Formel D Polska Sp. z o.o.

Opinie o Formel D Polska Sp. z o.o.

walix

INŻYNIEROWIE I OSOBY Z KWALIFIKACJAMI NA WYŻSZE STANOWISKA TRZYMAJCIE SIĘ Z DALEKA OD TEJ FIRMY

walix

INŻYNIEROWIE I OSOBY Z KWALIFIKACJAMI NA WYŻSZE STANOWISKA>>>> TRZYMAJCIE SIĘ Z DALEKA OD TEJ FIRMY

obserwator

haha o tak oni wkładają w to serce bo wiekszosc nie ma zycia poza tymi lampami jak robia po 12h albo 16h hahahaha zeby sie wkurw....bo jakis paproch w lampie? masakra widac ze nie maja innych problemow ale to nie jest zdrowe to trzeba leczyc hahaha zakochani w lampach.....masakra byle tylko w tyłki wleźć.

Ancia

Zgodzę się z tym...jestem zaskoczona tymi opiniami.Możliwość szybkiego rozwoju,szkolenia,delegacje,wysokie wynagrodzenia a sama praca jest lekka.Jest możliwość umowy o pracę dla dobrych pracowników

Nok
@Ancia

Wysokie zarobki z wysoką liczbą nadgodzin to chyba wszędzie standard :) szkolenia - szkoda, że mało profesjonalne, przy tak małej ich liczbie powinni przynajmniej zadbać o to aby były takie za jaką firma chce uchodzić czyli PRO . Pozdrawiam

Nie

Nie

ziom

mialem rekrutacje we wtorek tydzien temu przez tel. I na koncu rozmowy bylo do ussyszenia co to znaczy? ciag dalszy bedzie? jesli tak to jak dlugo sie czeka az do biura wezma.

ziom
@ziom

Do usłyszenia mialo byc:)

LISTEWKA

Dlatego jako Formel, dużo lepiej mamy w Faureci ;)

pisowcy

Jak potraficie włazić w tył** bez wazeliny to zapraszam.....idealne miejsce buahahah

spoina

Bo nic tak nerwów moich nie koi, jak widok spawu kochani moi. Pozdrawiam Lear

blondyna
@spoina

Ha dobre moich też pozdrawiam lear legnica

citi

Miejsce : Bolesławiec Przed świętami wielkanocnymi bylem na rozmowe to bym raczej wtorek. I po zakonczeniu rozmowy Pani mnie zapisala do notesu imie i nazwisko i do dziś nie zadzwonili! Mam pytanie do was czy oni jak zapisza twoje dane to naprawde zadzwonia ? I jak dlugo sie czeka? Prubowaem sie potem dowiadywaćć na wlasna reke. Okazalo się ze rozmawawialem z przedsawciel firmy formel d. ale nie pytalem o to bo kobiet miala barwy sgl global.

re

a jak wyglada jak cie juz do biura zaprosza i co tam sie zwykle robi? Chodzi mi o stanowisko kontroler jakosci

re

Przeszedłem 2 rekrutacje 1 osobiście i karzac czekac i zapisuje w notesie moje nada i nr tel moj. 2 rekrutacje przez 2 przez tel! Co mnie jeszcze czkeka? Ubiegam sie o stanowisko kontrel jakosci! Pomuzcie co mowic czy tam sa jakies testy czy sie odrazu podpisuje umowe

obserwatorka

Większość liże 4 litery. A ja kręcę filmy. Legnica :*

Mały

Firma Formel D moim zdaniem juz dawno powinna wyleciez z Opla ponieważ robia takie buble (NOKI) ze masakra. Naprawde sie dziwie ze taka firme dalej trzymia. A tak jak mowia inni jak bedziesz do dupy wchodzic to moze umowe sie dostanie. A tak z miesiaca na miesiac przedłuzaja . Nie POLECAM.

