Formel D Polska Sp. z o.o.

Gliwice

Opinie o Formel D Polska Sp. z o.o.

Xxx

Czy ktoś może wypowiedzieć się na temat pracy w oddziale w Grójcu?

Tomasz

Chce złożyć cv do firmy znajdującej się w komornik ach. Może ktoś coś. Dodam na wózki wysoki sklad

On

A jak jest w Poznaniu? Ktoś może się wypowiedzieć?

Przyszły

Czy Formal D ma jakiś social dofinansowanie do wczasow pod grusza, bony na święta itp.?

Leonidas

Jestem pracownikiem Formel D Polska i do tego zadowolonym pracownikiem. Jest jedna prosta zasada , jak się dobrze pracuje i myśli w pracy to zawsze jest wszystko ok. Dla leniuchów nie ma tu miejsca w firmie.

Amciu

Nie wiem jak wy ale ja jestem na całkiem innych warunkach w Formel D stawka 15 brutto umowa o prace i dopłata za paliwo oraz full świadczenia typu multisport itp. Pozdrawiam i nie dajcie się je*ac na umowach!!

Limonek

Jak widać firmy zaczynają nieśmiało dokładać pracownikom żeby ich zatrzymywać. To się robi problem na rynku pracy. Może ściągną więcej ludzi z innych krajów?

Staszek

Ja tu pracuję już jakiś czas i nie narzekam. Jestem pracowity to z pewnością szanuje mnie firma, ale takich jest coraz mniej.

Przyszły

Formel D Polska ma opinię dobrego pracodawcy, dlatego aplikowałem.

marta.pawlowska
@Zniemieckiejgranicy 04.09.2017 10:52
Hejka Czy Formel daje jakieś benefity? multisporta ubezp zdrowotne, dopłaca za obiady? dajcie znać...

Szanowny Zniemieckiejgranicy , Pragnę poinformować, iż z dniem 01.09.2017 uruchomiony został pakiet socjalny w Formel D Polska. Pakiet ten objemuje: 1.ofertę w zakresie ubezpieczenia grupowego (polisa) 2.ofertę w zakresie opieki medycznej 3.ofertę MultiSport W razie pytań zachęcam do kontaktu, Pozdrawiam Serdecznie Marta Pawłowska Formel D 605842576

Bez Paszportu
@marta.pawlowska 06.09.2017 09:33

Że tak zapytam ten MultiSport pewnie tylko dla ludzi na umowie o prace ?

Sandra

witam mam pytanie,proszę mi powiedzieć jak ogólnie wyglada praca w tej firmie,dokładnie czym się zajmuje asystentka projektowa i najwazniejsze,po co jest wymagany język angielski?

Zuzanna

@Pozdro dla Kumatych - usuwane są tylko te komentarze, które nie są zgodne z regulaminem serwisu GoWork.pl - więcej informacji na ten temat znajdziesz w zakładce "Regulamin": http://www.gowork.pl/regulamin Czy ktoś z forumowiczów może podzielić się swoimi doświadczeniami związanymi z zatrudnieniem w Formel D Polska Sp. z o.o.? Jakie benefity zapewnia pracodawca? Każda merytoryczna i rzetelna wiadomość będzie cenna dla osób, które są w trakcie poszukiwania pracy.

Norbert

Czy mógłby ktoś napisać jak się obecnie pracuje w Gliwicach ? Jak nastroje? Widziałem, że potrzebują kilka osób i aplikowałem na kontrolera jakości.

Kisza

Można usunąć posta i napisać uzasadnienie, a tu jest tak że pracodawca udostępnia tylko adres biura w odpowiedzi na pytanie na namiary firmy ...

Tolek

Wcale się nie dziwię ponieważ bardzo często są tak wulgarne że nie daje sie czytać. Każdy ma prawo pisać to co uważa ale z kulturą. Wyśmiewanie innych osób , czy tak trzeba?

Szarik

Nie ma idealnej firmy nie ma idealnego człowieka ... fakt ale po to jest forum aby ludzie mogli się wypowiadać i iść w te dwie skrajności lub stać po środku a kasowanie postów przez pracodawce to jak warzenie towaru na korzyść sprzedawcy. I to zachowanie mija się z zasadą wolności wypowiedzi ...

Leszczu

Chyba przesadzacie , nie zauważyłem żeby tak się działo. Nie ma idealnej firmy, tak jak n ie ma idealnych ludzi. Ja uważam, że jak mi robota odpowiada to robię swoje .

Pozdro dla Kumatych

Ludzie piszą ale zanim zobaczysz posta zostaje usunięty przez cenzurę pozdro ... jak zdążysz to zobaczyć

Madzia

Co sie stało, że tak mało chętnych do pisania? Wakacje?

