Opinie o Classen-Pol S.A. w Zwonowice k. rybnika

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Classen-Pol S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Classen-Pol S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Stolarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Classen-Pol S.A. w Zwonowice k. rybnika

Lolo

Jako kierowca nie polecam tej firmy i każdemu odradzam kierownictwo w tym kantorku robi sobie śmiech z kierowców szczególnie załadunku na które czeka się godzinami do tego ten szydreczy uśmieszek pracowników z kantorka dziadostwo bałagan i nic więcej życzę tym nierobą takiego samego traktowania jak oni traktują kierowców

Zuzanna

@Obiektywna, w takim razie - powodzenia! Czy inne osoby również chciałyby wypowiedzieć się na temat pracy w Classen-Pol? Gorąco zachęcam do dodawania swoich opinii! Każda z nich będzie bardzo cenna dla osób chcących podjąć pracę w tym miejscu.

Zuzanna

@Obiektywna, ciekawa opinia, dziękuję za podzielenie się nią na forum! Będzie super, jeśli zechcesz odezwać się za kilka miesięcy i napisać, jak wygląda sytuacja w firmie po zmianach. Czekamy z niecierpliwością! Tymczasem życzę wszystkiego dobrego i pozdrawiam serdecznie.

Obiektywna
@Zuzanna

Dziękuję (usunięte przez administratora) w imieniu własnym i reszty pracowników ;-) upssssss , wkradł się lapsus, powinnam napisać, i reszty rodziny ( pracownicy wiedzą o co chodzi). Każda zmiana potrzebuje czasu, potencjał zakład ma, patrząc na sprawę okiem konsumenta, towar produkowany w naszym zakładzie jest pokupny, trochę dobrych chęci z każdej strony i będziemy mogli w weekendy zaśpiewać: ...a teraz idziemy na jednego > : D , a nie jak do tej pory, idziemy pracować nadgodziny , mam nadzieję,że nie będę posłańcem hiobowych wieści,a za trzy miesiące relację będę zdawać z własnego jachtu :))))

Zuzanna

@Zaniepokojony, a skąd posiadasz takie informacje o firmie? Rozumiem, że piszesz z perspektywy byłego pracownika, tak? Jeśli dobrze mi się wydaje, to napisz proszę, jak za czasów Twojej pracy w Classen-Pol przedstawiał się ten pracodawca. Jakie widzicie plusy i minusy pracy w tej firmie? Gorąco zachęcam do wypowiadania się.

Obiektywna
@Zuzanna

W firmie zachodzą wielkie zmiany, dlatego o plusach porozmawiamy za kilka miesięcy... Każdy ewentualny pracownik musi mieć świadomość, że praca jest ciężka ( w dosłownym znaczeniu ) dodatkowym utrudnieniem może być hałas, zapylenie , ostra woń lakierów lub innych środków chemicznych. Jeśli uzmysłowimy sobie te fakty, łatwiej przebrniemy przez pierwszy etap, drugi etap ( najważniejszy), to wynagrodzenie, niestety i tu szału nie ma, człowiekowi jest zwyczajnie przykro, kiedy widzi przelew. Są dwa wyjścia z sytuacji. Mieć nadzieję, że dla zwykłych pracowników słońce zaświeci, lub szukać swojego Eldorado w innym zakładzie.

logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Zuzanna

@Adriana, może nie wiadomo, o kogo konkretnie, ale ewidentnie jest to wypowiedź obrażająca inne osoby, a takie nie będą tolerowane na forum. Pracujesz w Classen-Pol? Przypominam, że na forum dzielimy się opiniami i spostrzeżeniami na temat pracodawców.

Zuzanna

@Normalny, bardzo proszę o kulturalne wypowiedzi na forum! Nie używaj proszę obraźliwym wyrażeń, także w stosunku do osób trzecich. Rozumiem, że pracujesz aktualnie w Classen-Pol. Co masz na myśli pisząc o normalności? Możesz rozwinąć ten temat? Na stronie internetowej firmy widziałam wiele aktualnych ofert pracy - znajdziecie je tutaj: https://classen.pl/praca/ . Co sądzicie o tych proponowanych miejscach pracy?

