EuCO - Europejskie Centrum Odszkodowań S.A

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o EuCO - Europejskie Centrum Odszkodowań S.A

Zofia Lasecka

Dziękuje firmie za współpracę, uzyskałam wysokie odszkodowanie,tyle ile mi sie nalezało. Będe polecać!

Andrzejek

Po tym jak mialem wypadek nie z mojej winy, szukalem odpowiedniej firmy zajmujacej sie odszkodowaniami - I ZNALAZLEM. Serio, polecam ...

Magdalena

Polecam. Mam za sobą owocną współpracę z tą firmą, odszkodowanie na poziomie :)

Lucja Stopka

Jestem pod wrażeniem że firma tak szybko uzyskała dla mnie odszkodowanie. Na bieżąco informowano mnie o etapie sprawy.Osoba, która prowadziła moją sprawę była bardzo kompetentna i sympatyczna. Profesjonalne podejscie, moja walka o odszkodowanie zakończyła sie pozytywnie.

Barbara

Serdecznie polecam. Pomoc jaką od nich uzyskałam jest nie do opisania. Juz myslalam, że nie mam co liczyć na adekwatne odszkodowanie po tym jak podczas obowiązków służbowych mialam wypadek. Firma pomogla mi uzyskać do czego oczekiwałam, dobra wspolpraca!

Jak wygląda praca agenta Euco? Czy jest możliwość zatrudnienia na umowę, czy tylko umową agencyjną? Z góry dziękuję za informacje

@Piotr

Tylko na umowę agencyjną - zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Sprzedaży (czy to przez infolinię 0801 006 006) czy sprzedaz@euco.pl. Przygotowany jest cykl szkoleń i indywidualne wsparcie. Zapraszamy

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu EuCO - Europejskie Centrum Odszkodowań S.A?

Kris

Wszystko zależy od tego jakiego zespołu częścią chcesz zostać? Jeśli chcesz być Agentem to najlepiej skontaktuj się na sprzedaz@euco.pl jeśli natomiast pracownikiem biurowym (również różne działy) to biuro@euco.pl

poszkodowany

Te pozytywne komentarze to pewnie sami sobie wystawiają

Wiktor
@poszkodowany

A może te negatywne konkurencja. Ja tam jestem zadowolony i polecam wszystkim moim bliskim

Joanna B.

Wielki profesjonalizm, kompetencja i skuteczność. Osobom potrzebującym pomocy prawnej z całego serca polecam !

Maksymilian
@Joanna B.

Ja również polecam kompetencje prowadzących sprawy. Jestem pod wrażeniem wiedzy prawniczej

Wiola

Współpracownik. Polecam

@Wiola

również polecam. Jestem już tu ponad 10 lat

Marzena

Witam ja również czekam na wypłatę odszkodowania już miesiąc

Czy wypalili odszkodowanie? Ja jestem w takiej samej sytuacji chętnie dowiem się więcej! (usunięte przez administratora)

Sara
@Anna

Tak, wypłacili. Trwało z dwa miechy, ale dostałam tyle co miałam dostać więc pozytywnie.

Wojtek

Jestem zadowolony, najpierw skorzystałem z prowadzenia mojej sprawy przez EUCO (sprawa około 1,5 roku trwała, ale zawsze mogłem się dowiedzieć co się dzieje. Czasem pomiedzy "zmianami" byl 1-2 miesiace ale to byly sprawy pomiedzy nimi a PZU. Kasę dostałem pomniejszoną o procent na który umowiliśmy się na umowie, wszystko jak sie nalezy. Ważne ze w trakcie nie płaciłem nic! Dziś sam zapisałem się aby być Agentem EUCO, bo skoro mogę pomóc (choćby znajomym, a jeszcze mieć z tego kasę to czemu nie?) a przetestowałem Euco na własnej skórze

Joanna

Trafilam tutaj liczac na odpowiednie odszkodowanie i nie zawiodlam sie. Pieniadze trafily na konto w umowionym terminie, takze nie mam zadnych zastrzezen ;)

Maks
@Joanna

U mnie trochę to trwało ale pieniądze są i to o niebo wyższe niż bym uzyskał sam

Czy urlop w EuCO - Europejskie Centrum Odszkodowań S.A jest płatny 100%?

Kris

Jeśli jestem pracownikiem etatowym to tak, jak najbardziej. Jeśli jesteś Agentem w terenie to sposób rozliczeń jest nieco inny

dan

Najbardziej merytoryczna opinie usuneliscie. Gowork zeszło na psy jak i firma euco (usunięte przez administratora) ktotrzy biora kase od chorych dzieci.

Wesoły

OMIJAJCIE TYCH ZŁODZIEI! na pieniądze czekam grubo ponad rok,pisanie mieli nic nie daje ,brak kontaktu ODRADZAM!

NN
@Wesoły

Robią z ludźmi co chcą... Mają 14 dni na wypłatę a człowiek musi się upominać o swoje pieniądze. Kontakt z działem finansowym to jest porażka. chyba za przeproszeniem nikt im jeszcze koło tyłka nie wyrobił...

Wader

Witam. Omijajcie agentów euco dużym łukiem. Oni podpiszą umowe z wami a póżniej bedziecie czekqć na swoje pieniądze bardzo dlugo. Żeby sie dodzwonić to cud. Nie możns się skontaktować z osobami prowadzącymi sprawe.dombiemam ,że euco ma problemy finansowe i dlatego opóżnis przekazanie środków. Mają 14 dni a czekałem 3 msce. Dodatkowo nie rozliczają sie z wplat oraz brak faktury z ich strony ile mi zabrali prowizji.

rozczarowany
@Wader

pierwsze odszkodowanie spóźnili się trzy miesiące od otrzymania przelewu z Pzu na drugie czekam już cztery i nic nie wskazuje na rozwiązanie sprawy ergo - (usunięte przez administratora) nie polecam

Sara

Z czystym sumieniem mogę polecić firmę euco. Trafiłam do nich gdy już całkiem straciłam nadzieję, że otrzymam adekwatne zadośćuczynienie, ale dokonali niemożliwego!

Iwona

Polecam, bardzo rzetelna i profesjonalna firma. Z czystym sumieniem mogę polecić wszystkim poszkodowanym w wypadkach. Ja miałam wypadek w zeszłym roku, a już po 2 miesiącach od niego ubezpieczyciel wypłacił euco pierwsze pieniądze. Bardzo miła Pani prowadząca moją sprawę. Wszystko na plus! Polecam!

Współpraca z EuCO jest godna polecenia - rzetelna i profesjonalna obsługa. Jestem zadowolona z otrzymanego odszkodowania.

Zostaw merytoryczną opinię o EuCO - Europejskie Centrum Odszkodowań S.A - Legnica

• Jak się pracuje w EuCO - Europejskie Centrum Odszkodowań S.A?

Zobacz opinie na temat firmy EuCO - Europejskie Centrum Odszkodowań S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 50.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EuCO - Europejskie Centrum Odszkodowań S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 40 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EuCO - Europejskie Centrum Odszkodowań S.A?

Kandydaci do pracy w EuCO - Europejskie Centrum Odszkodowań S.A napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EuCO - Europejskie Centrum Odszkodowań S.A