EOS Poland Sp. z o.o.

Opinie o EOS Poland Sp. z o.o.

Jestem pracownikiem tej firmy ..i zdecydowanie potwierdzam bezsens powyższych ocen...już lepiej jest tu zadzwonić i się dopytać osoby, która zajmuje sie obsługą spraw, jest przeszklona i wie co mówi..

Rob

Nie ma to jak rozmowa blondynki z totalnym nieukiem i osobą bez najmniejszej znajomości prawa... to portal o pracodawcy...jak ktoś chce sie dowiedzieć czegoś o nękaniu, albo o tym co się dzieje/może dziać z długiem po śmierci osoby która go zaciągnęła to niech nie szuka odpowiedzi tu..

Hanna

@124, o czym mówisz? Możesz powiedzieć coś więcej?

@Hanna

Mowię o tym ze scigaja rodziny zmarłych za dawno przedawnione dlugi

DPP

Hania, zajmij się tym na czym się znasz - HR. Windykacja przedawnionych spraw do standard zwłaszcza na kupionych i po co tu kłamać. Nie mówię że należy informować dłużnika ale nie czarujący i nie odpowiadaj pytaniem bo jest niegrzeczne. Jak nie wiesz - dopytaj mecenasa lub radcę, kogo tam macie :)

Martyna

Pracuje w Eos prawie 5 lat i nie grozilam jeszcze nikomu wiec nie opowiadaj bzdur. Dlug to dlug i nawet jesli jest przedawniony wierzyciel ma prawo do tego aby dochodzic swoich praw. Nie zrobi tego przed sadem ale nie zabiera mu sie mozliwosci dalszej proby odzyskania go. Prosze dowiedzieć sie czegos wiecej na ten tamat a nie tylko czytac i zapamietywac to, co jest dla dluznika najkorzystniejsze.

gość
@DPP

ty ja właśnie jestem po rozmowie z takim pracownikiem więc nie czaruj że nie straszą bo jak chcesz to mogę przesłać nagranie

prawnik

widzę że brak wiedzy m.in prawniczej skitkuje takimi komentarzami. Przecież żadna firma windykacyjna nie może windykować NIE dłużników. Każdy dochodzi swoich roszczeń zgodnie z prawem. Najpierw się doucz i potem pisz. Przedawnione długi również można windykować - zgodnie z prawem. Od długu się nie ucieknie. Bierzesz kredyt to go spłacaj i tyle.

Witam czy jest jakis chetny byly pracownik by opowiedziec o nekaniu przez firme i wydzwanianu nie do dluznikow i wyłudzaniu przedawnionych długów ?

Windykator

Moim zdaniem wszystko ok. Panie normalne, widać że pytaja tylko o to co dla nich ważne. Może nie są wylewne ale dla mnie to średnio ważne. Fajnie, że nie musiałem jechać i tracić czasu, tylko jest skype..-to dla mnie spoko.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Hanna

@P1 to nie jest żadna promocja firmy. Dodam, że EOS KSI Polska Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko Windykator Terenowy.

JA

Jakie obecnie są warunki finansowe? W jakiej wysokości premie są możliwe do osiągnięcia?

Hanna

@On na jakiej podstawie wysuwasz takie wnioski? To co piszesz nie jest zgodne z prawdą. Jestem Redaktorem GoWork.pl, a moim zadaniem jest przedstawienie Wam informacji dotyczących pracodawcy. Chętnie poznaje również Wasze doświadczenia/opinie na temat firmy.

P1
@Hanna

To jakaś forma promocji firmy ? Ile to kosztuje ? Jaki jest koszt sztucznego podnoszenia prestiżu firmy ?

Hanna

@r, dziękuję za opinię! Zgadzam się z Tobą, w każdej pracy są jakieś plusy i minusy. Trzeba dostrzegać zatem więcej plusów ;)

On
@Hanna

Tak, tak dalej picujcie rzeczywistość. HR czuwa - sam zadaje pytania i na nie odpowiada. Jeszcze czcionka gorąca takie tempo pracy. Więcej finezji

r

bardzo wiele sie zmienilo...wiele nowych ludzi przyszlo, wiele odeszlo i chyba nadal bardzo duzo sie zmienia..ja tam pracuje od wielu lat (teraz na dłuższym zwolnieniu), nie ma tragedii, jak wszedzie sa plusy i minusy, ale miejsce stabilne, ogarnięci ludzie, nowy prezes ok, ludzi coraz wiecej.