Limonka

Jak się zaczyna pracę to często jest stawka najniższa tylko trzeba sie wykazać i później dają więcej. Wcale się nie dziwię, że tak postępują bo wielu cwaniaków biega od firmy do firmy. Dla mnie to jest dobra firma!

Ciapek

Widzę że ekipa Formel D bacznie obserwuje posty na tym forum szkoda tylko że odpisuje tylko kiedy ktoś pyta o prace, zerowe zainteresowanie odpowiadaniem na pytania niewygodne ... Niewygodne posty znikają bardzo szybko monitoring pełną gębą xD

Ferdek

Szukam pracy i słyszałem, że Formel D to dobra firma i można u nich dostać fajna pracę. Faktycznie mają długa listę ofert. Czy mógłby ktoś napisać jaka jest atmosfera? Czy w dziale jakości można godziwie zarobić?

Jotpe

Pracuje ponad 1,5 roku w formelu, oczywiście na zleceniu i nigdy nie uslyszalem nic o umowie chociaz sam tez o nia nie zapytalem(nie czuje takiej potrzeby) stawke mam od poczatku 14 brutto co na poczatku wydawalo sie calkiem w porządku ale od dawna przydałoby sie więcej. Ogolnie pracuje sie okej, ale jak nie bedziesz biegac za umowa/podwyżka/premia itd to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] dostaniesz. Ogolnie swojego sie dorobiłem i max do konca września bede tutaj pracował i jeżeli ktos zapyta czy polecam ta robote to mysle, ze z czystym sumieniem na poczatek przygody z praca powiem TAK

Lemor

Nie rozumiem w jakim celu niektórzy piszą na forum, że jakiś kierownik jest złym pracownikiem ? Tu się nikt tym nie zajmie, trzeba zgłasza w firmie.!

Kozioł

Pracuje w Gorzowie dla Formel D i jeszcze nigdy nie spotkałem się z takim brakiem profesjonalizmu ze strony przełozonych. Mamy tu taka kordynatorke Joasie która oklamuje ludzi ze dopisze im fikcyjne dodatkowe godziny za to ze przyjda w sobote do pracy, czy to jest normalne w tej firmie ?

Constantin
@Kozioł 05.07.2017 14:35

Normalne to by było mieć ludzi na umowach którzy musieli by przyjść z obowiązku. A tak nie wiedzą co robić bo produkcja idzie a Formelowcy być muszą. A ona sama przecież stać na kontroli jako INS nie będzie. Ona nie daje tych godzin z swojej kieszeni tylko z kieszeni firmy. Na innych zakładach masz normalne 8 godzin liczone +50 % za godzinę i do domu papa. Ta firma jak i wiele innych padłą by gdyby nagle wycofali umowy śmieciowe, sorry jest jeszcze coś takiego jak umowa o wolontariat pewnie by wprowadzili.

Koziol
@Constantin 07.07.2017 22:55

Constantin ale dyrdymały piszesz... Skoro sprowadzaja ludzi poza miejscowych do pracy ktorym trzeba oplacic hotele pozniej co trzy tygodnie zjezdzaja do domow ktore oddalone sa o kilkaset km od miejsca pracy i placa im za km przez co osoba mieszkajaca gdzies pod Zakopanym bedac na tygodniowym wolnym zarabia wiecej niz pracownik swiadczacy w tym okresie prace to gdzie tu logika? Osoba poza miejscowa zarobi dwa razy wiecej niz miejscowy przy tym bedac mniej efektywnym i kilkukrotnie drozsza w utrzymaniu, wiec nie chrzan glupot o bankructwie firmy. Problem to slaba kadra zarzadzajaca przynajmniej w przypadku Gorzowa.

Budzik

Bardzo pesymistycznie patrzą niektórzy na firmę oraz pracę tutaj. To jest jak ze szklanką do połowy napełnioną wodą. Można być zadowolonym lub nie, prawda?

Assk

Lemor premie wyrabiasz sobie tym że przychodzisz do pracy w niedziele lub sobotę, i robisz za troszkę wyższą stawkę kosztem swojego weekendu. Premie jako takie są przeznaczone w zasadzie tylko dla liderów i jest to 10%. Dodatki socjale nie istnieją na umowie zlecenie jedynie jeśli płacisz składkę chorobową możesz sobie po 3 miesiącach iść na płatne L4 a po powrocie poczuć że jednak nie jest to mile widziane u tego pracodawcy. Więc jeśli brakuje pozytywów w komentarzach, to może nie jest to złe nastawienie ludzi tylko pracodawcy ? Z podejściem wszyscy są do zastąpienia jeden się zwolni przyjdzie następny i się go przeszkoli to i tak dziw że to jeszcze się kręci ....

