Performance Media P.S.A.

Opinie o Performance Media P.S.A.

Julita

@Piotr powodów do pisania zawsze jest mnóstwo, forum to miejsce gdzie pracodawca i pracownicy mogą się ze sobą komunikować. Tak jak ma to miejsce powyżej, mało gdzie można znaleźć tak rzetelne informacje dotyczące zatrudnienia, jak tutaj.

Szukając pracy trafiłem na Performance Media i wiem, że to świetny pracodawca, taką mają opinię. Nie dziwię się , że tak mało jest wpisów na forum. Jak jest w firmie dobrze to i nie ma powodów do pisania

Julita

Dobrze, na forum można znaleźć rzetelne informacje dodawane przez @performancemedia. Aktualnych jest teraz wiele ofert pracy, część z nich dotyczy Warszawy. W ogłoszeniu nie można znaleźć niestety nic o doświadczeniu, jakie trzeba posiadać żeby dostać się na stanowisko spec. ds. sprzedaży. Czy można prosić o jakieś informacje?

@Julita

Pani Julito, Zależy nam na Kandydatach, mających doświadczenie w sprzedaży B2B. Ale dajemy szansę również osobom z pasją, zainteresowanych branżą marketingu internetowego, które będą mogły się uczyć u nas :) Zachęcamy do przesłania CV na rekrutacja@performance-media.pl. Pozdrawiamy, zespół Performance Media

Pragmatyk

Performance Media jest jedną z wielu fajnych firm.

Lukas

Pracuję w Performance Media i jestem z tej pracy zadowolona. Fajni ludzie ze mną pracują , mamy super atmosferę w pracy. Kasa też całkiem w porządku, chociaż wiadomo każdy by chciał więcej. Firma dba o pracowników nie można nic złego powiedzieć, niezadowoleni zawsze będą.

Franki

Bardzo podoba mi się , że firma odpowiada na pytania na tym forum. Niektóre wpisy pozostają w sprzeczności z tym jak reaguje firma na nasze zapytania. Myślę, że praca w tej firmie jest nie dla wszystkich.

Roman

Witam na jaką pensje podstawową może liczyć młodszy specjalista do spraw sprzedaży?

@Roman

Panie Romanie, wysokość podstawy zawsze jest uzależniona od doświadczenia kandydata. Jeśli jest Pan zainteresowany powyższym stanowiskiem, zapraszamy do przesłania swojej aplikacji :) Pozdrawiamy, zespół Performance Media

Iza

@TS Potwierdzam Twoją ocenę w całości. Ja myślę, że osoby które nie lubią pracować zawsze będą miały problemy.

Julita

Czy ktoś mógłby powiedzieć coś więcej o pracy w Warszawie na stanowisku stażysta do pracy w reklamie. Taką ofertę pracy zgłosiła Performance Media Sp. z o.o. w marcu

@Julita

Pani Julito, Prosimy o kontakt rekrutacja@performance-media.pl. Chętnie opowiemy więcej o ofercie :) Pozdrawiamy, zespół Performance Media

pfff

Rekruterka urwała kontakt. Brak jakiejkolwiek odpowiedzi po wstępnej rozmowie. Brak profesjonalizmu.

@pfff

Zawsze staramy się w ciągu dwóch tygodni od spotkania wrócić do każdego Kandydata z informacją zwrotną - telefoniczną lub mailową. Jeśli nie otrzymał Pan/Pani z naszej strony odpowiedzi, będziemy wdzięczni za kontakt na adres : rekrutacja.all@performance-media.pl . Postaramy się wyjaśnić tę sytuację jak najszybciej. Pozdrawiamy, zespół Performance Media

Nie nie nie

Byle nie dział SEO! Rotacja jest tu ogromna i wcale nie jest to dziwne. Jedni pracują, bo muszą, (usunięte przez administratora)Przyznam, że opisy z ogłoszeń rekrutacyjnych czytam z zażenowaniem...

Mój kontakt z firmą jest krótki bo zaledwie kilka miesięcy. Nie zauważyłem ani nie odczułem takiego traktowania o jakim niektórzy piszą. Firmę postrzegam jako bardzo dobrą i mam nadzieję, że dalej tak będzie.

Absolutnie nie polecam. Przynajmniej jeśli chodzi o pracę na zlecenie/dzieło dla nich. Fakt, płacą. Płacą na czas, choć o pewne rzeczy - zlecenia podjęte zgodnie z zasadami, które jednak okazują się "błędem systemu" - trzeba się troszkę powykłócać. Jednak to nie największy problem - a to, że w dziale SEO pracuje kilka osób, których raczej nie mielibyście ochoty bliżej poznać przy kawie, że tak użyję eufemizmu. Firma zaczęła się psuć parę lat temu, może ze dwa. Dawniej było b. dobrze. Teraz Tragedia. Ton, w jaki piszą do pracowników najemnych "liderzy", woła o pomstę do nieba. Podkreślanie wyższości, pogarda, brak wiedzy co się dzieje w dziale/firmie, ciągłe zmiany szefa nad sobą - ogólny (usunięte przez administratora) Nie polecam, mimo dość dobrych stawek, bo szkoda nerwów. Mam takie maile od jednej z pań-szefowych które powinnam wysłać do prezesa firmy, ale mi wstyd za tą panią po prostu. Firma na pewnym etapie dała mi - poprzez brak zleceń - do zrozumienia, że kończy współpracę ze mną, jednak nikt, dosłownie nikt, nie powiadomił mnie o tym. Nawet formalnym mailem z automatu. Powodem były moje zastrzeżenia co do niekompetencji i tonu jednej z pań liderek, oraz żądanie zapłaty za zlecenie podjęte i wykonanie zgodnie z wytycznymi. Do dziś przecieram oczy ze zdumienia, że tak duża i poważna, nagradzana firma tak traktuje pracowników-zleceniobiorców. Na tym skończę - generalnie, NIE. Chyba że praca stacjonarna w biurze i twardy, odporny typ z Ciebie, albo może inny dział niż SEO.