Hanna

@P1, wiele komentarzy pochodzi z ubiegłego roku, a jak wiadomo mogło się wiele zmienić.

Hanna

@Martyna cenna uwaga :) Kto podzieli się informacją na temat pracy w EOS KSI Polska Sp. z o.o.?

P1
@Hanna

Podzieliło się ponad 300 osób. Czego jeszcze nie wiesz ?

Hanna

Hej :) Niedawno pojawiła się oferta pracy na stanowisko Windykator Terenowy do firmy EOS KSI Polska Sp. z o.o. Czy ktoś z Was już aplikował?

erty

Jak powinno wyglądać pełnomocnictwo dla EOS od wierzyciela?

Martyna
@erty

To jest forum o pracy a nie porady dla np. dłużników. Chcesz porady, idz do prawnika.

Lucas

Pracowałem u nich i byłem zadowolony, musiałem wyjechać.

Lubiś

Szukam nowych rekrutacji w EOS i nie mogę nic znaleźć. Może ktoś mógłby pomóc?

Maciek

Podobnie w windykacji CC. W Warszawie tak samo jak w terenie a już totalna porażka to Lublin. Wyjątkiem jest Biała i atmosfera w biurze.

Krypo

Firma to my, pracownicy. Jak ludzie pracują z sercem to wszystko się dobrze wiedzie. W terenie są właśnie pracownicy a skoro brak zleceń to zadaj sobie pytanie dlaczego?

Krzysztof
@Krypo

Yyyyy ..... to jakaś nowa logika menadżerów EOS ? Pogubiłem się...

byływindykator7

Jak ktoś chce zatrudnić się w tej firmie to niech idzie na rozmowę. Jeżeli nie będzie miał wysokich oczekiwań finansowych to na pewno zostanie zatrudniony bo mają deficyt ludzi. Większość odchodzi do konkurencji na dużo lepszych warunkach. Jak tak dalej pójdzie to stracą wszystkich lepszych"pracowników, ale to ich sprawa. Ogłaszają się jako Ci, którzy dobro człowieka stawiają na 1 miejscu a tak na prawdę zero szacunku dla pracowników działu operacyjnego. Awansują pracowników, którzy nie maja pojęcia o zarządzaniu ludźmi. Przykre ale prawdziwe a jak ktoś nie wierzy, niech się zatrudni tam i sam wnioski wyciąga. Mógłbym wiele o tej firmie pisać ale musiałbym wiele czasu na to poświęcić. W skrócie nie polecam tego pracodawcy. Pozdrawiam.

YYY

Jak ktoś ma problemy ze spłatą długów niech nie wylewy pomyj na ludzi, którzy muszą je ściągać, to jest ich praca. Ja chętnie bym się zatrudniła w tej firmie.

@YYY

Zapraszamy - właśnie trwa rekrutacja.

Rex
@Karolina

Taaaaa... gdzie i za ile ?

dianka

Moim zdaniem to praca tutaj należy chyba do jednych właśnie z tych trudnych - wydaje mi się też, że u nich można się dostać się do pracy jako Windykator Terenowy - Pełnomocnik ds. Negocjacji Spłaty Zadłużenia, tylko, że potrzebują specjalistów na pewno.

Taki

Chyba nie wiesz co piszesz. Bankowcy z korpo to kariera i wykresy. Tu się pracuje na smieciach których zaden bank nie chciał. Tu trzeba podejmowac szybkie decyzje, a bank to typowa spychologia zeby tylko za nic nie odpowiadac. W zalozeniu mają okazywać ciagle niezadowolenie z wynikow i podwladnych.

@Taki

Skoro masz taka opinię to znaczy , ze nigdy nie pracowałeś w banku. A ludzie którzy przejęli rządy nad Eosem to bardzo porządni ludzie z bagażem doświadczeń i myślący i wykształceni, a nie jak było do tej pory w Eosie. (usunięte przez administratora) A wykresy i wyniki zawsze trzeba było robić. Każdy dobry biznes opiera się na wynikach. A jeżeli coś idzie dobrze to nie znaczy, ze nie może być lepiej.

windyk
@123

chyba żartujesz , po odejściu starej kadry nic się nie dzieje, o wynikach nikt nie rozmawia, brak pomyslu co dalej, wszyscy podązają za poprzednią szefową

Zostaw merytoryczną opinię o EOS Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w EOS Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy EOS Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EOS Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 5 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EOS Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w EOS Poland Sp. z o.o. napisali 14 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EOS Poland Sp. z o.o.