Van Graaf

Opinie o Van Graaf

Co wchodzi w socjal Van Graaf?

Kandydatka Nowy wpis

Może wiecie jak wygląda praca dekoratora, czy są to zmiany poranne? Ile wynosi wynagrodzenie?

Jaki jest okres rozliczeniowy w Van Graaf? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Nowy wpis

Wynagrodzenie wypłacane jest ostatniego dnia miesiąca, a okres rozliczeniowy wnosi 3 miesiące.

Czy firma Van Graaf w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Tak, koszty wszystkich szkoleń dla naszych pracowników są w całości finansowane przez VAN GRAAF.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Van Graaf? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.

Jaki jest wkład kierownictwa Van Graaf w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Nasza kadra menedżerska w każdej filii dba od dobrą atmosferę w zespole. Jesteśmy rodzinnym przedsiębiorstwem z wieloletnimi tradycjami. Kładziemy szczególny nacisk na pracę zespołową, a wspólne wartości, którymi kierujemy się na co dzień, to fundamenty naszego działania. Praca sprawia nam przyjemność, jest naszą pasją, dzięki czemu razem osiągamy założone cele.

Hahaha

To nie było Cię chyba w Gdyni w VG, tam to dopiero jest ciekawie. W Forum jest o niebo lepiej, to przy Gdyni lajtowa praca.

libero
@Hahaha

A jak to wygląda w Gdyni? Niedługo mam tam rozmowę na stanowisko Sprzedawca (część etatu). Czego można się spodziewać?

@libero

Dziękujemy za zainteresowanie i udział w procesie rekrutacyjnym. Podczas rozmowy u nas opowiemy Ci o naszym zespole, o tym co nas wyróżnia, pomożemy Ci zrozumieć Twoje przyszłe zadania oraz kulturę organizacyjną VAN GRAAF. To czas na wzajemne poznanie się. Owocnej rozmowy. Pozdrowienia, Dział Personalny

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Van Graaf?

bp

jaki długopis ;-P

Przyszły pracownik

Czy są jakieś zniżki dla pracowników ?

NN
@Przyszły pracownik

Tak, 20 i 50%

bp
@NN

tyle że w dniu wypłaty zabieraja ci od tego podatek i zamiazst zniżki 20 % - 18% (-2% ) a 50% - 32 % ( -18 %

Czy Van Graaf organizuje staże dla studentów?

Była pracownica

Tak właśnie jest ,napisane w punkt

Wysłałem CV na pracownika magazynu na pół etatu, ktoś wie jak wygląda taka praca? Czy to jest w godzinach 6-10 jak w innych sklepach?

Janusz
@Piotr

To zależy jak akurat potrzeba. Idziesz wtedy kiedy jest dostawa

Opisze ktoś u was socjal?

Ile jest zmian w Van Graaf?

Przed koronawirusem były dwie zmiany dla Sprzedawców 9-17 i 14-22.

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

Fajnie fajnie

a co dokładnie Cie interesuje, bardzo chetnie Ci odpowiem

Meggi

I dziś osoby wykonujące rzetelnie swoje obowiązki w trakcie pandemi otrzymały wypowiedzenia.

Ola

A wiesz moze ile konkretnie osob?

???

Sklepy nie sa otwarte jednak naraża sie zdrowie i zycie pracowników poniwaz Niemcy chca aby pracownicy w Polskich filiach przychodzili i robili porzadki.

Czy w Van Graaf są paczki/bony świąteczne?

Nie ma

Aleksandra
@:)

To szkoda. Każdy z nas ma świadomość tego, jak dużą rolę odgrywają takie dodatki. Bardzo motywują pracowników do działania. Tak czy siak - chętnie poznam i pozostałe kwestie, związane z warunkami pracy w Van Graaf w Gdańsku. Macie tam dostęp do cyklicznych szkoleń? Na przykład z zakresu technik sprzedaży?

@Aleksandra

Podczas mojej pracy ok. 8 miesięcy było jedno szkolenie. Nie polecam pracy w tym miejscu, zarządzający nie ogarniają własnej kuwety. Obiecanki ze strony Pana (usunięte przez administratora)to jego specjalność. Gdyby nie to mydlenie oczu, to praca poza tym ok.

kandydat

Idąc na rozmowę nie wiesz jakie jest wynagrodzenie, podczas rozmowy również się nie dowiadujesz jakby to był jakiś temat tabu. Podczas twojej propozycji rozmowa jest jak najszybciej kończona i wychodzisz. Trochę śmieszne i mało poważne to jest. Szukają osób, a od siebie nic nie dadzą ....

mr88

Ta, bronią informacji nt. wynagrodzenia jak skarbu jakiegoś. Nie wiadomo czy na logistyce są premie czy nie jak nie ma to logiczne, że podasz większą stawke. Pozatym nie rozumiem ludzi co minusują bez wypowiedzi ...

nie
@mr88

Wynagrodzenie jest dosyć słabe ;)

dzieciak

Praca w tym eksluzywnym butiku jest poniżej godności człowieka. Store który sam sobą zarządzać nie potrafi, na początku obiecuje kokosy ale sam nie kuma systemu premii- potem tylko głupio się uśmiecha. Tylko konfidenci mają tam dobrze- grzeją stołki za trochę więcej.

Vg

(usunięte przez administratora) pracuje dlatego, że zaczęła się trzymać z największym konfidentem na świecie(usunięte przez administratora) Wiadomo jak to układy, układziki. (usunięte przez administratora) Kwestią czasu jest tylko, kto jakie stanowiska tam zajmuje.

Tghdfda
@Vg

To prawda....gdy tylko nie poszłam na firmową imprezę bo po 12 godzinach pracy nie miałam na to poprostu ochoty ( na drugi dzien miałam na rano oczywiscie) to dano mi to odczuc.Szeptano za plecami a potem w nagrode za dobre utargi w wyscigu szczurow nie przedłuzono mi umowy bo sie nie integruje z ekipą he he

&
@Tghdfda

A to na temat jakiej filii ? ????

Zostaw merytoryczną opinię o Van Graaf - Gdańsk

• Jak się pracuje w Van Graaf?

Zobacz opinie na temat firmy Van Graaf tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Van Graaf