HAK Sp. z o.o.

Opinie o HAK Sp. z o.o.

wojtek23

Gdyby nie to, że się wyprowadziłem z miasta to bym nigdy nie rzucał roboty w tej firmie. Żadnego problemu z godzinami pracy i wypłatami a jak potrzebowałem dzień wolnego to też nikt nie robił problemów.

Kidler

Pracowałem tam przez spory kawałek czasu i co do jednego to na pewno nie mogłem nigdy mieć zastrzeżeń - otóż wypłata była zawsze na czas. To była moja pierwsza praca, więc jak to zwykle bywa z początku to musiałem się douczać, ale nie było żadnych z tym problemów, bo miałem tak fajnych współpracowników, którzy wszystko mi pokazali i powiedzieli co jak mam wykonywać.

Marta.P
@Kidler

W firmie tej pracował mój mąż kawał czasu,nigdy na nic nie narzekał,zawsze dobrze sie na jej temat wypowiadał,wypłata zawsze była wypłacana w terminie,zawsze też firma dawała możliwość dodatkowego zarobku na nadgodzinach.Jest to typowy przykład firmy,w której pracują ci co chcą na prawdę pracować,tacy pracownicy są doceniani i odpowiednio nagradzani.

Lina

Bez zastrzeżeń. Solidny pracodawca, z wypłatą nigdy nie mieliśmy żadnych problemów. Poza tym to jest konkretny człowiek. Wymagający, ale jeśli już oczekuje czegoś od pracownika, to mówi dokładnie, konkretnie czego chce i nie robi problemów jeśli nawet ktoś ma jeszcze jakieś dodatkowe pytania odnośnie zadanej pracy. Ja byłam zadowolona.

Elek

Sporo tu można przeczytać różnych opinii o tej firmie, jednak część z nich jest dla mnie kompletnie nie zrozumiała. Każdy funkcjonujący w biznesie jakiś czas pracodawca wie, że jego zarobki i jego sukces zależy od ludzi, którzy na niego pracują. Nie sądzę więc, by jakiekolwiek cięcia były kwestią wykańczania załogi, bo przeszkolenie nowych ludzi także kosztuje. Kryzys jest wszędzie i żeby go pokonać, każdy powinien przyłożyć się do pracy a nie narzekać na innych. Jak dla mnie pracuje się nieźle, miałem już do czynienia z gorszymi firmami więc nie ma co narzekać.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Technolog w firmie HAK Sp. z o.o.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
muza

firma dobra nie mam powodow do narzekan jak dla mnie ok

Witam wszystkich. Firmę oceniam na 8/10 - jak wszędzie, zarobki to nie kokosy, ale praca nawet spoko. Mój tata ma swoją firmę i rozumie go, jak ciężko jest się utrzymać na rynku - trzeba robić tak, żeby firma miała zyski, dlatego też płace nie są wysokie, ale też nie są niskie. Niejedni ludzie zarabiają dużo mniej. Z pracy jestem zadowolony. Kierownictwo w miarę ok - można się dogadać.

Greed

Pracujesz puki jesteś potrzebny.Jak chcą cię zredukować to przysyłają kadrową z propozycją nie do odrzucenia .Albo zwolnisz się za porozumieniem stron albo dyscyplinarka.Przechodziło to kilkanaście jak nie kilkadziesiąt osób w tej firmie.Co do przejrzystych zasad to one są przejrzyste dla pracodawcy.Wszystkie zmiany służą nie pracownikom lecz właścicielom.Zastąpienie umów na stałe na umowy przez firmę pośrednią miało poprawić los załogi.Zmuszanie pracowników do zakładania jednoosobowych firm też nie służy pracownikom.Komu to służy ?

