HAK Sp. z o.o.

Opinie o HAK Sp. z o.o.

Dzień dobry. Czy faktycznie trzeba mieć wszystkie uprawnienia wskazane w ofercie dla magazyniera na stronie? Chodzi o to, że brakuje mi tylko tych do suwnic, na szybko potrzebuje pracy i zastanawiam się czy by tutaj nie pomogli mi ich wyrobić? Zastanawiam się czy jest sens się zgłaszać jak mam jakieś braki

Nowy wpis

Uprawnienia na wózek widłowy - wymagane, posiadanie innych uprawnień będzie dodatkowym atutem. W trakcie zatrudnienia organizujemy kursy i pomagamy w zdobyciu kolejnych uprawnień UDT

SS Nowy wpis

Poczytaj regulamin osiołku. Wypłaty zawsze na czas a nawet przed 10. Z nadgodzinami faktycznie roznie, ale wypłacają. Jedyny minus tego, ze nie mozna niczego do przodu zaplanować bo mogą wypłacić na czas albo po 3 miesiącach.

Huk

Co się dzieje w tym HAK, dla czego za każdym razem gdy mąż mnie dzwoni i trzęsie się, że nie chce tam więcej pracować, że tam tak źle traktują pracowników, krzyczą i upokarza każdego kto tam pracuje, dla czego takie dziadostwa tam się dzieją, przez jednego psychopata cierpią wszyscy, i nie ma na to uprawy.

Dominika
@Huk

To kto się głównie przyczynia do takiej atmosfery? Nikt na to nie reaguje i nie próbuje tego zmienić?

Huk
@Dominika

To master którego chyba słucha nawet kierownik, chyba siedzi już tam 20 lat, i nikt go nie zwolni, bo ma doświadczenie, a te nowe osoby poprostu nie wytrzymują to upokorzenia, i idą sobie dalej, a grozi im żeby nie skarżyli się, bo poprostu ich będzie gorzej traktować.

Agata Nowy wpis
@Huk

To w takim razie może opowiesz mi o bieżących warunkach pracy tutaj, skoro przy tym obawiają się, że będą mieli jeszcze gorzej zamiast po prostu odejść, to coś konkretnego musi ich tutaj trzymać. pytanie tylko co? dlaczego warto tutaj pracować?

Grzegorz

Przeczytałem ze wcześniej w firmie nie było podwyżek. Nadal taka sama polityka finansowa i ustalone raz pensje się nie zmieniają? Przecież inflacja tak galopuje że przydałoby się żeby wypłata też szła w górę. To jak jest teraz?

Benek
@Grzegorz

Nie idzie w górę, a szkoda.

Agata
@Benek

No raczej zawsze byłaby szkoda w takiej sytuacji. Ale jakby nie patrzeć jeszcze od stycznia podwyżka najniższej, więc podejrzewam, że na zarobki tutaj w firmie to jakoś pewnie wpłynie?

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Technolog w firmie HAK Sp. z o.o.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?

Dzień dobry. Po narodzinach dziecka wróciłem z Irlandii i szukam roboty, dlatego sprawdzam opinie pracowników. Zakładam, że dowiem się więcej o firmach z Wrocławia. Proszę, opiszcie jak się Wam pracuje w firmie HAK? Czy mają wysokie stawki? Czy jest w firmie stołówka z dofinansowanymi posiłkami? Pozdrawiam Michał

Malwina
@Michał

Hej Michale. Jest spoko... ale firma nie lubi kosztów benefitowych. Odpowiadając w temacie organizacji dofinansowanych obiadów pracowniczych to rekomenduję firmę Atlas z Wrocławia. Pracownicy (wiem to od kolegi, który jest tam zatrudniony) mają tam system, dzięki której codziennie zamawiają posiłek w którego koszcie partycypuje pracodawca. To dofinansowanie do obiadów to super benefit. Na pewno lepszy niż opieka zdrowotna (szczególnie jak się nie ma dzieci). Życzę powodzenia w nowym miejscu pracy. Malwina.

sppawa

Z tymi zarobkami na czas to kłamstwo. Nie raz nie dwa nie było wypłaty za nadgodziny przez kilka miesięcy. Same warunki pracy są podłe. Podwyżek nie ma ile dostajesz na początek tyle masz przez lata.

