VAN GRAAF GmbH Sp. k.

Opinie o VAN GRAAF GmbH Sp. k.

anka

Zero poszanowania pracownika tak jest w katowickim van graafie szkoda wiecej pisac idzcie tam do pracy powodzonka hah

nowa

Czy ktoś wie, jak jest w Warszawie? Chciałam złożyć podanie na sprzedawcę.

Znam temat

(usunięte przez administratora)VanGraafa hehe , jasne praca po 6H hehehe wolne zarty , jak tam juz nikt nie chce pracowac jak przychodza na rozmowy i słysza te warunki to od razu w tył zwrot no ale niestety jak kapia tak mało i wymagaja tak duzo od pracownika to nie ma sie co dziwic dajcie se spokoj z (usunięte przez administratora) pisz tu dalej ludzia takie glupoty i zachecaj ich do pracy a prawda i tak wyjdzie na rozmowie o prace hehe juz na miejscu w sklepie

jan

hahaha Balbinka w którym Van Graafie jestes kierownikiem?? nie rozśmieszaj nas dziewczyno......to jest żałosne.

Balbinka

Z lepszą i owszem ale z gorszą też owszem nawet częściej, nie podoba sie nie ma sprawy szanuje to, ale mam prawo wyrażać opinie takie jakie chce!!! Widocznie nie jestem wymagająca a zarazem może i pracowita, uważam że szacunek do pracowników jest nad wyraz na wysokim poziomie w Van Graaf!!!! Kończe ten temat bo nie ma sensu pisać nic, co sie komuś nie podoba, bo nasze społeczeństwo umie tylko narzekać i tyle. Pozdrawiam wszystkich niezadowolonych :)

Ludzie Wy chyba nie mięliście styczności z lepszą pracą w takiej stuacji nie dziwię się tych pochlebnych opinii. Jak dla kogoś 1000-1500 to godna zapłata za pracę to polecam firmę z czystym sercem. Kto przy zdrowych zmysłach porównuje się do gorszych. Jeżeli chcesz pracować w firmie w której nie ma żadnego szacunku dla pracownika bo klient zawsze ma rację chociaż jej nie ma to spróbuj.

Balbinka

Pracuje sie po 8,5h jak jest potrzeba albo jak sie ma cały etat, ja pracuje kilka miesięcy na 3/4 etatu i po 8,5h miałam kilka razy zaledwie i to w tygodniu

ali

Pracuje się również po 8,5h zwłaszcza w soboty i niedzielę.W tygodniu również!!!

Balbinka

Ja pracuje w Vangraaf Katowice, według mnie jest tam super, nie jest to praca na pewno dla osób leniwych !!! Płaca jak na 3/4 etatu jest ok, prowizje od sprzedaży wcale nie sa takie małe i nie ma walki o klienta, trzeba po prostu umieć sie zgrać z ekipą i ustalić własne zasady "gry" Ja pracowałam w wielu fajnych butikach ale ten jest jeden z najlepszych, pomimo iż pracy jest nie mało. Powiem tak, ja do tej pracy ide bez stresu, kierownictwo mamy super a Pani menager też jest bardzo fajna :) Ogromnym plusem tej pracy jest dla mnie to, że pracuje sie po 6h i płaca zawsze na czas.

Gosia

Soju ten kto się właśnie latał i zajmował plotami, atakował innych to chyba już wśród nas nie pracuje. Z tego co mi się przypomina to chyba kiedyś u nas pracowałaś. Zajmij się nową pracą, a nie jak zwykle plotami.

Rh+

Zgadzam się z poprzednimi ludźmi , praca w VAN GRAAF to jeden wielki syf , wykorzystywanie aby więcej nie zarobić choć i tak są tam tak małe zarobki nawet z premią za którą trzeba się bardzo nabiegać. Rygor jakiego nigdy nigdzie nie zaznałam,pracując w VAN GRAAF nabawiłam się tylko nerwicy i choroby stóp od stania bo nie wolno się nawet podeprzeć.

Znam Temat

Witam wszystkich van graaf w Katowicach to porazka pod kazdym wzgledem , prawie caly personel zostal wymieniony na nowy oprocz pani Store Menager i jeszcze kilu osob , traktowanie pracownika masakra , wynagrodzenie masakra , duzoo by tu pisac ile w tej firmie jest minusow i nie piszcie ze pewnie zostal wymieniony personel bo sie nie sprawdzal ludzie sie starali ale oczywiscie zle hehe nie koncze bo nie chce mi sie pisac wiecej na temat tego gowna jak van graff

Alex

a co ty możesz wiedzieć jak jest gdzie indziej? Uważam, że powinnaś się zastanowić nad pracą w tej firmie, skoro w taki sposób postrzegasz innych!

zosia

jeśli nie odpowiada Ci atmosfera w Łodzi to nie musisz tutaj pracować, nie męcz się. Ja nie mam takiego zdania jak Ty, chyba sama tworzysz tą złą atmosferę wokół siebie, a pani(usunięte przez administratora)wyciąga tylko konsekwencje w stosunku do nieuczciwych pracowników. Jeśli jesteś uczciwa i masz czyste sumienie, to nie masz się czego bać. Pracuję tu od wielu lat. Jestem zadowolona z pracy, a do pani (usunięte przez administratora)mozna przyjść z każdym problemem, a ona reaguje jak człowiek. Nie oczerniaj innych ludzi, z którymi pracujesz bo też się mogą wypowiedzieć na Twój temat i nie koniecznie pozytywnie. Staraj sie zachować klasę, w Twoim wieku powinnaś juz to umieć robić.

inka

widzę, że wszystko po staremu. Jestem wdzięczna pani kierowniczce (usunięte przez administratora), że mnie zwolniła przynajmniej od roku czasu mam lepszą pracę i zarobki. Dzięki niej wiem , że można lepiej żyć.

Arek

widzę że w tej firmie nic się nie zmieniło,plotki motyw przewodni.Żałosne

basia b

yhm..spoufalenie a co ono dla ciebie oznacza..to ze ktos sie lubi,posmieje i porozmawia niczego nie oznacza..tiger wypisujesz bzdury,a jak kogos szykanyjesz to sie przedstaw,albo pogadaj z zainteresowanymi..ale pewnie dla nich w pracy jestes slodka jak miod hihi smiechy bo brak ci odwagi..tylko za plecami wypisujesz teorie wyssane z palca!!!

eye of the tiger

Do nowej- ...to czytaj uważnie bo nie piszę o romansie tylko o spoufaleniu.Poza tym skąd możesz wiedzieć jak jest, skoro już tam nie pracujesz ( wynika z Twojego opisu).

nowa

Hej Tiger...jak juz piszesz to pisz konkretnie!! pracowalam tam..bylo calkiem fajnie..ale romans z tego co pamietam byl tylko jeden..;)

ja sama

Myślę, że Pani po prostu źle zrozumiała wypowiedź Pani XYZ. Pewnie chodziło jej o to, że ona jeszcze się "załapała" na umowę na stałe a teraz najpierw dają na rok a dopiero później na czas nieokreślony...

Zostaw merytoryczną opinię o VAN GRAAF GmbH Sp. k. - Wrocław

• Jak się pracuje w VAN GRAAF GmbH Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy VAN GRAAF GmbH Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VAN GRAAF GmbH Sp. k.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy VAN GRAAF GmbH Sp. k.?

Kandydaci do pracy w VAN GRAAF GmbH Sp. k. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

VAN GRAAF GmbH Sp. k.