Opinie o ArjoHuntleigh Polska Sp. z o.o. w Komorniki

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie ArjoHuntleigh Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ArjoHuntleigh Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ArjoHuntleigh Polska Sp. z o.o. w Komorniki

Nie polecam pracy w tej firmie,jeśli chodzi o produkcje niska płaca,już nie wspomnę o nowo przyjmowanych pracownikach trzy miesiące bez premi z najniższą krajową,motywacji do pracy brak,można by pisać bez końca 80% negatywnie ale po co jak ktoś ma ochotę niech to sprawdzi powodzenia.

?

nie

yes

Bilobab zgadzam się z tobą,pracownik nie jest ceniony tylko jego wycena w kasie,czyli im taniej tym lepiej jak niewolnik,tak nas traktują takie firmy jak ta, oraz inne korporacje zagraniczne,bo na to pozwalają nasi kochani polscy politycy z koziej d....y.

spark

Gościu weź wyluzuj z tymi pierdami

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy ArjoHuntleigh Polska Sp. z o.o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Elektromechanik. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Konsultant - Sprzedawca Centrum Sprzedaży Części
Komorniki
Bergerat Monnoyeur Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy operator maszyn/operator maszyn
Asistnet Work Group
logo firmy Specjalista ds. Jakości Dostawców
Eldisy Polska Sp. z o.o.
Maria

Szkoda, a jak się pracuje na produkcji?

chev

ciezko

Związkowiec
@chev

Ciężko to ma górnik na szychcie

Mario

Ja osobiście nie polecam tej firmy...

@Mario

A dlaczego nie polecasz? Proszę o info bo mam w tym tygodniu im odpowiedzieć czy rozmawiamy dalej..

NNZ!
@Maria

Pomógłbym, ale nie pracuję administracji...

Czyli nie polecacie?

@Maria

Zależy, są plusy i minusy ;)

Bilobab
@Maria

Brałam udział w procesie rekrutacji i nie polecam tej firmy!!!! na rekrutacji zapewniali że płacą za nadgodziny!!!! Poza tym firma która dla nich rekrutowała mówiła co innego oni później co innego!!!! POZA TYM POWIEDZIELI ŻE SIĘ ODEZWĄ A TUTAJ NAWET MIAL Z INFORMACJĄ ŻE DZIĘKUJĄ ZA UDZIAŁ W REKRUTACJI!!!!!PSEUDO DZIAŁ HR!!!!!!!

@Bilobab

Coś wiem na temat braku informacji zwrotnej po rozmowie rekrutacyjnej. Oczywiście nikt ani do mnie nie zadzwonił ani też nie napisał maila że sorry ale nie tym razem. Poza tym Pan Dyrektor HR wywarł na mnie wrażenie lekkoducha który nie zdaje sobie do końca sprawy z tego co mówi. Usłyszałam że może się zdarzyć że trzeba będzie w tygodniu zostac dluzej w pracy ale bez problemu można później odebrać sobie wolne. Tylko że za tzw. nadgodziny 50% pracownikowi przysługuje dodatkowe wynagrodzenie szanowny panie dyrektorze a gdyby pracownik WYRAZIŁ CHĘĆ ODEBRANIA WOLNEGO ZA TEN CZAS to wtedy pracodawca daje mu wolne. Kodeks Pracy mówi o tym wprost zresztą PIP także ma takie stanowisko. Nie ma się w takim razie czemu dziwić że rotacja często nazywana dzisiaj fluktuacją jest w firmie bardzo duża. To bardzo przykre że w naszym kraju są takie firmy które przysłowiowego "polaczka" mają za imbecyla i tanią siłę roboczą.

AHaPowiec
@Maria

Twoje odczucie odnośnie samego Dyrektora HR jak i całej firmy jest w 100% słuszne. Do niedawna co jakiś czas wpadała kontrola PIP, wystawiała mandaty, które firma płaciła a potem dalej cisnęła o nadgodziny bo taniej było zapłacić karę niż nadgodziny pracownikowi. Od jakiegoś czasu jest "dobrowolny" przymus odbierania nadgodzin. Ale uważaj, jak odbierzesz za dozo to możesz polecieć.

