Opinie o SUDER & SUDER SP. Z O.O. w Modlnica

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy SUDER & SUDER SP. Z O.O.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w SUDER & SUDER SP. Z O.O. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SUDER & SUDER SP. Z O.O. w Modlnica

Steryd

Zdecydowanie odradzam każdemu. 3200 na rękę po roku i nic więcej a plecy do wymiany. Nie ma co iść nawet na rozmowę do tej firmy bo Wam oczy zamydlą a później następuje szara rzeczywistość.

Glenik

Jedna wielka tragedia. 2 umowy w tym 1 kopia zlecenia tylko dla pracodawcy. Duża część wynagrodzenia na gembe jako 3 przelew. Pracownicy nie są szanowani. Jak jesteś nowy i młody to dźwigasz po 60/70kg i więcej sam. BHP nie ma. Jezdzi się rozwalonym sprzętem. Zdecydowanie odradzam każdemu pracę na magazynie w Modlnicy. Po 2/3 latach plecy do wymiany.

Lolek

Krótko i na temat w wielkopolsce nikt w tej branzy nie placi wiecej jak w suderze.

Halina
@Lolek

No to znakomicie - szczerze powiedziawszy to nie spodziewałam się aż tak entuzjastycznej opinii o SUDER & SUDER. Wiadomo już, iż można tam nieźle zarobić, co oczywiście cieszy. A co z jakimiś benefitami - macie jakieś oferowane?

Henryk
@Halina

Wygląda na to, ze Pani ,,Halina" to osoba z portalu go-work, która koniecznie próbuje rozkręcić wygaszony wątek....taka praca. Pani ,,Halino", proszę przeczytać historie wpisów. Tam już są informacje o benefitach. To nie jest profesjonalne, aby rozpędzać forum na tych samych tematach. Trochę więcej kreatywności, na pewno są jeszcze inne obszary do aktywacji.

Abradab

Zastanawiające jest to że nastał czas gdzie dużo osób straciło pracę przez pandemię i ciągle ktoś przychodzi na rozmowy do Sudra na magazyn ale do Ch.... nikt nie chce przyjść... może trzeba coś zmienić? Może by tak dać więcej? Może wywalić śmieciówki? No cóż może lubią sobie rozmawiać :)

Abrakab
@Abradab

Mają rozmach podczas rekrutacji. Nawet o stówkę w dół biją się zajadle:) zostawiłem im żeby mieli na obiad na kilka dni:)

Magazynier

Wymagania tragiczne, masz wiedzieć wszystko jak stary pracownik najlepiej po 1 miesiącu, w dodatku za umowę zlecenie na najniższej krajowej z pracującymi sobotami oddanymi za wolne za jakiś tam czas.

Na jak długo Pan chciałby się u nas zatrudnić?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Czesław z Jankowic

Witam kupiłem prostownik 840 Amperowy po skręceniu go włączyłem do prądu buczy ale nie ładuje poinformował sklep w Rybniku otym że prostownik jest spalony proszę o wymianę na nowy była zgoda na wymianę na nowy byłem zaskoczony muszę czekać na naprawę około miesiąca na naprawę tęgo co kupiłem w Rybniku nie polecam zakupów w sklepie SUDER. Pozdrawiam Czesław zJankowic

Pabloeskobaro

Tak czytam...i połowa opini to sami pewnie z biura sobie piszą . Słyszałem opinie a jeśli chodzi mnie parę razy wysyłałem CV ponad 10 lat na magazynach za granicą ..ani razu nie zadzwonili. ..hehhehe a najlepsze na OlX od paru lat ogłoszenie ...typu poszukuje magazyniera czytaj pomagiera chyba hheheheh

sly1978

Witam. Jak wygląda sprawa oddziału w Krośnie? Jak atmosfera i wynagrodzenie? Szukają sprzedawcy i zastanawiam się.

Warszawiak

Pracowałem tam kilka lat, nikt z ówczesnej ekipy już tam nie pracuje, wszyscy zasilili konkurencję, łącznie z regionalnym:) Nie zamierzają wracać. Firma jest dobrym miejscem do nauki tej branży, ale nie szanuje pracowników, więc zarabiać idzie się gdzie indziej. Znakomita większość konkurencji stoi na byłych pracownikach Sudera.