Zuzanna

@Nowy, a czy tylko na umowę zlecenie jest możliwa praca w Classen-Pol? Czy firma oferuje także umowę o pracę? @si, piszesz, bo pracujesz w tej firmie, czy jesteś zainteresowany pracą w niej? Co możecie powiedzieć o warunkach oferowanych przez Classen-Pol?

Wiki

Niektórzy potrafią jedynie narzekać i dlatego robią to na forum!!

Pedro

Konkurencja inspiruje niektórych do pisania bzdur?

Zuzanna

@Daniel125, napisałeś, że Classen-Pol S.A. zatrudnia wiele kobiet na stanowiska produkcyjne. Możesz napisać, za jakie obowiązki kobiety są najczęściej odpowiedzialne w tej firmie? Czy do podstawowego wynagrodzenia pracodawca zapewnia jakieś premie? Jeżeli tak, to jakie warunki trzeba spełnić, żeby je otrzymać? Twoja wypowiedź będzie wzięta pod uwagę przez Panie, które zastanawiają się nad aplikowaniem do Classen-Pol S.A.

Zuzanna

Przeglądając stronę internetową Classen-Pol S.A. zauważyłam dwa ogłoszenia w sprawie pracy. Jedno na stanowisko lakiernika, drugie na stanowisko pracownika produkcyjnego. Warto Waszym zdaniem bliżej przyjrzeć się tym ofertom? Co pracodawca może zaoferować przyszłemu pracownikowi? Zachęcam do pozostawienia opinii osoby aktualnie zatrudnione w tej firmie.

Daniel125
@Zuzanna

Przyjmują dużo kobiet, nawet emerytów, praca jak na produkcję to lekka, zarobki ponad 2 tys. na rękę

Ala

Czy przyjmują kobiety?

E

Jak się pracuje jako pracownik produkcji??

Daniel
@E

Dobrze, nikt nie robi na akord tylko na jakość

gafa
@Daniel

Jaja sobie robicie

Zibi
@E

Jako pracownik produkcji pracuje się bardzo dobrze. Dobrze płacą, małe normy, robi się przede wszystkim na jakość. Szefa nie ma większość czasu. Sam siebie kontrolujesz. Polecam przede wszystkim VERA.

Antygona

Jest ktoś kto pracuje w Vera?

ironjac85
@Antygona

Tak jest. JESZCZE jest. Odkad halą zarządza Marek Pakuła pogorszyła sie atmosfera w pracy, zarobki, cala premia wzieta za 1dzien L4, nie rowne traktowanie wsrod operatorow maszyn i innych pracownikow. Nie polecam

stukpuk
@ironjac85

Marek P pokazuje kto żadzi, tylko z żądzeniem nie ma to nic wspólnego. Nawet o maszyny nie potrafi zadbać. Katastrofa.

Zuzanna

Firma Classen-Pol S.A. może pochwalić się wieloma wyróżnieniami zdobytymi w przeciągu kilku lat. Jeżeli jesteście nimi zainteresowani, to zachęcam do kliknięcia na naszej stronie w zakładkę nagrody, atesty, certyfikaty.

a czy w wekendy tez robia ??prosze o odpisanie

arafatkazdziadka
@Monika

Tak ale musisz zasluzyc na specjalna liste..

edzio

są przyjęcia na produkcje w tej chwili?

AdaG

Pojawiło sie ogłoszenie na stanowisko "Referent ds. obsługi klienta z językiem niemieckim" czy ktoś może pracował w Classenie jako referent w eksporcie? Jestem bardzo zainteresowana tą pracą :)

Czy ktoś może powiedzieć jakie są warunki pracy na magazynie, zarobki, premie. Ile oferują na "dzień dobry". Z góry dziękuje za info.

Zuzanna

@asd mógłbyś powiedzieć coś więcej o pracy w Classen-Pol S.A.? Jak wygląda praca na magazynie, o której wspominasz?

Zostaw merytoryczną opinię o Classen-Pol S.A. - Zwonowice k. rybnika

• Jak się pracuje w Classen-Pol S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Classen-Pol S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 51.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Classen-Pol S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 38, z czego 5 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Classen-Pol S.A.?

Kandydaci do pracy w Classen-Pol S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Classen-Pol S.A.