Troszkutroszku

Tak można dojść wyżej... liząc tyłki tym przy biurku!! ....co najwyżej ze zwykłego kontrolera na lidera ale awans haha lider zresztą też sprawdza lampy i zajmuje się tym co kontrolerzy. Wazeliniarze i podpier.alacze dobrze tu tylko żyją haha. Ci co mają rodziny są tam przegrani bo każdy jeden tam przeżywa te lampy jakby to conajmniej dzieci własne były.....to już pod chorobę psychiczną u niektórych chyba podchodzi haha powinni stworzyć etat dla jakiegoś psychologa na konsultacje haha

Modlishka

Pracuję w Formel D od trzech lat jako inspektor. jesetem zadowolona. umowe o prace otrzymalam po roku, ale jestem zadowolona. sqs, sqp placą 7,50 zł/godz i to oni traktują ludzi jak śmieci, w dodatku wymagają samozatrudnienia!! poza tym widać że można dojść wyżej. projekt menadzer jest naprawde pszystojny!

Oplowiec

Witam. Chciałem poinformować ze firma Formel D wykazuje się dużą niekompetencją. Wobec pracowników zachowuje się wręcz nieludzko, dyktując i narzucając formę pracy oraz nie liczą się ze zdaniem pracowników. Ponadto liderzy myślą, że pozjadali wszelkie rozumy. Firmy Formel D nie polecam nikomu, chyba że ktos ma mocne nerwy, żeby się uporać z kadrą. Obiecują umowy- których nie ma oraz podwyżek- których też nie ma.

LuK

Tej firmy nie polecam nikomu. Firma Formnel D jest beznadziejna trzymają osoby które sa niekompetentne a te co są dobre to zwalniaja albo robia tak zeby sami sie zwolnili. Nikomu ale to nikomu nie polecam a liderzy to ludzie nieznajacy sie na pełnieniu tych obowiazków.

Troszkutroszku

Umowę o pracę dają po trzech miesiącach Ale dostajesz marne grosze.......nie opłaca się. Potrafią w każdej chwili zadzwonić i ściągnąć cię do pracy bo nie ma komu robić albo nikt nie chce chodzi o weekendy. Niekompetencja w biurze owszem i to we wszystkim hehe

kasta

nie wiem czy specjalnie oszukują na kasie ale.. prawie zawsze się nie zgadza.Może to niekompetencja w biurze?Druga sprawa-obiecują umowę o pracę ale tylko TL je mają.Nie słyszałem o pracownikach(czyt. robolach)aby je mieli.Firma dobra dla kogoś kto chce dorobić mając inny stały dochód.Kolejni ludzie się zwalniają bo zostali oszukani.

Lewactwo

Do tego dochodzi jeszcze niedokładnośc jeśli chodzi właśnie o te składki podatki dużo osób się skarzy że ucinaja wypłaty o grube setki tłumacząc się właśnie jakimiś śmiesznymi wyliczeniami. Ponadto nie dowiesz się ile faktycznie wychodzi za nadgodziny w soboty niedziele na tym też dobrze sobie kase kręcą. Przyjmują cały czas nowych bo ktoś ma stowe za każda przyjęta osobę....uważajcie też co podpisujecie w tej firmie bo z tym też się zle dzieje...Ty jesteś dla nich maszynka do zarabiania pieniędzy dla nich heh Ty się nie liczysz w tej firmie. Wszyscy mówią jaka to atmosfera nie jest wspaniała...atmosfera zwłaszcza w zaklamanym towarzystwie gdzie w pracy wchodzą w (usunięte przez administratora) liderom a poza praca psioczą na nich że uszy wiedna.....praca idealna dla lizusow i wazeliniarzy którzy dadzą śpię wyr...chac nawet bez wazeliny haha. Ale poza tym jest ok.....hahaha

Zostaw merytoryczną opinię o Formel D Polska Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Formel D Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Formel D Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 87.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Formel D Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 69, z czego 14 to opinie pozytywne, 41 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Formel D Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Formel D Polska Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Formel D Polska Sp. z o.o.