IQ powyżej średniej

czy nie widzicie analogii działania tej firmy jak i większości w tym kraju z działaniami naszego rządu? Propaganda, zamydlenie ludziom oczu . Pokażmy nizionom ( oddzialom) że zaczęliśmy od siebie . Cięcie etatów w centrali , dziwne ruchy w stosunku do klientów . ..teraz odmrazanie - propaganda działa super , ale dla tych co nie potrafią myśleć...Niech zgadne- kolejny krok to ciecie premii przecież jest (usunięte przez administratora) kryzys! Popatrz co się dzieje ...teraz włącz TVP - widzisz podobieństwa? Czy dzial finansowy już złożyl dokumenty w sprawie tarczy antykryzsowej? Obroty spadły etaty utrzymane coś na konto wpadnie...Firma przecież dba o pracownika . Nie robiła zwolnień . Czy powstał już w centrali dział propagandy?

Xyz

Ta firma słynie z nieprzemyślanych decyzji, nastał czas "kryzysu" który tutaj trwał dosłownie kilka dni. przed świętami, niska sprzedaż więc trzeba wszystkim uwalić etat,wynagrodzenie i godziny pracy.. W ciągu 6.5h trzeba odwalić robotę za 8h bo roboty jest tyle co wcześniej,ledwo się towar mieści na auta lub się nie mieści aż, ale ciągłe tłumaczenie że jest "kryzys" i nic nie da się zmienić.. Niestety taka prawda.. Na kryzysie zawsze muszą zarobić :)

abc
@Xyz

czas kryzysu weryfikuje firmy i pracowników. Na pewno znajdziesz prace w lepszej firmie wiec szkoda sie denerwowac i dalej pracowac w magazynie. Poszukaj czegos w stabilnej branzy z wysoką premią. Czegoś na caly etat i niewielka iloscią pracy. Dobrym socjalem i wczasami pod gruszą. a nie!!! to przed marcem mozna bylo pisać :) Teraz to sie ciesz ze pracujesz w firmie ktora cie nie zwolniła i pracuj tak zeby nie musiala zwolnic.

Goąłdjor
@abc

Co ty (usunięte przez administratora) jest mnóstwo innych firm walczących nie o życie a o utrzymanie pracowników, dobrych pracowników, tutaj wiadomo że chodzi o kasę prezesowi i dyrektow, w tej firmie jak nie pracujesz w centrali to jesteś gownem, niepotrzebnym śmieciem ktory pracuje za marne grosze ku chwale Staszka... Dawaj się (usunięte przez administratora) dalej i wierz że nie ma lepszej pracy...

" czas epidemii odkryje nieszczere wizerunki firm. Sztuczny Employer Branding. Sztuczność relacji. Sztuczną lojalność. Sztuczną troskę. Sztuczną dbałość o pracownika. Sztuczne zaangażowanie."Idealny obraz Sudera - każdy orze jak może.

Jestsuper

Praca na magazynie to porażka. Po 5 latach w firmie Suder 3200 brutto + 200 zł netto jeśli kierownik stwierdzi że na magazynie nie ma śmieci i 100 zł netto jeśli nie weźmiesz chorobowego albo urlopu na żądanie + zlecenia z Suder Plus. Oczywiście zlecenie podpisujesz co miesiąc więc trochę to niepewne. Młody na magazynie po roku ma 200 zł netto mniej A polowy nie potrafi zrobić lub pracować samodzielnie. Przerzucanie obowiązków na doświadczoną załogę i zero upomnień dla nowych. Osoby funkcyjne nie reagują bo przecież koleś powiedział ze nie będzie tego robił albo że coś go boli. Kierownictwo udaje że nic nie widzi. Zgłaszając problem zostajesz spławiony albo jeszcze w Tobie zaczną szukac problemu. Oczywiście doświadczona załoga robi wszystko samodzielnie i dwa razy szybciej bez prawa głosu. Pracę polecam. Wystarczy udawać niesprawnego intelektualnie albo fizycznie i zero presji, zero czepiania się, a cięższe zadania powierzą osobie z kilkuletnim doświadczeniem, a tobie 3200 netto zapłacą .

Jest dobrze!

Wyplata na konto na czas i zawsze realizowana premia. Zawsze można coś poprawić ale jest dobrze! Bez porównania do IC. Obsmarować można każdego bo to internet ale jakby było tak źle to by tylu sklepów nie było. Poczytajcie sobie opinie o innych i zobaczycie ze wszedzie jest kibel z pomyjami. Takie czasy ze najłatwiej wyrzygać się w sieci.

Sprzedawca

Firma spoko. Mnie zatrudniał dyrektor z centrali w zeszłym roku na warunkach innych jak pozostali i do tej pory wszystko sie zgadza. Troche więcej towarow powinno byc na już i bylaby większa sprzedaz. Zgłaszamy i mówią ze Bedzie wiec poczekamy zobaczymy. Kasa na czas a praca bez przemeczania się chociaż czasami ciężkie te cholerstwa metalowe. U nas w sklepie kierownik ok chociaż czasami mógłby mieć wieksze jaja ale zarabiamy wiec nikt nie narzeka.

