Performance Media P.S.A.

Opinie o Performance Media P.S.A.

hhhhhh

Atmosfera w firmie jest fajna tylko na pozór. Marnują pieniądze na grille firmowe na które i tak nikt nie przychodzi (usunięte przez administratora) Szkolenia? Są, z BHP.

mr

Pracuje od lat, atmosfera jest najlepsza, a stali Klienci są z nami od wielu lat - dodam, ze najwięksi gracze na rynku wiec nie wiem skąd takie opinie (zapewne konkurencja;-))

xoxo

Pracuje w tej firmie od pewnego czasu i bardzo dobrze sie tutaj czuje. W zadnej pracy nie spotkalem sie z tak fajna, ciepla atmosfera. Zaskoczeniem sa dla mnie komentarze, ktore tutaj czytam - szkolenia oczywiscie sa (i to platne), czasem trzeba tylko wyjsc z inicjatywa. Brak smieciowek, wynagrodzenie na poziomie, przykladajac sie do pracy mozna dobrze zarobic. Nie przykladajac - mozna prace stracic, co widze, bardzo zaskoczylo i zbulwersowalo wyzej komentujacych :) szkoda, ze nikt nie zechcial podpisac sie imieniem i nazwiskiem.

@xoxo

brak śmieciówek - chyba sobie żartujesz! Pracowałem dla tej firmy przez około lata, prace mogłem wykonywać zdalnie ale godziny pracy były już bardzo konkretnie podawane. Pisałem do 3 osób, min. z HR, czy mogę zamienić umowę o dzieło na umowę zlecenie na 1/8 lub 1/5 etatu z ZUS i składkami. Dostawałem odpowiedź że nie ma takiej opcji i nie będzie.

Performance Media Sp. z o.o.

W powyższym komentarzu brak podstawowej informacji- jakie prace wykonywał komentujący na rzecz Spółki, co pozwoliłoby wskazać przyczynę, dla której nie był zatrudniony na podstawie umowy o pracę i dokonać osobom postronnym obiektywnej oceny pracodawcy. Spółka zatrudnia swoich pracowników na podstawie umów o pracę i jest to niewątpliwie podstawowa forma zatrudnienia. Co nie znaczy, że nie zleca wykonania różnych prac czy usług (np. tłumaczeń czy pisania tekstów copywriterskich) różnym kontrahentom czy to jednorazowo czy cyklicznie na podstawie innych umów – zawsze dostosowanych do charakteru, zasad, warunków i sposobu współpracy.

kandydat

Niespełnione obietnice - niestety osoby z HR nie szanują kandydaktów, jak już ktoś tu powiedział, nie informują o negatywnym wyniku rozmowy, a na rozmowie obiecują ,ze dadzą znać nawet w przypadku niepowodzenia i każą czekać. Szkoda.

www.top-maluszek.pl

a ja polecam, :-)

Jane

Nie należy ufać panu z HR - liczy się tylko to, co jest na papierze. Szefostwo ma doświadczenie, ale tylko w tej firmie (to był start-up). Wszyscy siedzą tam od lat i nie znają dobrych praktyk z innych dużych firm w obszarze zarządzania ludźmi, więc trzeba samemu walczyć o swój rozwój. Z technologUa8Wiami branżowymi jest lepiej, ale podejście jest raczej takie, że jeśli coś działa, to lepiej robić coś ręcznie niż inwestować czas i budżet w jakieś usprawnienia. Ogólnie jeśli się nie ma żadnego doświadczenia, to na start jest ok, ale warto od razu szukać czegoś lepszego (zwłaszcza jeśli faktycznie lubi się pracę w tej branży).

looker

Widzę, że HR czuwa nad opiniami o firmie ;) dla formalności dodam, że szkolenia z Google są darmowe i ogólnodostępne...

raven

Faktycznie, widać tą desperację w każdym słowie.. Nie rozumiem takich ludzi.. Nie wiem jak jest we wszystkich firmach, ale w większości na wynagrodzenie się zgadza lub je negocjuje przed podpisaniem umowy, nie jest ono tajne i nie dowiadujesz się o nim nagle w trakcie pracy. Gdyby ta firma miała 5 zł na kampanie dziennie to chyba by nie istniała, a z tego co widzę mają niezłych klientów i długo są na rynku. Chciałbym mieć darmowe szkolenie z Google'a!!!

IZU

Nie rozumiem na podstawie czego ktoś podejmuje inne decyzje niż miały miejsce wcześniejsze ustalenia , bo jeżeli wszystko jest podpisane, asygnowane na umowie to pracodawca raczej ma słabe szanse w sądzie - nie uważacie. O ile oczywiście zdarza się to nagminnie, bo w pojedynczym przypadku można to różnie interpretować.

Csharp

@taku, a możesz napisac coś więcej o tych atrakcyjnych warunkach zatrudnienia, bo jednak bardziej ogólniej to się chyba nie da. Na ile orientacyjnie można liczyć jesli chodzi o zarobki, co z systemem socjalny, co z benefitami jak multisport, opieka medyczna i inne? Jak w ogóle wyglądają te spotkania integracyjne?

Zadowolony

Ja się mogę wypowiedzieć o pracy w oddziale w Lublinie, w którym pracowałem przez kilka dobrych lat. Atmosfera świetna - dobry i zgrany zespół. Cykliczne integracje w Lublinie + raz w roku wyjazd na 3 dniową integrację z innymi oddziałami firmy. Sama praca dosyć ciekawa chociaż z czasem robi się nudna. Szkoleń raczej brak - od czasu do czasu szkolenia wewnętrzne, które nic nie wnoszą. Bardzo rzadko kogokolwiek zwalniają - chyba, że ktoś kompletnie sobie nie radzi. Wynagrodzenie mocno zróżnicowane w zależności od stanowiska - trzeba walczyć o swoje. Co ważne: każdy pracownik dostaje Umowę o Prace, co w Lublinie wcale nie jest standardem. Do tego po okresie próbnym pakiet ubezpieczenia w LuxMedzie. Z mojej perspektywy firma godna polecenia.

Pracowałam tam krótko. W żadnej pracy tak źle się nie czułam.

gorzka_prawda

Szczerze mówiąc nie dziwie się słabym opiniom o tej firmie. Pracownicy odpowiedzialni za rekrutacje nie mają szacunku do kandydatów. Informują, że bez względu na efekt rekrutacji poinformują o jej rezultacie, co w przypadku negatywnego wyniku jest nieprawdą. Ich oczekiwania względem kandydatów są niewspółmiernie duże do tego, co oferują w zamian. Swoją drogą ciekawe, że w firmie, która nie jest korporacją co chwila prowadzą rekrutacje na te same stanowiska. Daje to do myślenia. Nie polecam.

edith

Analizowałam czy nie złożyć tam swojej aplikacji... (usunięte przez administratora)

majkel
@edith

w sumie też bym cię koleś wyrył - chcesz 3500 koła ZAŁOŻ FIRME I ZARÓB(usunięte przez administratora)

Savrin

Powiem tak, ciężko się tam dostać, kilka etapów rozmów. Generalnie OK

Zostaw merytoryczną opinię o Performance Media P.S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Performance Media P.S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Performance Media P.S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Performance Media P.S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 6 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Performance Media P.S.A.?

Kandydaci do pracy w Performance Media P.S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Performance Media P.S.A.