Wittchen S.A.

Opinie o Wittchen S.A.

Patryk

Pracownicy sklepu mają zniżki na produkty Wittchen?

W
@Patryk

Tak, posiadamy zniżki na produkty ???? Natomiast, żeby móc osiągać zniżki, musimy przepracować 3 pełne miesiące, zniżki są bardzo fajne na cala galanterie, paski, rękawiczki oraz torebki z kolekcji Young

Jako były pracownik szczerze nie polecam pracy w tym miejscu. Umowa zlecenie ciągnie się w nieskończoność, brak możliwości przejścia na umowę o prace. Brak pomocy w rozwiązywaniu problemów(usunięte przez administratora)

Miałam dostać informację od osoby z którą miałam rekrutacje najpóźniej poniedziałek, wtorek... nie dostałam do dziś... szkoda, bo jeśli nie nadaję się to powinnam być poinformowana o tym, że nie przeszłam rekrutacji i dlaczego. Myśle, że nie miałabym pretensji a wiedziałabym nad czym mam się bardziej skupić. Dział HR powinien uczulić na to. Jest to nie profesjonalne. podczas rozmowy rekrutacyjnej też nie do końca był profesjonalizm...

Ciekawy

Co powiedzie o procesie rekrutacji "centrala". I może coś o warunkach pracy.

Doradca Klienta

Bardzo przyjemna atmosfera oraz rozmowa. Zaprezentowanie warunków pracy i płacy.

Pytania standardowe: zaprezentowanie swojej osoby oraz zalet, dotychczasowego doświadczenia zawodowego, zakresu obowiązku w poprzedniej pracy, dlaczego zmieniłam pracę i dlaczego aplikowałam na to stanowisko. Następnie pytanie co wiem na temat firmy i produktów. Na co poświęcę pierwszy tydzień pracy.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Bunina

Witam, od stycznia mam możliwość podjęcia pracy w Wittchen salon w Katowicach, ale po przeczytaniu tylu negatywnych opini mam pewne obiekcje, jestem osobą z bogatym doświadczeniem zawodowym w handlu i umowa zlecenie mnie nie satysfakcjonuje, podpowiedzcie co robić?

Zainteresowana praca

Czy ktos pracowal w Zlotych Tarasach jako zwykly pracownik? Jak tam jest, atmosfera i jacy sa kierownicy zmiany, ile sie zarabia z prowizja jakies widelki netto poprosze, bede wdzieczna za pomoc, mam ograniczony czas i wole sie jak najwiecej dowiedziec zanim wybiore sie na rozmowe w sprawie pracy.

Iwa

Czy orientuje się ktoś jakie są wynagrodzenia w biurze (administracji)?

pracownica
@Iwa

Jeżeli chodzi o administrację, to zarobki są słabe. U mnie w dziale przedział był 2100-2500 zł na rękę, bez premii i możliwości podwyżek. Nie wierzę w teksty typu, ze w przyszłym roku będzie podwyżka. Oszczędzają na tym. W innej firmie za taką samą robotę dostaniesz więcej kasy. na start dla osób, które chcą zdobyć doświadczenie - ok, ale długoterminowa praca w Wittchenie na niższych stanowiskach jest bezcelowa.

@Iwa

300 brutto

Lola

Podpowiecie jakie są warunki na umowę o pracę w Łodzi jaka pensja ?

@Lola

2500 brutto

Pytajnik
@Lola

Czyli w końcu jakie ?

Anka

Zamawiam w Witchen walizkę od dłuźszego czasu. Miała być z dnia na dzień , czekam, niedługo wyjeźdzam chyba bez ich walizki. Zamawiałam dwa razy. Cisza

@Anka

Pani Anno proszę o kontakt mailowy office@wittchen.com. Na pewno wyjaśnimy zaistniałą sytuację. Pozdrawiamy WITTCHEN

izi

obecnie są przyjęcia na magazyn w Palmirach... początkowo przez Agencje Pracy, a później bezpośrednio u Nich...

@izi

Można wiedzieć przez jaką agencję?

