Opinie o SymPhar w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie SymPhar. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w SymPhar na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SymPhar w Toruń

LB

Słuchajcie, czy ktoś pracował w tej firmie jako farmaceutyczny? Jak wrażenia?:)Ile są w stanie zapłacić człowiekowi z długoletnim doświadczeniem?

symphar

Firma SymPhar to najlepsza firma, w jakiej udało mi się pracować, a pracowałem w kilku.

as

hej! na pracuj.pl pojawiło się ogłoszenie o poszukiwaniach kam-ów na całą Polskę. zastanawiam się czy warto aplikować. Będę wdzięczny za wszelkie opinie- gdyż aktualnie tkwię w firmie która totalnie nie spełnia moich oczekiwań, ale jeśli coś zmieniać-to tylko na lepsze. Pozdrawiam! Adam

zdziwiona

biuro spoko? ten dom jednorodzinny gdzie wszyscy sobie wchodzą na głowę nazywsz spoko biurem. Symphar to jedyna firma której sie wstydziłam odwiedzajac lekarzy

logo firmy Dietetyk
logo firmy Technik Farmacji
Ruda Śląska
SMART-HR
kangurek

Kogo wywalili z pomorskiego bo jak widzę rekrutacje prowadzą ?

emmy

Kiedyś pracowałam tam nawet .Ponoć firma znów wprowadza jakieś nowe leki i rozszerza działania. hasło z logo o ile pamiętam podążaj za kangurem czy jakoś tak ehh stare czasy

PKO

Niestety nie przyjeli mnie. Szkoda bo naprawdę zamierzałam pokazać na co mnie stać

PKP

też tak myślę, że RKS sami sobie wpisują pozytywne komentarze na swój temat...pracowałam z nimi jak jeszcze byli repami, prawie wszyscy zostali z rksami z namaszczenia bez żadnych konkursów, a jak już były to ustawiane więc czego się można spodziewać na rekrutacjach???

PKS

krow - 2013-03-20 23:29:10 Czytając poniższe opinie miałam ogromne wątpliwości czy wybrać się na dzisiejsze spotkanie, zaryzykowałam i nie żałuję. Nawet jeśli nie dostanę tej pracy potraktuję tą rozmowę jako kolejne doświadczenie życiowe jak to powiedział RKS przeprowadzający rekrutację. Rozmowa przeprowadzona na wysokim poziomie, konkretna i na temat.To chyba RKS sam sobie pozytywa napisał bo rekrutacja jest na żenującym poziomie i biorąc w niej udział byłem zdegustowany kompetencjami rekruterów. Zachęcaj RKS, zachęcaj może kogoś nabierzesz.

krow

Wrrr
@krow

W tej firmie na terenie łodzi w ciągu roku było 4 PM. Proste. Jak to świadczy o RKSie?

xxxmz

po miesiacu od wysłania, dzwonili do mnie na rozmowe w hotelu, ale czytajac komenty na gowork, dałem sobie spokoj, poza tym, no jak firma, która niby daje 6 tysi po roku, wymaga własnego komputera i połączenia do internetu... no co za padaka, poza tym siedziba w wawie, a oni sie w hotelu obik umawiają, chyba dobrze zrobiłem, że nie poszedłem, oczywiscie bez powiadamiania ich, ze sie nie zjawie,(zrobiłem jak wiekszosc firm, które nie powiadamiają o wynikach rekrutacji) :D

spostrzegawczy

taka mikra firemka a tyle negatywnych opinii..ponad 160. ogłaszam 1 miejsce w nowym rankingu "worst place to work".

daro

to prawda kto mądrzejszy to sam odszedł a kto nie zdążył to mu pomogli, ale niedługo się chyba co niektórzy zorientują

koleżanka kolegi

w Warszawie pod nowym managerem zostały tylko chyba 3 osoby. Liczba sama mówi za siebie.

symphar

pracowałam: kasa 2100 na rękę, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, samochód , tel, o szkoleniach zapomnij , oraz o ew. porady zapomnij, bazę lek i aptek tworzysz sam/sama, targety zawyżone jak nie wyrobisz to do widzenia, praca od 8.30 do.... jak się wyrobisz. Ciekawe kto zarabia tam 6 tyś jak to ktoś wyżej napisał chyba (usunięte przez administratora) y dałaś - dałeś!!!!!!

zarobki

Greeg - 2012-09-12 11:34:26 Hej, Czy ktoś mógłby napisać jakie są realne zarobki w tej firmie ? Czy jest jakaś podstawa i jakie są kryteria przyznawanej premii. Z góry dzięki za odpowiedź :)jak dostaniesz 2000 na początek to się ciesz i od razu zapisz do psychiatry, bo po 3 miesiącach i tak nie przedłużą ci umowy.. a o premiach zapomnij.

Greeg

?

A 6 tysięcy na początek to Ci mało? Nie słyszałam o firmie gdzie lepiej płacą!

odido

buahahhaha tak tak oj mega kasa a w szczególności te tysiące buahhaha idź i się staraj a potem zacznij szukać sobie nowej ;)

ABSTRAKCJA

Poznań ok !!! atmosfera całkiem dobra

Zostaw merytoryczną opinię o SymPhar - Toruń

• Jak się pracuje w SymPhar?

Zobacz opinie na temat firmy SymPhar tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SymPhar?

Kandydaci do pracy w SymPhar napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SymPhar