Formel D Polska Sp. z o.o.

Opinie o Formel D Polska Sp. z o.o.

Pan w okularach

Drogi kochany Anonimie Przydała by Ci się chyba maść na ból pewnej części ciała, myślę, że regularne stosowanie takiej maści pozbawiło by Cię kompleksów, także polecam skontaktować się z lekarzem, lub farmaceuta A jeśli twierdzisz, że masz większe wiedzę ode mnie, to kto Ci bronił ją zaprezentować? Na pewno ktoś by to docenił i Twoja osoba została by "wyciągnięta" Na jakieś wyższe stanowisko Piszesz coś jeszcze na temat bycia fałszywym, Serio? Osoba, która wylewa swoje żale za pomocą klawiatury. Jeśli coś Ci boli to przyjdź jak normalny człowiek, pokaż swoje podejście do ludzi, pokaż też swoją wiedzę o procesie i możemy zamienić się koszulkami, jeśli się sprawdzisz ???? Pozdrawiam

@Pan w okularach

Sam zastosuj taka maść bo jesteś dwulicowa hmmmm dokończ sobie nie chodź nie gadaj na innych ....czy jesteś idealny w swojej pracy na swoim stanowisku.....

Nicka, co to w ogóle jest?
@Nika

Bardzo dobra odpowiedź na stawiane zarzuty, podpisuję się pod tym rękoma i nogami. Jedyne co zostało poniektórym to wylewanie żalu i frustracji nie dając nic od siebie i nie wnosząc niczego konkretnego. Takie: mi się należy ale wam już niekoniecznie. Nika weź się lepiej do roboty i nie interesuj się cudzymi aspektami, z tego co wiem brygadziści radzą sobie dobrze mając nawet takie pluskwy w zespole. Pozdrawiam

Nika
@Nicka, co to w ogóle jest?

Sam się weź do roboty hahaha ???? pozdro

@Pan w okularach

Jedni wylewają żale w klawiaturze , a drudzy śmieją się w oczy a za plecami smarują Ci tyłek....ta Twoja koszulka to bardzo wybłagana była bo jeszcze nie dawno z rozpaczy chciałeś się zwolnić czyż nie ?

Edyta
@Rozbawiona xd

Tutaj tak ogólnie to często są jakieś spiny pomiędzy ludźmi?

@Edyta

Często , czynnikiem jest niestety kolesiostwo pomiędzy ins a brygdzistami...jednych mają do opierniczania kilku sortowan a drugich od nieróbstwa . Babeczki starym koniom którzy mają swoje kobiety w domach , przynoszą obiadki do pracy :) tak aby tylko lizać (usunięte przez administratora) przy biurkach i smarować innym ludzia tylki ;) toksyczny klimat !

Quality Engineer

czy może się wypowiedzieć o pracy inżynier jakości? Jak to wygląda z wyjazdami w delegację i ile można w rzeczywistości zarobić na umowie B2B?

Rozbawiona xd

Co to jest za przełożony mnie zastanawia który potrafi wyśmiewać się z ludzi ... Nie wiem po co zatrudnili dziewczyne skoro była traktowana jak ... Fakt że Szanowne Państwo ma się za idealnych z domku wypieszczonych , ktorzy nie zaznali życia i biedy gówniarzy na jakimś tam ,,stanowisku" nie daje przyzwolenia na takie zachowanie , nie dopuszczanie do kontroli i głoszenie plotek po całej hali . Żebyś poszedł kiedyś do pracy w której Cię tak potraktują , bo nie w każdej będziesz nosił się z kawką po zakładzie . Cóż, wszystko wynosimy z domu , współczuję .

Jerzy
@Rozbawiona xd

Niekoniecznie z domu, to także wpływ doświadczeń, środowiska, etc. Jednym słowem atmosfera w firmie na duży minus, a szkoda. A jest cokolwiek, co sprawia, że warto podjąć tutaj pracę? Może dobre wynagrodzenie?

Rozbawiona xd

Zamiast Szanowne Państwo siedzieć na tyłku całymi godzinami lepiej niech zajmą się poprawnym działaniem ,,sprzętu "tj. latarka . Kontrola własnym telefonem , lub pozyczony sprzęt . Prosisz o wymianę to przywiozą Ci kolejny złom ...żeby nawet baterii nie chciało się wymienić ???? Mercedes ma ubaw jak patrzy na tak dokładną kontrolę .

