Opinie o ArjoHuntleigh Polska Sp. z o.o. w Komorniki

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie ArjoHuntleigh Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ArjoHuntleigh Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ArjoHuntleigh Polska Sp. z o.o. w Komorniki

KASIA

Bo byłam na rozmowie w getinge i nie wiem czy warto tam isc ?? niby gadaja ze tam 3 zmian nie bedzie itd ???

gg

Tak w Getinge jes ttylko 1 zmiana

pp
@KASIA

Narazie nie a potem mogą być 3 zmiany, a tak w ogóle to nie to forum!

KASIA

a getinge w Plewiskach to jest jakas ''blizniacza'' firma ??

xxxx

Oczywiście ale tylko na dziale IPC

KASIA

WITAM , CZY W ARJO JEST PRACA 3 ZMIANOWA ???

m
@KASIA

Oczywiście. Na jednym z działów produkcyjnych.

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy ArjoHuntleigh Polska Sp. z o.o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Elektromechanik. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Młodszy operator maszyn/operator maszyn
Asistnet Work Group
logo firmy Konsultant - Sprzedawca Centrum Sprzedaży Części
Komorniki
Bergerat Monnoyeur Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Jakości Dostawców
Eldisy Polska Sp. z o.o.
ipcw

Pracuję na tym dziele ipc 1,5 roku i tą panią brygadzistkę AB stanowisko do głowy uderza i trochę przerasta nosi głowę w chmurach jakby najważniejsza była zejdź dziewczyno na ziemię bo cię sprowadzą..

wykidajło
@ipcw

Nie od dziś wiadomo,że ta pseudobrygadzistka od siedmiu boleści wyżej s.. niż du.. ma.

Ironmen

Pragnę gorąco podziękować tym pracownikom którzy uznali za fanaberię tegoroczne oceny przełożonych,dzięki takim działaniom na pewno szybciej zajdą zmiany na lepsze w naszej firmie. A tak na poważnie,to bez przerwy narzekacie,ale nie robicie nic by coś zmienić. Mieliście okazję,ale większość z Was stwierdziła że nie ma czasu(ok.10min),inni że nie mają dostępu do komputera i internetu(XXI wiek),a jeszcze inni że koperty są znakowane i będzie wiadomo kto jak oceniał. Szkoda słów. Jeszcze przed ocenami przełożeni się nas bali i nie szaleli,a teraz już po jak daliście im prezent to macie efekty jak na ipc gdzie już powiedziano że osoby które biorą urlop na żądanie nie dostaną podwyżki.

huhu

Ciekawe co z zapowiadanymi podwyżkami :)

Praca na moim dziale moze byc,atmosfera tez ,nie mam tu zbyt wiele nikomu do zarzucenia,bo jestem z tych,ktorym jak sie praca nie widzi to trzeba ja zmienic.Nie narzekac,paniusie z ipc same sobie winne,co innego gadaja a co innego robia,zamiast rywalizowac wsrod swoich,mowcie kierownikom co macie do powiedzenia,a nie cierpietnice (usunięte przez administratora) wielkie,czlowiek ma prawo glosu i wuboru!Ale zeby taka firma (usunięte przez administratora) dala na swieta to sie mija z celem....pod tym wzgledem MASAKROZA,to z pewnoscia wina ipc,ktore tez na paczki narzeka,bo jak zawsze w (usunięte przez administratora) im bylo zle!!!!!!! Widac ze to jakas patologia napisała bo tylko obrażac umie

dupa

wina Tuska
@dupa

za inteligentny ty nie jesteś- brak paczek to " wina IPC"? zabrzmiało jak Kaczyńskiego wina Tuska haha

pracownik produkcji

Do kierata. 1.obrażanie jakiegokolwiek człowieka bezpodstawnie jest nietaktowne 2.decyzje sam pewnie nie podejmuje,chociaż ma wpływ na produkcje 3.do pracowników ipc jak mozecie mieć pretensje do kogokolwiek skoro:pogardzacie sami sobą,donosicie na siebie,lekceważcie innych,nie potraficie podejemować a wręcz prowadzić dyskusji na tematy związane z rozwiązywaniem problemów na produkcji 3zacznijcie myśleć,bo nikt poważnie z wami nie będzie rozmawiał,prowadził poważnych dyskusji. 4.Sami nie przestrzegacie bhp (wałki kater)

alien

załoga dziękuje za życzenia świąteczne od dyrektora i potężne świąteczne paczki .........

lew

nie wiem dlaczego bardziej niż samą dyskusją o pracy interesujecie się garbem kierownika, to nie to forum, polecam jakąś sympatię albo forum medyczne, tutaj skupmy się na konkretach dotyczących zatrudnienia. a ja akurat szukam zatrudnienia i to w ArjoHuntleigh Polska. wiecie cyz może aktualnie kogoś szukają?

mauro
@lew

kto szuka nie błądzi, poszukaj i aplikuj jeśli ci zależy.

