FORMEL D

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o FORMEL D

Były pracownik Nowy wpis

Wyjątkowo trudna do współpracy Pani Natalia N. Koordynator kontroli jakości. Wprowadza nieprzyjemna atmosferę , zniechęca ludzi do pracy, często sflustrowana nie panuje nad emocjami. Całkowity brak szacunku do pracownika do tego nie potrafi zarządzać ludźmi ani ich szkolić. Zarobki najniższe w mieście. (usunięte przez administratora)

Byłem więcej nie Nowy wpis

Ta Pani to Paulina N. Natalia to rekruterka. Wałki robią co chwilę kogoś przyjmują i zwalniają. Przyszedł brygadzista to dostał na Whatsapp informacje o zwolnieniu od Pani Pauliny. Wyróżnia ludzi w pracy ,jedni zarabiają 21 zł na godzinę drudzy 24 przychodzą w różnych godzinach pracy. Specyficzna i niekompetentna osoba a sama praca bardzo przyjemna gdyby nie ta osoba bo przez nią nikt nie chce tam pracować .

V Nowy wpis

Nie polecam pracy w tej firmie w Świebodzinie. Z kontrolą jakości ma to niewiele wspólnego, a atmosfera nieciekawa przez osobę zarządzającą, która nieprofesjonalnie podchodzi do pracowników. Z plusów to wypłata na czas więc jak nie przeszkadza komuś mobbing to można samemu spróbować.

Bdjsjkss

Żenada. Obiecują cuda na kiju a rzeczywistość jest inna. Rozmowa z Panią Natalia S.- umowa na 3 miesiace- zlecenie, potem o pracę. Rzeczywistosc.. po zrobieniu badań nikt się nie odzywa, dostajesz pismo że umowa była na tydzień, jest 24 sierpnia. Umowa była 22-31 sierpnia. A dni w pracy zero. Nie polecam. Od kilku lat robią ludzi w balona

@Bdjsjkss

I to na każdym stanowisku tak czy masz na myśli jakieś konkretne?

Hsbaisb
@Emilia

Chodzi mi o stanowiska kontrolera jakości. Co chwile szukają kogoś innego bo nikogo nie zatrudniają

@Hsbaisb

Dziwna sprawa. Nie rozumiem po co mieliby takie coś robić? To nie strata czasu przypadkiem?

Bajsbsn
@Emilia

Może maja z tego jakiś zysk, albo są niestabilni emocjonalnie. Ta firma to porażka

@Bajsbsn

Jakiś zysk? Sugerujesz dofinansowanie podobne do tego co jest od zatrudnienia kogoś? Tyle, że chyba tydzień to by było za krótko... To chwila, kto tę jakość wtedy kontroluje skoro wciąż szukają?

Nowy wpis

@Bdjsjkss

Dziękujemy za opinię. Umowa została wystawiona na okres 10 dni od 22 do 31 sierpnia, była to umowa zlecenie, którą wystawiamy na okres pełnego miesiąca. Ze względu na to że był to koniec miesiąca umowa została przygotowana na 10 dni. Gdyby zatrudnienie nastąpiłoby 1 dnia Sierpnia wówczas umowa zostałaby wystawiona na pełny miesiąc. Otrzymaliśmy informacje, że nasz dział rekrutacji kontaktował się z Panią i wyjaśnił całą sytuację. Pozdrawiamy Formel D Polska

Emilia

Hej, widzę że na forum dość pusto w kwestii konkretnych stanowisk pracy. Interesują mnie czynności związane z przeprowadzaniem audytów procesów, produktów oraz ogólnej dokumentacji. Czy ktoś z tu obecnych był lub jest audytorem w firmie? Chciałam się dowiedzieć jak mniej więcej wygląda rekrutacja na to stanowisko i czego wymagają. Mógłby mi ktoś podpowiedzieć co i jak? ;)

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie FORMEL D? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Karol

@bilaaa a wiesz coś na temat umów z nimi?

Kuba

Witam. Mam pytnie odnośnie siedziby Formel D oraz dla jakich firm w Świebodzinie świadczą usługi.

Bilaaa
@Kuba

Adient

Praca jak praca... W rejonie prawie najwyzsza - etat podobno ma b. dobrze jak na swoje stanowiska... Generalnie polecam ale trudno sie przebic. Trzeba byc wytrwalym i ambitnym wtedy cos sie osiagnie.

Zostaw merytoryczną opinię o FORMEL D - Świebodzin

• Jak się pracuje w FORMEL D?

Zobacz opinie na temat firmy FORMEL D tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FORMEL D?

FORMEL D