Nie

Nie

Monika R.

Poważnie usuwanie wpisów pod opiniami pracowników ? To po jaki ciu. L ten portal działa. ?

@Monika R.

Nie lubią widocznie prawdy jak tam jest tak faktycznie i dlatego są usuwane wpisy masakra

@Nika

A co tam było napisane? Możesz streścić?

Rober
@Adam

Monika napisała, że nie zasługuje na pracę w tej firmie i chciałaby się zwolnić ale nie ma pracy dla ludzi z jej wykształceniem

Monika R.
@Rober

Nie wiem jakie Ty posiadasz wykształcenie i ile za nie zapłaciłeś. Twoja wypowiedź nie w znając tematu świadczy tylko o tym żeś z pierwszej łapanki , w trzymasz się rękoma i nogami tej firmy ,bo na nic lepszego Cię nie stać. Zabłysnąć chcesz aleś na chwile,ale niestety muszę twój blask przygasić. Moje wykształcenie, właśnie rdza i doświadczenie zostało docenione w prestiżowej firmie. Stanowiskiem jak i proponowana kwota za jaką z chęcią będę świadczyć usługi swojej wiedzy.

Sytuację są różne...np możesz nie przyjść do pracy, brygadzista wie że Cię nie ma a jednak koleżanki nabijają Cię na projekt i masz zapłacone mimo że nie było Cię w pracy oczywiście brygadzista w tym uczestniczy. To jest poprostu chore

Irena

Serio tak jest? Szok... Nikt tego nie kontroluje?

@Irena

Tak serio!!! A jak się spóźnisz to stoją jak katy ha ha i zapisują na kartce i ta ich gadka... do pracy przychodzimy za 10....a na 2 zmianach wychodzą sobie 3godz szybciej...a godzinowka do 22....przecież oni wszystko moga

Cygan26

Nie jest chore bo za godz / osobę płaci firma na której wykonujecie usługę - pomyśl trochę a wszystko ci się ułoży w jedną całość

Zwolniona
@Cygan26

San pomysl...codziennie przychodzisz 10 min wcześniej a płacone masz za 8godz...to za 10 min kto płaci? Ty?

Byly pracownik
@Cygan26

Czyli twoim zdaniem to normalne ze ktoś nie przychodzi do pracy a ma za to zapłacone tak jakby w niej był! A jak nie będziesz 10 min wcześniej to już lipa...to jest chore

Nika

No dokładnie tak jest dziwi mnie fakt co ta osoba jest niewidzialna na zmianie i jest nabijana na projekt hmmm są uklady między inspektorami a Ala brygadzistami

Zwolniona

Ta firma to jedna wielka kpina. Osoba rekrutującą nie widziała zakładu na oczy a obiecuje gruszki na wierzbie. Zapewniali długoterminowa współpracę a zakończyła się ona po tygodniu, tzw projekty kończą się z dnia na dzień lub nawet w czasie zmiany i człowiek w jednej chwili staje się bezrobotny. Nie polecam!

Ta firma to koszmar!!! Dosłownie,sama praca jest ok ale ludzie którzy tam zarządzają...to jest porażka, oni poprostu nie mają pojęcia o niczym!!! Np Pan w okularkach....zwykły pracownik ma większą wiedze:) po za tym ta fałszywość co do ludzi chodzi i obgaduje za plecami nie tylko pracowników ale też kierowników...CHYBA BRAK JUZ SZARYCH KOMÓREK

Pracownikkkkk

Żenada ze pracownicy którzy pracuja dłużej maja stawkę taka sama jak nowi którzy dopiero co przychodzą a nie raz nawet i niższa Do tego zero jakich kolwiek dodatków Nawet na zleceniu powinni dać jakiś dodatek za frekwencję Co niektórzy maja się za nie wiadomo co Trzymają co niektórych pseudoliderów nie wiadomo po co jak i tak nic nie robią Praca dla liderów jest nawet jak jej nie ma Do tego więcej zarabiają już inspektorzy a to inspektor musi niekiedy szkolić lidera bo się nie nadaje Kim maja pracować ci liderzy skoro pracy nie ma dla inspektorów. Po 10 liderów na zmianie i kto kim ma zarządzać kogo słuchać

Xxxxxx
@Pracownikkkkk

Której lokalizacji dotyczy ta wypowiedź?

