Galeon Sp.z.o.o. Sp.K.

Opinie o Galeon Sp.z.o.o. Sp.K.

Jakie w tu bzdury piszecie róbcie co do was należy a nie będziecie mieli problemów i zarobicie Bzdury piszecie ,a to dlatego że większość z was było u czarnego a on ma słabe stawki bo nie walczy o większe a za te stawki tylko takie (usunięte przez administratora) jak wy przychodzicie którym ciężko w pracy bo trzeba PRACOWAĆ

xxx

zawsze możecie znaleźć inną prace jak Wam tak źle i innego pracodawcę, nikt was nie trzyma siłą

stalowiec

Z jakiej planety jesteś.Widzę,że (usunięte przez administratora) a z Ciebie ,a nie fachowiec,bo Twoich wypowiedzi jest dużo tylko,że są wszystkie kłamliwe.Pracuję od paru lat na stali i wiem ,że ludzie tacy jak Ty długo nie pracują bo ciągle mają jakiś problem ze swoją osobowością.Myślę ,że nadal szukasz pracy.

pracujący

spawacz pracujący - 2012-03-28 14:00:18 spawacz - 2012-03-13 18:45:58 Chciałem dodać,że BHP owiec w czasie swoj krótkiej pogadankipowiedział,,będziecie (usunięte przez administratora) gorzej mieli niż w wojsku,,czyli mandaty za palenia 500 zł. a jak ktoś będzie pijany ,,to będzie wylot na kopach,,.Lata (usunięte przez administratora) niety po całym Galeonie jak szpicel,na pramie codziennie kontrolują wykrywaczem metaluJa też byłem na szkoleniu ,ale takich bzdur co piszesz to nie słyszałem.Wiem kim jesteś bo zostałeś zwolniony za picie alkoholu w pracy. Taka jest prawda.To,że udawało Ci się utrzymać tak długo to cud.Powinni dawno Cię zwolnić, bo prawie po każdej przerwie czuć było od Ciebie alkohol. Pretensje powinieneś mieć do siebie.Pewnie nakłamałeś rodzinie ,że zwolnili Cię za niewinność.

Magazynier

Proste pytania jakie mam došwiadczenie w pracy na magazynie

spawacz pracujący

spawacz pracujący

ZOSTAŁEŚ WYLANY ZA PICIE ALKOHOLU W PRACY,DLATEGO PISZESZ TAKIE GŁUPOTY.

TEŻ TAM BYŁEM

TY CHYBA BYŁEŚ NA INNEJ PLANECIE.NIGDY NIE MIAŁEM PROBLEMU ,ABY OTRZYMAĆ MASKĘ PRZECIWPYŁOWĄ,OKULARY,CZY RĘKAWICE. JAKI MASZ CEL TAK KŁAMAĆ. TWOJA ODWAGA TO ANONIM.

bolek

CZŁOWIEKU PISZESZ BZDURY.NIGDY NIE BYŁEŚ W OBOZIE PRACY,A DYSCYPLINA KTÓRA TAM PANUJE TO TYLKO NA PLUS DLA WSZYSTKICH.JESTEŚ ZWYKŁYM OSZOŁOMEM.TAKICH WIELU PRACOWAŁO W GALEONIE.

Wojciech

Na pracuj.pl szukają osoby do zaopatrzenia i jakiegoś gościa do serwisu, ciekawe czy to szuka galeon czy właśnie jakiś podwykonawca. A ten BHP-owiec to widzę niezłe ziółko, pracowników pilnować czy nie palą i nie piją to kierownik produkcji powinien a nie BHP-owiec.

spawacz

coś mi się jeszcze przypomniało,na bramie ganią,że nosi się torby męskie,trzeba żarcie nosić w reklamówkach i mieć puste termosy-bo i tam zagłądają.

