Opinie o Michał Popek Firma Handlowo-Usługowa POPEK w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Michał Popek Firma Handlowo-Usługowa POPEK. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Michał Popek Firma Handlowo-Usługowa POPEK o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Michał Popek Firma Handlowo-Usługowa POPEK w Kraków

Obserwator Nowy wpis

Dawno już nie spotkałam się z taką wulgarna osoba, nie szanuje ludzi, nie byłam klientem tego gościa bo pewnie był by dla mnie miły bo widział by kasę ale uwierzcie za kilka złotych dokładnie chodzi o 5 zł tak zwyzywać osobę to aż wstyd Panie przedsiębiorco. Życzę Panu aby się tak wzbogacił żeby nie robił afery o 5 zł.

Szymon Nowy wpis

Bardzo polecam Pana Michała ! Znalazłem numer do firmy Popekhol w google i poprosiłem o pomoc w postawieniu z rowu Daf ciężarowy od tego czasu cały czas współpracujemy z panem Michałem. Naprawdę polecam jako pomoc drogową i przewoźnika.

Jurek Nowy wpis

Pracuje w firmie Popek od wielu lat i dopiero teraz natknąłem się na te opinie. Myślę że są one napisane przez nie uczciwą konkurencję, która próbuje zaszkodzi oraz odstraszyć potencjalnych usług firmy. W tej firmie pracuje jako kierowca nigdy nie było problemu z szefostwem a tym bardziej z wynagrodzeniem !

Iza Nowy wpis

Widzę, że w komentarzach wywiązała się dyskusja i są bardzo sprzeczne głosy co do wypłacania wynagrodzenia. Czy ktoś mógłby jakoś to skomentować? Jakie wynagrodzenie w ogóle jest proponowane na start?

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Michał Popek Firma Handlowo-Usługowa POPEK? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Poszukujemy Kierownika pracującego!
Koloryt Sp. z o.o.
M.T

Miałem doczynienia z tym czlowiekiem i jednym slowem NIE POLECAM , wrecz odradzam ! Problem z kasa, wieczny mobing , obnizanie wartosci czlowieka i upokarzanie ludzie.? Zachowanie wlasciciela mozna porownac do zakompleksionego dziecka z bogatej rodziny. Nie szanuje ludzi , wywyzsza sie i traktuje wszystkich marginesowo (usunięte przez administratora)

Nikodem
@M.T

Same kłamstwa uczciwy gość i sumienny

De@@@
@M.T

Pracuje w tej firmie 3 lata nigdy nie było problemu z kasą wręcz przeciwnie jeśli jest potrzeba to jest nawet wcześniej

Kam
@M.T

Właściciel firmy bardzo uczciwy, zawsze chętnie pomoże. Polecam konkurencja widzę że stara się o negatywne oceny

Kam
@Nikodem

Polecam

Nie polecam

(usunięte przez administratora) jakich mało, nie płaci ludziom za wykonane usługi. Jak się okazało nie jestem jedynym któremu szanowny Pan Popek nie zapłacił- biznesmen wielce. Pieniędzy nie zobaczę na oczy, ale niech się nazre

Wanda
@Nie polecam

Pieniądze zawsze można wywalczyć - zgłosić sprawę do sądu i jak masz dowody no to pewnie wygrasz. No ale to kwestia jednej wypłaty czy jakiś dłuższy czas Ci nie płacił?

Rafał
@Nie polecam

PROSZĘ NIE PISAĆ BREDNI SĄ PIENIĄDZE NA CZAS I NIGDY NIE BYŁO PROBLEMU

Kuba

@ziomek A ja myślę, że konkurencji bardzo przeszkadza dobra firma?

ziomek

Niepowazny pseudo biznesmen. Nie polecam, raczej omijac z daleka .

miszek

Teraz są takie czasy,że na drogach jest niebezpiecznie ale wypadki zawsze sie jakies zdarzaly na drogach i kolizje, lawety ciagle jezdzily, a tak ja tu firma działa 24/h wiec chyba trzeba byc ciagle w pracy, jak wygladaja zminay?

dyzio

Potwierdzam umówił się na transport nie podnosi telefonu nie polecam.

luki

Również odradzam tego goscia!!! (usunięte przez administratora)

marcel

FACHOWA OBSŁUGA ROTI CZAS DOJAZDU JEST OK

Ksai

Nie polecam.Gość nie słowny.Odradzam korzystanie z jego usług.

Zostaw merytoryczną opinię o Michał Popek Firma Handlowo-Usługowa POPEK - Kraków

• Jak się pracuje w Michał Popek Firma Handlowo-Usługowa POPEK?

Zobacz opinie na temat firmy Michał Popek Firma Handlowo-Usługowa POPEK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Michał Popek Firma Handlowo-Usługowa POPEK?

Michał Popek Firma Handlowo-Usługowa POPEK
2.7/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Krakowska 52
    32-087 Kraków