@Xxxxxx

To stawki nie są wszędzie takie same?

Ex Pracownik

Jawor,baterie. Pozbywanie się pracowników jak (usunięte przez administratora) Stosowanie szantażu,albo podpisujesz wypowiedzenie za obustronnym porozumieniu stron, które jest już przygotowane,bez okresu wypowiedzenia ( ty wypowiadasz pracę) albo dyscyplinarnie ( odmowa delegacji).Czyli tak po ponad roku pracy zostajesz z niczym . Co do delegacji,na umowie mamy obszar dolnego Śląska. Propozycja delegacji w moim przypadku to Łódź i Nowa sól. (usunięte przez administratora)

Mickey

Nie polecam zero szacunku i niskie zarobki

@Mickey

Czym się ten brak szacunku objawiał niby? I o jakich wysokościach wypłat mowa? Podasz konkretne kwoty?

Misiek

Około 5 lat tam przepracowałem. Praca w Formel D jest jak prognoza pogody, mimo że zapowiadają słońce to i tak niczego nie można być pewnym. Praca nie jest stała ani stabilna. Zaczynając pracę dostaje się śmieciówkę i tak na dobrą sprawę Twoja praca może się tam skończyć jeszcze tego samego dnia, którego się przyjąłeś/aś. Możesz pracować kilka miesięcy, a póżniej mieć przerwe miesięczną. Formel D działa jak podwykonawca, wysyłają swoich inspektorów(kontrolerów) jakości na dany zakład produkujący części motoryzacyjne. Jeżeli klientowi u którego pracujemy na zakładzie się odechce, możemy stracić pracę. Kiedy taki 'projekt' się kończy mamy do wyboru, albo podziękować za współprace( co często jest niestety jedyną opcją) albo wybrać się w DELEGACJE...No i to jest temat rzeka. Z jednej strony to fajna opcja zarobkowa, bo dostajemy kasiore za przejechane kilometry oraz diety, a z drugiej jesteśmy 4 dni w miesiącu w domu, dosłownie. Mieszka się w hotelach(z biegiem lat, które tam pracowałem warunki i hotele, które bookowała firma były coraz gorsze) i zjeżdża do domu co drugi weekend. Czasem jest to hotel ze śniadaniem, czasem bez, czasem dostaje się świetny hotel 4 gwiazdkowy, a czasem jakąś nore przy autostradzie, gdzie nocą słychać drących się ukraińców i przejeżdzające tiry. Ogólnie, te 5 lat temu było na prawde super, bo nie wyjeżdzając za granice można było osiągnąc nawet 5-cio cyfrową wypłatę. Teraz zgodnie z moją wiedzą otrzymuje się około 20-22zl brutto, nadgodziny są płacone 50% więcej, weekendy 100% i to jest mniej niżeli kilka lat temu, kiedy zarabiało się 15/16zł, bo przełożeni (koordynatorzy/project menagerowie) potrafili docenić pracownika i premia w wysokości 1000zł na miesiąc? żaden problem. Ostatnio słyszałem o przypadku docenienia pracownika, który w ramach premii dostał 30zł BRUTTO... Śmiech na sali. Pracownicy i kadra zarządzająca zmienia co chwilę. Po kilku delegacjach nie wiedziałem już kto jest moim przełożonym. No i z negatywów, trzeba sobie dobrze pilnować kasy i godzin, które się przepracowało. Nie raz, nie dwa, ani nawet nie dziesieć. Trzeba robić zdjęcia na dowód karty godzinowej, bo bez tego nie zwrócą Ci brakującej kasy. Pierwszy raz się z takim czymś spotkałem. Bardzo często brakowało kasy. Z minusów warto jeszcze wspomnieć o warunkach pracy, które często nie spełniają najmniejszych norm, a przełożeni nie mają na to wpływu. Zdarzało się, że pracowaliśmy na zakładach, gdzie był potworny hałas, presja ze strony zakładu na ilość ( a przypominam że tu liczyła się jakość, nie ilość), bywały zakłady, na których temperatura była tak wysoka, że po kilku minutach człowiek był cały mokry, albo zimą nieocieplone hangary, gdzie temperatura była zaledwie kilka kresek powyżej zera. Częsty brak materiałów do pracy no i oczywiście zawsze i wszędzie trzeba być w tych firmowych ciuchach. Długie spodnie-na hali 40 stopni, cieńka bluza - hangar 10 stopni. Różnie bywało, a czasem na ciuchy trzeba było czekać miesiącami. Jakby się ktoś zastanawiał, to jest również masa ukraińców, których Formel D zaczął zatrudniać, myślę że to również był powód staczania się firmy. Nooo ale żeby nie było że tylko narzekam. Są też plusy. Na pewno kasa jest na czas, umowy również. Na dobrą sprawę nie trzeba ich podpisywać, po prostu przychodzą pocztą do nas co miesiąc. Kilometrówka (kasa za przejechane kilometry w delegacji) oraz dieta przychodzą na konto różnie, zazwyczaj 2-3 razy w miesiącu, ale też zawsze są. Elastyczność. Jeżeli mamy dobry kontakt z koordynatorem, często jest możliwość dopasowania sobie dni/godzin pracy i uważam że jest to świetna opcja dla osób, które studiują bądź uczą się, a chciałyby podłapać doświadczenie lub dorobić sobie w międzyczasie. Istnieje również możliwość przejścia na umowę o pracę (lecz wtedy jesteśmy zmuszeni do wyjazdów na delegacje oraz premie są wypłacane raz na trzy miesiące). Często jest to praca wzrokowa, ocenianie elementów na daną wadę (rysy, uszkodzenia) także praca bywa często lekka i przyjemna. Reasumując, ja osobiście nie wyobrażam sobie tak do emerytury jeździć po całej Polsce i nie sądze żeby znalazło się wielu chętnych, stąd uważam częste zmiany w załodze zarządzającej firmą. Jeśli chcesz sobie zarobić na wakacje, podczas studiów czy szukasz pracy do przekiblowania jakiegoś okresu czasu, jest git. Niemniej jednak pamiętaj, że będąc inspektorem/kontrolerem jakości, jesteś tylko ich pionkiem, którego posuwają tak, jak im się podoba.

