Opinie o P&G w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie P&G. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w P&G na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P&G w Warszawa

Zuzanna

@Adam, co spowodowało, że masz taką opinię o P&G? Na czym polegały Twoje obowiązki w tej firmie? Możesz opisać, w oparciu o jakie warunki współpracowałeś z tym pracodawcą?

Firma ta to jedna wielka obłuda i hipokryzja. Na szczęście zwolniłem się.

Zuzanna

@km, domyślam się, że te testy i dwie rozmowy kosztowały Cię sporo wysiłku. Rozumiem, że poczułaś się potraktowana niepoważnie przez P&G. Może coś się dzieje w firmie, co nie umożliwia jej przekazanie Ci w tym momencie informacji o wyniku rekrutacji? Może dowiesz się po nowym roku? Jeżeli dostaniesz informację od firmy, to proszę napisz na forum.

km

Rekrutowałam się na staż roczny do firmy i szczęśliwie przeszłam przez testy i 2 rozmowy. Po przejściu wszystkich etapów rekrutacji firma powiedziała, że w ciągu 2 tyg. przedstawi mi odpowiedź. Niestety po 2 tyg. to ja przypomniałam się firmie, że nie dostałam odpowiedzi po rekrutacji, na co osoba odpowiedzialna stwierdziła, że nie wie jaki jest status tej rekrutacji i ona musi zapytać szefa i oddzwoni. Oczywiście nie oddzwoniła. Moim zdaniem to nie poważne zachowanie.

logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
ewa

A czy ktoś pracował bądź pracuję na stanowisku administracyjnym? Jakie zarobki? Jak wrażenia? Mowa o dziale administarcyjnym.

ewa

kk

Gdzie znajduję się siedziba P&G w Warszawie?

RUFUS

Inzynier z 10cio letnim stazem moze liczyc na jakies 9-10k na raczke?, czy nie ma sobie co glowy zawracac?

OverLord

Bardzo proszę o pomoc. Jakie są widełki na stanowisko inżyniera wsparcia technicznego (Warszawa Praga)? Pytam bo z tego co opisujecie to pensja proponowana nie porywa i jest rzędu 4-7 k brutto.

Mario
@OverLord

Zależnie od tego co masz w cv. Jak duże doświadczenie w branży inżynierskiej posiadasz?

Zuzanna

@Nel długo już czekasz na informacje zwrotną? Chętnie też usłyszymy jak wyglądały poszczególne etapy procesu rekrutacyjnego.

Nel

A czy ktos moze byl w sytuacji, ze przeszedl caly proces rekrutacyjny, ale musial czekac na stanowisko (nie wiadomo ile czasu)?

111gosc
@Nel

Nel, czy po pierwszej rozmowie od razu dostałaś zaproszenie na drugą? Czy zadzwonili lub przysłali emaila?

Pracuję już 10 lat w P&G i niestety firma zeszła na psy. Szczucie pracowników zwolnieniem, brak szacunku dla pracowników, oderwanie od rzeczywistości kadry zarządzającej. O traktowaniu pracowników produkcyjnych można by książkę napisać. Kilka, kilkanaście lat temu praca w P&G była naprawdę przyjemnym doświadczeniem, teraz to książkowy przykład jak zaszczuć i zeszmacić pracownika.

mmmmm

Cześć, Chciałabym się zapytać czy jak jest się na 3 roku doktoratu to może aplikować na staż do PG?

gabriela

Jak wykształcenie bez znaczenia @amiałobyćtakpięknie? Co do logistyki czy do finansów przyjmą cię w ogóle bez żadnego przygotowania? Wątpię. Dowód: ogłoszenie do działu finansów Warszawa, wymagania to 4 lub 5 rok studiów związanych z ekonomią, zarządzanie albo oczywiście finansami!

Erty

W pełni. Pracuję tu już ponad 10 lat, zawsze płacą w terminie.Na zarobki nie narzekam,grubo powyżej średniej.

A miało być tak pieknie

Pracowałem w p&g trochę ponad rok. Zdecydowanie nie polecam. Rutynowa, powtarzalna praca, która może być wykonywana przez gimnazjalistów. Jedynym kryterium wyboru są ukończone studia (kierunek nie ma znaczenia). Szkolenia, o których wspominacie to obowiązkowe 40 e-learningow - większości, z tych rzeczy jest niedopasowana do stanowiska, na którym się pracuje. P.S. Wdrożenie na planistów w psc dla niektorych trwa 2-3 dnii póżniej już działają nie mając nawet pojęcia, co robią - po prostu bezmyślnie klikają. I dalek tak już zostaje. Osoby na stanowiskach planistow pracujące w organizacji, np. 5-10 lat robia dokładnie to samo, co świeżo zatrudnieni.

