Opinie o SymPhar w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie SymPhar. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w SymPhar na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SymPhar w Toruń

Była

Kiedyś miałam okazję pracować w SymPhar. Pracowali tam wspaniali ludzie z pasją. Kultura organizacyjna była na najwyższym poziomie. Bardzo dobre szkolenia dla przedstawicieli, kierowników. Każdy był szanowany i bardzo chciało się pracować - przynosić coraz więcej dla firmy z którą człowiek się utożsamiał. Dziś z tamtych czasów pozostała tylko garstka osób pracująca w biurze i kilkoro PM w terenie. Z sentymentem wspominam tamten czas...

kasia

firma, tragedia plany nie do zrobienia wiec premie raczej nieralne, zarobki ile utargujesz na umowie, ok 3000 zl netto, samochody nowe toyoty auris, tankowanie w weekendy platne samemu, pracy tyle ze jak wracasz do domu to siedzisz do 24 i drukujesz oferty, robisz tabelki, srelki i inne glupoty. podsumowuja nie polecam. a i raczej dlugo tam nie zagoscisz :)

pf

witam. Aplikowałem na ogłoszenie na Przedstawiciela Farmaceutycznego OTC. Czy ktoś pracował,pracuję na w/w stanowisku i mógłby się podzielić spostrzeżeniami i warunkami pracy? Z góry dziękuję

święte słowa .... nic dodać nic ująć

logo firmy Dietetyk
logo firmy Technik Farmacji
Ruda Śląska
SMART-HR
Beti

Ja pracowałam w tej firmie, ogłoszenie wygląda dobrze i praca też jest ok do czasu kiedy zaczną szukać na ciebie haka ... często zwalniają bez powodu, sorry niby za "brak wyników", a osoby, które maja gorsze wyniki od ciebie w dalszym ciągu siedzą w firmie. Firma jest dwulicowa, tak są dla ciebie mili i dobrze się wypowiadają ale jak cię zwolnią to jesteś ta najgorsza a za plecami to szkoda pisać co mówią ... Dla osoby początkującej firmę polecam, ale dla osoby szukającej dobrej stabilnej pracy .... nie polecam ...

a więc tak, byłam na I etapie rekrutacji na teren m.in. dolny śląsk. rozmowa (o ile w ogóle mogę tak TO nazwać) odbyła się we Wrocławiu, trwała ona... uwaga... 5min totalna żenada. Szkoda czasu i pieniędzy na paliwo. Niepotrzebnie się fatygowałam, bo czytałam wcześniej wyżej napisane opinie, a jednak zaryzykowałam.. Cała ta szopka wyglądała tylko na przykrywkę, a na miejsce przedstawiciela pewnie już ktoś był, bo co można się dowiedzieć o osobie starającej się o stanowisko w tak krótkim czasie, brak słów. NIE POLECAM !!

ppp

anonim aplikowałaś na farmaceutycznego czy medycznego ?

@ppp

na jednego i drugiego.. Ty też byłaś/eś na tej rozmowie ?

Co jest według Ciebie miernikiem sprawdzenia się jeśli masz tylko 3 miesiące. Przez pierwszy miesiąc średnio raz góra wda obiedziesz target więc przez 3 miesiące nie jesteś wstanie nawiąząć relacji i dobrze przedstawic firmy jeszcze nie znanej. Ja Synpharmu nie polecam i nie próbujcie nawet tam pracować. Chyba że nie macie na chleb i trzeba nzapłacic za ratę

spadkobierca

Nie rozwijają! taka rotacja !!

stick

No śmieszne troszeczkę, że w ciągu ostatnich 5 miesięcy firma po raz 3. szuka przedstawiciela na łódzkie. Pani kierownik nie ma chyba nosa do przyszłych współpracowników. A może zmiany potrzebne są na wyższych stołkach?

