Opinie o HAK Sp. z o.o.

Hanna

@xyz a możesz napisać jeszcze dlaczego nasz tak skonkretyzowane zdanie o HAK? Z jakich powodów nie polecasz pracy w tej firmie - czy twoim zdaniem nie radzi ona sobie na rynku? To ważne, aby pozostawiać komentarze pełne informacji, które nie zostawiają wątpliwości.

xyz

Nie polecam, beznadziejna firma, szczególnie w aktualnej sytuacji na rynku szukajcie czegoś lepszego

Hanna

@darwin możesz napisać coś więcej? Jakie widzisz mocne i słabe strony zatrudnienia w HAK Sp. z o.o.? To bardzo istotne dla wielu osób, które przeglądają oferty pracy we Wrocławiu.

Hanna

Zainteresowani pracą w HAK Sp. z o.o.? W zakładce 'Oferty pracy' zamieszczoną przy wątku firmy znajdziecie aktualne ogłoszenia - http://www.gowork.pl/praca/hak-sp.-z-o.o.;pr

radek

Pewnie, że jak podejście mają lepsze @marzena to się wcale nie dziwie, to się wcale nie dziwię, że ich oferty pracy są tak popularne. A wypłata jaka? Dzięki

darwin

nie jest dobrze

mark

no nie ma, ale słyszałem wiele dobrego o firmie, że mają super szkolenia itp.

Daro

Witam, Czy na spawacza potrzebne jest jakieś doświadczenie? Czy przyjmują też bez?

lolo

A od kiedy ten nowy dyrektor ma pracowac? może nareszcie jakis porzadny człowiek przyjdzie, zawsze jakas nadzieja jest...

Wolfik

Poziom rozmów kwalifikacyjnych to jedno, poziom ogólny to drugie. Myśłełem, że to niezła firma jest, ale po ostatnich kontaktach z tą firmą musze zweryfikować opinię, niestety na niekorzyść. (usunięte przez administratora)

tgdd

Obecnie operatorzy CNC są i póki co się nudzą, bo nie ma dla nich pracy.

CNCmajster

cześć, czy mógłbyś napisać więcej o obróbce wiórowej CNC, warunki pracy, sterowniki, maszyny... dziękuję

wichur

dla mnie bomba polecam

Piotrek

Witam serdecznie Chciałbym aplikować to firmy HAK na stanowisko konstruktora czy ktoś mógłby powiedzieć jak wygląda praca? Czy warto i jakie są kwiatki na, które należy zwracać uwagę? Będę Bardzo wdzięczny za wszelkie informacje.

ariel

Pracowałem (2010 r. - 2012 r.). Na początku jako asystent konstruktora 10 zł netto, pół roku: 12 zł, skończyłem studia 16 zł netto, 3 miesiące później, umowa o pracę 5000 zł brutto, plus dodatek za pracę w domu. Ogólnie, dział konstrukcji oceniam OK. Gdyby nie alternatywa własnego biznesu pracowałbym tam pewnie do dzisiaj. Co do kierowników, dyrektorów, etc musicie zrozumieć, że to się tylko wydaje takie łatwe. Narzekacie na bałagan??? Mam 80 ludzi wiem co to znaczy z punktu widzenia właściciela - dobry kierownik. Zaangażowanie i organizacja to podstawa. Wydaje mi się z perspektywy czasu że HAK był firmą nawet dobrze zorganizowaną. Najemnicy jak większość z was będzie całe życie narzekać niezależnie od zakładu pracy. 8 godzin - niech się wali niech się pali idę do domu. Przez 2 lata pracy w HAKu, kierownik konstrukcji średnio 10h dziennie i nie pamiętam aby był na urlopie. Pozdrawiam.

góral

Jak wygląda praca w biurze w tej firmie? Mają stary sprzęt z przed 10 lat czy jest lepiej? Jak jest z elastycznością godzin pracy oraz z zarobkami w takiej sytuacji?

Krzychu

Witam. Czy warto sie tam zatrudnic? Dostalem oferte pracy w tej firmie na frezarkach CNC (jestem operatorem 2 lata - 5 osi na heniu 620). Z tego co widze to kazdy jedzie po tej firmie.

aga

nasi rządzący sie dziwią że młodzież wyjeżdźa do angli i niechce zostać w polsce a jaką tu ma perspektywe rozwoju dorobku mieszkania jak pozwala takim pseudokapitalistom jak w haku robić co chcą.Pracownikowi z roku na rok obcina sie jego przywileje,jego ochone jakby to on był stroną silniejszą.cofamy sie do feudalnej europy albo do ameryki południowej.z roku na rok więcej przywilejów dla pracodawców o zniesieniu umów śmieciowych tylko sie mówi od trzech lat i nic.o ozusowaniu umów zlecenie to samo. a w haku rodzina stęka jak to ciężko żyć.

