowisku, o które pytasz, jest uzależnione od poziomu wiedzy i doświadczenia Kandydata/Kandydatki versus wiedza i doświadczenie osób, które już pracują u nas jako Digital Account Managerowie. Jeżeli stanowisko Account Managera jest dla Ciebie interesujące, zachęcam do złożenia aplikacji na naszej stronie kariery: https://performancemedia.pl/rekrutacja/digital-account-manager-12394520001135/ W przypadku dodatkowych pytań, zapraszam do kontaktu telefonicznego:) Pozdrawiam serdecznie, Sylwia Godyń Recruitment & Onboarding Coordinator Tel. 882 435 381

Radek K.

Podczas procesu rekrutacji poznałem na prawdę wyjątkowych ludzi. Świetna atmosfera, profesjonalna realizacja - czego chcieć więcej. Serdecznie pozdrawiam Panią Anię z dzialu HR i Pana Andrzeja, który z komputerami do czynienia ma dłużej niż ja lat! :)

@Radek K.

Cześć, dziękujemy za podzielenie się Twoją opinią na temat rekrutacji. :) Pozdrowienia dla Pani Ani i Pana Andrzeja zostały przekazane! Pozdrawiam, Sylwia z zespołu HR

Czy nowo zatrudnione osoby w Performance Media spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Tak, każda nowo zatrudniona osoba otrzymuję u nas na starcie umowę o pracę. Pozdrawiam, Sylwia z zespołu HR

Natalia

Najlepsza ekipa, na jaką przyszło mi trafić!

Paweł R.

Pracuję w dziale SMB jako SEM Spec. Rekrutacja dosyć długa, ale z punktu pracownika wiem czemu - chcą dopasować nowe osoby do obecnego zespołu. BARDZO fajna ekipa ludzi tutaj pracuje. Moja przełożona O. zawsze pomaga, nigdy nie miałem takiego supportu. Z innych rzeczy: - uczciwe $$ - umowa o pracę - zorganizowana praca zdalna - benefity itp. choć dla mnie to zbędne - przyjemne premie - HR jest super cierpliwy i pomocny ;) - zespół dzielący się wiedzą - dużo szkoleń Do poprawy detale, serio detale.

I.

Miałam przyjemność uczestniczyć w rekrutacji do działu zajmującego się wsparciem klientów. Mimo, że finalnie nie nawiązaliśmy współpracy, nie mam wątpliwości, że zarówno przedstawicielka działu HR jak i pracownicy działu, z którymi rozmawiałam są osobami bardzo kompetentnymi i zorientowanymi na osiąganie założeń biznesowych (a przy tym przemiłymi). Na największy plus elastyczność w podejściu do zakresu zadań pracownika, alby jak najlepiej wykorzystać jego silne strony w celu generowania wartości dodanej dla klientów, firmy oraz jego samego. Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję za rozmowy:)

Juliusz - team lead webdevu

Jako kierownik musze powiedzieć, że wreszcie znalazłem dobre miejsce. Dostałem do rozwoju bardzo sympatyczny zespół wesołych i zaangażowanych ludzi. Firma wsparła mnie w zaimplementowaniu przejrzystego i intuicyjnego systemu rozwoju kompetencji opartego na systemach z gier. Atmosfera jest świetna dzięki bardzo pieczołowitemu zatrudnianiu z naciskiem na człowieka a nie zasób i dzięki ogromnemu wsparciu firmy. Pomimo wymagających i skomplikowanych projektów chce się przychodzić do biura i pracować razem z zespołem. Cieszę się, że mogę pracować i współtworzyć miejsce które dodaje energii zamiast ją wysysać. Gdzie zamiast korporacyjnej poprawności politycznej i wyścigu szczurów jest luźna i absolutnie szczera atmosfera. Gdzie czas poświęcony na wspieranie rozwoju i uczenie nowych skilli jest szanowany i wykorzystywany. Gdzie nikt nie boi zapytać się o poradę, lub "pojechać" czyjegoś kodu, bo wszyscy gramy do tej samej bramki. Gdzie rozwój i zaangażowanie mogę nagradzać na różne sposoby, w tym ciekawymi i rozwijającymi projektami. Gdzie sami decydujemy jak ma wyglądać nasza praca, kultura, czy nawet wystrój pokoi. Jednym słowem jestem dumny, że mogę pracować w tak ludzkiej firmie z tak fajnymi ludźmi.