Dla mnie wiele osób pracujących w PSC maja zerowa wiedzę z zakresu planowania , to ze naucza systemu to nie wszystko, nie zawsze geografa czy filologa da sie nauczyć planować . Kiedyś przed założeniem centrum firma szczyciła sie dobra reputacja a teraz to dno . Przyjmują wszystkich byle by jakiekolwiek studia skończyli . Managerów przyjmują po studiach , z zerowa wiedza , dziwie sie ze ta firma nie splajtowała z taka kadra zarządzająca :) managerowie nie maja żadnych podstaw merytorycznych , jedyne co maja robić to "zarządzać " . Całe PSC to poziom zero.

Mam pytania: - jeśli chodzi o listę benefitów - jakie są konkretnie, czy są umieszczone gdzieś na stronie ? - ewentualnie - proszę o informację czy jest tzw. relocation package dla osób, które są spoza Warszawy ?

nick

Rekrutacja typowa dla dużej korporacji. 1) test obliczeniowy + logiczny po wypełnieniu aplikacji online P&G udostępnia przykładowy test, co jest pomocne - można zobaczyć jaka jest forma i nastawić się na sposób rozwiązywania 2) I rozmowa rekrutacyjna (ok 30-40 min) moja rozmowa odbyła się z jedną bardzo miłą osobą, część rozmowy była w języku angielskim, część w polskim (osoby, które zakwalifikują się do tego etapu dostają zestaw pytań pomocniczych, które są często zadawane na rozmowach, np. jakie było twoje największe wyzwanie i jak sobie z nim poradziłeś, podaj 3 sytuacje, w których odniosłeś sukces i jaki był tego rezultat -- na wstępie osoba, która przeprowadza rozmowę podkreśla, że w swoich wypowiedziach należy skupić się zawsze na skutku swoich działań i o nim opowiedzieć) 3) II rozmowa rekrutacyjna (ok 60 min) tę rozmowę przeprowadziły ze mną 2 osoby w całości w języku angielskim ten etap to tzw. "pranie mózgu" czyli bombardowanie kandydata niezliczoną ilością pytań, które są do siebie bardzo podobne i mogą trochę zbijać z tropu. tutaj również, a może wręcz w szczególności, należy skupić się na skutku działań, o które kandydat jest pytany, np. podaj przykład, gdy ulepszyłeś jakiś proces w swojej karierze zawodowej, jak dokładnie to zrobiłeś i jaki dokładnie przyniosło to skutek. na tym etapie słowo "dokładnie" z ust rekruterów wypływa wiele razy, jeśli jednak udzielona odpowiedź nie jest zbyt "dokładna" kandydat jest proszony o jeszcze dokładniejsze opisanie danej sytuacji (lub jeszcze dokładniejsze, i jeszcze dokładniejsze, i jeszcze dokładniejsze...) niestety w moim przypadku osoby, które przeprowadzały rozmowę były oschłe i natarczywe, w żaden sposób nie starały się, żeby rozmowa przebiegała w przyjaznej atmosferze. przypominało to bardziej przesłuchanie aniżeli rozmowę rekrutacyjną. momentami pytania zlewają się w jedno i można pogubić się w zeznaniach :) ale taki jest chyba cel: wyprowadzenie z równowagi i sprawdzenie reakcji kandydata na stres. Oczywiście tak wyglądała moja rozmowa, nie wiem jak wyglądają inne, być może jeśli przeprowadza je ktoś komunikatywny ten etap (II rozmowa) jest czystą przyjemnością (dla mnie pierwsza rozmowa była bardzo przyjemna i napawająca optymizmem, rekruter był bardzo uśmiechnięty i przyjazny - ten etap oceniam 10/10, dopiero po spotkaniu osób na drugiej rozmowie moja chęć współpracy została zniwelowana do zera) Ogólnie proces rekrutacji oceniam pozytywnie, są to jedynie moje subiektywne odczucia, a każdy rekruter jest inny. Życzę powodzenia :)

wojtek.k

Pracuje dla firmy 9 lat od prawie 3 dla PSC waw- firma bazuje w dużej mierze na zasadach zaufania- ale to tylko zasdy w jedną str. przynajmniej w PSC-gdzie planning- tyczy się tylko ludzi dolnego szczebla- pokrycie na wakacje, ruchy osob odywają się w ostatnim momencie gdy na wiele rzeczy jest za późno a potem jest why-why dlaczego są problemy i wtopy. Polecam firme na 100% dla młodych by się nauczyć systemow i odejść, ale zarazem tym którzy będą odporni na fakt zarzadzania przez niedoswiadczaona kadre – często ze wschodu bez wykształcenia z problemem w budowaniu zdania po angielsku

Zostaw merytoryczną opinię o P&G - Warszawa

• Jak się pracuje w P&G?

Zobacz opinie na temat firmy P&G tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P&G?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy P&G?

Kandydaci do pracy w P&G napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

P&G