Kdm Instalacje Sp. z o.o.

Kdm Instalacje Sp. z o.o.

Opinie o Kdm Instalacje Sp. z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Iza

@Eliza Dziękuję za wypowiedź. Wspomniałaś o benefitach, które firma Kdm Instalacje zapewnia swoim pracownikom. Czy to, co opisałaś, tj imprezy czy wyjścia do teatru, to wszystko, co firma dla swoich pracowników organizuje w ramach motywacji pracowniczej? Jeśli jest coś jeszcze - napisz o tym, proszę.

Eliza

Takich firm ze świecą w ręku szukać. Wspaniała atmosfera, świetni szefowie, zgrany zespół. Zapewnione benefity i opieka medyczna. Firma dba o swoich pracowników. Organizuje wyjścia do teatru, imprezy rodzinne, imprezy integracyjne. Nic dodać, nic ująć.

Krakus

Firma bardzo fajna, dobra atmosfera, właściciele są w porządku i dbają o pracowników. Duże dodatki pozapłacowe, mało stresu. Jeżeli ktoś nie lubi pracować, to nie jest firma dla niego.

Iza

@Zxc Co dokładniej przez to rozumiesz? Możesz bardziej nakreślić atmosferę, która Twoim zdaniem panowała w firmie Kdm Instalacje? Będę wdzięczna. @aaa Każdy ma prawo odbierać pewne rzeczy w inny sposób niż ja, czy Ty. Tak samo, jak każdy ma prawo napisać własną opinię na forum. Uszanujmy zdanie innych. Natomiast jeżeli się z tą opinią nie zgadzasz - napisz po prostu swoją. Na pewno będzie to bardziej merytoryczne. Także zachęcam do wypowiedzi.

Zxc

Atmosfera w realiach niezgodna z poprzednimi komentarzami, w rozliczeniach zdarzają się problemy (i to dość często). Nie pozdrawiam.

aaa
@Zxc 05.03.2018 13:43

To chyba nie o tej firmie piszesz, albo wyleciałeś za baaardzo mocne nadużycie zaufania

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Kdm Instalacje Sp. z o.o.? Dajcie znać, co o tym sądzicie. W ten sposób możecie ułatwić innym podjęcie decyzji związanej z pracą w przedsiębiorstwie.

Czy ktoś dysponuje informacjami o tym, co aktualnie dzieje się w Kdm Instalacje Sp. z o.o.? Od jakiegoś czasu nie pojawiła się żadna opinia związana z warunkami pracy w przedsiębiorstwie.

Jogi

Super atmosfera, poważne podejście do pracownika. Kasa ok....wszystko zawsze na czas. Widać starania właścicieli....na każdym kroku !

xyz

bardzo fajna atmosfera, fajne dodatki do pensji - polecam i to bardzo

zdzisław

najlepsza firma w jakiej pracowałem

qwerty
@zdzisław 03.11.2016 21:32

to dlaczego już nie pracujesz?

motek

Świetna atmosfera - polecam

lok

Ok firma

Zostaw opinię o Kdm Instalacje Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kdm Instalacje Sp. z o.o.