Galeon Sp.z.o.o. Sp.K.

Opinie o Galeon Sp.z.o.o. Sp.K.

Aga

Mąż pracuje od kilku dni. Dostarczył świadectwa pracy do kadr w Straszynie pytam tylko po co?? Żadnej umowy nie dali i nie wiadomo kiedy dadzą. Jak sie sprawdzi to może przejdzie do Galeonu. To znaczy ze gdzie teraz pracuje w firmie krzak !! Jakie pośrednictwo pracy?? Praca na czarno i tyle

krzych

Się okaze

stary

Kasa ok. Teraz zaczeli wymyslac jakies premie. Ciekawe jak wyjdzie. Pewno wszytsko ładnie wyglada na poczatku, a życie swoje. I ciekawe jak praca na jesień. Różnie to bywalo.

xyz

Witam, dostałem propozycje pracy jako mechanik powie ktoś jak sytuacja na tym stanowisku?? Warunki pracy, godziny, kasiorka z góry dzięki

sam
@xyz

Idz na rozmowe to sie przekonasz. Zobaczysz zaklad i sam ocenisz.

Magazynier

Proste pytania jakie mam došwiadczenie w pracy na magazynie

fafle

My możemy wszystko pajacu

Obserwator

Nie pracuję w Galeonie. To na początek. Pracuje za to dużo moich znajomych. Jak się dowiedziałem faktycznie działa tam jakieś pseudo pośrednictwo pracy.Z tego co mi opowiadano to wiele komentarzy jest trafnych i prawdziwych. Praca po 10 czy więcej godzin to norma ,zmuszanie do pracy w soboty.Czyli faktycznie jest to normalna umowa o pracę a nie jakieś zlecenie. Umowa to fikcyjne zlecenie po to żeby pośrednik nie płacił za nadgodziny, za ZUS ,prawdziwych podatków. Czyli prosto mówiąc dyma pracowników, fiskusa,ZUS. Grupa cwaniaczków stworzyła sobie system wyzysku pracowników i zarabiania ogromnych pieniędzy. Smerf, Kanibal informuję was że w polskim prawie istnieje art. 115 par. 22 kk. W polskich sądach zaczeto nareszcie go stosować. Od 2010 r zgodnie z międzynarodowymi uregulowaniami można ścigać z tego art. również za sprawy dotyczące pracy. ( niewolnictwo, fałszywe umowy). UE 5. 04.2011 r wydała dyrektywę dotyczącą przeciwdziałania takim przypadkom . To że dochodzi do takich sytuacji świadczy że ktoś z kierownictwa Galeona w zamian za ..... współdziała z tym pośrednictwem i dopuszcza do takich patologi. PIP i Sądy wzięły pod lupę takie ,,pseudo zlecenia" i firmy które się tego dopuszczają. Przesyłam Wam link do art. z Rzeczpospolitej opisujący takie działania i walkę z nim. Widzę że jest kilku z jajami i jak się nie boją mogą to wykorzystać. Pozdrawiam i życzę powodzenia. http://www4.rp.pl/artykul/1208604-Kontrole--Umowy-zlecenia-PIP-zmienia-w-etaty.html

NOWY

W FIRMIE JEST CZLOWIEK SZEF LAMINTOW PASZA CZY GORAL KTORY MA LUDZI ,GLOMB TRZYMA DZIESIECIU NA JEDNYM POKOJU I NIE MOZNA NIC POWIEDZIEC ,CIEKAWE CZY WLASCICIELOWI NIE PRZESZKADZA ZE JEGO PRACOWNIK KRECI NA BOKU (ŻENADA).POZA TYM CZLOWIEKIEM I WALDKIEM TO PRACUJE SIE OGOLNIE FAJNIE

seb
@NOWY

To prawda. Wszystko fajnie. Płaca też ok. Tylko jest jeden problem.. Pan. W. Szkoda firmy.

mkkk

Brawo mała sama se piszesz sama se odpowiadasz ale beka

krypek
@mkkk

ja w Bavaria Yacht mam 14 ele €

Malik

Jako mechanik czy warto tam pracować? Na dzień dobry mam 14 na godzinę. Jak to wygląda dalej.

hhh

jakie są zarobki w firmie? proszę o konkretna odpowiedź

bosy
@hhh

Jak pracujesz, nie lenisz się to na prawdę fajnie można zarobić. Mają system premiowy od godzin. Praca dla chętnych jest.

ktoś

Wie ktoś może dlaczego majster tapicerni się zwolnił i to razem z żoną?