Lemor

Czy jesteście pewni, że nie można powiedzieć coś dobrego o firmie? Czy poza pensją podstawową firma dodaje coś jeszcze? Może to są jakieś dodatki np. socjalny? Może jest coś o czym warto napisać a nie tylko narzekać?

Lemor

Co nowego dzieje sie w firmie? Pracowałem tu i dlatego tak interesuję się.

Irytacja

Formel D rozmowa o prace .... Wasze babeczki które siedzą w biurze, i które mają codzienny dylemat co dzisiaj zjeść na obiad są niekompetentne i brak im jakiejkolwiek wiedzy na temat przedstawianych obowiązków. Usłyszeć proste czynności manualne, to bym jeszcze przebolała ... ale kiedy zaczęłam dopytywać się co dokładnie jak to wygląda, babeczka szybko zmieniła temat i przeszła z uśmiechem na twarzy do zdania "Nie bronimy się przed umowami o pracę" padłam mam znajomych w tej firmie i wiem że ta firma żyje z wyzysku. Jedynym miejscem gdzie jest sporo ludzi na umowie jest Opel i to tylko dla tego że GM zażądał aby połowa ludzi na tym zakładzie była pracownikami etatowymi. Gdybym nie przymusowe 13 zł brutto dalej wszyscy mieli by 12 .... Kiedy ktoś zostaje Liderem na umowie o prace i tak dalej widnieje napis "INS". I teraz pracujesz sobie kilka lat jako Lider zwalniasz się i nie wpiszesz sobie tego do CV bo na umowie byłaś, jesteś "INS" o ile w okresie tych kilku lat taką umowę w ogolę dostaniesz :). Robicie wszystko żeby dobrze wyglądać a jesteście na poziomie Exact Systems lub CRS .. Sorry oni przynajmniej dostają paczki na święta czyli jesteście niżej ...

Padaka

Nie no fajnie Formel D daliście filmik brawo a może byście tak odpowiedzieli na kilka pytań .... tylko tyle jesteście w stanie zrobić skopiować link z youtuba ... żenada

Leszek

@Prototypi Automobili Czy mógłbyś napisać coś więcej o tym projekcie? Coś słyszałem ale niewiele a jestem ciekawy .

Liza

Pracuje w toyocie, jednak gdzieś tam zastanawiam się czy się nie przenieść. Kolega mówił ze pracuje na Legnicy i jest fajnie, ma dobra pensje i profity, jednak z tego co tu czytam, brak stałej umowy ewidetnie mnie odstrasza i duża ilość nadgodzin. Nie jestem z leniwców, bo staram się łapać nadgodziny ile się da, jednak wizja 12-16h mnie przeraza. Tu mam umowę a bycie 12 to wielka rzadkość.. jednak nie mogę wyciągnąć dobrej pensji jaka by mnie satysfakcjonowała ;) Ps wszystkie firmy kroją na dodatkach dojazdowych, powinno być te 83 grosze, a tu rzucają coś brutto, gdzie wychodzi 9zl na dzień (a ja np płace 12) choć grunt ze dają

Zuzanna

@2017-05-05 12:58rozumiem, że nie jest łatwo w firmie uzyskać umowy o pracę? Chętnie dowiemy się więcej na temat Twoich doświadczeń z pracy w FORMEL D. W jakim dziale pracujesz? Często w zależności od tego mogą znacznie różnić się warunki zatrudnienia w firmie, dlatego też taka informacja będzie ważna dla osób szukających informacji na tym wątku.

Formel Do Dupy

Firma Formel D nie potrafi sama wyjść z inicjatywą umowy o prace, a jak poprosisz to ci powiedzą że na umowę trzeba sobie zasłużyć, czyli samo to że pracujesz nie wystarczy ... czyli chyba fikołki robić i klaskać i śpiewać i jeśli masz talent to ci dadzą śmieszne to jest

Lechos

Firma FORMEL D jest dla mnie jak drugi dom. Mam fajna pracę z super ludźmi. Niezadowolonym powiem, że wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.

Zuzanna

@Szymekpiszesz o częstych nadgodzinach. Jak często zdarza się, że trzeba zostać dłużej w pracy? Wspomniałeś też o weekendach. Czy w nie też się pracuje? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak wygląda Twoja praca na Twoim stanowisku.