jurek

Powiem tak, miałem okazję pracować w tej firmie...Niby atmosfera spoko, zapewnienia szefa że będzie dobrze a znikąd nie przedłużyli mi umowy. Szef jak przyjeżdżał do mnie na podwójne nie umiał powiedzieć co robię nie tak. Mówił tylko owocem dobrej pracy są dobre wyniki, jeśli wyników brak, coś jest nie tak, ale co??(domyśl się) Ja akurat nie miałem doświadczenia w branży, bo chyba ludzie z doświadczeniem nie zawracają sobie głowy takimi firemkami. Ludzie na stanowiskach kierowniczych mało kompetentni. Zwolnili od nas z linii 3 osoby w jednym czasie informując nas o tym przez telefon. Jeździ się u nich nowymi Aurisami. Dużo niedociągnięć w strategiach firmy i przeszkód w codziennej pracy. Na przykład rywalizować trzeba z ludźmi od siebie z firmy którzy pracują na tym samym terenie co ty i z tym samym. Jak ktoś sprzeda na twoim terenie dostajesz (usunięte przez administratora) od swojego szefa czemu to nie tobie się udało tylko komuś, paranoja. ludzie w aptekach patrzą jak na idiotów bo pięć osób z tej samej firmy przychodzi i bije się o to samo. W ogóle umówić się na spotkanie gdziekolwiek podając nazwę firmy graniczy z cudem. Słyszą SYMPHAR, mówią-nie, dziękuję. Ogólnie na rynku bardzo złą opinię ma ta firma. Beznadziejne leki za ceny z kosmosu. Płace też śmieszne, rzedu 3500 brutto Nie polecam

Myślicie ze to dobra firma na początek w tej branzy? O kazdej firmie niezbyt pochlebne opinie.

Krzys

A jakie mają być?

zbyś

Hej, Czy był ktoś dzisiaj na rekrutacji w Łodzi? Jakie wrażenia?

Neo

Nie sądze(usunięte przez administratora) Słyszam coś o małej restrukturyzacji.

Franek

byłam rekrutacji, osoby przede mną były dwie po 15 min, kobieta Chyba RKS jakaś taka tajemnicza była, nic mi nie chciała powiedzieć na pytania robiła jakieś puste miny i się uśmiechała... (usunięte przez administratora)W trakcie rozmowy stwierdziłam że szkoda mojego czasu ... chciałam trochę merytorycznie porozmawiać ale zaczęła się trząś i brakowało jej słów. Poza tym na rozmowę ubrała się białą bluzkę, stanik prześwitujący jak(usunięte przez administratora) dojna wyglądała a spodnie miała białe w kwiatki, blondynka farbowana z odrostami. Ja osobiście dziękuję za Syfpharm nie przyjmuję tej oferty. Rozmowa Łódź chyba(usunięte przez administratora)brak wizytówki. Byłam na rozmowie w Roshe to był profesjonalizm.

ul-ka

Rekrutacja porażka "5 minut" rozmowy z każdym z kandydatów. Pan "rekruter" domorosły fotograf na stronie jakieś laski w stringach fotografuje, więc nie wiem czy nie jest to "lipna" rekrutacja, żeby laski zwerbować do zdjęć. Godzina jazdy i 5 minut rozmowy, 2 dziewczyny były przede mną i też po 5 minut. Brak facetów wśród kandydatów. (usunięte przez administratora)

jajo

do której linii robią rekrutacje teraz na Kielce ?

LTB

Witam. Pracowałem nie polecam !!! Leki nieznane i niechętnie przyjmowane przez lekarzy i farmaceutów !!Ogromne nierealne plany sprzedażowe!!Duże rotacje wśród przedstawicieli. Popracujesz pół roku i Ci podziękują !!

SSS

Mysle,ze kolega wyzej ma racje.Bylem tam ostatnio na rozmowie I to bylo zenujace.Rekrutacja trwala u kazdego 10min z chorobliwym pilnowaniem Przez regionalnego czasu.On Sam byl potwornie zestresowany.Zadnych pytan zpoza cv nie zadal.Pytal jedynie o miejsca pracy,ktore mial w papierach przed soba:)Niezaleznie od tego,czy zadzwonia,czy nie,ja dziekuje..

byly rep

z doświadczeniem nie masz co isc. biorą osoby bez doswiadczenia, koniecznie ugodowe ktore będą bezwiednie wyknowyaly kazde polecenie i (usunięte przez administratora) jesli myslisz ze nie moze byc gorzej niz jest - polecam symphar - przekonacie się że moze.

Zostaw merytoryczną opinię o SymPhar - Toruń

• Jak się pracuje w SymPhar?

Zobacz opinie na temat firmy SymPhar tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SymPhar?

Kandydaci do pracy w SymPhar napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SymPhar