Ania - HR w PM
@Juliusz - team lead webdevu

Juliusz, dzięki bardzo za te słowa ! Mega się cieszę, że z nami jesteś i mega się cieszę, że tak się czujesz ! A mi to osobiście daje motywacje, żeby dalej robić rzeczy najlepiej jak się da i wkładać w to tyle energii i serca ile jestem tylko w stanie :) Pozdrawiam

Marcin B

Po kilku miesiącach pracy mogę śmiało powiedzieć, że dobrze trafiłem. Bardzo dobre warunki pracy (atmosfera, sprzęt, transfer wiedzy), super kontakt z teamem i przełożonym (dział IT). Jest sporo wyzwań, lecz nie zostaje się samemu z problemem i zawsze ktoś chętnie pomoże. Nie uświadczysz korpo-traktowania, raczej zgranie i dużą dawkę dobrego humoru ;)

Czy Performance Media spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Cześć, zdecydowanie preferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę :-). Pozdrawiamy! Zespół HR

M&M's

Szczera opinia bez zbędnego rozpisywania się, bo nikt nie lubi długich elaboratów ;) Praca w Performance Media jest jak na razie najciekawszą w mojej karierze. Po raz pierwszy zetknąłem się tu z czystą serdecznością, nieudawaniem, ludzie są tu pomocni, nie ma wybijania się na plecach i cwaniactwa. W poprzednich pracach wielokrotnie przeszkadzała mi atmosfera, korpo-kolesiostwo i nieporadni managerowie, którzy nie zachowywali profesjonalizmu. Tutaj czuję, że wszyscy gramy do jednej bramki, nikt się nie wywyższa, a szefowie nie traktują nikogo z góry, niezależnie od stanowiska. Szczerze polecam składanie tutaj CV, i mam nadzieję, do zobaczenia ;) M

Spotkania widmo

Skrajnie niepoważne traktowanie kandydatów. Umówione spotkanie na MS Teams się nie odbyło, bo... nikt z firmy nie raczył się zjawić. Później brak kontaktu z ich strony, nawet odpowiedzi na mojego maila.

@Spotkania widmo

Dzień dobry, po zweryfikowaniu wszystkich procesów wewnętrznych, niestety potwierdzamy, że taka sytuacja miała miejsce. Doprowadził do niej czynnik ludzki - błąd po stronie rekrutera prowadzącego. Ze swojej strony możemy jedynie przeprosić i usprawnić nasze procesy, aby nie dopuścić do takich sytuacji w przyszłości. Zdarzyło się nam to po raz pierwszy od 2016r. (od tego czasu ja jestem w firmie i mogę to potwierdzić) i mamy nadzieję, ze ostatni. Z Kandydatem skontaktowaliśmy się indywidualnie celem wyjaśnienia sytuacji. W przypadku dodatkowych pytań, zapraszam bezpośrednio do kontaktu ze mną: anna.idzik@performance-media.pl Pozdrawiam, Anna Idzik HR Team Leader

Kandydacik
@Performance Media P.S.A.

No to macie dużego plusa za przyznanie się do ludzkiego błędu. Ja ze swojej strony na przykład na serio dałbym z siebie wszystko co najlepsze dla pracodawcy, który mnie szanuje, liczy się z moimi możliwościami, uznaje fakt, że mogę mieć gorszy dzień (jak każdy) tempem pracy i przede wszystkim konsultuje to bezpośrednio ze mną.

Ile jest zmian w Performance Media spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.?

Hej! w PM są elastyczne godziny pracy, chociaż każdy zespół pracuje trochę inaczej. Są zespoły, które mogą najwcześniej zaczynać pracę o 7.00 i kończą o 15.00 i takie, które zaczynają od 10.00 a kończą o 18.00. Pozdrawiamy, Zespół HR

abc

Jeżeli widzisz duże naruszenia w firmie (traktowania pracownika jego godności, zasad funkcjonowania, standardów pracy) i próbujesz w profesjonalny i kulturalny sposób zwrócić na to uwagę przełożonemu...Co otrzymujesz??? No właśnie pytanie do kadry zarządzającej... (usunięte przez administratora)Proponuję, aby zarząd zweryfikował zasady funkcjonowania działu sprzedaży... On zawsze budził chyba największe kontrowersje jeśli chodzi o zarządzanie. Jak to każdy pracownik zawsze powtarzał.. mierny ale zawsze wierny... Co z tego że stosuje taktyki zarządzania zwane taktykami poniżej pasa... Psychologia mówi, że jeżeli ktoś dostanie awans, a wie, że na niego nie zasługuje będzie robił wszystko aby się utrzymać (usunięte przez administratora) Tak więc reasumując: Zyczę Wam dobrze, ale jednak więcej dojrzałości emocjonalnej i moralnej i więcej odwagi w wyborze liderów poszczególnych zespołów. :-)

JAA
@abc

Pracowałam kilka lat temu w dziale sprzedaży MŚP i mam podobne odczucia. Że też do tej pory się nic nie zmieniło... Ogólnie agencje oceniam dobrze ale akurat dział sprzedaży i ogólna afmosfera była dla mnie nie do zaakceptowania. Pracowałam potem w kilku innych agencjach i nigdzie takiego podejścia do pracownika nie spotkałam... Podejścia bez szacunku zarówno przez przełożonego jak i część reszty zespołu. Można powiedzieć że w dzisiejszych czasach a zwłaszcza w naszej branży tego się nie spotyka. Ale cóż ryba psuje się od głowy czyli lidera zespołu. W każdym razie mam nadzieję że jakoś się ogarnięcie i podciagniecie dział pod ogólnie występujące standardy w branży. Powodzenia!

