Opinie o City Security S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy City Security S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie City Security S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o City Security S.A. w Warszawa

zbulwesowana

drugi rok z rzedu nie dostalam w terminie PIT-11,w zeszlym roku po interwencji dostalam pit pod koniec marca, ponoc panie pomylily adres, ,a specjalnie w grudniu ub.roku dzwonilam do kadr, zeby w tym roku sytuacja sie nie powtorzyla

@zbulwesowana

Dzień dobry, z pośród tak wielu pracowników zdarzają się pomyłki podczas uzupełniania adresów, w takich sytuacjach prosimy o jak najszybszy kontakt mailowy info@citysecurity.pl byśmy mogli wysłać Pani PIT - 11 . Pozdrawiamy Zespół City Security

Kiścień

Jeżeli ktoś jeszcze pracuje w tej firmie to gratuluję głupoty , teraz może pensje wam płacą ale ostatniej gdy zmieni się firma nie oczekujcie . Czekanie na łaskę się skończyło , wezwania do zapłaty powysyłane. Jak ktoś potrzebuje pomocy prawnej podczas procesu to WZZ Walka wam pomoże

K
@Kiścień

Jak wszyscy będziemy generalizować przez pryzmat jednej osoby to nie będzie zdanie wszystkich pracowników, moi koledzy jak odchodzili to nie mieli problemów, ja nadal pracuję i nie narzekam bo nie o to chodzi by wpadać w czarne myśli .

Antek

Pracowałem w różnych firmach z branży, jednak w obecnej mi dobrze. Koledzy są w porządku, dzięki czemu atmosfera jest sympatyczna.

Czeko

Czy ktoś z kolegów ma pozwolenie na kwalifikowanego ? Ile się czeka ?

Pracownik Ochrony

Zadali mi multum pytań(niektóre aż zapamiętałem). Szczególnie o doświadczenie, bo prowadzą nabór do centrum handlowego. Teraz są szczególnie wyczuleni, ale to chyba wszędzie, po tym co się wydarzyło w Stalowej Woli.

Czy potrafiłby Pan przeprowadzić pierwszą pomoc? Czy wie Pan jakie nalezy uruchomić procedury w przypadku pożaru? Czy umie Pan czytać rysunek techniczny.

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Agent nieruchomości - oddział Gdynia
Partnerzy Nieruchomości
Mariusz

Pomimo pracy zmianowej nie mam powodów do narzekań. Dobra atmosfera i kasa na koncie.

Dzięki ustaleniu płacy minimalnej na zleceniu pracownicy ochrony zyskali trochę godności. Jednakże z lektury tego forum wynika, że firma CS ma problem w rozliczeniu pracowników. Czy drogim POF udało się coś wywalczyć, czy też tradycyjnie ochrona jest " wyjeta spod prawa i normalnosci " ?

@Kandydat

Pracuję w takim miejscu gdzie nie ma problemu z wynagrodzeniem.

Benia ...
@City Security S.A.

Powinni wam zabrać koncesje za nie wypłacanie kasy za zlecenia !!!

@City Security S.A.

Bez urazy, ale to są bardzo sztuczne i reklamowe wypowiedzi. Wielu ludzi opisało tu szereg sytuacji z życia, z obiektów. Także na Facebooku tak było. Firmo City- wszyscy już wiedzą że reklamy o "profesjonalnych firmach " (usunięte przez administratora). Próbujecie narzucić podobny ton na forum do zamieszczania opinii nt pracodawców. Skutek będzie odwrotny do zamierzonego. Gdzie się kończą (usunięte przez administratora)i biura warszawki- tam zaczynaja realia ochrony. Warto się nauczyć tego, a potem o tym pamiętać.

pershing 74
@City Security S.A.

ja również było trochę zamieszania z wyplata listopadowa opóźnienie ze dwa tygodnie ale wszystko zostało wypłacone -był to ierwszy rzyadek odkad tu pracuje czyli od maja ub. roku mam nadzieje ze ostatni

W
@City Security S.A.

Na obiektach LOTTO jeszcze za grudzień wiszą

OCHRONIARZ
@Kandydat

Nie chciałbyś znać historii w innych pracach. W City "odpoczywam" od nadużyć jakie miały miejsce. Odbieranie poczty nie należy do moich ulubionych zajęć ale da się z tym wytrzymać.

zniesmaczony
@pershing 74

Pierwszy i nie ostatni jak ci nie zapłacą za miesiąc zastanów się dobrze co dalej ?

@OCHRONIARZ

Znam troszkę sytuacji w ochronie bo spędziłem w niej już ponad 18 lat. Widzę że firma nieudolnie i dość żałośnie próbuje zasypać spamem opisy realnych sytuacji.

Xxx
@pershing 74

Następnym razem będziesz musiał się sądzić o swoje przykre ale prawdziwe.

Kola
@Kandydat

dostałam swoje wynagrodzenia i to bez sądzenia.