@izi

Szanowna Pani, Zapraszamy do aplikowania bezpośrednio na mail rekrutacje@wittchen,com Nasze aktualne oferty może znaleźć Pani na portalu olx Dzieł HR

Szanowna Pani, Zapraszam do udziału w rekrutacji, w WITTCHEN dokładamy wszelkich starań aby naszym pracownikom pracowało się komfortowo. Pozdrawiam Dział HR

@Wittchen S.A.

Witam :) Czy są może przyjęcia na magazyniera? - Kompletowanie zamówień, przyjmowanie i wydawanie dostaw, praca ze skanerem nie jest mi obca? :) Jak można się do Państwa dostać, do centrum logistycznego? Na stronie Wittchen brak ofert pracy :(

@Magda

Aplikacje może Pani przesłać na mail - rekrutacje@wittchen.com lub skontaktować się telefonicznie z działem HR Pozdrawiam Dział HR

@Wittchen S.A.

Dziękuję za podpowiedz :)

Były pracownik.

Witajcie. Pracowałam tam ponad dwa lata. Ludzie ok. Odeszlam, bo zarobki były naprawdę niskie. O podwyżkach nie ma mowy. Bardzo duza rotacja. Osobiście nie polecam. I bardzo istotna sprawa - oszukują na umowach. Najlepiej na zlecenie i w nieskończoność na czas określony.

Było, minęło
@Były pracownik.

Pracowałam 2 lata. Jak się dobrze pracuje, to dużo można. Nawet umowę na czas nieokreślony możesz dostać, a i podwyżki! Jak pracujesz, a nie tylko stoisz, to firmie na Tobie zależy i masz dobre warunki pracy :)

Łucja
@Było, minęło

Przez całkiem długi czas byłaś pracownikiem Wittchen - zdążyłaś zatem dosyć dobrze poznać tę firmę od strony tego, jakim jest pracodawcą. Proponuję, abyś dopowiedziała jeszcze coś na temat umowy: czy wszystkim pracownikom oferuje się umowę na czas nieokreślony? A jak wyglądała atmosfera między Wami? Byliście sobie życzliwi, czy niekoniecznie?

Joanna

@Lola, sądzę, że kwestia wynagrodzenia zależy od Twojego doświadczenia, a także od indywidualnych ustaleń z przełożonymi. Takie rzeczy często podlegają negocjacji. Minęło już sporo czasu od Twojego wpisu, zdecydowałaś się wziąć udział w rekrutacji? Jeśli tak, to jaki jest jej wynik?

@Joanna

pensja jest z góry ustalona, nie ma możliwości zmiany bo coś więcej umiesz robisz. może w biurowcu jest inaczej na magazynie jest beton i następny. wewnętrzna rekrutacja jest bardzo rzadko w 2018 roku tylko 3 oferty.

@Joanna

po 3 latach pracy, zero rozmowy o zmianie wynagrodzenia, albo pracujesz dalej albo znajdź sobie lepszą.

Joanna

@Były pracownik, bardzo dziękuję za Twoją odpowiedź. Dodatkowe benefity to na pewno duży plus. Wspomniałeś o premii, czy jest oba wyliczana od wyników pojedynczego pracownika, czy całego zespołu? Jak wygląda kwestia szkoleń, czy mają one miejsce? Atmosfera w dużej mierze zależy od pracowników, przypuszczam, że może się różnić w zależności od miejsca. Na końcu swojego wpisu odradzasz pracę w firmie, ale może jest też coś, co Ci się podobało?