POL

TO taki tok myslenia ludzie leniwi niedouczeni i jeszcze z roszczeniami.Co oni od nas chcą zarabiają 2000 zł na umowe zlecenie niech sie cieszą w ŻE NIE BANGLADZESZ I ZARABIAJĄ DOLADRA DZIENNIE.ZAPOMNIELI ZE TO ROK 2014 A NIE 1960 MAMY IŚĆ DO PRZODU A MY SIE COFAMY .

abc

Jeśli wam mentalność Polaków nie odpowiada , to przenieście sie na zachód. :) Tylko taki obcokrajowiec nie splunął by na wasze 16 PLN... Niedouczeni i niechętni do pracy? Buahahaha Chiny co najwyżej... tam za miske ryżu dziennie ,po stopach całowac będą....

xyz

Jak wszyscy tacy biedni jesteście to firmy pozakładajcie:) a zmiany są bo ludzie niedouczeni i niechętni do pracy i spowolnione tempo myślenia i ruchów, tylko papierosek itd szkoda słów. Mi praca odpowiada , ale mentalność Polaka jest narzekanie i to się chyba nie zmieni ......

Kosma

A skąd masz takie informacje Panie Ala ? Pracujesz , czy pracowałeś... w tej firmie?

@Kosma 21.11.2014 14:18

a co za głupie pytanie ,opinii nie piszą ludzie obcy z ulicy to chyba logiczne.

buahaha

radek! jesteś kobietą? jak znalazłaś tam pracę?

lizus

żałosne

zbychu

firma jak każda inna w obecnych czasach, wszędzie są jakieś jaja z zatrudnianiem, w innych molochach zatrudniają przez pośredników ze stawką 9 brutto/h i mydlenie oczu darmowym dojazdem itp, praca w HAK jest dla tych, którzy chcą pracować i coś potrafią, stawka na start 14-16 na rękę i możliwość zrobienia tylu nadgodzin ile się chce, prosty układ dla robotnych ludzi. jak ktoś przyszedł do pracy i spodziewał się aptecznych warunków przy obróbce stali to się nie dziwię że jest ciągła rotacja. Polecam ze względu na dobry hajs, dobra opcja żeby się "odrobić" jak w moim przypadku, ale etatu do emerytury się tam nie spodziewam.

luis

Jak wygląda praca biurowa w tej firmie?

olek

u lala, dwa tygodnie po terminie to nie za dobrze, przecież płatności czekają, rachunki i wszystko.. no i co teraz tu zrobić? a nie możecie jakoś na to wpłynąć? pogadać z przełożonym czy z całą ekipą? niestety to prawda co pisze kolega wyżej,(usunięte przez administratora) A tutaj tez tylko takie umowy dają czy sa wyjatki?

mgr

A co z biurowymi? Jak wygląda sytuacja w biurze konstrukcyjnym bo widziałem ogłoszenie.

sławomir

a są mozę chociaz jakies przyjęcia dla młodych ludzi bez doświadczenia? pytam, bo jestem po maturze, zostałem w domu rodzinnym we Wrocku, ale nigdzie nie chcą mnie przyjąć do pracy bez doświadczena, a do fast foodu robić nie pójdę przecież. Napisz jak wiesz, albo może ktoś tu siedzi na forum i moze pomoc?

arek

a z czego to wynika że tak masowo zwalniają? chyba to nie jest zbyt mądre z punktu widzenia dobrego zarządzania, bo ciągle trzeba przyzwyczajać się do kogoś nowego i jeszcze wdrażać tę osobę do firmy..

ala

tam przyjmuja i zwalniaja rotacja cały czas.kierowników na warsztacie w ciągu dwóch lat to sześciu było.

staś

Coraz ich mniej w wiekszosci to emeryci na obróbce mechanicznej .Monterów zostło niewielu wszystko zatrudnione przez firmę zewnetrzną.Zato biuro pęka w szwach ten odrestaurowany biurowiec chyba nie pomieści.

hiuiuhiu

Popieram

ala

Zrobie wam na pewno dobraą reklamę w sieci możecie być pewni za waszą manipulacje.

ala

Coraz bardziej ta firma spada na psy wymiana kadry jak w hipermarketach codziennie nowe twarze . (usunięte przez administratora) W te firmie zawsze była przepaść miedzy biurem a produkcją nie tylko pod względem warunków pracy ale i mentalnym.