@AHaPowiec

Zastanawiam się skąd się biorą takie firmy i tacy zarządzający....? a gdyby odwrócić sytuacje: dyrektor idzie tyrać na produkcję ze świadomością że wolne za przepracowane nadgodziny będzie mógł odebrać w ciągu 12miesięcy, wie też że nie można za często chodzić na tzw. odsiadki bo można stracić robotę a tymczasem tam na górze mądra głowa DYR.HR woli zapłacić mandat do PIP-u niż jemu należne pieniążki. I co??..... Fajnie tak wykorzystywać ludzi? Oczywiście przed Zarządem wykazuje niskie koszty płacy i wszystko się zgadza. Wstyd i żenada na maksa.

Maria

witam, aplikowałam do pracy w administracji, proszę o podpowiedź jak tam się pracuje, z tego co zdążyłam się zorientować to firma faktycznie jest ogromna ale czy pracowników się w niej szanuje? a jak z wynagrodzeniami? zawsze wszystko się zgadza i na czas?

tak

na czas

@tak

Na czas tylko nie płacą za nadgodziny, trzeba wybierać wolne. I duża rotacjs zatrudnienia co przemawia na niekorzyść firmy

f3

Wszystko fajnie,ale nikt nie odniósł się do spraw finansowych np.podstawa produkcja premia,lub ile zarabia taki brygadzista pozdrawiam

kolorowa
@f3

hehe nie licz na brygadziste odrazu.

Seba

Warunki pracy szczególnie wiosną i latem są.... Fatalne, gorąco duszno, jak temp przekracza 31 stopni to łaskawie dostaniesz dodatkową przerwę 5 min. Ta przerwa bardzo pomaga, będziesz siedział w tym skwarze i na pewno ochłoniesz. To oczywiście jest tylko hali produkcyjnej, gdyż powierzchnia biurowa jest klimatyzowana. Także jak słońce trochę wyjdzie to jest super....

ii

co sądzicie o zmianach osób zarządzających działami?

Karol

Jezeli podwyżki za całoroczną prace rzędu od 8 do 50 zł brutto, cie satysfakcjonują to firma jest dla ciebie

franio 2

Produkcja, magazyn, lider grupy

franio

Witam napiszcie jakie warunki pracy tj. jak podstawa netto na początek jaka premia, możliwość awansu,czy jest darmowy transport z Poznania proszę w miarę rzetelne info.

St. L
@franio

Warunki pracy na jakim stanowisku? Darmowy transport masz zapewniony.

cl
@franio

mozliwosc awansu jest - nie jeden obecnt brygadzista czy kontroler jakosci był kiedyś zwyklym operatorem produkcji - no ale trzeba sie wykazać.

shrek
@cl

przeciez fajnie sie pracuje, dlaczego miałaby byc zmiana, mozna czasami sie posmiac, pozartowac

zażenowany

jak tam wrażenia po podwyżkach?

magazyn

Witam. Widzę że dużo negatywnych emocji wyrażanych jest tu na temat produkcji. Mam pytanie jak to wygląda w przypadku pracowników magazynowych? Czy magazynierzy przechodzą na produkcję? Pracowałem kilka lat w firmie bez perspektyw i poinie które czytam raczej zniechęcają do pracy niż zachęcają. Ale ile ludzi tyle opinii...

T

@mm , a kto pyta? :)

gg

link do forum Getinge to http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,969150

zara

Jezeli chodzi o ta pania brygadzistke Anne B.to potrafi tak zestresowac czlowieka ze nie ma sie ochoty isc do pracy,swoistego rodzaju mszczenie sie na osobach ,ktorych nie lubi,a jakie to ma znaczenie jakie jest jej zdanie prywatne o danej osobie jezeli osoba ta jest dobrym i starajacym sie pracownikiem.wywody prywatne niech zostawi w domu bo sie to moze zle dla jej kariery skonczyc.

AAA

Gdzie można znaleźć forum o tym getinge ??

Zostaw merytoryczną opinię o ArjoHuntleigh Polska Sp. z o.o. - Komorniki

• Jak się pracuje w ArjoHuntleigh Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ArjoHuntleigh Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 93.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ArjoHuntleigh Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 73, z czego 6 to opinie pozytywne, 32 to opinie negatywne, a 35 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ArjoHuntleigh Polska Sp. z o.o.