@Joanna

Przypuszczam z Twojej wypowiedzi że interesuje Cię praca w salonie. Premia jest zależna od wyrobionego planu w danym miesiącu, jeśli nie wyrobisz jedziesz na podstawie, a nie muszę mówić że wyrobienie planu nie jest łatwe i zależy od całego zespołu z którym pracujesz. Szkolenia są, przeważnie co kilka miesięcy, odbywają się w centrali w Palmirach. (Cały czas mówię o terenie Warszawy). Jasne że atmosfera zależy od pracowników, głównie chodzi mi o ludzi którzy zarządzają polityką tej firmy, a Ty na tym cierpisz. W skrócie mogę to ująć tak, że pracujesz za naprawdę nieduże pieniądze, często w stresie i nerwach(usunięte przez administratora) Podobało mi się to, że zdobyłem kolejną lekcję życia, zobaczyłem jak firma funkcjonuje na poszczególnych szczeblach. Jednakże tak jak wspomniałem wcześniej dostajesz bardzo małe pieniądze, które nie odzwierciedlają tego co robisz i za co jesteś odpowiedzialny, dlatego jeśli jesteś ambitna i nie chcesz iść po najmniejszej linii oporu to szukaj innej pracy. Nie trudno znaleźć lepsze warunki w innym miejscu, sam tak zrobiłem i żałuję tylko że tak późno to do mnie dotarło ;) Pozdrawiam

obecny
@Joanna

premia jest uznaniowa, nie ma nic wspólnego z twoja pracą, no chyba że powody jej zabrania. zawsze jest ucięta, a ci co ja daja kierują się kolesiostwem. jednym ze sposobów osczędności jest zabranie premiitaka polityka co mi z benefitow jak pensja jest niska a ich koszt wcale nie jest niski, cena jest taka sama dla tych co dużo zarabiają i dla najniższego szczebla czyli magazyn.

Mik

Cześć. Czy ktoś może podpowiedzieć, jakie wynagrodzenie oferuje firma na stanowisku specjalisty ds eksportu? ciągle pojawia się takie ogłoszenie, ciekawa jestem, czym to jest spowodowane - niska pensja, czy o co chodzi, że nie mogą znaleźć odpowiedniego pracownika?

Zastanawiąjąca się
@Mik

Raczej się nie dowiesz tutaj gdyż administrator kazde kwoty ci usunie ! cenzura !

nie
@Mik

Jak na magazynie lub salonie to 3000 zł brutto + 200 zł brutto premii

@Zastanawiąjąca się

zarobki w cl są niskie i brak w większości awansu i rozwoju.

Joanna

http://www.kariera.wittchen.com/ Powyżej zamieszczam link, pod którym znajdziecie informacje dotyczące kariery w firmie. Wittchen oferuje swoim potencjalnym kandydatom pracę w sprzedaży, centrali, bądź też centrum logistycznym. Może ktoś z Was przenosił się między tymi działami i mógłby któryś szczególnie polecić?

Ola

Żenada. Zamiast zrobić promocje chociaż 10% w dół to Wittchen daje jakąś surrealistyczną cenę skreśloną, a cena na czerwono jest wyższa niż zwykle. (usunięte przez administratora)

Zastanawiąjąca się

Nie dowiemy się gdyz serwis cenzuruje wypowiedzi i je natychmiast usunie !

Joker

Popracować można chwilę, ale na przyszłość brak perspektyw rozwoju. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Doceniać swoich pracowników i szanować ich bo została garstka fajnych ludzi.

@Joker

@Joker, dlaczego sądzisz, że firma nie pozwala na rozwój? Nie są prowadzone żadne rekrutacje wewnętrzne, szkolenia? Opowiedz proszę coś więcej na ten temat. Wspomniałeś o tym, że pracodawca powinien bardziej doceniać swoich pracowników, czy myślisz o jakimś konkretnym dziale?

Joanna

@Lola, jakie dokładnie warunki masz na myśli? Chodzi Ci o długość trwania umowy, dodatki? Doprecyzuj proszę, na jakich informacjach Ci zależy, na pewno wtedy innym łatwiej będzie udzielić odpowiedzi na nurtujące Cię kwestie.

Lola
@Joanna

Najbardziej interesuje mnie wysokość pensji oraz premii sprzedażowych.

Zostaw merytoryczną opinię o Wittchen S.A. - Czosnów

• Jak się pracuje w Wittchen S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Wittchen S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 96.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wittchen S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 76, z czego 6 to opinie pozytywne, 61 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wittchen S.A.?

Kandydaci do pracy w Wittchen S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wittchen S.A.