Opinie o ArjoHuntleigh Polska Sp. z o.o. w Komorniki

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie ArjoHuntleigh Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ArjoHuntleigh Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ArjoHuntleigh Polska Sp. z o.o. w Komorniki

typek

O jaka to wspaniała firma pracodawca super,szkolenia na poziomie wyższym niż przewiduje norma europejska hee,niestety prawda jest taka że moim zdaniem pracodawca manipuluje nami jak chce dlaczego bo nie jesteśmy tego świadomi po prostu sory ale jesteśmy jeszcze ciemną a wręcz krytyczną masą ciemnoty z ciemnogrodu i oni z tego korzystają ,wykorzystują więc zacznijcie myśleć bo to wszystko jest owinięte w złoty papierek a w nim znajduje się mocno śmierdząca kupcia,zróbcie coś dla siebie badzcie bardziej świadomi co robicie, to do produkcji.

Zonia
@typek

Chcę aplikować do firmy czy ktoś może mi powiedzieć jak się pracuje.

Zolo

coniektorym sie koszulki pomylily,udaja sie za waznych ,a sloma ze smierdzacych papci wystaje wiesniaki...nikt ich nie lubi,ale nie na tym im zalezy...wyzej sraja niz (usunięte przez administratora) maja lizusy i przydupasy,ze o calym dniu czyli 8hpracy/przerwy nie wspomne...

awr

Czy dłuższe przerwy dla brygadzistow to normalna rzecz?

lol
@awr

oni mają 8 godz. przerwe na ipc,pac

w
@lol

pac jak pac, ale drugi wymienoiny dzial? porywnywanie zmian, oni robia wiecej i szybciej, dlaczego wy nie mozecie, a sami sielanka pogaduchy i wyjscia na rozmowy telefoniczne poza dzial po czasie spedzonym tu przychodzi czas na zmiany, dośc mam tej firmy... Przy okazji warto o tym będzie porozmawiac z kierownictwem.. Pozdrawiam

typ
@w

z kim ? kierownictwo jest słabe,oczywiście chodzi tobie o kierowników działów ,są po prostu nieprofesjonalni bez doświadczenia ,ale jak chcesz sobie polepszyć to zgłaszaj,ale spoko jeszcze trochę wytrwałości przykład magazynierzy ,przyjdzie czas na produkcje))))).

edek

w poniedzialek 10 to gdzie jest przelew powinien byc dzisiaj

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy ArjoHuntleigh Polska Sp. z o.o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Elektromechanik. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Konsultant - Sprzedawca Centrum Sprzedaży Części
Komorniki
Bergerat Monnoyeur Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy operator maszyn/operator maszyn
Asistnet Work Group
logo firmy Specjalista ds. Jakości Dostawców
Eldisy Polska Sp. z o.o.
Prawdziwek

Ma się zmienić tzw. prezydent firm Arjo. fajnie by było gdyby zmienili dyrektora, najlepiej obcokrajowca,wtedy duzo smrodu by uszło z tej firmy. Moja opinia na temat tej firmy jest na wielki minus,myśle sobie że ta firma w obecnej formie zarządzania,płacy długo nie pociągnie ,totalny brak fachowców, ludzie z układu itd.itd.

Kamil Zduń

Odnośnie pracy w tym kołchozie. Nazwa firmy powinna się nazywać KL Arjoschwitz. Traktują Cię jak gó..o, a przełożeni to takie egoistyczne snoby. Absolutnie zero pomocy czy jakiegokolwiek kontaktu z ich strony. Jedynie co potrafią, to siedzieć na tyłkach ,przeglądać strony internetowe no i oczywiście ponaglać do pracy. Brak logiki i pomyślunku z ich strony. "Pracownik w tej firmie nie ma myśleć, od myślenia są panowie w czerwonych koszulkach". Tylko jakoś to myślenie im nie wychodzi.Starszego dziadka z lekkim Parkinsonem dadzą do wkręcania miniaturowych śrubek, a młodzi pracownicy sobie wywożą śmieci. Praca zaś polega na tym, że jakaś część osób naprawdę zapieprza, i to nie na 1 stanowisku tylko na kilku, a niektórzy(przydupasy, bo i tacy są)spacerują sobie po hali. No niestety ,ale tak jest, układy i układziki. Atmosfera w pracy hmmm, zależy z kim się pracuje. W większości trzeba uważać co się mówi, ale jest tez sporo sympatycznych ludzi, z którymi miło się pracuje. Tylko UWAGA, najlepiej mieć grobową minę i nie okazywać zadowolenia czy jakiegokolwiek szczęścia przy pracy. Brygadzistom to się nie podoba, bo z góry zakładają, ze nic nie robisz, i po złości wyrzucają na inny dział. Serdecznie odradzam komukolwiek. Omijać szerokim łukiem.

edek

dzis 10 a przelewu jak nie bylo tak nie ma

Szkalowania to wielkiego słowa użyłeś,takie w firmie są stosunki między pracownikami szczebla wyższego i produkcji praktycznie do d..,to co się dziwisz że są takie wpisy a nie inne.