Justyna
@sppawa

Ale później zawsze wszystko zostało regulowane, tak? :P Nie zdarzyło się by nie zostały one rozliczone? Czy nadgodziny zawsze są płatne czy możliwy jest też ich odbiór? Jak często w ogóle się zdarzają?

Kazimierz

Od kilku miesięcy nie dodano żadnej nowej opinii, która mogłaby pomóc innym w podjęciu decyzji o pracy w HAK Sp. z o.o. Na ich stronie dostępnych jest 5 ofert, ale nie wiem, czy są aktualne, znajdziemy je pod linkiem: https://www.hak.com.pl/hak/praca/praca-w-hak.html#crumbBox Jak pracuje się w tej firmie? Ma ktoś aktualne informacje na ten temat?

Były
@Kazimierz

Opinie negatywne są usuwane i kropka.

Lidia
@Były

Na forum GoWork.pl usuwane lub moderowane są jedynie komentarze, które naruszają obowiązujący regulamin. Dla użytkowników wartościowe są zarówno opinie pozytywne, jak i negatywne. Czy jesteś pracownikiem firmy HAK Sp. z o.o.? Jeżeli tak to chętnie dowiem się jak oceniasz warunki zatrudnienia w firmie. Czy atmosfera w pracy jest ok?

Domi
@Były

Tak, właśnie usunięto moją. Byłam zainteresowana pracą w tej firmie, wykonałam dziś telefon, a pani z sekretariatu odpowiedziała "no to proszę iść do pracy na pocztę" i rozłączyła połączenie. To było bardzo nieeleganckie. Jeśli tak traktuje się tam ludzi, to ja podziękuję. Pozdrawiam serdecznie

Domi

Witam, Byłam zainteresowana pracą w tej firmie. Grzecznie przedstawiałam się i zapytałam, jakie są możliwości. Kiedy poinformowałam, że nie mam doświadczenia technicznego, ale mogę się wszystkiego nauczyć, od Pani po drugiej stronie usłyszałam "no to zapraszam na pocztę" i zostałam rozłączona. Pierwszy raz zostałam tak potraktowana. Jestem w szoku. Pozdrawiam Panią z sekretariatu !

Goold

Zarobki średnie niestety. Jeśli będziesz chciał zarobić to tylko na nadgodzinach. Nadgodziny płatne tak jak się dogadasz. Wypłaty zawsze na czas a nawet wcześniej. Klimat w pracy Ok. Jeśli robisz swoje i nie lecisz w ch.. nikt nic nie będzie ci mówił. Mógłby HAK podnieść wynagrodzenie. Bo zarobki prawie jak w biedronce na kasie. Osobiście wole trochę mniej zarobić a pracować w dobrym klimacie.

Grzegorz
@Goold

Uważasz, że zarobki mogłyby być wyższe. Czy nadgodziny, o których piszesz to standard w firmie i dzięki temu można podwyższyć wypłatę, czy raczej zdarzają się rzadko i dostają je tylko wybrani pracownicy?

GOLD
@Grzegorz

Mowa oczywiście o dziale produkcji. W miesiącu z polowe normy H zrobisz spokojnie jak byś chciał :)

Agnieszka MK
@Goold

Szukam pracowników z doświadczeniem firma o tym samym profilu lokalizacja Wisznia Mała zapraszam do kontaktu

Dariusz
@GOLD

Ile się zarobi w HAKu? Jakie są widełki na start, wiesz coś na ten temat? Ciekawi mnie to i myślę że takie informacje przydadzą się też innym ludziom na tym forum...

Helena

Czy firma HAK daje pracownikom stabilne zatrudnienie i umowę na stałe? Jeśli tak, to po jakim czasie? I czy oprócz podstawy wynagrodzenia można liczyć na dodatkowe benefity?

Wojtek

A wypłacają więcej za nadgodziny?

Mateusz

@goold a są nowe przyjęcia ? Bo widzę ze sobie chwalisz

Staszek

Firma z olbrzymim doświadczeniem, aktualnie z wyróżnieniem jako dobry pracodawca!!

