Formel D Polska Sp. z o.o.

Opinie o Formel D Polska Sp. z o.o.

Julia

Na wstępie zaznaczę, że atmosfera wśród ludzi do pewnego momentu byłą super. Niestety to jedyny pozytyw tej pracy. Jest to fajna opcja dla leniuszków, którzy lubią całymi godzinami plotkować ze znajomymi czekając na pracę (legenda głosi, że czasami jest co robić). Jest to fajne tylko przez pierwszy tydzień, później staje się męczące, tym bardziej, że wszyscy oprócz formela pracują. Brygadziści jedno mówią, drugie robią, obgadują ludzi i wprowadzają atmosferę stresu. Nikt tam niczym nie potrafi zarządzać, w dodatku ignorują problemy i pomysły zmian proponowane przez pracowników. (usunięte przez administratora) Następnym razem proponuję wybrać obszar, którego nie łapią kamery ;) Poza tym łamią prawo o równym traktowaniu pracowników, bo jak inaczej nazwać fakt, że niektórzy (choć niewątpliwie chcieliby pracować) siedzą całymi godzinami gapiąc się w ścianę, plotkując lub grając na telefonie, a w dodatku wychodzą 10 minut przed czasem, podczas gdy inni stoją na linii pracując ramię w ramię z mercedesem. Pracownikom, którzy są na umowie o pracę polecam dobrze przeczytać umowę oraz prawo dotyczące równego traktowania w pracy, możecie nieźle zarobić na działaniach tej firmy. Kolejną prześmieszną kwestią jest fakt, że przez prawie równy miesiąc musiałam się prosić (serio) o bluzę. Ciągle zbywano mnie, aż w końcu jakiś kierownik oznajmił, że "nikt z twoim stażem pracy nie ma tu bluzy". Moja koleżanka dostała taką po 2 tygodniach, a inna po tygodniu, chociaż zostałyśmy zatrudnione w podobnym terminie. Pracując tam odniosłam wrażenie, że główną "pracą" brygadzistów jest chodzenie na papierosa, obgadywanie pracowników, jak również siebie nawzajem oraz narzekanie jak ciężką mają pracę. Ogólnie jak komuś nie chce się robić to polecam się tam zatrudnić. Biorą każdego jak leci, więc z przyjęciem nie będzie problemu, praca jeśli czasem w końcu się pojawia to jest dość przyjemna, poza tym nie ma żadnych plusów. Pozdrawiam cieplutko wszystkich, którzy zostali w tym kołchozie, serdecznie wam współczuję. Pozdrawiam wszystkich, którzy to czytają.

Nggt

Do wszystkich

Ox

Cześć pracuje ktoś w Tychach jako kontroler jakości?

Pracownik produkcji

Na jaką stawkę mniej więcej moze liczyć brygadzista w MBMPL?

Prezes
@Pracownik produkcji

Stawka = sklep biedronka

Nie

Nie

Formelak

Nie polecam. Niskie zarobki, atmosfera znośna chyba że bedzie się jednym z pupilków to można wytrzymać. ogólnie nie polecam

Daniel Grabarczyk

Jak ktos lubi jezdzic paleciakiem to polecam 20km dziennie zapierdalania w koło. Nie polecam ja spadam

@Daniel Grabarczyk

Informujemy, że zgodnie z dodanym w 2011 r. art. 190a § 2 kodeksu karnego za podszywanie się pod inną osobę poprzez wykorzystanie jej wizerunku lub innych danych osobowych grozi do trzech lat więzienia. Podszywanie się pod kogoś w internecie jest przestępstwem, gdy ma na celu wyrządzenie tej osobie szkody. Bez znaczenia jest to, czy ucierpiała. W związku z powyższym informujemy iż takie działania( podszywanie się pod naszych pracowników ) nie zostaną pozostawione bez naszej reakcji.

Jaworek

Pracuje w Jaworze na Mercu. Szczerze nie wiem o co się tak ludzie spinacie. Chyba nigdy na prawdziwej produkcji nie byliście. Łatwa praca, bez presji ilościowej i za normalne pieniądze.

CCCC

@ Jaworek , ile dostałeś za ten wpis

@CCCC

Nic, ja tam nie narzekam na atmosferę. Zastanawiam się co tu ludzie robią skoro im tak źle. Chyba że to zwolnionym osoba żal ściska 4 litery.

