HAK Sp. z o.o.

Opinie o HAK Sp. z o.o.

Kosma

A skąd masz takie informacje Panie Ala ? Pracujesz , czy pracowałeś... w tej firmie?

@Kosma

a co za głupie pytanie ,opinii nie piszą ludzie obcy z ulicy to chyba logiczne.

buahaha

radek! jesteś kobietą? jak znalazłaś tam pracę?

lizus

żałosne

zbychu

firma jak każda inna w obecnych czasach, wszędzie są jakieś jaja z zatrudnianiem, w innych molochach zatrudniają przez pośredników ze stawką 9 brutto/h i mydlenie oczu darmowym dojazdem itp, praca w HAK jest dla tych, którzy chcą pracować i coś potrafią, stawka na start 14-16 na rękę i możliwość zrobienia tylu nadgodzin ile się chce, prosty układ dla robotnych ludzi. jak ktoś przyszedł do pracy i spodziewał się aptecznych warunków przy obróbce stali to się nie dziwię że jest ciągła rotacja. Polecam ze względu na dobry hajs, dobra opcja żeby się "odrobić" jak w moim przypadku, ale etatu do emerytury się tam nie spodziewam.

luis

Jak wygląda praca biurowa w tej firmie?

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Technolog w firmie HAK Sp. z o.o.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
olek

u lala, dwa tygodnie po terminie to nie za dobrze, przecież płatności czekają, rachunki i wszystko.. no i co teraz tu zrobić? a nie możecie jakoś na to wpłynąć? pogadać z przełożonym czy z całą ekipą? niestety to prawda co pisze kolega wyżej,(usunięte przez administratora) A tutaj tez tylko takie umowy dają czy sa wyjatki?

mgr

A co z biurowymi? Jak wygląda sytuacja w biurze konstrukcyjnym bo widziałem ogłoszenie.

sławomir

a są mozę chociaz jakies przyjęcia dla młodych ludzi bez doświadczenia? pytam, bo jestem po maturze, zostałem w domu rodzinnym we Wrocku, ale nigdzie nie chcą mnie przyjąć do pracy bez doświadczena, a do fast foodu robić nie pójdę przecież. Napisz jak wiesz, albo może ktoś tu siedzi na forum i moze pomoc?

arek

a z czego to wynika że tak masowo zwalniają? chyba to nie jest zbyt mądre z punktu widzenia dobrego zarządzania, bo ciągle trzeba przyzwyczajać się do kogoś nowego i jeszcze wdrażać tę osobę do firmy..

ala

tam przyjmuja i zwalniaja rotacja cały czas.kierowników na warsztacie w ciągu dwóch lat to sześciu było.

staś

Coraz ich mniej w wiekszosci to emeryci na obróbce mechanicznej .Monterów zostło niewielu wszystko zatrudnione przez firmę zewnetrzną.Zato biuro pęka w szwach ten odrestaurowany biurowiec chyba nie pomieści.

hiuiuhiu

Popieram

ala

Zrobie wam na pewno dobraą reklamę w sieci możecie być pewni za waszą manipulacje.

ala

Coraz bardziej ta firma spada na psy wymiana kadry jak w hipermarketach codziennie nowe twarze . (usunięte przez administratora) W te firmie zawsze była przepaść miedzy biurem a produkcją nie tylko pod względem warunków pracy ale i mentalnym.

Tom

łaski nikt nikomu nie robi .Zatrudnienie ma być korzyścią dla obu stron a nie dla silniejszego który płaci gdy ma kaprys.

Tom

Pracuje w tej śmiesznej firmie jako jedno osobowa firma do czego mnie zmusili.Zaległości z fakturami sięgają cztery miesiące.Nikt się tam nie przejmuje cz mam na zus bo on nie może czekać czy na podatki nie mówiąc rodzinie.

Ela

Generalnie nie jest dobrze ja rozumiem wszystkich sfrustrowanych wykorzystywanych przepracowałam tam dziesięć jedna wielka nerwówka.Teraz mam dobrą spokojną prace za długo tam siedziałam teraz to zrozumiałam.

szymon

Generalnie nie jest źle i nie rozumiem tych negatywnych opinii. Ja pracuję tu juz jakiś czas i uważam, że mogłoby być gorzej. Wypłata na czas, warunki pracy ok. W sumie to chyba mogę polecić.

Greed

Żałosna to jest ta firma i jej zachwalacze reputacji utraconej ciężko będzie odzyskać poszła w świat wraz ze zwolnioną załogą a było to kilkanaście jak nie kilkadziesiąt osób którzy budowali tą firmę od podstaw.O klasie właścicieli świadczy to jak postępują z ludżmi w kryzysie a nie jak jest koniunktura.

paweł

A tych których straszyliście dyscyplinarką była spora grupa tylko swiat sie zmienia nie żyjemy w komunie i każdy ma dostęp do porad prawnych i ludzie nie są ciemniakami jak niektórym w tej firmie sie wydaje.

paweł

Ja mam złe wspomnienia z pracy w tej firmie(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o HAK Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w HAK Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HAK Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HAK Sp. z o.o.?

HAK Sp. z o.o.