indianin

CBR Centrum Badawczo Rozwojowe Przedsiębiorstwo HAK otrzymało swój status decyzją nr 8/Org/11 Ministra Właściwego do spraw Gospodarki, w oparciu o ustawę z dnia 30 maj 2008 , Dz. U. z 2008 nr 116 , poz. 730 Główną działalnością Centrum jest prowadzenie badań o charakterze stosowanym i przemysłowym w dziedzinie mechaniki, automatyki oraz budowy maszyn, przede wszystkim w obszarze transportu bliskiego i utrzymania ruchu. Centrum zajmuje się ponadto opracowywaniem, wdrażaniem i upowszechnianiem nowoczesnych technologii, mających na celu poprawę bezpieczeństwa, wydajności oraz ergonomiczności urządzeń. Centrum prowadzi również prace rozwojowe polegające na: opracowywaniu projektów, rysunków, planów oraz innej dokumentacji do tworzenia nowych produktów, procesów i usług wytwarzaniu urządzeń jednostkowych, dostosowanych do specyficznych wymagań wdrażaniu nowych technologii produkcji Odpowiednie zaplecze techniczne z własnym laboratorium umożliwia przeprowadzanie precyzyjnych pomiarów i obliczeń wytrzymałościowych w zakresie dynamiki i kinematyki konstrukcji stalowych i maszyn.

mark

no nie ma, ale słyszałem wiele dobrego o firmie, że mają super szkolenia itp.

@mark

od kogo to slyszales? szkolen zadnych, chyba ze szkola zycia

Hak-fakt
@anonymous

Potwierdzam, szkoleniem jest każdy dzień w tej firmie. Nic nie można zaplanować bo co chwilę zmiana planów. (usunięte przez administratora) "Wysyłać szybko szybko, to musi wyjść dzisiaj, moze klient nie zauwazy..."

Gutek

Ludzie szukają pracy i opinii bezpośrednio od pracujących w firmie. Czy to tak trudno zrozumieć?

Hanna

Dawno nie pojawiły się żadne nowe opinie na temat pracy w HAK Sp. z o.o. - czy znajdą się chętne osoby, które chciałyby powiedzieć coś na ten temat? Widziałam, że firma aktualnie poszukuje ślusarzy - http://www.hak.com.pl/hak/praca/slusarz.html#crumbBox . Czy ktoś z Was będzie aplikował na to stanowisko?

Indianin
@Hanna

A co Ciebie to obchodzi? Statystykę prowadzisz na zlecenie HAK-a.

Martyna

HAK ma opinię dobrego pracodawcy. Czy to jest powód, że od dawna jest takla cisza na forum?

Indianin
@Martyna

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HAK Sp. z o.o.

ble ble

O firmie Przedsiębiorstwo HAK Sp. z o.o. powstało w 1989 roku. Od początku działalności zajmuje się tworzeniem rozwiązań technicznych służących optymalizacji procesów technologicznych w różnych branż przemysłu. Specjalizuje się w projektowaniu, produkcji, montażu i modernizacjach urządzeń dźwignicowych oraz osprzętu dźwignicowego. W ofercie ma również ekspertyzę i ocenę stanu technicznego, szkolenia z obsługi UTB, a także budowę i remonty podtorzy i torów dźwignicowych w systemie elastycznego mocowania szyn Gantrail. W swojej działalności Przedsiębiorstwo HAK zatrudnia wykwalifikowaną kadrę inżynieryjno-techniczną, korzystającą z doświadczenia płynącego z wieloletniej praktyki i wielu zrealizowanych projektów. Zgromadzona wiedza w połączeniu z zastosowaniem profesjonalnej myśli naukowej oraz nowoczesnych rozwiązań technicznych, pozwala firmie tworzyć innowacyjne rozwiązania. Jej realizacje to urządzenia bezpieczne i profesjonalnie przystosowane do różnych wymagań i specyficznych środowisk pracy. Przedsiębiorstwo HAK zajmuje się realizacją kompleksowych przedsięwzięć, poczynając od rozpoznania potrzeb, doradztwa i projektu, poprzez produkcję i montaż, a kończąc na testach oraz udziale w odbiorze urządzenia przez UDT. Udokumentowaniem jakości powstających produktów jest posiadany przez firmę od 1998 certyfikat jakości ISO 9000, a także potwierdzenie spełnienia przez Przedsiębiorstwo wymagań normy ISO 3834 z zakresu wykonywania łączy spawanych. Od roku 2011 Przedsiębiorstwo HAK ma status Centrum Badawczo-Rozwojowego, przyznany przez Ministra Gospodarki jako potwierdzenie długoletniego doświadczenia w pracach innowacyjnych i badawczych oraz opracowywanie nowych rozwiązań technicznych.

Zostaw merytoryczną opinię o HAK Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w HAK Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HAK Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HAK Sp. z o.o.?

HAK Sp. z o.o.