Słoń
@lew

lew przestań picować,co chcesz polepszyć wizerunek Arjo haha.

kierat

Garb kierownika z działu ipc ma znaczenie w pracy,bo jeżeli ten szeroko opisywany garb uciska kierownika na główny rdzeń nerwowy w wyniku czego podejmuje on nie tyle błędne co wręcz szkodliwe decyzje dla naszej firmy i przez ten garb okazuje zwykłemu pracownikowi lekceważenie lub nawet pogardę to jest coś na rzeczy. Jeżeli chodzi o zatrudnienie to możesz do nas przyść bo arjo zawsze była bardzo dużo rotacja z powodu łamania norm bhp i pracownika,ale wątpię byś takiej pracy szukał.

Haha

Nikt Was nie zmusza. ipc to najgorszy dzial w tej firmie. co by nie zrpbili wasi szefowie to zawsze bedzie zle. Jezeli wam tak zle to zawsze mozecie sie zwolnic. Nikt Was na sile tam nie trzyma. Ludzie tak zle mowia o Arjo jakby gdzies indziej bylo lepiej.

xyj
@Haha

święta racja

uwolniny
@Haha

Oj tu się mylisz jest lepiej, ja zamieniłem Arjo na taką firmę gdzie z miłą chęcią idzie się do pracy. Jest to praca o wiele cięższa, ale pracownika traktuje się z szacunkiem.

??
@uwolniny

daj znać gdzie jest lepiej

fajek

a ja sie pytam jakim prawem firma zmusza nas do nadgodzin jakim ??? czas to zgłosić. obowiązek pracownika to 8 godzin 5 dni w tygodniu. pracownik może pracować w godzinach nadliczbowych ale tylko za jego zgodą a nie decyzja odgórna i bez dyskusji. mam nadzieje że wkońcu dobiorą sie wam do tyłka

alien

Nie wydaje się Wam ,że praca na ipc po 12 godzin tydzień przed świętami , to lekka złośliwość ze strony przełożonych - przecież pracują tam w większości kobiety ,które mają też obowiązki domowe . Każdy na IPC wie , że kwestię nadgodzin można było rozwiązać inaczej - tyle że jak zwykle nikt nie pyta o zdanie szarych pracowników .

l4

oczywiscie nie warto chorowac ,bo za klka dnia chorobowego juz nie masz prmi..

grabaż

Ha,ha,ha. Tak się pracuje,ale tylko w biurze. Same uśmiechnięte twarze,nie pokazano na filmiku nikogo z produkcji,jakbyśmy nie istnieli. Za to garbatego kierorwnika z szamotół pokazali kilka razy,tak jakby wniósł do firmy coś więcej niż tylko wysoką absencję wśród swych pracowników.

`
@grabaż

Coś w tym jest.

mona de lux

Kokosów to tu nie zarobisz,na początek ok.1200zł na rękę przez trzy miesiące na okresie próbnym,potem po podpisaniu umowy 1400-1500zł na rękę by po siedmiu-ośmiu latach dojść do 1800-1900zł,a potem możesz sobie szukać nowej pracy lub iść na rentę bo po tym okresie wszystkim tutaj siadają stawy i wiązadła.Już lepiej iść do Amazona,nawet tam są lepsze warunki niż w arjo.Już nie mówiąc o zszarganych nerwach przez chamskich i prostackich przełożonych niższego szczebla.

stary

nie to forum

Zostaw merytoryczną opinię o ArjoHuntleigh Polska Sp. z o.o. - Komorniki

• Jak się pracuje w ArjoHuntleigh Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ArjoHuntleigh Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 93.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ArjoHuntleigh Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 73, z czego 6 to opinie pozytywne, 32 to opinie negatywne, a 35 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ArjoHuntleigh Polska Sp. z o.o.