Opinie o ArjoHuntleigh Polska Sp. z o.o. w Komorniki

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie ArjoHuntleigh Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ArjoHuntleigh Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ArjoHuntleigh Polska Sp. z o.o. w Komorniki

Iwona

@Last Action Hero, dziękuje za odpowiedź, fajnie, że aktywnie uczestniczysz w dyskusji na temat pracy w firmie ArjoHuntleigh Polska, Twoje wpisy są bardzo pomocne dla osób, które poszukują informacji na ten temat. Możesz odnieść się do kwestii ewentualnej częstotliwości naborów w tej firmie na wolne stanowiska? Jak duża rotacja panuje w firmie ArjoHuntleigh Polska? Czy raczej można określić pracodawcę jako miejsce stabilne na rynku zawodowym?

Iwona

@Nick, dziękuję za odpowiedź odnośnie pracy w firmie ArjoHuntleigh Polska. Czy możesz napisać coś jeszcze na temat częstotliwości ewentualnych naborów na wolne stanowiska? W firmie panuje duża rotacja? Czy pracownicy wręcz przeciwnie rzadko kiedy decydują się na odejścia? @Last Action Hero, czy pracowałeś na stanowisku pracownika kontroli w firmie ArjoHuntleigh Polska? Mógłbyś dokładniej napisać jak wygląda zakres obowiązków na tym stanowisku? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.

@Iwona

@Iwona, Nie pracowałem na stanowisku kontrolera ale często moja praca była z nimi związana tak jak każdego pracownika jak pojawiały się jakieś wtopy z komponentami na produkcji. Wystarczyło sprawdzać to co było zawarte na liście kontrolnej. Sam kontroler nic nie wymyślał. Trzeba sprawdzić parametry, wymiary, cechy danej części lub produktu i to wszystko. Praca raczej odtwórcza.

Iwona

@Nick, dziękuję za opinię na temat pracy w firmie ArjoHuntleigh Polska Sp. z o.o. W swojej wypowiedzi podkreśliłeś, iż praca w tej firmie jest dobra na start dla osób bez doświadczenia, które szukają doświadczenia zawodowego, jednak w dalszej części wypowiedzi informujesz, że firma nie rozwija pracowników i osoby ambitne po pewnym okresie decydują się na odejście. Jak myślisz, czy będzie to dobra praca dla osób, które szukają stabilnego i pewnego miejsca pracy? Co mógłbyś napisać o panującej atmosferze w strukturach administracyjnych firmy ArjoHuntleigh Polska Sp. z o.o.? Zachęcam do dalszej dyskusji.

@Iwona

Dobra na zdobycie doświadczenia tzn. bardzo często ciekawe oferty na rynku wymagają udokumentowanego doświadczenia... tutaj można dostać papier na te pwiedzmy wymagane dwa lata. Nie rozwija, bo rozwój to nie powtarzanie w kółko wypracowanych rozwiązań... a propozycje zmian traktowane są po macoszemu, bo przecież każdy zarobiony (co jest serio przerostem formy nad treścią...). Atmosfera ok wewnątrz działu, współpraca pomiędzy już raczej nieciekawa... jeden na drugiego odpycha zadania. Stabilne zatrudnienie - pewnie tak, jak ktoś spłaca kredyt to może brać ta robotę;)

@Iwona

W administracji jest kilku "weteranów" ale generalnie duża część ludzi pojawia się i znika po około 2-4 latach jak już nabierze doświadczenia. Firma raczej nie kładzie nacisku na zatrzymywanie dobrych pracowników. Chyba taka jest polityka, że pracę administracyjną da się zrobić pracownikami powiedzmy średnio doświadczonymi. Nie można raczej liczyć na znaczące skoki wypłaty po rozmowie oceniającej i to zniechęca ludzi, więc szukają innej pracy. Rozwój wygląda raczej na zasadzie samouczenia się i czerpania z doświadczenia starszych współpracowników. Czasami są jakieś szkolenia zewnętrzne specjalistyczne ale głównie szkolenia polegają na dzieleniu się wiedzą przez ludzi wewnątrz firmy. jak robisz dobrze co do Ciebie należy, nie wychylasz się i wystarczy Ci kasa jaką dają to można tam przeżyć wiele lat chyba, że ktoś uzna, że jednak się nie nadajesz i może być tak, że dziś pracujesz a jutro "anałsment", że już nie pracujesz i adios :) Każdy dział w środku raczej jest zgrany i jest spoko. Tarcia są czasami między działami bo wiadomo - nie można się za bardzo przemęczać jak się ma "ultra ciężką pracę" przy wypełnianiu tabelek excela czy przy robieniu innych pierdół w związku z bardzo rozbudowaną papierologią bo to w końcu przemysł medyczny i na każdą bzdurę trzeba mieć papiery, testy, atesty itp. co zżera dużo czasu ale jakoś twórcze to nie jest ;) Albo jak jest jakiś ciężki temat do rozwiązania i nie wiadomo jak to ugryźć a plant manager ciśnie, że ma być i już bo z kolei jemu już też na plecach siedzi jakiś inny zagraniczny dyrektor. Można by dużo pisać ale w dwóch zdaniach można powiedzieć, że praca na start dobra ale jak masz łeb na karku to raczej nic ciekawego nie zdziałasz. Oczywiście było w firmie kilka spektakularnych awansów, wylotów i powrotów ale w większości to jest towarzystwo wzajemnej adoracji, które trzyma sztamę od dawna tylko się stanowiska zmieniają - jak to w korporacji. :)

Konrad

Mając wiedzę i umiejętności spokojnie można pracować w kontroli!!!