Gienek

W ostatnim zdaniu chodzi oczywiście o pracowników produkcyjnych;)

damn , do not enter to arjo

Rekrutacje wstrzymane - bo kurek przykręcony, po co mają kogoś zatrudniać jak można robić za 2 w 8h. Nie pchać sie tam chyba ze student, wszyscy dobrzy inzynierowie uciekaja bo firma nie docenia, po co godnie oplcic prcownika i miec dobrze zrobioa prace? lepiej podwójnie czas tracić ale miec oszczednosci na zatrdnieniu.

Gienek

@Maciej: nie jestem jakimś wielbicielem Arjo (pracodawca jak każdy inny), ale powiem szczerze, że nie zauważyłem praktyki, o której piszesz. Każdy szuka winy w innych, byle nie w sobie... może czas przejrzeć na oczy i uświadomić sobie, że po prostu jesteś słaby?

@Gienek

czy jestem "słaby" może świadczyc fakt że zaraz po zwolnieniu z Ajro dostałem pracę w większej firmie na stanowisku kierownika zespołu projektowego. Co do rotacji to sprawdz ogłoszenia o prace w Ajro z ostatnich 3-4 lat dot. zatrudnienia inżyniera projektu. Ogłoszenia nie 'spadały" ze strony firmy.

@Maciej

Nie mnie oceniać, czy jesteś słaby w tym co robisz czy dobry. Myślę, że Ty również nie powinieneś tego robić. Nie świadczy o tym także fakt, że dostałeś pracę na stanowisku kierownika w większej firmie. A może właśnie masz więcej kompetencji kierowniczych niż tych, których wymaga się od dobrego specjalisty? Z drugiej strony może po prostu nie wkomponowałeś się w zespół? Jak już pisałem... może warto poszukać przyczyn gdzie indziej niż w firmie czy przełożonych? Z tego co piszesz pracowałeś tutaj 2,5 miesiąca i już wystawiasz opinię, że firma zatrudnia ludzi na 3 miesiące tylko po to, żeby na tym zarobić? A ile takich przypadków zaobserwowałeś wokół siebie spędzając tutaj tak krótki okres? Pracuję w Arjo trochę dłużej niż Ty i zapewniam, że to co napisałeś jest po prostu kłamstwem. Manipulujesz faktami jak Prawo i Sprawiedliwość podczas konferencji prasowych. Przykład? Owszem nowy pracownik po przyjściu do firmy nie otrzymuje premii, ale nie otrzymuje jej również później... ta z drobnymi wyjątkami przysługuje jedynie osobom na stanowiskach kierowniczych. No i większości pracowników (dostają premię po zakończeniu okresu próbnego).

@Gienek

Nie bede zagłębiał sie w szczegóły ale prosze przeczytaj mój pierwszy post ...powoli. ja przepracowałem 3 miesiące nie 2,5. Po 2,5 miesiąca dowiedziałem sie przypadkowo że firma poszukuje pracownika na moje miejsce . Ogłoszenie zostało "wystawione " juz w PIERWSZYM MIESIĄCU MOJEJ PRACY!!! Druga sprawa to mój przełożony po dwóch miesiacach zapewnił mnie że umowa zostanie przedłużona i mam tylko ...dokończyc dwa nowe projekty!!! I na koniec , widze po Twoich wypowiedziach że znasz od "środka" sytuacje w dziale projektów więc na koniec może napiszesz czy nadal kierownik tego działu przed przyjazdem "inspekcji" z głównej siedziby firmy ...ucieka na urlop, lub ma nagle pilny wyjazd poza zakład !/ o ile jeszcze pracuje/.Może krótko pracowałem ale przez te 3 miesiące ...patrząc z perspektywy czasu nauczyłem sie że przed podjęciem pracy należy sprawdzic jak często firma ....WYMIENIA KADRY!!! Najbardziej jednak zabolało mnie KŁAMSTWO I FAŁSZ przełozonego ,który nie potrafił powiedzieć mi prawdy o moim dalszym statusie w firmie. Musiałem w ciągu 2 tygodni znaleśc sobie nowa prace.