Mila

Bardzo dobra firma, pracuje się na prostych i przejrzystych zasadach, zarobki są bardzo dobre. Nic tylko chwalić ;)

@Mila

Zgadzam się z Tobą. Ja także mam dobre wspomnienia z tej firmy. Wszystko zależy od tego, jakie się ma podejście. Jak się nie chce pracować, to wszędzie będzie źle, ja nie miałem na co narzekać. Gdyby nie przeprowadzka, to pewnie dalej bym w tej firmie pracował.

adrian

Nie narzekam na pracę w tej firmie. Płacą tak jak powinni, bez żadnych opóźnień. Atmosfera też jest całkiem fajna. Może pracy jest sporo ale w końcu jestem tam głównie żeby pracować a nie pić kawę na przerwach.

margol1985
@adrian

Firma jak każda inna, pracuje się normalnie. Najważniejsze, że płacą na czas a reszta się nie liczy. Wykonuję swoje obowiązki jak trzeba. A przerwy są w miarę przyzwoite, więc jest w porządku. Polecam firmę z czystym sumieniem.

miśka

Generalnie jest ok, w każdej firmie zdarzają się gorsze okresy, ale tą firmę mogę z czytsym sercem polecić wszystkim. Jest to firma dla ludzi.

Jolka

Niedawno rozstałam się ze swoją firmą i byłam zmuszona do poszukiwania nowej pracy. Jest naprawdę kiepsko na rynku, praca jest tylko dla wysokiej klasy specjalistów albo do łopaty, żadnych ofert po środku nie ma. Było ciężko ale udało mi się znaleźć coś w swoim fachu, jak się okazuje miałam szczęście. Rozmawiałam z wieloma osobami w mojej sytuacji i w większości ich oczekiwania były nierealne. Radzę wam więc nie narzekać tyle tylko wziąć się do pracy.

R.Lipko
@Jolka

Dobre rady zachowaj dla siebie.To jest portal z opiniami na temat pracodawcy.

Edi

Kryzys gospodarczy nikogo nie oszczędza. Pojawiają się na szczęście przebłyski w polskiej gospodarce, które dają nadzieję na to, że znowu pracodawcy zaczną przyjmowac pracowników. Może podobnie będzie z tą firmą.

muza

nie mam zastrzezen to dobra firma nie spozniaja sie z placa kadra mila , i nie cukruje bo nie mam powodow

@muza

Wnioskuje że niedługo pracujesz w tej firmie.w mojej 15 letniej karierze były takie okresy raz 8 raz 6 miesięczne gdzie płacono po polowe pensji tłumacząc kryzysem (brakiem zamówień)obiecując wyruwnanie.Nigdy tego nie wyrównano.Zamienili nam premie uznaniowe na dojazdówki a potem je stopniowo zlikwidowano.Wiele było podobnych praktyk.Teraz zatrudniają ludzi przez firme zewnętrzną wszystkie te zabiegi nie służą poprawie bytu załodze lecz zyskom wlaścicieli.

hahaha

oczywiscie ,nie mam na celu nikogo obrażać , bo pewnie nadal pracuje tam wielu wartościwych ludzi. ale mdli od tego cukrowania

loretoo

pracowałem w tej firmie i nie mam nic do zarzucenia. Pensja normalna- mnie zadowalała ;)

gg

To jest argument wszędzie zwalniają ,wszyscy kradną,wszyscy piją,to jest komuna taki tok myślenia a może i średniowiecze.Pracodawca wymaga ale ma też obowiązki zwolnić może jego prawo niech to robi w sposób cywilizowany.

Marco84

Z pracą ciężko, wszędzie zwalniają... Takie życie - to nie komuna, że każdy miał pracę. Myślę, że opinie negatywne może pisać 2-3 ludzi, którym ta firma nie przypadła do gustu i tyle. W każdej pracy są jakieś plusy i minusy...

hahaha

co tam... ważne ,że jest spoko i wszyscy są zadowoleni...

gg

To prawda ze wszystkie firmy tną koszty a najłatwiej zrobić to kosztem najbiedniejszych najsłabszych.Chodzi o sposób jaki to robi firma hak zwalniając ludzi po 15 latach pracy bez odpraw straszac ich dyscyplinarką. To jest cięcie kosztów ?A co do podatków w anglii tan najniższa krajowa wynosi 960 funtów gdzie w haku zarabiają 2000 zł i to jeszcze przez firmę pośrednią.Gdzie ci biedni ludzie będą szukali emerytur.TO jest cała prawda.

Marys12

Jak dla mnie jest dobrze .z wynagrodzenia jestem zadowolony , atmosfera panujaca w firmie tez calkiem niezla wiec nie mam na co narzekac.

Zostaw merytoryczną opinię o HAK Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w HAK Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HAK Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HAK Sp. z o.o.?

HAK Sp. z o.o.