Opinie o ArjoHuntleigh Polska Sp. z o.o. w Komorniki

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie ArjoHuntleigh Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ArjoHuntleigh Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ArjoHuntleigh Polska Sp. z o.o. w Komorniki

Iwona

@Batmanka no myślę, że każda osoba decydująca się na taką pracę musi być przygotowana, że trzeba wyrabiać pewne normy. Czy przełożeni tego nie wymagają w ArjoHuntleigh Polska od swoich podwładnych? Dlatego się firma cofa, bo pracownicy się nie starają?

Iwona

@Batmanka a możesz napisać, co dokładnie Ci nie pasuje i na co w firmie ArjoHuntleigh Polska masz taką reakcję? @Sobieski czyli jak projekt zostanie przerobiony to nie ma szans na nagrodę? A nie możecie jakoś udowodnić, że to był Wasz pomysł? W końcu plagiat to przestępstwo.

Batmanka
@Iwona

Przestańcie być naiwni musicie realizować jakieś plany bo tego od was wymagają tzn. korporacja ,to wpadacie na pomysły rodem z przedszkola zacznijcie podchodzić do ludzi poważne a ludzie będą was jakoś na razie szanować, nie wiem co dalej nastąpi ale ta firma się cofa bo względem optymalizacji pracy obym się myliła być może jakiś pozytyw następuje ale to tylko wymusza na was rynek pracy.

Olek

A jacy są u Was kierownicy? Duża rotacja na ttym stanowisku ?

Batmanka

Arjomen takiej żenady i podejścia do pracowników to nie widziałem chłam do najwyższej potęgi nie tędy droga,jestem niemal 100% pewna że to będzie klapa

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy ArjoHuntleigh Polska Sp. z o.o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Elektromechanik. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Młodszy operator maszyn/operator maszyn
Asistnet Work Group
logo firmy Konsultant - Sprzedawca Centrum Sprzedaży Części
Komorniki
Bergerat Monnoyeur Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Jakości Dostawców
Eldisy Polska Sp. z o.o.
Iwona

@Kamil a próbowałeś się kontaktować przez formularz jaki jest dostępny na stronie firmy ArjoHuntleigh Polska? @Sobieski wspominasz o benefitach, których jest sporo w tej firmie. Ale piszesz, żeby nie korzystać z jakiegoś programu. Powiesz dokładnie dlaczego?

Sobieski
@Iwona

Kaizen to projekty pracownicze. Firma wdraża pomysły podwładnych które uzna za opłacalne, dające jakiekolwiek korzyści. Za projekt jest ustalona stawka, jakoś poniżej 50 zł. Jeżeli po czasie wdrożenia projekt okaże się trafiony można liczyć na nagrody od 500 w górę. Niestety inżynierowie odrzucają projekty robią plagiat i przerabiają. Nie wszystko wiem ale mniej więcej tak to wygląda. Następnie projekt inżyniera jest akceptowany a ty masz normę podniesioną o %. Punkt 1 jak chcesz napisać projekt nie psuj sobie i innym pracy. Punkt 2 czy opłaca się pracować o np 10% szybciej za jedno 50zł (koszt maści na urazy stłuczenia ok 20-40zł). Punkt 3 Przemyśl dokładnie wszystkie za i przeciw zanim jakiś kaizen wrzucisz do skrzynki. Ps. Powiedzmy że ostatnio atmosfera sIę poprawia. Ludzie bony świąteczne odebrali. Jak ktoś zapomniał był chory czy na urlopie są do odebrania w HR.