@Konrad

Konrad@do kontroli w Arjo nie trzeba mieć umiejętności ani wiedzy .

@Konrad

Do pracy w kontroli w Arjo nie potrzebne są absolutnie żadne umiejętności poza umiejętnością czytania i zdolnościami manualnymi na średnim poziomie. Wystarczy kontrolować to co zapisane jest w instrukcjach kontrolnych danych produktów lub komponentów. Praca typowo odtwórcza - odhaczasz na liście kontrolnej sprawdzone rzeczy. Jak czegoś nie kumasz albo coś wybitnie nie działa to zajmują się tym inni.

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy ArjoHuntleigh Polska Sp. z o.o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Elektromechanik. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Młodszy operator maszyn/operator maszyn
Asistnet Work Group
logo firmy Konsultant - Sprzedawca Centrum Sprzedaży Części
Komorniki
Bergerat Monnoyeur Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Jakości Dostawców
Eldisy Polska Sp. z o.o.

Ja mogę się wypowiedzieć na temat stanowisk administracyjnych. Zarobki: Początek 3000 brutto, po próbnym podwyżka o 500 brutto. Wiem ze kwoty 5000 na start padały na rozmowach ale takim osobom od razu się dziękuje ... firma nie rozwija pracowników, uczy schematów, większość ambitnych odchodzi po jakichś 2 latach.. firma dobra na start, nie myśl ze jak zagrozisz odejściem to będa negocjować, pozwolą Ci się spakować i tyle ;) nie ma się od kogo tam uczyć, ogółem nie polecam, chyba ze na jakiś rok, dwa...

Iwona

@Frank, możesz coś więcej powiedzieć na temat umiejętności jakie należy posiadać, aby pracować jako kontroler w firmie ArjoHuntleigh Polska Sp. z o.o.? Jakie kryteria obowiązują w trakcie rekrutacji? @Konrad, czy zechcesz rozbudować swoją opinię? Jaka dokładnie wiedza i umiejętności są wymagane na tym stanowisku? Czy mógłbyś przybliżyć nam jak wygląda praca w tych charakterze w firmie ArjoHuntleigh Polska Sp. z o.o.? Takie wypowiedzi pomagają dużej ilości osób, które obserwują dany temat.

Reddie

Hej Dział IT -> QA. Jak wygląda tam praca, warunki etc.? Dzięki z góry za jakiekolwiek informację :)

Może ktoś podpowie czy firma potrzebuje w kontroli pracownika?

@Zainteresowany

Zainteresowany - aby dostać się do kontroli trzeba mieć bardzo dobre znajomiści albo kogoś z rodziny na takim samym staniwisku lub wyżej .

Iwona

@Frank czyli każdy dział ma takie same stawki, mimo że natężenie pracy jest inne? Czy ten dział, który ma najcięższą pracę w firmie ArjoHuntleigh Polska próbował negocjować inne stawki lub dodatkową premię?

@Iwona

Iwona ... A kto wysłucha pracowników z IPC? Kierownik? Naleśniki nie. ! Kierownicy i dyrektorzy wiedzą jakie są wymagania na dziale IPC . Operatorzy z PAC-a śmieją się że cały dział zasówa na wysokich obrotach na 2 zmiany w soboty i nadgodziny za stawkę taką samą jak reszta działów . Normy są coraz wyższe . Nie można sobie pozwolić na gorszy dzień bo zaraz są docinki że strony brygadzistów. Jednym słowem (usunięte przez administratora) NA IPC . Czyżby tylko pracownicy z Ukrainy pasowali najlepiej do tej firmy? Czy nie warto zatrzymać pracowników wynagradzając ich odpowiednio za pracę? PRACOWNIK ODPOWIEDNIO WYNAGRODZONY TO PRACOWNIK ZADOWOLONY I ZMOTYWOWANY. Czy Arjo nie może być konkurencją na rynku pracy?.