FORMELOCIEĆ
@Jaworek

@JAWOREK PRZESTAŃ WCISKAĆ FARMAZON. CHYBA DOBRZE WIESZ JAK WYGLĄDA SPRAWA ODNOŚNIE FINANSÓW I TEGO KTO I ILE PREMI DOSTAŁ. ATMOSFERA MOŻE JEST OK ALE DOBRĄ ATMOSFERE PRZYĆMIEWAJĄ WSZYSTKIE INNE KWESTIĘ ,KTÓRE NIE SĄ OK WOBEC PRACOWNIKÓW :)

Rozgoryczna Elżbieta
@Jaworek

Atmosfera jest już o niebo lepsza. Obietnice odnośnie umów / premii itd zostały wstrzymane bo wirus grasuje. Zawiść osób zwolnionych pokazuje tylko skalę problemu. Komentarze napisać może każdy. Także pozdrowienia dla Aśki i Olki.

@FORMELOCIEĆ

No z tym masz rację. Często coś się nie zgadza, z umowami też poleciano ostro. Wiesz mnie to nie dotknęło bo mam umowę. Bawią mnie tylko komentarze które są na siłę napisane, o spodnie, dezodorant czy robienie zdjęć. Może kokosów się nie zarabia, ale wolę zarobić tyle samo co osoba z Merca montującą jak dzika silnik na Lini.

Formelocieć
@Rozgoryczna Elżbieta

@Rozgoryczona Elżbieta co tak mało osób pozdrowiłaś hmm? Ja pozdrowię również eugeniusza, daniela, pauline, krzysia, krystiana, kube, danusie, anete, tomka, wojtka ,daniela nr 2 , (usunięte przez administratora) i nara formelcwelu.

Aśka i Olka
@Rozgoryczna Elżbieta

Właśnie zostałyśmy poinformowane o tutejszych pozdrowieniach. POZDRAWIAMY RÓWNIEŻ :D, a jak macie jakieś "ale" to zapraszamy na rozmowę prosto w oczy anonimowe (usunięte przez administratora) buzka!

Aśka i Olka
@Rozgoryczna Elżbieta

BTW. My zawistne nie jesteśmy, wręcz przeciwnie.;) To my miałyśmy odwagę mówić wprost o tym co jest nie tak oraz wyrażać głośno swoje zdanie, które niekoniecznie "komuś" się podobały. A jak powszechnie wiadomo szczerości zakłamani ludzie nie lubią. :) Jeszcze raz dziękujemy za pozdrowienia i życzymy sukcesów Formelki! :)

@Jaworek

Byłam ostatnio na rozmowie w Legnicy osoba mnie rekrutujaca podeszła do mnie olewająco nie spodziewałam się takiego zachowania nawet nie zadała mi żadnego konkretnego pytania rozmowa trwała 5 minut po prostu żenada nie dała żadnych szans obrazu mnie przekreśliła nie dala się wykazać nie spodziewałam się takiej sytuacji

@Abcd

Dziękujemy za informację. Na jakie stanowisko Pani aplikowała? Proces rekrutacyjny na Kontrolerów Jakości ze względu na Covid został zmieniony/uproszczony. Pierwsza rozmowa jest przeprowadzana telefonicznie, ma na celu zweryfikować doświadczenie kandydata. Druga rozmowa w biurze ma na celu umożliwienie wypełnienia testu, wówczas już nie prowadzimy rozmów odnośnie doświadczenia etc. Wynik testu jest decydujący w zatrudnieniu na stanowisko Kontrolera Jakości.

Abcd
@Formel D Polska Sp. z o.o.

kontrolę jakości

Abcd
@Formel D Polska Sp. z o.o.

Pani rekrutatorka stwierdziła że test nie jest brany pod uwagę nawet nie przeanalizowała go ze mną a na dowidzenia przekazała że ze mamy jeszcze innych kandydatów na to stanowisko co jest logiczne wiec dala od razu do zrozumienia że mnie skreśliła byłam w wielu firmach na rozmowie rekrutacyjnej ale z takim podejściem jak ta pani to mnie nigdy tak nikt nie potraktował.

Ktos

Czy w Gorzowie Wielkopolskim lub pobliżu jest jakiś oddział Formel D ?