ĄĘ
@Sobieski

Co za bzdury, głównie są nagradzani operatorzy i magazynierzy za kaizeny jakieś 90% a nie inżynierowie bo to ich praca, chyba że wpadną na coś bardzo ciekawego

?? Niewdzięczny ??
@ĄĘ

WItam, pracuję w fabryce produkcyjnej jakieś 100 km od waszej firmy i powiem szczerze u nas "Kaizeny" w formie małych usprawnień poprawiają przedewszystkim sytuację wszystkim pracownikom na stanowiskach bezpośrednio przy usprawnieniach pracujących. Za kaizeny faktycznie zawsze coś jestpłatne dla pracowników - ale bardziej niż kasa jest ważne to że nie muszą już dodatkowo się męczyć bez "tego usprawnienia" częśto w pocie czoła a przy okazji coś wpadnie. Każdy widzi szklankę do połowy pełną lub do połowy pustą No chyba że ci "niewdzięczni" inżynierowi widzą jeszcze szklankę o połowę za dużą :) PS. Nasi operatorzy się cieszą, a jeszcze się takinie urodził co by wszystkim dogodził he he :) Wiele optymizmu życzę na przyszłość - może warto coś zmienić :)

Kamil

Czy mógłby mi ktoś podać namiary na osobę zajmującą się rekrutacji ą w waszej firmie? Chciałbym się zatrudnić, niestety numer z głównej strony nie odbiera. Byłbym bardzo wdzięczny ;)

Zaqwsx

2-3 listopada przymusowe wolne "do pokrycia urlopem wypoczynkowym"

Xmen

To jest forum o pracodawcy a nie wylewanie żali na kogo się da. Pomyślcie jak ktoś chce się zatrudnić w Arjo i to przeczyta to pomyśli że to zakład pracy chronionej i nikt normalny tu nie pracuje. A jakoś nikt się z tąd nie chce zwolnić skoro niby jest tak źle. A ci co się zwolnili chcą wrócić (czasami po znajomościach im się to udaje). Jakoś 500 osób z pracy w Arjo żyje, gdzie byście mieli lepiej, przywiozą, odwiozą, kasa zawsze na czas (i to nie wcale nie mała). W poprzedniej pracy miałam umowę na zlecenie, co miesiąc podpisywałam nową, nic mi się nie należało żaden urlop i inne przywileje i kasa kiepska. Cieżko o taką dobrą pracę jak w Arjo, gdzie normalną umowę się dostaje i nie rpzez żadne agencje, z dobrą kasą i wypłatą na czas. Jak ktoś uważa inaczej to co tu jeszcze robi? popracujcie troche u prywaciaży będziecie błagać żeby wrócić do Arjo.

Adi
@Xmen

hahaha bo się przewrócę ze (usunięte przez administratora) no tak jest jak ktoś ze wsi jest i nie musi płacić w mieście co miesiąc czynszu to się utrzyma , ale są ludzie którzy oczekują trochę więcej niż umowa o prace i 2 tyś na łape pozdro

Abra
@Adi

Adi jak Tobie zle to sie zwolnij. Twoje wyzsze oczekiwania finansowe wynikaja zapewne z wyzszych kwalifikacji niz ocenia to Twoj pracodawca... zatem jesli masz takowe to nie powinienes miec problemow ze znalezieniem nowej pracy za wyzsza kase!

Stefcio
@Xmen

Teraz sie pracuje na smieciowkach (pracownik biurowy) i to nie tylko w moim dziale

Adi
@Abra

O mnie nie musisz się martwić zarabiam więcej niż w tym obozie a kto chce porządna prace to ją znajdzie , siedzicie sobie za te marne 2 tysie do łapy z premia z koro dla ciebie to takie luksusy a potem że syf w PL

abcd

Napiszecie następnym razem w ogłoszeniach ile zamierzacie płacić na poniższym stanowiskach. - Inżynier Produkcji - Specjalista ds. jakości - Inżynier Produktu

dk
@abcd

Jeżeli chcą ci zapłacić np 4500 brutto za ty skromnie powiesz że na początek wystarczy ci 3900 brutto to nie dostaniesz więcej niż zawołasz. jeżeli zawołasz 5000 to stwierdzą że jesteś za drogi dla nich i znajdą tańszego studenta bez doświadczenia, który za chwilę jak go w Arjo nabierze to się zwolni.

