Opinie o Lucart w Mysłowice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Lucart. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Lucart na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lucart w Mysłowice

kozak

Pieniądze marne, wymagania ogromne no i brak kibla -_-

kozak

Zobacz kartę gwarancyjną.

mag

mają już kibel na magazynie?

Daniel

Konkurencja już wątki myli, byleby tylko pisać negatywnie?

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Lucart? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
bytom

żałosna pseudo firma, w promieniu 10km wszyscy mają lepsze ceny

nowy
@bytom

chyba Ci się pomylił wątek.... bardziej wyglądasz na konkurencję niż pracownika :)

nic

jak tam firma

zmora

Nie za bardzo rozumiem negatywne komentarze typu "dużo obowiązków", "niskie zarobki". Może jakieś konkrety? We wszystkich firmach widzę takie komentarze i wychodzi na to, że nie opłaca się nigdzie pracować. Co do konkurencji to chyba nie rozmawiamy tutaj o polityce cenowej firmy ale o warunkach pracy.

nix_44

Pracowałem ponad rok, żałosna pseudo firma. Pieniądze marne, wymagania ogromne. "Szefostwo" nie ma pojęcia o branży w której prowadzi interes, wszystko jest zawsze winą zwykłego pracownika. Typowy "prywaciarz" byle nachapać się więcej i więcej dymając wszystkich ludzi. Nie polecam, szkoda życia.

normalny
@nix_44

To jest ciekawostka, pewnie jesteś tym pracownikiem który został zwolniony dyscyplinarnie...w ostatnim czasie.. Jesteś po prostu żałosny. Ja pracuję tam praktyczne od początku i przez takich jak ty (celowo piszę z małej litery) niestety dobrze rozwijająca się firma musi spowalniać...

nic
@normalny

Od poczatku czyli od kiedy?

heniu

Nic tam nie ma, biurko i laptop

trener

Jeżdze tam jako kurie. Naprawdę chętnie bym się tam zatrudnił. Zyba

ACC

powiem krótko - ten cały lucart to niezłe (usunięte przez administratora) szkoda słów

WIWIÓR

zaniżanie cen to nie jest dobry prognostyk, wystarczy jedna ciepła zima , jeden transport wadliwych akumalatorów( podejrzewam że firma bierze se na klate reklamację, i albo pracownicy ida bez pensji albo klienci z automatu odsyłani sa z reklamacjami. z zycia z obrotu nikt jeszcze nie pociągnął za długo.

tepy

niskie ceny utrzymywane przez ta firme draznia nie tylko ich konkurencję ale także firmy dostarczające im towar (psucie marki) idą w obrót , nie w zysk, ale przy dajmy na to ciepłej zimie -zostaną z towarem i niepłaconymi ludzmi. bardzo nie uczciwa konkurencja.

dziwniel

tylko czy rzeczywiście Waszym zdaniem zarówno ceny detaliczne jak i hurtowe są niższe niż w innych trudniących się branżą automotive firmach ? moim zdaniem ta różnica w cenie nie jest tak duża i wcale nie jest koniecznie na plus dla Lucarta w przypadku co niektórych produktów. Jakie jest Wasze zdanie ?

andrzej

Gdzie znalazłeś tę ofertę w ogóle?

rembrant

Totalnie nieuczciwy pracodawca, nie polecam, wyzysk, niskie zarobki a jak sie upomnisz o swoje to Cie zmiesza z błotem.

mikA

Proszę napiszcie cos o tej firmie wiecej, czy warto wogule isc tam na rozmowę

mam pytanie do Pana powyzej czy moglbys napisac cos wiecej bede wdzieczny, na temat obowiazkow/odpowiedzialnosci z gory dziekuje

porazka.wymagania wielkie,duzo obowiazkow a malo czasu na to.

ja jestem juz po rozmowie i prawde mowiac mam mieszane uczucia , fajnie by było jak by ktos cos wiecej napisał o tej firmie

Zostaw merytoryczną opinię o Lucart - Mysłowice

• Jak się pracuje w Lucart?

Zobacz opinie na temat firmy Lucart tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lucart?

Lucart
3.6/5 Na podstawie 37 ocen.
  • ul. Katowicka 51
    41-400 Mysłowice