Galeon Sp.z.o.o. Sp.K.

Opinie o Galeon Sp.z.o.o. Sp.K.

slim

jak zwykle temat pracy zszedł na drugi plan ,najlepiej wychodzą ploty a prawda jest taka ze praca jest niezła ,pieniądze na czas ,zaś pracować trzeba wszędzie nikt za gadanie nie zapłaci pozdrawiam

Pracuje u tych figurantów jak to nazwał szczery już półtorej roku posiadam ubrania robocze które mi piorą i nigdy nie musiałem pracować 300 godzin . zarobki całkiem niezłe a jak ktoś nie chce pracować i zostanie zwolniony to pisze co mu ślina na język przyniesie ,pozdrawiam wszystkich współpracowników.

szpec

To co napisał ten "Kanibal" to prawda .Ja chciałem dodać że nie tylko nie oprowadzają podatku to też nie płacą odpowiedniej składki ZUS. Brak środków ochrony osobistej, o mydle i paście do rąk to można pomżyć ,brak odzieży ochronnej, której Boczek i Balicki nie dają. Każdy przez nich zatrudniony przychodzi do pracy w swoich łachach . Oczywiście tego Pan Bechapowiec nie widzi i nie wie ,że taka odzież powinna mieć odpowiednie certyfikaty , a obuwie powinno być elektrostatyczne . Jest to ważne ze względu na powstające wyładowania elektryczne do których dochodzi bardzo często podczas pracy na laminatach, dodam ,że ksylen jest wszechobecny. Praca w Galeonie to praca w kołchozie Stalina. Oszukują Skarb Państwa jak się da . Pracownicy Goleonu też otrzymują pensje w kopertach ,bez podatku i Zus-u ,co innego na konto ,co innego w rzeczywistości, chodzi by jak najwięcej zaoszczędzić na Państwie Polskim. Pozdrowienia dla Galeonowców.

siwy
@szpec

Widzę ,że kanibal i szpec siedzą przy jednej butelce i w głowie mają same plewy pisząc takie bzdury.Pracowali trzy dni i uznali ,że to nie dla nich praca bo trzeba faktycznie pracować, a nie nie udawać pracowników.Ich wiadomości na temat zarobków innych są powalające ,ale wóda nie jednemu wypaliła szare komórki.

Kanibal

Pracowałem w Galeonie. Warunki pracy są ciężkie , straszne zapylenie .Pył bardzo drażni skórę i układ wydechowy. Brak dobrych narzędzi, elektronarzędzia to złom bez przeglądu i odpowiednich certyfikatów. Zatrudniają na śmieciowe umowy . Umowy nie są zgodne z prawdą bo opiewają na prace szkutnicze na wartość 600 zł. Nie odprowadzają podatku od rzeczywistego zarobku. Praca cały czas ze stycznością z ksylenem żywicami żelkotem i innymi truciznami rakotwórczymi. Bhpowiec szuka zarobku dla pracodawcy w postaci potrąceń z pensji , bo nie są to mandaty. Na tym wszystkim zarabia tylko Balicki i Boczek dwa cwaniaki , mają około 25 zł za godzinę od łepka , a płacą 10 zł pracownikowi. Cała resztę mają dla siebie bo koszty i podatek od 600 zł to grosze. Są do przodu od dusz około 1000zł miesięcznie.

pracujący
@Kanibal

ciekawe ile ty dostajesz w łapę że masz takie dokładne dane.Pracuję w tej firmie już dwa lata i nie zdarzyło mi się żeby behapowiec zabrał mi jakieś pieniądze. Nawet nie słyszałem o takich sytuacjach. Czy ty na pewno pracowałeś w Galeonie.Jeżeli tam tak trują jak piszesz to dlaczego tyle osób tam pracuje i nic nie piszą na ten temat. Zwolnili cię na pewno za pijaństwo lub nieróbstwo i teraz wypisujesz takie bzdury.Póki jeszcze morzesz to idź się leczyć na głowę.