Pragmatyk

Sam napisałeś , że firma jest b. dobra tylko... To wszystko zależy od nas pracowników. Żaden szef czy właściciel nie ma możliwości kontroli człowieka z jego zaangażowania w pracy w momencie przyjmowania do firmy.

TS

witam, z dużym zainteresowaniem przeczytałem komentarz osoby ukrywającej się pod pseudonimem "Nick" (25.11), ponieważ, zdaje się, pracowaliśmy na tej samej zasadzie. Czytając ten wpis sam przecieram jednak oczy ze zdumienia (że tak użyję cytatu) - czy na pewno współpracowaliśmy z tą samą firmą? Krótkie wprowadzenie - z PM współpracuję od lata roku 2014 do dziś. Czasem z większą intensywnością, czasem z mniejszą - ostatnio, niestety, bardziej to drugie, ale do tego zmusiła mnie aktualna sytuacja zawodowa. W każdym razie współpracę z PM traktowałem tak samo poważnie jak każdy etat jaki miałem. I równie poważnie byłem przez osoby z PM traktowany. A teraz trochę się poczepiam :) " Podkreślanie wyższości, pogarda, " Niesamowite - przez blisko 2.5 roku ani razu nie zauważyłem czegoś takiego. A uprzedzam - mam alergię na osoby, które się wywyższają. "brak wiedzy co się dzieje w dziale/firmie" Kurcze, jakoś nigdy nie musiałem wiedzieć, co akurat się dzieje w firmie, by sprawnie realizować podjęte zlecenia :) "ciągłe zmiany szefa nad sobą " Hmm, niech policzę. W ciągu 2,5 roku mój szef nie zmienił się ani razu:) " ogólny (usunięte przez administratora)" Brzmi ciekawie, ale rzekomy chaos panujący w PM jest niczym w porównaniu z tym, co można spotkać w wielu innych miejscach w Polsce i nie tylko. Podsumowując - ja jak najbardziej polecam. Wszystkie te teksty o "złych szefach" jakoś nijak nie przystają mi do rzeczywistości w PM. Nigdy nie miałem żadnych sytuacji konfliktowych, o które przecież nietrudno gdy współpracuje się zdalnie! Powiem tylko tyle - współpracuję z PM dłużej niż zagrzałem miejsce gdziekolwiek na etacie (a dodam, że rezygnowałem z pracy zawsze sam - po roku czy półtorej). To w sumie zamyka temat, IMHO :) PS. Nie chcę tu nikomu kadzić - po prostu, jak to określa pewien dziennikarz "mówię jak jest".

on

Po prostu nie. Nie polecam pracy w dziale SEO, niejasne zasady i wiele niepoważnych osób.

Specjalista ds. sprzedaży reklamy on-line wydaje się ciekawą oferta u was

imperti

też aplikuje na to stanowisko i może cechesz podzielisz się jakimiś informacjami i odczuciami? :) Jaka atmosfera na rozmowie i o co mniej wiecej pytają i jaką stawkę proponują na stanowisku doradcy klienta biznesowego?

imperti

Też aplikuje na to stanowisko i może zechcesz udzielić mi kilku informacji? :) Jak było na rozmowie, jaka atmosfera i o czym mniej wiecej była rozmowa, oraz oczywiscie jaką stawkę zaproponowali Ci na stanowisku doradcy klienta biznesowego?

klient

Pół roku temu zleciłem pozycjonowanie sklepu Firmie Performance Media, otrzymałem opiekuna, po 4 miesiącach "opiekun" zwolnił się z tej firmy lub został zwolniony, obowiązki przejął drugi, niestety porażka. Jeżeli chodzi o pozycjonowanie to nie w tej firmie.

aldona

tak, zawsze w terminie

boski

Głównie widzę komentarze kandydatów którzy się nie dostali na którymś z etapów rekrutacji - czyli wylewanie żali lub firmy które sa niezadowolone z usług (zakładam że część z tych kometarzy to oczywiste działania konkurencji). Pracuje w Performance od kilku lat i jestem bardzo zadowolony. Umowa o pracę, pakiet medyczny, cykliczne szkolenia, wsparcie managerów na każdym etapie projektów, od których można się na prawdę dużo nauczyć. Zarobki zróżnicowane - jak ktoś jest dobry w tym co robi to będzie zadowolony - ale oczywiście zawsze mogłoby być lepiej.

superman

Pracuję w Performance Media od kilku lat w oddziale w Warszawie. W każdej pracy można znaleźć dobre i złe strony. Tu głównie przeważają dobre: umowa o pracę, szkolenia i konferencje także zagraniczne, wyjazdy integracyjne, grile firmowe, ciekawe projekty dla dużych firm, zarobki dobre - potrafią docenić pracownika jeśli się stara, fajni ludzie. Ja jestem zadowolony i polecam pracę tym, którzy się zastanawiają.

Zostaw merytoryczną opinię o Performance Media P.S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Performance Media P.S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Performance Media P.S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Performance Media P.S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 6 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Performance Media P.S.A.?

Kandydaci do pracy w Performance Media P.S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Performance Media P.S.A.