Były pracuś
@Misiek

Kurde 5 lat temu premia 1000 zł gdzie? Pracowało się po 3 miesiące po 12 h i nigdy nie było takiej premii.. Ale czytając te komentarze widzę nic się nie zmieniło.. Przykre

premiaaa
@Misiek

Przepracowałam prawie 4 lata a premię dostałam jedynie raz. Dodam że byłam na wielu delegacjach w Polsce i za granicą. 4 lata na zleceniu gdyż kiedy była mowa o umówie o pracę to nigdy się nie dało...

Grażyna
@premiaaa

No to faktycznie przez 4 lata dostać jedną premię. A w jakiej wysokości była ta jedna premia?

lowca_rekinow

Pracowałem pod znaczkiem firmy dokładnie 3 miesiące. Jeśli chodzi o sam zakład pracy to nie mogę narzekać. Czysto, nowocześnie i przyjemnie się tam spędzało czas. Kolejna sprawa to sama praca też była przyjemna, nic trudnego nie było. Liderzy. Tutaj wiele do życzeń. Nic nie ogarniają, każą pracować za dwóch, mają w d pracowników, rozkazują i nic nie robią. Czepiają się o byle rzecz. Chodzi mi tu głównie o 4 osoby z 6. Te dwie osoby na zmianie wszystko ogarniały. Czy jest sens zatrudniać kogoś na takie stanowisko, gdy ta osoba nie ma kompletnie doświadczenia na stanowisku poprzednim? Szanujmy się. Główny doglądający Pan K. maruda jakich mało. Wszystko nie pasuje, a pracownicy to mogliby najlepiej szczoteczkami szorować strefę. Następnie do tego dochodzą śmieszne pieniądze z wypłaty, gdzie nawet na tym oszukują. Po uprzednich prośbach o wyjaśnienie, reagowali wzruszeniem ramion. ŻAŁOSNE. Nie polecam.