Magazynier

Proste pytania jakie mam došwiadczenie w pracy na magazynie

ktos

Kobiety zatrudnione wśród mężczyzn to zaraz (usunięte przez administratora).. Gdyby były dziadkami to pewnie miałyby pracę w innej dziedzinie a nie w GALEONie..

maksiu

glamours ha ha ha

fredek

pracują

Duże ci dziękuje

sergij z ukrainy /białe kapcie/

Cześć PANOWIE!Czy pracują teraz Ukraińcy na Galeonie czy nie? Czy bierze M. Balicki pracowników na Galeon (w tej liczbie i Ukraińców) ?

i jak teraz sie tam pracuje?podobno potrzebują duzo ludzi,jak kasa?

interesant

Jaka jest początkowa stawka dla stolarza ? I czy są jakies szanse na zatrudnienie ?

as
@interesant

11zL

idiota tam pracujący

kajo,na stronce się skończyło

sergij z ukrainy /białe kapcie/

Cześć PANOWIE!!!Pracował u was 6 miesięcy tego roku, wrócił na Ukrainu w sierpniu (zakończyła się wiza).Chciał wrócić do was znów, lecz M. Balicki nie wysyła oficjalnych zaprosin. Prosi napiszcie mi - czy pracują teraz Ukraińcy na Galeonie czy nie? Bierze M. Balicki pracowników na Galeon (w tej liczbie Ukraińców) ??? I w ogóle czy jest tam praca. Na Ukrainie teraz źle, na Wschodzie idzie wojna, chce się chociaż jakoś zarobić na życie, żeby trochę zabezpieczyć swoich dzieci (u mnie dwoje). Zawczasu dziękuje wszystkim, kto odpowie.

smutas
@sergij z ukrainy /białe kapcie/

aktualnie w GALEONIE jest duży przestój,niema pracy.

OBCY

PANOWIE MAM PYTANIE KIM W GALEONIE I KTO TO JEST KAPUSTA

pracuś
@OBCY

Kapusta to przezwisko takiego jakby szefa produkcji z Wiślinki.Dosyć wpływowy człowiek zaprzyjaźniony z właścicielem.

PRACUŚ

Bo wbrew powszechnej opini,to jest całkiem niezła praca za nienajgorsze pieniadze wypłacane terminowo-żal stracic:(

PRACUŚ

NA DZIEŃ DZISIEJSZY WSZYSCY KTÓRZY NIEMAJĄ UMOWY Z GALEONEM SIEDZĄ W DOMU I CZEKAJĄ NA TELEFON KIEDY WRÓCIC DO PRACY -JAK DŁUGO NIEWIADOMO...

ASIOR

JA NIE POLECAM TEJ FIRMY TOTALNE (usunięte przez administratora) A TEN CALY P. WALDEK TO SAM NIEWIE KIM TAM JEST ALE JAK DALEJ BEDZIE TAK ROBIL JAK ROBI TO CHYBA SAM TAM ZOSTANIE TEN FACET WOGOLE NIE MA POJECIA JAK TO PROWADZIC JAKO WIELKI PAN SZEF PRODUKCJI WIDAC ODRAZU ZE NIE MA FACET ZIELONEGO POJECIA JAK TO WSZYSTKO OGARNAC ZAMOTAL SIE NA DOBRE

ja.

Pracowałem tam 3 lata, BHP-owcy to pośmiewisko tylko szukają komu z wypłaty ściągnąć, a ukraińcy to jeszcze lepsi goście mogą po 300 godzin w miesiącu robić a nasi maja zakaz nadgodzin. Najlepszy jest Paweł, tylko gonić każdego najlepiej z batem a sam (usunięte przez administratora) potrafi

Waldek Marek

Proszę robić nadgodziny , nie uciekać do domu . Macie pracować za darmo brak podwyżek zapomnijcie o premiach macie ostro pracować . Brać przykład z Ukrainy . Jak nie to was wyrzucę nieroby .

Jakie w tu bzdury piszecie róbcie co do was należy a nie będziecie mieli problemów i zarobicie Bzdury piszecie ,a to dlatego że większość z was było u czarnego a on ma słabe stawki bo nie walczy o większe a za te stawki tylko takie (usunięte przez administratora) jak wy przychodzicie którym ciężko w pracy bo trzeba PRACOWAĆ

Zostaw merytoryczną opinię o Galeon Sp.z.o.o. Sp.K. - Straszyn

• Jak się pracuje w Galeon Sp.z.o.o. Sp.K.?

Zobacz opinie na temat firmy Galeon Sp.z.o.o. Sp.K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 79.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Galeon Sp.z.o.o. Sp.K.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 50, z czego 4 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Galeon Sp.z.o.o. Sp.K.?

Kandydaci do pracy w Galeon Sp.z.o.o. Sp.K. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Galeon Sp.z.o.o. Sp.K.