VAN GRAAF GmbH Sp. k.

Opinie o VAN GRAAF GmbH Sp. k.

ali

Jeżeli 1100 zł to dla Ciebie dużo...chyba,że mieszkasz z rodzicami i za nic nie płacisz.Szkoda to komentować...

hmm jeżeli 1100 na rękę to uważam,że nie ma co narzekać!!

nika

Prowizja w tym sklepie to fikcja... Na 3/4 etatu zarabia się nie całe 1100 zł plus prowizja, która w porywach wynosi max 300 zł i to naprawdę trzeba mieć dużą sprzedaż żeby to osiągnąć, gdyż prowizja jest ustalana z góry i nie ma mowy o tym, że jest rzetelnie wypłacana...

kasia

co sugerujesz w sensie " dogadać"??? i o którym Van Graafie piszesz?

troy

Nie ma to jak ochrona w Van Graff. Pensje może kiepskie ale z chłopakami zawsze można się dogadać ;)

osobowość :) byłem w Katowicach i widziałem te sierotki

niula

no ale jak idziesz na rozmowę kwalifikacyjną to nie jesteś jedyną kandydatką. Nie rozumiem Twojego zdziwienia. Na rozmowie ocenia się sposób wypowiedzi, otwartość i komunikatywność.Pierwsza rozmowa wiele może powiedzieć o osobie nawet jeżeli nie masz doświadczenia to możesz wykazać się opowiadając o sobie. I już sam sposób wypowiedzi i planów na przyszłość sporo mówią o osobie rekrutowanej. Bardzo często na rozmowy zapraszane są osoby,które nie mają doświadczenia. Właśnie po to są zapraszane żeby dać im szansę na zdobycie doświadczenia. To w jaki sposób się zaprezentujesz zależy od tego czy będziesz miała tą pracę.To nie jest kwestia \\\"kaprysu\\\". Osoba,która rekrutuje zadaje specyficzne pytania żeby zobaczyć jak reagujesz i jaką jesteś osobą( np: bystrą,temperamentną, energiczną, sympatyczną, powolną, apatyczną, bez emocji.... itp). To wszystko na duże znaczenie przy obsłudze klienta. Widocznie nie przedstawiłaś siebie w sposób odpowiedni.Często przychodzą na rekrutacje osoby, które nie mają pojęcia jakie asortymenty znajdują się w Van Graaf. A przecież w internecie jest mnóstwo informacji na ten temat i można rewelacyjnie przygotować się na taką rozmowę.Brak doświadczenia nikogo nie dyskwalifikuje.Sądzę że powinnaś docenić fakt, że pomimo braku doświadczenia zostałaś zaproszona na taką rozmowę a to że nie dostałaś pracy to już jest kwestia Twojej prezentacji. Pomyśl o tym, że osoby rekrutujące Ciebie też poświęciły swój czas. Szkoda że ze stratą dla dwóch stron :( Proponuję żebyś poczytała sobie o rozmowach kwalifikacyjnych i gdy będziesz szukać pracy to postaraj się zainteresować swoją osobowością. Życzę powodzenia w szukaniu pracy!

ona

byłam na rozmowie w Katowicach szczerze mówiąc to nie wiem kogo oni tam się spodziewają nie mam doświadczenia w sprzedaży to fakt - nie ukrywałam tego w cv więc po co marnowali mój czas Ciekawi mnie jacy ludzie pracują w Katowicach - przedział wiekowy i wykształcenie A może wszystko zależy od kaprysu osoby rekrutującej pani

W Gdańsku :)) hehhe

kropka

Niula a w jakim miescie pracujesz?

niula

zależy w którym Van Graafie chcesz się zatrudnić???

Kate

nikt nie twierdzi ze kasa jest najwyzszych lotow,ale powiem szczerze ze w poprzedniej pracy na 3/4 mialam mniej. i tak na marginesie to spokojnie mozna wyrobic wiecej.wszystko na czas i jak w szwajcarskim zegarku.

...

Na 3/4 etatu, wiec chyba nie az taka porazka...?

żużu

chce się zatrudnic w vg , namiezszaliscie mi w głowie ,wiem , ze taka firma pewnie jest wymagająca ale myslałam , ze dobrze płaci , faktycznie 1200zł???przeciez to porażka!!!!

ali

Sprzedawca musi wywieźć z magazynu towar i ładnie go poukładać. Owszem dział logistyki przyjmuje dostawę ale to my sprzedawcy zajmujemy się wykładaniem towaru .Odbywa się to oczywiście kosztem sprzedaży!!!

on warszaawa on

jesli dla was zarobki okolo 2000zl na reke to malo to idzcie do reserved albo zary tam jako sprzedawca na pewno zarobicie wiecej;)

From
@on warszaawa on

zwalniaja tez tych, ktorzy raczyli za duzo widzieć, komentowac, nie daj Boże isc na L4, prosic o urlop itp...

felek

ja myślę, że te dobre opinie to od samych kierowników sklepów, atmosfera zła i ciągły zamordyzm. Sami kierownicy boją się o swój stołek bo też mogą wylecieć jak nie bedą zwalniać sprzedawców i kierowników, którzy coś kumają.

der

dobra praca dla wazelinarzy i donosicieli zła atmosfera predzej czy pozniej to widac wprowadza ja samo kierownictwo ,ludzie zastraszani stres i wspołzawodnictwo niezdrowe zreszta nie polecam

rew

przestrzegam przed podjeciem pracy w tym sklepie bardzo zła atmosfera pracy ktora wprowadzaja sami prowadzacy ten sklep chora rywalizacja za marne grosze co jaczy i tak zła juz atmosfere w pracy miedzy pracownikami kto silniejszy i na dodatek kabluje kierownikom ten gorą

sara

praca w van graaf to ciagły stres marna placa nie docenia sie pracownika za prace tylko za donosicielstwo i lizusostwo tacy tam maja uznanie jezeli nie masz tak zwane gadane i nie donosisz to nie staraj sie tam o prace to jest praca dla cwaniakow ktorzy to tak swietnie umieja sobie radzic w tym swiecie obludy ,okropny wyscig o sprzedaz walka kazdego dnia ,stres ,stres nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o VAN GRAAF GmbH Sp. k. - Wrocław

• Jak się pracuje w VAN GRAAF GmbH Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy VAN GRAAF GmbH Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VAN GRAAF GmbH Sp. k.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy VAN GRAAF GmbH Sp. k.?

Kandydaci do pracy w VAN GRAAF GmbH Sp. k. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

VAN GRAAF GmbH Sp. k.