@abcd

Na poczatku 3000 brutto (co i tak jest określane dobrymi warunkami)

Kierownictwo kupuje sobie iphony, a cała załoga musi korzystać z prywatnych tel

ToOn

Witam. Ja pytanie mam z innej beczki, szukam namiarow na młoda kobietę pracującą w Arjo. W tym tygodniu jeździ na rano, wsiada w Luboniu. Czasem ma koka czasem rozpuszczone włosy. Bez zbędnych komentarzy proszę. :) Dzięki za pomoc :)

Sv
@ToOn

Namiary mogę ci podać, pracuje w arjo.

Inny
@ToOn

Ale na którym przystanku ?? Straż pożarna czy Anika ?

OoO
@ToOn

Ta kobieta jest juz ZAJĘTA!

Jola

Czy ktoś wie może z jakiego dokładnie miejsc/ miejsc w Poznaniu odjeżdża firmowy autobus ArjoHuntleigh? Będę wdzięczna za odpowiedź.

qqqqqq

Mam nadzieje że konkurencja pracy wyprze ArjoHuntleigh pracownicy znajdą lepszą pracę bardziej płatną i wydaje mi ze tak się będzie działo,a firma niech sie rozwija na terenie Afryki Chin itp.Ludzie zarządzający tą firmą w Polsce są mało wykształceni w swojej profesji w większości, ale nie wszyscy.

Waldi

Jak się komuś nie chce pracować to zawsze znajdzie pretekst żeby narzekać. Jak jestem w pracy to pracuję i chyba dobrze mi to wychodzi bo mam dobrą kasę i uznanie.

Iwona

Są na forum jacyś aktualni pracownicy, którzy mogliby odpowiedzieć na pytania @Zonia, @Wojtas 83. Chyba, że już skontaktowaliście bezpośrednio się z firmą ArjoHuntleigh Polska i teraz Wy możecie nam coś na ten temat opowiedzieć. Każda informacja może się komuś przydać.

Zonia

ArjoHuntleigh z tego co słyszałem jak szukałem pracy ma dobra opinię. Mam zamiar aplikować i poczytałbym jak się wam teraz pracuje ?

Wojtas 83

Jak pracujecie,macie weekendy wolne? Ja robię w Eurocash i myślę się zwolnić. Bo takie wyśrubowane normy że szkoda gadać. Nadźwigasz się, tych butli że aż kręgosłup siada. Szefostwo tylko biega za tobą i krzyczy szybciej, szybciej. Obóz pracy. Jedynie te weekendy wolne. Więc jak robicie i czy da się wytrzymać? ;)

Sobieski
@Wojtas 83

Dużo sobie nie poprawisz zamienisz butle na profile i blachy stalowe. Albo coś w stylu na wyścigi przez 8 h zależy jaki dział. Powodzenia!

Iwona

@adi w takim razie jak będziesz po rozmowie to napisz na forum jak poszło i czy Cie zatrudnili. Powiedz tez jak wygląda rozmowa i czy to prawda z tymi ogłoszeniami. Czy ktoś jeszcze idzie na rozmowę na magazyniera do ArjoHuntleigh Polska w najbliższym czasie?

Gregor

Czy mógłby mi ktoś powiedzieć kilka informacji w temacie pracy dla osoby na stanowisku specjalisty od jakości? Jakie wymagania ma firma na starcie? Dziękuję z góry

Chciałbym się dowiedzieć ile zarabia Operator wózka widłowego ?

Zostaw merytoryczną opinię o ArjoHuntleigh Polska Sp. z o.o. - Komorniki

• Jak się pracuje w ArjoHuntleigh Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ArjoHuntleigh Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 93.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ArjoHuntleigh Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 73, z czego 6 to opinie pozytywne, 32 to opinie negatywne, a 35 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ArjoHuntleigh Polska Sp. z o.o.