Tatiana
@Frank

Dzień dobry! Proszę Was o pomoc. Jak dostać się do fabryki do pracy? Może macie telefony na których można zadzwonić i otrzymać zaproszenie? Lub jeśli może

@Frank

Frank nikt z was się nie śmieje żadni operatorzy Pac,wystarczy mieć do siebie wzajemny szacunek i nie kopać pod sobą idiotyczne dołki a będzie lepiej z korporacją nie wygrasz bo to najgorszy (usunięte przez administratora) tego świata który doprowadzi wcześniej czy pózniej do konfliktów społecznych

@12345678

12345678..... źle mnie zrozumiałeś , nie chodziło mi że pac się wyśmiewa w szyderczy sposób ale dziewczyny zwróciły uwagę ipc że pracując za te same stawki natężenie pracy i ilość pracy i ilość godzin jest nie porównywalna . Na ipc brakuje jeszcze bata nad ludżmi a na pac-u każdy pracuje z pełnym spokojem .

zolo
@Iwona

Dzial w którym wykonują prace na akord,sam sobie to wypracowal...sa tam głupie baby,ktora lepsza od drugiej chce byc

el diablo
@Iwona

w Arjo zarobki w porównaniu do zyskow sa tragiczne..pracownik produkcji żeby 2000zarobic musi trochę nadgodzin wyciagnac...jedyny plus to chyba ten autobus,kontakciki rodzinne,brygadzisci traktują ludzi jak chcą...jeśli jesteś lizusem to pasuje...także powodzenia

Admin12

Zarobki mniejsze niż 2000 tysiące bez nadgodzin z premią. Atmosfera kiepska , wszystko zależne od tego jak się gra z brygadzistami

@Admin12

Racja! kiepska kasa , kiepska atmosfera , kiepscy brygadziści i kierownik któremu ciągke w tyłku coś nie pasuje . KUMOTERSTWO.

No

Mam pytanie, ile mniej więcej zarabia się na stanowisku operator produkcji poniewaz pojawiło się ogłoszenie. I nie wiem czy aplikować. Pozdrawiam

Oluch
@No

1.700 na rękę z premią

Iwona

@No podejrzewam, że nikt Ci nie odpowie na pytanie ile się zarabia, bo wynagrodzenie jest często w firmach zależne od wielu czynników. Najlepiej sam się skontaktuj z firmą ArjoHuntleigh Polska i porozmawiaj o wynagrodzeniu jakie należałoby się do Twoich kwalifikacji.

Oluch
@Iwona

Na rękę 1.700 razem z premią.

Iwona

@Arjoman a może powodem jest rozbudowa działu, a nie zastąpienie któregoś z pracowników? Wiesz coś o tym, żeby firma ArjoHuntleigh Polska kogoś zwolniła lub ktoś sam się zwolnił? A sam się interesujesz tym stanowiskiem, że śledzisz ogłoszenia o pracę?

Tatiana

Dzień dobry! Powiedz mi proszę numer telefonu osoby za pośrednictwem którego można dostać się do Ciebie na zakład pakowaczka! Dziękuję bardzo!

Arjoman

Na pracuj pojawilo sie ogloszenie dot. stanowiska emploer brandingu czyli bedzie to juz 3 osoba na tym stanowisku w ciagu pol roku????

Iwona

@Frank niestety czasy zmuszają do tego, by pokazywać pracodawcy, że jest się dobrym pracownikiem. Czym jest spowodowana ta różnica w tym tempie pracy? Dlaczego w jednym miejscu jest spokój, a w drugi szybkie tempo? Przychodząc do pracy w firmie ArjoHuntleigh Polska można wybrać sobie dział?

Iwona

@Frank oczywiście, że można, ale o zapewne zależy od Was. Musicie prowadzić rozmowy ze swoim pracodawcą odnośnie podwyżek. Musicie pokazać ile są warci polscy pracownicy z doświadczeniem i kwalifikacjami. Teraz nic samo nie przychodzi, dlatego pokażcie firmie ArjoHuntleigh Polska, że warto w Was zainwestować. Jeżeli podejmiecie jakieś działania to opiszcie je proszę tutaj.

@Iwona

Iwona @ czy pracodawca nie wie ile jesteśmy warci ??? Trzeba to wciąż udowadniać ??? W jaki jeszcze sposób? Nasza praca się nie liczy? Naprawdę aż tak nisko upadliśmy ?

Arjo woman

Iwona.. cukierki nie tylko batoniki jak ktoś pracuję dlużej... na do punkt 14 lub 22.

@Arjo woman

Cóż za zawiść . Co by firma nie zrobiła dla pracowników zawsze będzie źle . Po co tak tryskać jadem nie lepiej zmienić pracę skoro jest tak źle ?

Iwona

@Frank to jakieś działy w firmie ArjoHuntleigh Polska? Czym one się od siebie różnią? @arjo woman w trakcie pracy są rozdawane dla wszystkich cukierki? Czy dostają je tylko pracownicy, którzy dobrze pracują?

@Iwona

Ipc to dział na którym się najbardziej wykorzystuje ludzi . Inne działy tylko się śmieją że za kasę taką jak na innych działach kobiety zasówają potrujnie .

arjo woman

pracuje na PACU od dawna ale chyba przeniosę się jednak na IPC tam przyjamniej brygadziści rozdają słodycze za pracę :)

@arjo woman

Przejście z PACA na IPC to chyba najgorsza decyzja.

Zostaw merytoryczną opinię o ArjoHuntleigh Polska Sp. z o.o. - Komorniki

• Jak się pracuje w ArjoHuntleigh Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ArjoHuntleigh Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 93.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ArjoHuntleigh Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 73, z czego 6 to opinie pozytywne, 32 to opinie negatywne, a 35 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ArjoHuntleigh Polska Sp. z o.o.