MEASURE LABORATORIUM BADAWCZE EWA FABISZEWSKA

Toruń

Opinie o MEASURE LABORATORIUM BADAWCZE EWA FABISZEWSKA

Alicja

Czy są wśród użytkowników forum jacyś bezrobotni absolwenci fizyki? Bo właśnie firma MEASURE LABORATORIUM BADAWCZE EWA FABISZEWSKA chciałaby zatrudnić taką osobę do pomiarów fizycznych parametrów (usunięte przez administratora) aparatury rentgenowskiej. Można liczyć na pewność i stabilność zatrudnienia, atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wydajności i samochód służbowy. http://measure.pl/praca.html

Alicja

@Rep, na jakim stanowisku są takie warunki, o których wspominasz?

io

wiesz, ale prowizja chyba nie jest jakoś regulowana odgórnie np. na stanowisku Specjalista telesprzedaży, przecież wiadomo że jak się postarasz i masz tal;ebnt to na pewno więcej wyciągniesz z prowizji

Rep

Umowa o pracę, prowizja średnio ponad 1000 miesięcznie, pensja powyżej średniej ale musisz być szybki, dokładny i musisz w pracy myśleć do robisz i po co. Obsługa klienta przez telefon ale nie ma nic wspólnego z wciskaniem ludziom kitu i czego nie chcą. Firma znana i ma duży portfel stałych klientów więc ze sprzedażą nie ma problemu.

Ata

Teraz zamieszczają ogłoszenia ukryte

miła

Nie polecam firmy, zarobki żałośnie niskie, firma krzak, nikt normalny nie będzie tam chciał pracować

lawendowa

Podobno firmę prowadzi bardzo skąpe[usunięte przez moderatora]

FIZYK 2

Kolegom piszącym powyżej serdecznie polecam pracę na poczcie: zero wyjazdów, mnóstwo czasu na życie prywatne, no i fascynujące pomiary ciężaru przesyłek pocztowych...

Fizyk

Zdecydowanie nie polecam. Proponują śmiesznie niskie pieniądze w zamian za pełną dyspozycyjność i praktycznie brak czasu dla siebie. Praca jak wyżej wspomniano jedynie dla desperatów.

ktoś

Nie polecam.

fizyk

Byłem związany z tą firmą przez pewien okres, całe szczęście w porę zrezygnowałem. Szkoda czasu, zdrowia i nerwów. J. w. praca dla desperatów....

Fizyk pomiarowy

Praca Fizyka skierowna do osob nie mających stalego miejsca zmaieszkania - caly czas w delegacji. Niestety za zarabiane w tej firmie pieniadze nie ma najmniejszych szans dostac kredytu na mieszkanie. Tylko dla desperatow, badz ludzi, ktorzy nie chca miec czasu na sprawy prywatne.

Zostaw opinię o MEASURE LABORATORIUM BADAWCZE EWA FABISZEWSKA - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MEASURE LABORATORIUM BADAWCZE EWA FABISZEWSKA