Formel D Polska Sp. z o.o.

Opinie o Formel D Polska Sp. z o.o.

Grzegorz

Firma KOGUCIK

Zuzanna

@Arczi dziękuję za Twoją opinię. A mógłbyś powiedzieć jakie są plusy pracy w firmie?

Zuzanna

@Pomarańcza już rok pracujesz w firmie? Chętnie usłyszymy więcej na temat tego co Ci się w firmie podoba i co sprawia, że jesteś zadowolona z pracy.

Pomarańcza

Firma najlepsza!'jeżeli niektórzy nie potrafią sie wbić w atmosferę i pracę pisza właśnie tak negatywne komentarze.. pracuje rok w tej firmie i jestem zadowolona! PoZdrawiam ludzi z lear Legnica z zeszłego roku :))

Nie

Nie

Zuzanna

@ZiomekFormelDChętnie usłyszymy więcej na temat Twoich wrażeń z pracy w firmie, jednak będę wdzięczna za zachowanie większej kultury wypowiedzi i nie używanie wulgaryzmów.

ZiomekFormelD
@Zuzanna

Witaj. Wolę pozostać póki co anonimowy ponieważ nie mam do końca zamkniętych spraw z firmą. Na wstępie chciałem przeprosić za brak kultury jakim wykazałem się powiedzmy w opinii wyżej używając wulgaryzmów, ale było to spowodowane sytuacja i emocjami jakie w tym czasie wynikały. Natomiast jeśli chodzi o więcej wrażeń jakie mam związanych z pracą to chętnie po rozwiązaniu sporu między firma a mną podam adres email gdzie będziemy mogli porozmawiać o zaletach choć tych nie wiele czy wadach pracy w FormelD. Co do wypowiedzi @Arczi nie będę się odnosił proszę wybaczyć, ponieważ po pewnych stwierdzeniach jakich używa w swoich komentarzach mam pewne podejrzenia kto ukrywa się pod tym pseudonimem. Osoba aktywna zawodowo nadal w FormelD która mimo braku wiedzy, wykształcenia, umiejętności, i chęci dostała szansę. Ale o tym też bardzo ale to bardzo chętnie napisze w momencie kiedy podam email do kontaktu :) pozdrawiam i mimo wszytko firmy nie polecam zostawiam jednaką gwiazdkę.

Arczi

Mnie ciekawi z jakiego projektu jesteś :) powiem tak.. podpisując umowę z firmą zobowiązujesz się do tego, iż będziesz WYKONYWAĆ POLECENIA swojego przełożonego. Z tego co wiem i widzę na zakładach żaden lider czy koordynator nie przekracza swoich uprawnień. Wydane polecenie ma być wykonane i koniec kropka. Masz przeniesć paletę? pozamiatać? KONTROLOWAĆ WG INSTRUKCJI to to robisz tu NIE MA DYSKUSJI. Jednakże wielu osobom poprzewracało się w głowach i sądzą, że coś zrobią lepiej szybciej itd, a później reklamacja za reklamacją. To jest wielki problem, iż ludzie aplikują na stanowisa gdzie po jakimś czasie sądzą, iż to nie dla nich, że nie będę WYKONYWAĆ POLECEŃ SWOJEGO PRZEŁOŻONEGO - PARANOJA. To jest praca moi drodzy !! nie przedszkole. Pójdziesz do innej firmy i też będziesz biadolił, bo tak właśnie działa nasze społeczeństwo. ktoś wyżej pisał, że 2800zł NETTO to dla niego mało. No ku*** o takich zarobkach to nie jedna osoba może sobie pomarzyć. Dziękuję!

Zuzanna

Firma poszukuje własnie osoby na stanowisko Kontrolera Jakości. Zamierzasz aplikować? Pracujesz już w firmie Firma FORMEL D? Jak wyglądała rozmowa kwalifikacyjna na to stanowisko?

Leon

Dobrze, że tu pracuję to wiem jak jest naprawdę. Ktoś obcy będzie miał wątpliwości po przeczytaniu niektórych wpisów. Firma jest ok. tylko nie zawsze tacy są pracownicy.

czarna

Jak tam sytuacja formelinek w Legnicy?

Lemur

Fajna firma, szkoda, że nie ma przyjęć pracowników. Jak jest dobrze to ludzie się trzymają stanowisk.