Pan maruda
@lowca_rekinow

Po prostu (usunięte przez administratora) pracowałeś. ;) Radzę znaleźć sobie inną pracę adekwatną do TWOICH umiejętności i ambicji skoro tak ci źle ;)

Edyta
@Pan maruda

A jakie w razie czego umiejętności uważasz za kluczowe, żeby więcej takich marud tu nie trafiało jak nie spełniają wymagań? ;)

Ile jest zmian w Formel D Polska Sp. z o.o.?

W Jaworze obecnie dwie zmiany

Irena

Od której do której te zmiany ?

@Irena

Od 6 do 14- od 14 do 22

H5 baterie Jawor

Firma w stylu "drut". Wypłacalność terminowa, ale premie są odbierane bez konkretnego powodu, w tym także frekwencyjne. Osoby kompetentne stanowią tu nikły procent obsady. Brygadziści i liderzy rekrutowani nie wiadomo na jakiej zasadzie - niekompetentni, nie znający się na swojej pracy, zero wsparcia. Projekt FormelD Jawor sprawia wrażenie, jakby był to zakład pracy chronionej. Jeden wielki chaos, nikt nie przestrzega ustalonych procesów, a za możliwość zaplusowania u Klienta wielu współpracowników utopiłoby drugiego w łyżce wody. Zdecydowanie nie polecam, trzymajcie się z daleka od tego bajora.

H5 baterie Jawor

Nic nie mówią. A na próby zdobycia informacji co do powodu takiej sytuacji stosują profesjonalną spychologię, że na 100% przełożony źle wypełnił wnioski o premię. Przez rok wypełnia dobrze i nagle zaczął się mylić. Proceder potrafi ciągnąć się kilka miesięcy, a wyrównania i tak nie wypłacają.

H5 baterie Jawor

Najlepsze jest właśnie to, że nie mówią nic. Liczą, że pracownik się nie upomni i po sprawie. Gdy jednak trafi się zawzięty Formelowiec i będzie sam wydzwaniał do kadr z pytaniami, to zbędą go profesjonalną spychologią - a że to lider zawalił, a że oni tego nie naliczają, a że oni nie wiedzą. Takie działania to w tej firmie chleb powszedni. Kłamstwo się nawet kupy nie trzyma, bo przełożony wypełniający wnioski przez rok potrafi wypełnić je dobrze, ale zdaniem kadr za tym X razem na pewno się pomylił (co również zostało zweryfikowane, że wypełniają wnioski poprawnie :) ).

@H5 baterie Jawor

Zapraszamy do kontaktu z działem HR, gdzie możecie otrzymać dokładne wytyczne oraz zasady przyznawania premii. Premia frekwencyjna u nas w organizacji nie funkcjonuje, jest to premia uznaniowa. Jeżeli przyczyna nieprzyznania premii jest dla pracowników niejasna lub nieznana, proponujemy kontakt z przełożonym lub/i działem HR oraz dopytanie się co wpłynęło na brak premii lub jej pomniejszenie. Pozdrawiam Dział HR

Byly z baterii
@Formel D Polska Sp. z o.o.

W Jaworze owszem taka premia funkcjonuje i tak tez jest nazywana przez przelozonych. Chyba ze mamy 2 premie uznaniowe- jedna za uznaniowa pracy (brak reklamacji, zadowolenie klienta, dyspozycyjnosc) a druga uznaniowa za przychodzenie (brak L4), wiec chyba mozna to uznac za premie frekwencyjna- polecam sie doszkolic z zakresu premii w Panstwa organizacji

Jakie narzędzia pracy zapewnia Formel D Polska Sp. z o.o.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Aaaas

Niestety nie

H5 baterie Jawor

Zależy od stanowiska. Możesz trafić na egzemplarz po którym chyba przejechał wózek widłowy, który wydadzą Ci bez mrugnięcia okiem. Przy zdawaniu sprzętu na "do widzenia" potrącą Ci z wypłaty za uszkodzenie pobranego wyposażenia :) Taka firma...

Dzień dobry, narzędzia pracy typu telefon służbowy czy komputer zapewniamy na stanowiskach które wymagają ich użycia w codziennej pracy. Telefony służbowe nie powinny być wykorzystywane przez pracowników do celów prywatnych (jak np. wykonywanie prywatnych połączeń).