Pietrek tesco
@Kandydat

Czesc pracowników w tym ja nadla nie dostalo wyplaty za liatopad 2018r nie odpisuja na emeile w w cemtrum informacji nie maja zadnej informacji. (usunięte przez administratora)

@Pietrek tesco

Panie Petrek do firmy na pocztę mailową przychodzi po kilkanaście maili dziennie, prosimy o ponowne napisanie maila pod adres info@citysecurity.pl w celu wyjaśnienia Pana sprawy. Zespół City Security"

Nikita

Ludziska to (usunięte przez administratora) Mnie o szukali!!! (usunięte przez administratora) oraz unikają kontaktu! !! To nie ochrona tylko banda (usunięte przez administratora)! !! Czekam na przelew ponad pół roku! !! (usunięte przez administratora)z własnej ciężko zarobionej kasy!!! GDAŃSK

@Nikita

Pani opinia, bardzo nas zaniepokoiła, w celu wyjaśnienia tej sprawy prosimy o bezpośredni kontakt pod adres info@citysecurity.pl Zespół City Security"

Nikita

Prezesie tej firmy czemu mnie okradłeś z ciężko zarobionych przeze mnie pieniążków! ! ! ! Wypłać mi je! ! !

Nikita

Zgłaszam Was do inspekcji pracy (usunięte przez administratora) !!

Nie rozumiem tego całego hejtu na City Security. W firmie pracowałem w kilku lokalizacjach i nie miałem powodów do większych zmartwień. Współpracownicy w porządku, wszystko było załatwiane w czasie.

Herakles

Pieniadze za grudzien i styczen dla Lotto. Czekamy.

@Herakles

sprawdźcie ile podatku macie nie zapłacone za 2018 r.

@Herakles

Dziękujemy za Pana opinie. My za to zapraszamy do kontaktu mailowego info@citysecurity.pl i czekamy na opis całej zaistniałej sytuacji. Z poważaniem, Zespół City Security.

Zenek

A jak jest z dodatkowym 10 dniowym urlopem bo słyszałem że się należy dopiero po przepracowaniu w firmie 1 roku ,to chyba coś z tym nie tak ???????????????

@Zenek

jeśli masz grupę, to tak po roku ale od otrzymania grupy

Zenek
@cieć

Tak miałem przepracowane rok na grupie i należał mi się urlop dodatkowy od razu ale mądry koordynator stwierdził że muszę w ich firmie przepracować rok żeby nabyć prawo do tego urlopu- dla mnie porażka brak slow

cieć

Trzymajcie się z daleka od tej firmy, nie płaci podatku, w e picie brak zapłaconego podatku, ludzie oczywiście niektórzy zarabiają po 100 % więcej niż inni na tym samym stanowisku

Herakles

Kampania reklamowa cudowna :) a pracownicy z obiektów Lotto, bez wypłaty za grudzień i styczeń. Idziemy do sądu i odbije Wam się czkawką całe 24 miesiące spóźnień z wypłatą.

On

Firma nie wypłaca wynagrodzeń pracowałem dwa miesiące bez wynagrodzenia bo obiecano że wszystko zostanie uregulowane, jak się zwolniłem bo ile można pracować bez wynagrodzenia pieniędzy już nie odzyskałem i z tego co widzę już nie odzyskam.

@On

Bardzo dziękuję Panu za napisanie opinii. Pana również zapraszamy do indywidualnego kontaktu mailowego info@citysecurity.pl z opisem całej zaistniałej sytuacji. Z poważaniem, Zespół City Security.

dziubek

myslicie ze nawrzucacie zdjęć i nowinkę informacje o email kontakt który powstał rok temu ... i nikt się nie dokopie do tego szamba. Pani z PR nawet jakby siedziała 24h nic nie poradzi . obiekty wam spadają

On
@dziubek

Wielokrotnie tam pisałem i nawet odpowiedzi się nie doczekałem a im więcej reklam itp. Tym mniej rzucają się w oko negatywne opinie.

@On

Dziękujemy za Pana opinie. Zapraszamy do kontaktu mailowego info@citysecurity.pl z opisem całej zaistniałej sytuacji, firma wprowadza wiele zmian, w tym reklamy. Z poważaniem, Zespół City Security.

zirytowany

Kiedy wypłacicie zleceniobiorcom zaległe wynagrodzenia ze spółek powiązanych z city security ? odpowiem za was nigdy bo po to te spółki są aby nie można ściągnąć zaległych wynagrodzeń. Brawa dla firmy za pomysłowość, i życzę powodzenia kiedyś i wy znajdziecie się w sytuacji kiedy będziecie się prosili o własne pieniądze aby mieć za co żyć.

Robert

Pracuję w firmie już 2 lata i wszystko jest w jak najlepszym porządku. City Security jest jedną z lepszych firm, jakiej dotychczas pracowałem.

@Robert

Witam kolegę z firmy. Mamy podobne doświadczenia i opinię o firmie. Dodam tylko, że w firmie panuje fantastyczna atmosfera.

Krystyna
@Robert

Najlepsze w firmie jest to, że panuje tu rpdzinna atmosfera

Małgorzata

Pomimo pracy zmianowej, praca w City daje mi wiele satysfakcji. Ponadyo w firmie panuje rodzinna atmosfera.

W

Chciałem się dowiedzieć kiedy zaległe wynagrodzenie za grudzień otrzymam ba obiekcie LOTTO

Zostaw merytoryczną opinię o City Security S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w City Security S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy City Security S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w City Security S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy City Security S.A.?

Kandydaci do pracy w City Security S.A. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.