Kdm Instalacje Sp. z o.o.

Kdm Instalacje Sp. z o.o.

Opinie o Kdm Instalacje Sp. z o.o.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Kdm Instalacje Sp. z o.o.? Dajcie znać, co o tym sądzicie. W ten sposób możecie ułatwić innym podjęcie decyzji związanej z pracą w przedsiębiorstwie.

Zxc

Atmosfera w realiach niezgodna z poprzednimi komentarzami, w rozliczeniach zdarzają się problemy (i to dość często). Nie pozdrawiam.

Czy ktoś dysponuje informacjami o tym, co aktualnie dzieje się w Kdm Instalacje Sp. z o.o.? Od jakiegoś czasu nie pojawiła się żadna opinia związana z warunkami pracy w przedsiębiorstwie.

Jogi

Super atmosfera, poważne podejście do pracownika. Kasa ok....wszystko zawsze na czas. Widać starania właścicieli....na każdym kroku !

xyz

bardzo fajna atmosfera, fajne dodatki do pensji - polecam i to bardzo

zdzisław

najlepsza firma w jakiej pracowałem

qwerty
@zdzisław 03.11.2016 21:32

to dlaczego już nie pracujesz?

motek

Świetna atmosfera - polecam

lok

Ok firma

Zostaw opinię o Kdm Instalacje Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kdm Instalacje Sp. z o.o.