Chytry

Długo pracuje w tej firmie i wiele sie od jakiegoś czasu zmienia na pozytyw. Widać pozytywne podejście do pracownika i chęć pomocy z centrali. Plany dostosowane do realiów a jak sprzedaż nie idzie to zmniejszone. Pieniądze podobne jak w konkurencji a praca spokojna i bez niespodzianek. Każdy wie co ma robić. Praca maks do 17. 8 godzin i do domu. Sklep poukladany A pracownicy od lat bez zmian.

sprzedaje to zarabiam!

pracowałem w konkurencji a od 4 lat w Suderze i jestem zadowolony. Zarabiam kase jakiej wczesniej nie dostawalem dlatego że sprzedaz mamy na dobrym poziomie. Nigdy z wypłatą się nie spóźnili i nie zaplacili mniej jak bylo uzgodnione. Wprowadzone dodatki do wynagrodzeń jak ubezpieczenia i ostatnio multisport. Ci co tu pisza jak to mają zle nie ida i sprawdzą w innych firmach czy bedzie latwiej. Ja bylem i wiem, ze zarobi ten kto jest efektywny w pracy a nie narzekaniu. Ostatnio przyszedl taki jeden z konkurencji i mowi, ze chcetnie mnie przyjmie. jakk powiedzialem ile zarabiam to konktakt sie zerwal :) Tak tu jest.

Plusk
@sprzedaje to zarabiam!

Dodaj jeszcze że musi cały oddział równo pracować bo premia jest od wyniku oddziału a nie twojego indywidualnego, a w ślad za tym dwóch pracuje a czterech się buja na garbach pracujących kolegów i biorą taką samą kasę za nic, jak jesteś taki efektywny to jesteś dymany, niestety tak to wygląda w tej firmie... Dodatki typu Multisport, opieka medyczna etc w innych firmach są standardem więc to żaden argument, a puentując skala braków kadrowych w tej firmie o czymś świadczy, zdecydowana przewaga odchodzących póki co i nie zanosi się na zmiany... Pozdrawiam.

Kuba
@Plusk

Ja pracuje w sklepie w którym jest jedwn plan dla wszystkich pracowników i to jest ok bo nie ma wyścigu szczurów ale na 5 sprzedawców trzech nas ma wynagrodzenia indywidualne bo tak to było ustalane podczas zatrudniania. Pozostali maja niższe stawki bo mają mniejszą wiedze. Z tego co wiem nie ma reguły i sa tez sklepy traktowane w Suder tak jak nasz.

zadowolony

Wynagrodzenia zgodne z zapowiedziami. Czytelny system wynagrodzeń i atrakcyjna premia. Multisport i ubezpieczenie rodzinne. Dodatkowo pakiet medyczny. Jestem bardzo zadowolony i polecam, W konkurencyjnej firmie miałem dużo gorsze warunki.

Zxc

Dlaczego negatywne opinie są usuwane? Prawda w oczy kole? :)

Olaf
@Zxc

Boli ich że kto mądrzejszy to widzi co się w tej pseudo korporacji dzieje i że konkurencja uciekła do przodu, co ktoś bardziej łebski to ucieka a zostają same głąby co ich nikt nie chce... XD

Pracujacy

ZAPOMNIAŁEŚ DODAĆ ŻE ZA KAŻDĄ PRZEPRACOWANA SOBOTĘ MASZ DZIEŃ WOLNY W TYGODNIU. SUMA GODZIN Z MIESIĄCA =PELNY ETAT

serio?

coś musisz słabo (usunięte przez administratora), jak dostajesz 2800 :) ja też pracuje w suderze i za tyle to bym sie wstydzil o pracy opowiadac. Albo jestes na (usunięte przez administratora) sklepie z (usunięte przez administratora)sprzedażą albo panem przyniesc, zaniesc, pozamiataj. W kazdym razie zmien robote na biurową zeby nie (usunięte przez administratora) a zarabiac tysiace i kupwowac fury. hahaha

Zostaw merytoryczną opinię o SUDER & SUDER SP. Z O.O. - Modlnica

• Jak się pracuje w SUDER & SUDER SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy SUDER & SUDER SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SUDER & SUDER SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 4 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SUDER & SUDER SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w SUDER & SUDER SP. Z O.O. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SUDER & SUDER SP. Z O.O.