Wittchen S.A.

Opinie o Wittchen S.A.

Wszyscy siedzieli kiedyś na nk...ale bez zbytniej przesady...pracowałam tam prawie 3 lata i też mnie zwolnili przed końcem umowy,ale to nie znaczy,że miałabym "psy wieszać" na Beacie do tego stopnia nie jestem zawistna,chociaż do końca nie wiem,czy jej wskazano kogo ma zwolnić,czy sama musiała zdecydować,ale to już historia i w tym momencie nieistotne.Wiem tylko,że na pierwszym miejscu liczył się dla niej salon i pracownicy,a na niektóre sprawy po prostu nie miała wpływu jako kierownik i przecież też komuś podlega...właśnie wszyscy powinni brać przykład z takiego kierownika,bo nigdy nie chce nikogo skrzywdzić i przestańcie być zawistni,bo bardziej się pogrążacie i zniżacie do poziomu hipokryty,bo jak się pracuje to jest cacy,a jak go zwolnią to już be...nie pierwszy i nie ostatni zwolniony w tym Wittchenie...

luzik

omg - 2013-04-11 12:26:58 znalazłam ofertę pracy jakos specjalista ds produktu i logistyki w Wittchen'ie. odradzacie? wciąż tak źle tam jest? to szukanie pracy potrafi być dołujące... :/masz rację.DNO!!!!!!!!!Wypalisz się, i wpadniesz w apatię, albo co gorsze w depresję.

omg

pracownik - 2013-03-11 11:57:55 w roku 2013 centrala przysłała 1 kartkę z zyczeniami do salonu + JEDNO PTASIE MLECZKO do podziału na ilość sprzedawców.. WSTYD...no nie przesadzaj. wielu to nawet kartki i mleczka nie podeśle. to miły gest

Lena

wiesz ale jak się nie ma kasy na ptasie mleczko dla każdego to niech się nie ośmieszają i nie wysyłają w ogóle.

Doradca Klienta

Bardzo przyjemna atmosfera oraz rozmowa. Zaprezentowanie warunków pracy i płacy.

Pytania standardowe: zaprezentowanie swojej osoby oraz zalet, dotychczasowego doświadczenia zawodowego, zakresu obowiązku w poprzedniej pracy, dlaczego zmieniłam pracę i dlaczego aplikowałam na to stanowisko. Następnie pytanie co wiem na temat firmy i produktów. Na co poświęcę pierwszy tydzień pracy.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
A lajne

witam. Czy może ktoś napisać jak jest w zakładzie Wittchena? Czy np. szale jedwabne są robione u nas czy sprowadzane? Jak ta firma pomaga dzieciom niewidomym czy niedowidzącym?

entomolog

uświadom bąka niech się już nie błąka po firankach i zasłonkach : 1 regionalni filrtują informacje do góry, pilnują swojej kasy, załogi sklepow nie mają poczucia ,ze ktos o nie zadba 2 zarząd nie wie co się dzieje , skąd się biorą pieniądze ? bo przecież nie ze statystyk, prezentacji i tabelek a kołdra wciąż za krótka , 3 marketing błąka po omacku bez wizji i planu, rzekłabym, spontanicznie i akcyjnie hurra!!!! wszyscy robią wyprzedaż to my też róbmy 4 jakość słabnie (poza walizkami) 5 w magazynie nadal zimno .... a może otworzyć okna i przewietrzyć Warszawkę, na wiosnę niech zapylają w innym miejscu

luzik

To i tak dobrze! W 2012 na Nowy Rok od Zarządu dostałem wypowiedzenie z pracy!!!

Jakbym widziała 'panią kierownik" z Lublina. Ta to uwielbiała całymi dniami siedzieć na naszej klasie:)

kika

Rozmowa rekrutacyjna w tej firmie zniechęca do pracy, pytania nie wiadomo skąd, oraz na każdym kroku udowadnia się że się mylisz, nie masz racji i itp. A zarobki śmiechu warte, mówisz il chcesz i od tej sumy jest - 20% na okresie próbnym, ale oczywiście po okresie próbnym nie zaproponują ci sumy która była ustalana tylko od własnego widzi mi się.

była

potwierdzam alka masakra pracowałam tam parę lat temu ale widzę że nic się nie zmieniło

monia

a niedługo zlikwidują cała firme i już nikt nie bedzie mial pracy

depresja

W styczniu polikwidowali sporo salonów. Masakra!

luzik

już nie ma starej kadry ! " To se ne wrati..."

Paula

Pracowałam w tej firmie 5lat, ale to było już dawno i za bardzo dobrych czasów. Wspominam bardzo mile. Tak jak wszędzie zdarzali się różni ludzie i były różne sytuacje, ale ogólnie super. Pozdrowienia dla starej kadry (usunięte przez administratora)

luzik

Jaki szacunek? Wszystkich mają gdzieś. Pewnie po sezonie będą likwidowane salony firmowe. Bo przecież to jest ekspansywna polityka firmy i tyle dyskontów i bazarów...

Nomi

Do zaciekawiona : ty chyba nie wiele zrozumiałaś z tego co zostało napisane 2 krotnie wzrosły koszty zarzadu ; koszty a nie przychody czyli jest gorzej , zarząd wydał na siebie i administracje sporo kasy

zaciekawiona

Do ciekawe ciekawe Jeżeli sądzisz ze był wzrost i tak sie dobrze wiedzie tej firmie, to dzięki tym oszczednością, mianowicie w wittchenie dziewczyny nie włączają świateł na salonie podczas pracy regionalna wymysliła żeby dystrybutora od wody nie włączać do prądu, środki czystości to dostajemy tak marnej jakości że wszystko jest jeszcze bardziej pomazane, wysokość wypłaty najniższa krajowa na premię nie ma szans, więc pytam skoro firma odnotowuje wzrosty to niech dadzą to odczuć pracownikom w formie wyższych pensji .

tak wysokie koszty zarządu?

co oni finansują? operacje plastyczne?

ciekawe ciekawe

ciekawa lektura prospekt emisyjny tej pseudo luksusowej firmy (usunięte przez administratora) wnioski: koszt zarządu wrosły ponad 2krotnie, przewyższają koszty sprzedaży - co jest juz sf. 2.23 prospektu emisyjnego_ ryzyko związane z pogorszeniem wizerunku....co już się stało - dzięki niezadowolonym pracownikom. Skoro piszecie o spowolnieniu gospodarczym - to kto na boga - robił wasze plany rozbudowy sieci? Jakiś debil? dla pracowników - słowo klucz "zastępowalność"...

bobofrut

Mam kilka produktów VIPa. Portfel, skórzaną torbę, teczkę i jakiś szmaciany bagaż. Mam je kilka lat jakoś się nie psują i nie prują. Co do stanu firmy to myślę, że chyba bardziej położył ją przerost formy nad treścią. Zatrudnienie masy ludzi i płacenie im dużych ( Warszawskich ) pieniędzy co niestety nie przekładało się na wyniki finansowe no i kreatywna księgowość, która po jakimś czasie musi zaboleć. Najlepsi i najbardziej doświadczeni pracownicy są zwalniani lub sami odchodzą. Cienko widzę przyszłość tej firmy ale może to i lepiej...

Zostaw merytoryczną opinię o Wittchen S.A. - Czosnów

• Jak się pracuje w Wittchen S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Wittchen S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 96.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wittchen S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 76, z czego 7 to opinie pozytywne, 60 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wittchen S.A.?

Kandydaci do pracy w Wittchen S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wittchen S.A.