@JAA

Cześć, przykro nam z powodu Waszych doświadczeń związanych z pracą u nas. Jednocześnie chcielibyśmy poinformować, że od maja tego roku mamy nową Manager działu sprzedaży w sektorze SMB. Zaszło wiele dobrych zmian, które owocują dobrymi rezultatami. Zgadzamy się, że opisane przez Was zachowania są niedopuszczalne i możemy zapewnić, że nasz obecny dział handlowców i ich nowa szefowa „grają do jednej bramki". :) Pozdrawiamy, Zespól HR

no cóż

Możliwości teoretycznie są duże, praca jest ciekawa, można się rozwijać i poznawac nowe technologie. W praktyce to jak wygląda praca bardzo zależy od sympatii w dziale. Minusy to niejasne zasady (awanse, podwyżki), obietnice bez pokrycia, faworyzowanie i awansowanie osób które nie wyróżniają się kompetencjami. Przepis na awans w Performance Media to nie wychylać się i mieć zawsze takie zdanie jak przełożeni.

@no cóż

Dziękujemy za Twoją opinie. Staramy się, aby zasady wynagradzania i awansów, były dla pracowników zrozumiałe, natomiast przyjmujemy komunikat, że nie zawsze i dla każdego tak jest. Jeżeli masz poczucie, że w Twoim zespole zasady traktowania pracowników są nierówne bądź niejasne – zachęcamy do szczerej rozmowy ze swoim przełożonym lub z nami. Opisz sytuacje, która Cię dotyczy i prześlij informację na adres: hr@performance-media.pl Pozdrawiamy, zespół HR

amy

Jak teraz wyglada dzial sprzedazy? Cos się zmieniło? Warto aplikować? Kto teraz zarządza działem?

@amy

Hej, w firmie mamy 2 działy sprzedaży: CS – Corporate Sales - dział, który odpowiada za sprzedaż dedykowaną klientom korporacyjnym i znajduję się na Idzikowskiego 19. SMB – Small&Medium Business, czyli mniejsze i średnie firmy, dział pracuje na ul. Bukszpanowej. Który dział masz na myśli? :) Pozdrawiam, Sylwia Dział HR

k.

W tej agencji pracuje się świetnie. Atmosfera różni się między działami, ale ogólnie rzecz biorąc, jest rodzinnie i przyjaźnie. To, co najbardziej podoba mi się w Performance Media, to fakt, że szuka się rozwiązań, nie problemów, nie ma przyzwolenia na przerzucanie się winą z powodu niepowodzeń, przed klientem odpowiadamy wszyscy, jako firma, więc szukanie kozła ofiarnego nie wchodzi w grę. Obecna jest duża dbałość o atmosferę, wspólne integracje, łagodzenie konfliktów. Dodatkowo, kameralna atmosfera firmy, a jednocześnie szeroki zakres usług jaki oferuje, sprawia, że można rozwijać się w dowolnym kierunku. Rozwój ten jest także wspierany przez przełożonych, a członkowie zespołu chętnie pomagają. Nie polecam aplikować osobom, które lubią atmosferę korporacji, wyścigu szczurów i siania fermentu, nie psujcie nam zwyczajów :)

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Performance Media spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.?

Cześć! Zdarza się, że szukamy stażystów do współpracy z nami, a wtedy kładziemy mniejszy nacisk na doświadczenie zawodowe. Liczy się zainteresowanie digital marketingiem i chęć do nauki! Zapraszamy do śledzenia naszych ogłoszeń na stronie internetowej: https://performancemedia.pl/#rekrutacja. Pozdrawiamy, zespół HR

Opowiecie jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Performance Media spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.?

Cześć! O tym jak wyglądają u nas poszczególne etapy rekrutacji możesz przeczytać w zakładce "Rekrutacja" widoczną po lewej stronie strony. Pozdrawiamy!

Zostaw merytoryczną opinię o Performance Media P.S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Performance Media P.S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Performance Media P.S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Performance Media P.S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 6 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Performance Media P.S.A.?

Kandydaci do pracy w Performance Media P.S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Performance Media P.S.A.