Szymek

Wieczne nadgodziny (brak pełnego składu najlepiej rekompensuje jak inni pracują po 12»14»16h!) , niskie płace i brak podwyżek, brak stabilizacji. Każdy projekt może skończyć się w każdej chwili. Pracujesz na terenie firmy, klienta co też nie jest komfortowe. Presja czasu, normy, bufory, audyty... weekendy. Ci którzy pracują dobrze wiedzą. A inni jak większość popracują chwilę ( czasami nawet po kilku godz. i rezygnując z wspaniałej kariery kontrolera ) uciekają z formel d top premium :)

Ofensywa

Zadowolony Formelek Zapraszamy do Gliwice kolebki Formel D i 12 a potem 13 brutto "nowa ustawa" a potem umowa zlecenie 4fever, kolesiostwo i wyzysk zleceniówek ile wlezie, fakt jeśli ktoś się np. uczy i traktuje to jako alternatywę pracowniczą jest ok. Ale na stałe to lepiej od razu szukać czegoś normalnego ...

Zuzanna

@Nok co rozumiesz przez mało profesjonalne szkolenia? Chętnie dowiemy się więcej na temat możliwości rozwoju w firmie.

Roberto

Czy FORMEL D ma jakieś nowe oferty pracy dla kontrolera jakości? Nic nie mogę namierzyć. Może dowiem się jeszcze jak atmosfera w firmie? Jakie stawki są aktualnie?

Zadowolony Formelek

Słuchajcie, prawda jest taka że jak sam nie spróbujesz to się nie przekonasz. Jak się czyta opinie rozżalonych ludzi bo ten nie zarabiał ile chciał, drugi że kilometrów nie dostał, albo że nie może znieść że osoba ze słabszym wyksztalceniem jest przełożonym to naprawdę żenada. Ja jestem po studiach i nie przeszkadzało mi że liderka nie, ale właśnie oto chodzi że nie ważny papier tylko doświadczenie. Nigdy nie było sytuacji w której by sobie nie poradziła, pracownicy ją cenili bo pomagała nawet w sprawach prywatnych. Jak ktoś awansuje od inspektora w górę to tylko za ciężką pracę, a nie po studiach przychodzi nie wie co i jak i się mądrzy. Takich jest [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] osób, wystarczy posłuchać jak pieprzą psełdo kierownicy czy audytorzy. Ja wiedziałem że jak coś się by działo to liderka to załatwi. Cieszę się że akurat trafiłem na jej zmianę bo teraz mogę docenić co to dobry kierownik, teraz mam takiego ciu..że szkoda gadać, nawet nie zapyta czy coś nie trzeba. Jak wrócę do Polski to mam nadzieję że wrócę do Formela. Na razie moja kobieta mnie tu trzyma i się męczę. Pozdrawiam wszystkie formelki a zwłaszcza ekipę z Cz-Dz. i Bielska

Zuzanna

@Zadowolony Formelekrozumiem, że dobrze wspominasz pracę w FORMEL. Piszesz, że kierownictwo w firmie jest pomocne. To bardzo istotne, że pracownicy mają poczucie bezpieczeństwa w swoim miejscu pracy. W jakich sytuacjach mogłeś liczyć na ich wsparcie?

Zadowolony Formelek

Czytając opinie to sądzę że strata czasu. Nie wiem co chcą osiągnąć osoby typu Ziomek ale wiadomo że wszystkim nie dochodzisz, i że jak ktoś oczekuje wiele, a w zamian daje ile daje, to jak może biedak pisać coś innego. Pracowałem w tej firmie i jak najbardziej polecm. Atmosfera jest super, kierownictwo również, jak coś się działo to lider pomagał i wspierał. Ziomek jeszcze napisał o braku wykształcenia i wiedzy osoby aktywnej zawodowo, nie wiem w jakim ty świecie żyjesz ale teraz wykształceni ludzie zapiepszaja za najniższą krajową bo są lewi bo uczeni, oczywiscie nie wszyscy

Lemor

Firma FORMEL D to duża i profesjonalna firma, musi trzymać pewne standardy.

Grzegorz

Firma KOGUCIK

Zuzanna

@Arczi dziękuję za Twoją opinię. A mógłbyś powiedzieć jakie są plusy pracy w firmie?

Zuzanna

@Pomarańcza już rok pracujesz w firmie? Chętnie usłyszymy więcej na temat tego co Ci się w firmie podoba i co sprawia, że jesteś zadowolona z pracy.

Pomarańcza

Firma najlepsza!'jeżeli niektórzy nie potrafią sie wbić w atmosferę i pracę pisza właśnie tak negatywne komentarze.. pracuje rok w tej firmie i jestem zadowolona! PoZdrawiam ludzi z lear Legnica z zeszłego roku :))

Zuzanna

@ZiomekFormelDChętnie usłyszymy więcej na temat Twoich wrażeń z pracy w firmie, jednak będę wdzięczna za zachowanie większej kultury wypowiedzi i nie używanie wulgaryzmów.

Zostaw opinię o Formel D Polska Sp. z o.o. - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Formel D Polska Sp. z o.o.