spawacz

Chciałem dodać,że BHP owiec w czasie swoj krótkiej pogadankipowiedział,,będziecie [usunięte przez admina] gorzej mieli niż w wojsku,,czyli mandaty za palenia 500 zł. a jak ktoś będzie pijany ,,to będzie wylot na kopach,,.Lata (usunięte przez administratora) niety po całym Galeonie jak szpicel,na pramie codziennie kontrolują wykrywaczem metalu

spawacz

dużo zamówień,ale przyjmują przez podwykonawcę na 5 miesięcy umowa zlecenie,a pózniej najniższa krajowa kierownik pogania/obcych/- bo są kamery.Tam jest taka paranoja,że część ludzi pracuje dla Galeon/NADGODZINY/,a część dla podwykonawcy/nie płatne nadgodziny/,a dają do zrozumienia ,że trzeba pracować po 10 godz,i w soboty,zwłaszcza jak jesteś w brygadzier

Wojciech

Jak wygląda sytuacja z zamówieniami??Podobno branża tonie a do galeona przyjmują pracowników-ciekawe czy w wyniku zwolnień czy nowych zamówień. Jak to jest??

obrosniety

ale [usunięte przez admina] glupoty nieroby kto zna naprawde te FIRME wie, jestn to, i mysle, ze bedzie, dla ludzi , pracowitych, uzdolnoonych i myslacych, a nie, dla takich jak wyyyyyyyyy. Dziekuje!!!!!!!!!!!!!!!!!

fizyczny

Pracowałem 1,5 roku i cos mogę napisać na ten temat.Zgadzam się z powyższymi opiniami w 100%.Żeby utrzymać się w tej firmie i mieć podwyżki,to trzeba [usunięte przez admina].Jednego majstra którego chwalę i dobrze wspominam to z dużych łódek,[usunięte przez admina] do BHPowców to jedno mogę napisać [usunięte przez admina],nie wiedzą jaki mają zakres obowiazów.Ochraniacze to porażka tej firmy i wizytówka,tak jak powyżej koledzy napisali.Nie polecam tej firmy,a pracujacych pozdrawiam i współczuję.

Zenek

Nigdy w tak gównianej firmie nie pracowałem, a kilka mam już za sobą. Nigdy więcej do GALEONA!!! Atmosfera do bani, brak narzędzi do pracy, a ten śmieszny BHPowiec to chyba ma coś z głową. Chodzi i szuka komu by wlepić mandat. Pójdziesz się odlać to po wyjściu z kibla obwąchuje cię jak pies-dekiel !!!

Włodek

Ale szajs, w tak gównianej firmie to jeszcze nie pracowałem. Śmieszne pieniądze, [usunięte przez admina] nie z tej ziemi, wymagania kolosalne nieadekwatne do zarobków. Sami [usunięte przez admina], nie ma czym robić, wszędzie monitoring, na bramie sprawdzają cię wykrywaczem metalu i ten chory BHPowiec [usunięte przez admina]). Szkoda własnego zdrowia. NIE ŁADUJCIE SIĘ W TO BAGNO!!!

zdzich

Ta firma to jakaś porażka. Śmieszne zarobki, [usunięte przez admina] od rana do wieczora, ludzie są dla siebie wrogami. To co tam się dzieje to koszmar. Nikomu nie życzę pracować w takich warunkach. Uważajcie gdzie się ładujecie. To istna porażka. PS: te łodzie to też nie takie cudo jak reklamują, są ładne, ale za takie pieniądze to powinny być wykonane idealnie. A niestety nie są. Jak się przyjrzeć dokładnie to wszędzie są jakieś wady.

xxx

ta firma to tragedia daja 9 zł na godzine i to jest max co mozna zarobic w tym syfie

robol

Trzeba zasuwać od rana do wieczora a kasa taka sobie. Nic specjalnego..

Zostaw merytoryczną opinię o Galeon Sp.z.o.o. Sp.K. - Straszyn

• Jak się pracuje w Galeon Sp.z.o.o. Sp.K.?

Zobacz opinie na temat firmy Galeon Sp.z.o.o. Sp.K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 80.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Galeon Sp.z.o.o. Sp.K.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 51, z czego 4 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Galeon Sp.z.o.o. Sp.K.?

Kandydaci do pracy w Galeon Sp.z.o.o. Sp.K. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Galeon Sp.z.o.o. Sp.K.