@H5 baterie Jawor

Dzień dobry, sprzęt który wydajemy pracownikom do wykonywania ich codziennej pracy jest sprawny i nieuszkodzony. Jeżeli istnieją jakieś wady widoczne należy takie informacje zgłosić do Project Asystentów, którzy na pewno zadbają o wymianę. Podczas odbioru narzędzi typu telefon czy laptop każdy pracownik wypełnia dokument potwierdzający wydanie sprzętu oraz jego stan techniczny. Nie ma więc możliwości aby pracownik który przyjmuje narzędzia pracy nie wiedział o ich stanie technicznym. Pozdrawiam Dział HR

Giva

Praca na bateriach w Jaworze to jedno wielkie nieporozumienie. Zero organizacji pseudo liderzy z pierwszej lepszej łapanki śmiech na sali. Nie polecam

@Giva

Dziękujemy za opinię. Zapraszamy również do wyrażania swojego zdania na temat organizacji pracy bezpośrednio do przełożonego. Zawsze mile widziane są sugestie oraz pomysły, które mają na celu usprawnić naszą/waszą pracę. Pozdrawiamy

QCC
@Formel D Polska Sp. z o.o.

Przełożony nie chce słuchać żadnych uwag. Bardzo cenna porada :)

Wypłata na czas. Problem z fiszkami. Dzisiaj jest 13 a fiszek w ciąży brak.

ADMGWC

Jako były pracownik śmiało mogę polecić pracę w Formel (usunięte przez administratora) Raz, że pracują tam ludzie z którymi da się współpracować na dobrym levelu, a dwa, że to praca, która jednak wymaga od pracownika myślenia, więc jednocześnie rozwija go w pewnych tematach i uczy. A według mnie to ważne, żeby w pracy móc poszerzać horyzonty wiedzy. Wypłaty, premie, bonusy świąteczne na czas, bez żadnych zarzutów. Atmosfera bardzo fajna. Aż żal było się rozstawać :) Serdecznie polecam! W.

Dominika
@ADMGWC

Fajnie, że sobie te horyzonty poposzerzasz, tylko jedna rzecz: czy jest potem gdzie tej wiedzy użyć na umowę o pracę. Bo jak dalej na zlecenie przez agencję, to niestety, żaden plus

Szczera

Łamanie prawa pracy i praw pracownika, praca w kiepskich warunkach a szkodliwego nie płacą. Stawki marne. Proszenie się o środki bhp których zapewnienie jest obowiązkiem pracodawcy. Proszenie się o łaskawe wystawienie umowy o pracę. Zleceniowka przez rok zanim dostałam umowę o pracę. Kończysz dziś o 22 a jutro masz być na 6 co jest niezgodne z kodeksem pracy. Praca niby na godziny a zasuwasz w akordzie. Praca w tenneco stanowice projekt bmw bx7.

@Szczera

Dziękujemy za opinię. Niemniej jednak odbiega ona od prawdy. Nasz klient na bieżąco monitoruje wszystkie szkodliwe parametry: hałas, czystość powietrza- według przepisów warunki pracy nie są warunkami szkodliwymi. Środki ochrony osobistej takie jak obuwie ochronne, odzież ochronna, rękawice ochronne są wymieniane/uzupełniane wg zamówień. Zasada jaka panuje na zakładzie jest następująca: pracownik zgłasza do Lidera lub do Koordynatora np. uszkodzoną/zużytą odzież, na tej podstawie przełożony dokonuje zamówienia nowej. Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie nie określa nam norm czasu pracy, natomiast praca nie jest praca na akord kontrola jaka jest wykonywana na zakładzie wynika ze specyfiki, jest to kontrola detali poprodukcyjnych- co może być mylnie odbierane jako praca na akord. Zachęcamy do kontaktu z Koordynatorem projektu w celu uzyskiwania rzetelnych informacji odnośnie warunków współpracy z Formel D Polska

xyz
@Szczera

Mogę to wszystko potwierdzić niestety

Stary formelowiec
@Szczera

W pełni zgadzam się z opinią, pracowałem zdecydowanie za długo w tej firmie i wszystko wyżej napisane to prawda, chociaż dodałbym jeszcze kilka sytuacji.

Zostaw merytoryczną opinię o Formel D Polska Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Formel D Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Formel D Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 87.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Formel D Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 69, z czego 14 to opinie pozytywne, 41 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Formel D Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Formel D Polska Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Formel D Polska Sp. z o.o.