@Maciej

Maciej nie wiem jak "od środka" wygląda sytuacja w dziale projektów. Nie znam żadnych szczegółów na temat tego co opisujesz... tzn. sytuacji nieprzedłużenia Twojej umowy. Chodzi mi tylko o to, że wypisywanie opinii takich jak zacytowana poniżej (i kilku innych) jest nieuczciwe wobec osób, które tutaj zaglądają. Rozumiem Twoje rozgoryczenie i gniew z powodu tej sytuacji, ale to nie jest powód żeby wypisywać informacje, które nie są po prostu prawdziwe. "Poczta pantoflowa dwiedziałem sie że ....NIE MAM SZANS NA ZATRUDNIENIE poniewaz firma zatrudnia na 3 miesiące / najniższa stawka, brak premii/ a między czasie juz poszukuje nowego kandydata!!! W ten sposób tanim sposobem ma specjalistów!!!"

Maciej

ja może opisze swoje doświadczenie z pracy w tej FIRMIE. Zostałem przyjety na tak zwany okres próbny na stanowisko inzyniera produktu. Podczas 2,5 miesięcy pracy nikt nie miał do mnie zadnych zastrzeżeń ./zrobiłem kilka projektów/udoskonaleń które zostają włąsnościa firmy!!!/.Myślałem że po trzech miesiącach przedłuża ze mna umowe.Przypadkowo wszedłem na strone zakładu i znalazłem ogłoszenie iz ...poszukują inżyniera produktu!!!Ogłoszenie wystawili juz po półtoramiesięcznym moim zatrudnieniu!! Kiedy zapytałem sie swojego przełożonego czy przedłuża ze mna umowe zapewnił mnie że na 100% lecz musze tylko dokończyc dwa projekty.Poczta pantoflowa dwiedziałem sie że ....NIE MAM SZANS NA ZATRUDNIENIE poniewaz firma zatrudnia na 3 miesiące / najniższa stawka, brak premii/ a między czasie juz poszukuje nowego kandydata!!! W ten sposób tanim sposobem ma specjalistów!!! jeżeli ktos nie wierzy niech przeglądnie ogłoszenia dot. zatrudnienia inżynierów z ostatnich 3 lat!!!

oss

@jon: Nie ma ogłoszeń, bo nawet HRy oberwały i nie mają czasu wystawić ogłoszeń.

prw

takie firmy jak ta powinny byc likwidowane na terenie naszego kraju i tyle won do Chin,Indi a my sobie damy rade bez was macie nas za cymbałów to sie mylicie.

oss

Bardzo duża rotacja, niskie płace, brak organizacji, kiepskie warunki pracy - już chyba więźniowie mają więcej miejsca tyle osób siedzi w tym samym pomieszczeniu, w dodatku kiepsko klimatyzowanym (administracja). Nikt tutaj nei szanuje tego, że ludzie jak się wdrożą to pracują lepiej - i nie dają podwyżek, bo czegoś na poziomie ~1% nie należy tak nazwać. A wszyscy wiedzą, że firmę stać, bo zyski generuje olbrzymie i jeszcze się tym chwalą. A ludzie - w porządku, ale przez ucieczki osób doświadczonych nie ma się od kogo uczyć. Rotacja na poziomie 30-40%. Ale dla zdobycia doświadczenia to spoko.

ahpowiec

@zordon & @Szuka pracy - jeżeli akurat kończycie studia i szukacie niskopłatnej, nieszanowanej pracy żeby załapać podstawowe doświadczenie w zakupach to arjo jest jak najbardziej dla Was

Szuka pracy

Firma ponowiła proces rekrutacji na stanowisko specjalisty ds. zakupów. Co jest nie tak, że nie mogą znaleźć kandydatów? Zarobki, przełożony - czy to ciągle jest Pan Michał, nazwiska nie pamiętam niestety dobrze... Dajcie znać proszę, bo poszukuję pracy pilnie, a nie chcę spłynąć z deszczu pod rynnę.

nick

środowiskowo jakościowe? pierwsze slysze :)

niki

Osoba która pisała o szkoleniach juz dawno musi tu nie pracować, kiedyś szkolenia się odbywały np Lean 2dniowe teraz jest tylko bhp i środowiskowo jakościowe bo przed audytem muszą mieć dupokrytkę

zorro

jakie szkolenia? tylko bhp,bo to obowiązek wszystkich firm . Natomiast brak jakichkolwiek szkoleń podnoszących kwalifikacje pracowników bo firmie arjo na tym nie zależy.

Zostaw merytoryczną opinię o ArjoHuntleigh Polska Sp. z o.o. - Komorniki

• Jak się pracuje w ArjoHuntleigh Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ArjoHuntleigh Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 93.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ArjoHuntleigh Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 73, z czego 6 to opinie pozytywne, 32 to opinie negatywne, a 35 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ArjoHuntleigh Polska Sp. z o.o.