Tom

łaski nikt nikomu nie robi .Zatrudnienie ma być korzyścią dla obu stron a nie dla silniejszego który płaci gdy ma kaprys.

Tom

Pracuje w tej śmiesznej firmie jako jedno osobowa firma do czego mnie zmusili.Zaległości z fakturami sięgają cztery miesiące.Nikt się tam nie przejmuje cz mam na zus bo on nie może czekać czy na podatki nie mówiąc rodzinie.

Ela

Generalnie nie jest dobrze ja rozumiem wszystkich sfrustrowanych wykorzystywanych przepracowałam tam dziesięć jedna wielka nerwówka.Teraz mam dobrą spokojną prace za długo tam siedziałam teraz to zrozumiałam.

szymon

Generalnie nie jest źle i nie rozumiem tych negatywnych opinii. Ja pracuję tu juz jakiś czas i uważam, że mogłoby być gorzej. Wypłata na czas, warunki pracy ok. W sumie to chyba mogę polecić.

Greed

Żałosna to jest ta firma i jej zachwalacze reputacji utraconej ciężko będzie odzyskać poszła w świat wraz ze zwolnioną załogą a było to kilkanaście jak nie kilkadziesiąt osób którzy budowali tą firmę od podstaw.O klasie właścicieli świadczy to jak postępują z ludżmi w kryzysie a nie jak jest koniunktura.

paweł

A tych których straszyliście dyscyplinarką była spora grupa tylko swiat sie zmienia nie żyjemy w komunie i każdy ma dostęp do porad prawnych i ludzie nie są ciemniakami jak niektórym w tej firmie sie wydaje.

paweł

Ja mam złe wspomnienia z pracy w tej firmie(usunięte przez administratora)

olo

Beznadziejna firma .Brak podstawowych warunków do pracy czyli ogrzewanie ochrona przed warunkami szkodliwymi.Co do terminowości w płatnościach to bywa różnie i nie jest tak słodko jak tu niektórzy piszą.Wystarczy zapytać tych którzy pracują jako firmy jedno osobowe u każdego zalegają z płatnościami.

Jarek28

Nie mam zastrzeżeń do tej firmy. Pieniądze były wypłacane tak jak miały być. Termin i wysokość wypłat były zawsze ok. Z jakimś urlopem czy wolnym dniem jak coś wypadło też raczej nie miałem problemów. Pracowałem tam kilka miesięcy ale nie zwolniłem się dlatego, że mi jakoś warunki przeszkadzały. Po prostu ożeniłem się i przeprowadziłem do innego miasta.

Bogdan

Ja mam miłe wspomnienia z pracy w firmie Hak. Miałem naprawdę wspaniałych współpracowników z którymi spotykam się do dziś. Jeździliśmy też razem na różne szkolenia. Z szefem nigdy nie miałem jakichś zatargów, ogólnie to spoko gościu. Nie pracuję już tam, po poznałem miłość mojego życia i postanowiłem za nią wyjechać do Hiszpanii, ale pracę w tej firmie zawsze będę bardzo miło wspominać.

wiki

Zarobki w miare dobre, narzekać nie można , w każdej pracy wystepuje stres , tego nie unikniemy niemniej jednak nie mam powodow do narzekan

indianin

Kto te bzdury tutaj wypisuje o pieniądzach na czas, bezstresowej pracy. (usunięte przez administratora)

dorota

Pracowałam w tej firmie teraz pracuje w volvo bez porównania co szwedżi to szwedzi,warunki nie do porównania(mniej stresu).

mariusz

Trafiłem do lepszej firmy więc mam porównanie .Warunki jeśli chodzi o warunki pracy maszyny o półwieku lepsze.Równajmy w górę nie w dół.

filippo

Dla mnie najważniejsze jest to, że pieniądze są zawsze na czas, co nie wszędzie jest standardem. Poza tym praca jest ok, chyba że ktoś chce tylko leżeć i pachnieć, to raczej długo miejsca nie zagrzeje. Atmosfera jest ok, można spokojnie pracować, bez stresu, że jutro Cię wyleją.

Adrian

Firma HAK jest normalnym pracodawcą - jak każdy inny(usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o HAK Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HAK Sp. z o.o.