VAN GRAAF GmbH Sp. k.

Opinie o VAN GRAAF GmbH Sp. k.

Głupoty wypisujecie i tyle. Pracowałam w vg i bardzo miło wspominam. Jeśli ktoś uważa, że jest tam źle, to pewnie nigdy jeszcze nie pracował w innej firmie i powinien spróbować. Wszystko zależy od ludzi i pewnie miasta ale i tak pewnie większość negatywów to zwykłe żale tych, którym nie chciało się pracować lub kombinowali. Inaczej nie dało się wylecieć.

Ktoś tu ma bardzo wyszukane słownictwo! Brawo! Chyba było ciężko z KIM-em w VG?? :]

skoro takie fatalne zarobki to dlaczego ludzie pracują tam po 4 lata??? kto jest pracowity to ogarnie ten temat gorzej z leniuc (usunięte przez administratora) i Ci z pewnością się nie nadają!!! ja jestem zadowolona i polecam tą pracę :))

hahah to ciekawe w jakim van graafie pracujesz???? zarobki fatalne i cała reszta co u góry było napisane to prawda!!!!!!!!!! atmosfera porazka,płaca jak dla psa a wymagania godne prezesa!!

wki

Powiedzcie mi jak pracuje się w VAN GRAAF w Łodzi w manufakturze???chciałabym sie starac tam o prace,jakie sa zarobi przy całym etacie i 3/4 etatu jaka atmosfera między pracownikami

antek

Oczywiscie ze szkoda czasu na prace w van graafie jestescie marionetkami w rekach Niemcow ktorych nie obchodzi los polskiego pracownika liczy sie tylko obrot atmosfera fatalna bo fatalne zarzadzanie szkoda czasu !!!!!!!!! Nie idzcie tam bo nic nie zarobicie

inka

notka nie przesadzona, obóz wszędzie. Pamiętaj, że tak bedzie cały czas. Popytaj sie w Łodzi czy we Wrocku. Zapytaj sie w Warszawie. Moze tylko Poznan to w miare atmosfera okej. Szkoda czasu na tegopracodawce!!!!

obserwator

witam moja zona pracuje w van graaf w silesi katowice , jest okropnie naprawde duzo by tu pisac bo to co wyprawiaja to jest masakra , w skrocie na poczatku mialo byc super mieli szkolenia , poznawali asortyment itp itd kolacja zapoznawcza wszystko super jak w bajce , kiedy juz otwarli sklep to sie zaczelo , kamery ktore maja zoom taki ze widac pieprzyk i numerek na np. metkach na ubraniach , cigle jakies upomnienia ze nie mozna stac tak ze rak nie mozna trzymac w ten sposob no masakra nie mozna zamienic slowa z kolezanka , zarobki wszyscy takie same nawet jesli sa jakies premie to i tak kazda wychodzi tak samo , wogole to z premia mialo byc tak ze jakis tam procent maly mialy dostawac no i sprzedaz im szla bardzo fajnie to kierownictwo wpadlo na pomysl bo przeciez za duzo by zarobili ze kazdy ma jakies firmy ktore moze sprzedawac , lub np. w dany dzien idziesz nie na sklep tylko na magazyn ukladac itp. i juz nie ma sprzedazy pisza listy do pracownikow z jakimis uwagami non stop im sie cos nie podoba non stop obserwacja itp . wyplata max 1200 z hakiem , mialo byc minimum 1500 hehehe ogolnie straszne wymagania a placa bardzo kiepsko , strasza zwolnieniami , a zapomnial bym byla sytuacja taka ze pytali pracownikow jak im sie podoba a co im sie nie podoba jedna dziewczyna powiedziala co jej sie nie podoba amiala bardzo dobra sprzedaz to co na drugi dzien zostala zwolniona porazka , zrobili pokaz na co ich stac i juz nikt sie nie odwazyl nic zlego powiedziec prezes i zastepca chodza dumni po sklepie a zarabiaja zastepca okolo 13000tysi i tempia pracownikow nie polecam VAN GRAAF niestety moja zona jeszcze tam pracuje , duzo osob samych sie zwolnilo a duzo juz zwolnili u prezesa w biurze ogrom CV tragedianie dajcie sie tym szwabom

hejt van graaf
@obserwator

Witam wszystkich,ktorzy tu zagladaja.Moge co nieco powiedziec o tej firmie bo pracoawalam tam dwa lata.Klimat jest okropny,ale zalezy od panujacego SM.Tam gdzie ja pracowalam najchetniej p.P M widzialby taka sytuacje ze pracownicy sie nienawidza...chodzil i podkrecal ze kolega juz mnie przescignal w prowizji....niektorzy dawali sie na to nabierac...kierowniczka dzialu totalnie pod pantoflem SM...tylko do nas umiala byc niemila i nad wyraz stanowcza...bardzo duzo obowiazkow-obsluga klienta,tajemniczy klient,dbanie o dzial,towar,porzadek,klejenie przecen...ile by sie tam nie pracowalo to zawsze z ta sama pensja,a na pytanie SM o podwyzke byla odpowiedz"prosze wiecej sprzedawac to bedzie wyzsza pensja"ludzi zwalniaja jak chca...jak ci sie konczy umowa to na 5 minut przed koncem pracy cie informuja ze juz nie chca przedluzac z toba umowy....zero szacunku,wdziecznosci i jakichkolwiek ludzkich odruchow...kierownicy scigaja nas za cos czego sami nie przestrzegaja np.rezerwacja ubran,chodzenie razem na przerwy itp.Jest oczywiscie kilka spraw ktore wspominam milo...np.klienci i wspolpracownicy:)))

zośka
@obserwator

Ja zostałam zwolniona, jak poprosiłam o kilka dni urlopu przed świętami,ponieważ chcieliśmy jechać do rodziny...i jak wróciłam z l 4 po 3 dniach, oficjalny powód: "nie spełniam oczekiwań firmy".Jakoś prawie 2 lata je spełniałam, spełniałam je także jak otwieraliśmy nowy salon i ponad miesiąc tyrałam fizycznie jak wół po 10 godzin dzień w dzień razem z innymi tyrającymi, których w VG Gdynia zostało z ponad 30 osób raptem 3....w podziękowaniu za ciężką pracę...

niki

praca okropna, atmosfera jak za czasow obozowych. wymagania bardzo duzo i ogromna psycha i presja. okropnie i wypieprzaja ludzi jak z baru.wiem co pisze bo pracowalam prawie dwa lata

Chyba troche bujasz, co? Kumpel stara sie tam wrocic, bo praca byla bardzo dobra i mowil, ze ida na reke pracownikom i studentom. A na prowizjach zarobil znacznie wiecej kasy niz w innych sklepach.

Zostaw merytoryczną opinię o VAN GRAAF GmbH Sp. k. - Wrocław

• Jak się pracuje w VAN GRAAF GmbH Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy VAN GRAAF GmbH Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VAN GRAAF GmbH Sp. k.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy VAN GRAAF GmbH Sp. k.?

Kandydaci do pracy w VAN GRAAF GmbH Sp. k. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

VAN GRAAF GmbH Sp. k.