Kon-Rem Sp.z o.o.

Wrocław

Opinie o Kon-Rem Sp.z o.o.

Wiesz jakie warunki są w firmie Kon-Rem Sp.z o.o., znasz pracę od podszewki? Napisz zalety i pracy w firmie, czekamy na Twoją opinię.

konserwator
@admin 20.06.2015, 17:21

Pracuję w firmie Kon-Rem od od 1990 roku i muszę powiedzieć, że firma i pracodawca zawsze w terminie dokonywał wypłat pensji. Zatrudnienie pracowników jest na zasadzie umów o pracę "zero śmieciówek" !!! Mamy Fundusz Socjalny nadzorowany przez Prezesa i Związki Zawodowe. Liczne wyjazdy - imprezy kulturalne i sportowe tj. basen, korty tenisowe, wycieczki krajoznawcze krajowe i zagraniczne itp.

Zostaw opinię o Kon-Rem Sp.z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kon-Rem Sp.z o.o.