Oleh

Jak tam chcecię, ja dzięki tej firmie zarobiłem sporo kasy i sporo nauczyłem się. Nigdzie nie jest tak, ze odrazu jest ogień, frycowe trzeba odrobić. Będzie tez sporo przypadkowych liderów, co każą Ci wykazać się przed nimi, ale dla wieloletnich pracowników to nie problem ????

Oleh

W Polsce

zainteresowany

jak możesz ocenić tego dyrektora ? Wie co robi ? jest kompetentny ? jest w porządku do pracowników?

Kamil Kudłacz

Pracuję w Formel D oddział MBMPL. Pracę w Formel D będę wspominał bardzo dobrze, praca nie jest ciężka fizycznie choć zdarzają się dni kiedy jest trudne sortowanie. Pracując w Formel D poznałem bardzo pozytywnych i mądrych ludzi i głównie to mnie trzym w pracy, atmosfera wśród ,,szeregowych" jest nieziemska ciężko o lepszą gdziekolwiek. Jednak największym problemem w mojej ocenie są zarobki oraz brak konsekwencji w wypowiadanych słowach niektórych ludzi. Ogólny obraz firmy oceniam 7/10.

Sylwia

Premi nie widać i chyba nigdy nie zobaczę. Dziękuje za pracę w takiej firmie, od początku mojej pracy tutaj nie było miesiąca żebym nie została oszukana. Z góry dziękuje za pracę. Dziewczyny mam nadzieję, że też uciekacie. Ja już dłużej nie mam siły pracować za psie pieniądze. Dziękuje

@Sylwia

Dziękujemy za opinię. Regulamin premiowania pracowników jest dostępny w dziale HR. Wszelkie wątpliwości w zakresie nie otrzymania premii, każdy pracownik może wyjaśnić ze swoim przełożonym. Dział HR organizuje cykliczne spotkania z pracownikami w celu doinformowania ich o prawach i obowiązkach wynikających z podpisanej umowy. Zapraszamy wobec tego do komunikowania i rozwiązywania bieżących spraw.

Gonzo
@Sylwia

60% lub więcej zabiera matka niemka tzw danina z danego projektu a dla was zostaje tylko jeden kierunek - parówki z biedronki i wiadomości w TVP 1

zainteresowany

Czy w firmie jest 1 dyrektor techniczny na cały kraj czy jest jeden na północ i jeden na południe ?

Arczi
@zainteresowany

1 dyrektor na cały kraj :)

Ciekawski

A jak firma w innych zakładach działa? Gdzie jeszcze są?

Stary formelocieć

Uciekajcie z tej firmy jak najszybciej i jak najdalej. Jak jesteście z okolic Jawora to zgłaszać się co jakiś czas do mistrzów produkcji / Brygadzistów z chęcią przejścia na daimlera bezpośrednio. Projekt się tam prędzej czy póżniej skończy i nawet pocałuj mnie w (usunięte przez administratora) nie usłyszycie

Genius

A czego wy się ludzie spodziewacie po tej pracy ? Ta firma to jedno wielkie nieporozumienie !!!! Były już dyrektorek rozwalił wszystko bo pozwalniał ludzi mądrzejszych od siebie

Daniel

Nie ma co czas szukać innej roboty. Nie polecam pracy tutaj. Na qcc przerąbane na silnikach monotonia. brygadzisci raz ok raz wyżej srają niż (usunięte przez administratora) mają

Kamil

Praca w forcwelu w jaworze to jest pomyłka. Benefitów brak miała być karta multisport czekam już pół roku i nie wiem czy się doczekam predzej mercedes nas wywali niż to zobaczę progresu brak roboty brak najlepsze zajęcie to jazda paleciakiem w jedną i drugą i nawalanie kropek na silnikach. Brygadzista na silnikach to zakręcony jak baranie rogi a pozdrawiam panią P nie wybuchnij

Jedna z brygadzistek zaraz będzie robić wykład pewnie jak zobaczy ten wpis. Kierownictwo niech nauczy się zakładać spodnie robocze a o szafki droga pani P nie będziemy się upominać bo to i tak nic nie daje wieczne proszenie się chyba nie o to chodzi. Jak chce tu pisać to będę a Pan Brygadzista z silników niech zacznie stosować dezodorant :)

Zostaw merytoryczną opinię o Formel D Polska Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Formel D Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Formel D Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 87.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Formel D Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 69, z czego 14 to opinie pozytywne, 41 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Formel D Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Formel D Polska Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Formel D Polska Sp. z o.o.