Pracuś

Post dotyczy Wiślinki .

kierownik

KTO NIE PRACUJE TEN CHORUJE I ZAZDROSCI PRACOWNIKOM GALEONU ZE MAJA PRACE A NIE ZE SIEDZA W DOMU I PISZA BZDURY NA TEMAT INNYCH. ZADNA PRACA NIE CHANBI JAK SIE CHCE TO MOZNA ZAROBIC!!!

Jery

Ciekawe który nadzór budowlany odbierał tą hale jako produkcyjną. Syf brak stołówki przebieralni, szafek , umywalek.

pracujący
@Jery

Człowieku ,gdzie na hali produkcyjnej jest stołówka , szatnia itp.Pomieszczenia socjalne są w innej części budynku.Na pewno nie pracujesz w Galeonie bo piszesz zwykłe bzdury.Jeżeli chodzi o syf to pewnie masz go w domu ,ale u siebie.

tapicer

Ciekawe smerf co robiłeś pisząc o 2 w nocy ,chyba nie pracowałeś ,po drugie widać jakim jesteś prostym człowiekiem używając niecenzuralnych slow wobec osoby której kompletnie nie znasz i nie masz kompletnie pojęcia o funkcjonowaniu tych firm,

Smerf

Widzę że gruba księgowa (usunięte przez administratora)czyta te posty i próbuje bronić oszustów i cwaniaków , którzy wysysają kasę z swoich pracowników. Niech (usunięte przez administratora) i pozostali pośrednicy dadzą umowy zgodne z prawdą to i żale się skończą. Najłatwiej jest wyzwać wszystkich od pijaków ,co jest nieprawdą. Praca w Galeonie jest pracą dobrą ,ale dla zatrudnionych w Galeonie ,choć ciężką .

HHEE

WIDZĘ ZE KANIBAL I SMERF ZNOWU PILI I WYMYŚLALI TEORIE SPISKOWE , DOSTALI WYPŁATĘ I MOŻNA PIERWSZE CO POBIEC PO ALKOHOL ,PIC CALA NOC I UBLIŻAĆ WSZYSTKIM PRACOWNIKOM MÓWIĄC IZ SA GŁUPI PRACUJĄC W TEJ FIRMIE .LECZ POMIMO WSZYSTKIEGO SAMI TAM PONOĆ PRACUJĄ ,WIEC KTO TU JEST GŁUPI.JEŻELI CZŁOWIEKOWI NAJLEPIEJ WYCHODZI PICIE ,A NIE POTRAFI OGARNĄĆ SAMEGO SIEBIE TO PISZE PO NOCACH KSIĄŻKĘ SKARG I ZAŻALEŃ .POZDRAWIAM WSZYSTKICH PRACUJĄCYCH A NIE PIJANYCH,ORAZ PANA WALDKA KTORY PISZE TE BZDURY ,PEWNIE NIE CHCĄ SIĘ Z NIM DZIELIĆ,

smerf

Szary to behapowiec . Do dzisiaj posiadam listy godzin ,które są wywieszane w Galeonie czy chcesz je sobie zobaczyć. Zrywałem je z tablicy i mam zdięcia tych list z godzinami i nazwiskami zatrudnionych ciekawe czy są zgodne z umowami Balickiego i Boczka . Fiskus już się nimi zainteresował. Galeon jest firma dobrą tylko musi się pozbyć tych pośredników . Przecież są firmy pracy .

miras
@smerf

Pracuje w galeonie i nie kojarze by jakiekolwiek listy z godzinami były wywieszane.

fredi

jadwinia kto cie brał ze takie bzdury piszesz :) formu to wolne media , czasy komuny mineły obudź sie królewno. Pracowac trzeba to fakt , kasa jest prawie w terminie kto chce zarobic ma szanse. natomiast forma zatrudnienia to nasz wszystkich wybór. Dopóki beda chetnie na taka forme dopóty pracodawcy beda z tego korzystać. Miejsce dobre na zaczepienie = polecam

bary

Witam wiecie może od jakiej stawki spawacze zaczynają? Pozdro

Zostaw merytoryczną opinię o Galeon Sp.z.o.o. Sp.K. - Straszyn

• Jak się pracuje w Galeon Sp.z.o.o. Sp.K.?

Zobacz opinie na temat firmy Galeon Sp.z.o.o. Sp.K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 79.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Galeon Sp.z.o.o. Sp.K.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 50, z czego 4 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Galeon Sp.z.o.o. Sp.K.?

Kandydaci do pracy w Galeon Sp.z.o.o. Sp.K. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Galeon Sp.z.o.o. Sp.K.