Roletka

Czy Formel poszukuje do pracy kontrolera jakości w Jeleniej Górze? Może ktoś słyszał proszę o sygnał? Już wcześniej miałem ogromna chęć złożyć CV ale zmiana planów i teraz mógłbym sie zatrudnić. To podobna jest dobra firma , w takiej zawsze jest znacznie lepiej!!

Ziolo
@Roletka

na wsi, typu Jelenia Gora, nie szuakaj pracownikow.

Dno

Smród, brud, i ubóstwo... Firma szczyci się ciągle ile to kasy nie ściąga z klientów, że takie drogie usługi świadczą może i tak tylko kto te pieniądze później dostaje bo na pewno nie zwykli pracownicy stawka minimalna. W dodatku zaczęły się cięcia na Czechowicach to w ludziach, to w kasie. Ciągłe zmiany ludzi nadzorujących prace przeciętnego pracownika co powoduje, że nie docenia się ludzi i ich doświadczenia. Na tak zwanej. "strefie" siedzą wielkie głowy nad laptopami na pierwszej i drugiej zmianie jest ich tam chyba z 5 na to firma mam żeby utrzymywać darmozjadów od wykresów , raprocików i innych pierdół, ale jak pojawia się problem z brakiem pracownika to lepiej sprowadzać ludzi z innych miast niż obsadzić lidera na stanowisku , no tak ale jak to zrobić przecież nie ma wyszkolenia. Lepiej postawić zupełnie nie wyszkolona osobę w razie reklamacji mają czyste ręce. Firmę tworzą ludzie..! ale w tym wypadku przełożeni tego nie rozumieją począwszy od tych wielkich głów z Czechowic kończąc na kierownikach wyższego szczeble dla nich jesteś nikim bo takich jak Ty mogą mieć co tydzień nowych.

Czarnaa

Firma formel d jest bardzo dobrym pracodawca, satysfakcjonujące wynagrodzemie miesięczne premie jesli chodzi o rejon Legnicy. Pracowałam 9 miesięcy i załuję ze zrezygnowałam aby przejść na firmę w której był projekt napewno będę się starać o powrót.Liderzy i cały wyższy sztab to bardzo mili ludzie z którymi mozna załatwić wszystko ,bardzo szanują zetelnych pracownków. Pozdrawiam i polecam

Arczi

Pracownicy sami działają na swoją niekorzyść. Zamiast wykonywać swoje obowiazku to łażą i plotą głupoty. Umowa o pracę często jest oferoweana NAJLEPSZYM - nie osobom, które nawet nie potrafią zapamiętać instrukcji kontroli. Ludziom już się trochę w głowach poprzewracało, jezeli zwykła prosta kontrola i wynagrodzenie rzędu 1800zł netto (+ewentualna premia oraz zwrot za dojazdy) to mało?! (nie posiadając często żadnego wykształcenia) to sory bardzo, ale czego chcecie więcej? znajomość języka - BRAK, brak szkoły baa brak chęci do pracy bo zawsze się cos nie podoba. Zmieńcie podejście. Praca to nie przedszkole. Masz wykonywać polecenia i tyle. Tak niestety działa rynek pracy co oczywiście reguluje Kodeks Pracy.

Ancia

Z jakej miejscowości jesteś?

Jest dużo ofert pracy trzeba szukać

Jest dużo ofert pracy trzeba szukać

kontroler

a co z rekrutacją na niższe stanowiska? jak to wygląda? ma ktoś jakie doświadczenie?

Kandydatka

z tego co usłyszałam na rozmowie firma zapewnia zakwaterowanie w hotelu na czas trwania projektu, zwrot kosztów dojazdu. Jeśli chodzi o sama relokacje to pewnie da się dogadać.

Kandydatka

@ic - aplikowałam na inż. jakości / pytania stricte z znajomości narzędzi jakościowych, wcześniejsze doświadczenie, dowiedziałam się dużo o firmie, został przestawiony projekt w na który szukają pracownika. Na jakie stanowisko Ty aplikowałeś/aś?

Kandydatka

byłam u nich na rozmowie o prace, profesjonalne podejście do kandydata, fajna perspektywa rozwoju, ciekawe projekty. Czekam na wynik rekrutacji. trzymajcie kciuki :)

Zostaw merytoryczną opinię o Formel D Polska Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Formel D Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Formel D Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 87.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Formel D Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 69, z czego 14 to opinie pozytywne, 41 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Formel D Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Formel D Polska Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Formel D Polska Sp. z o.o.