Subaru Import Polska sp. z o.o.

Toruń

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 1 ocen.

Opinie o Subaru Import Polska sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Subaru Import Polska sp. z o.o.

Radca

Odradzam kupowania aut w tym salonie z 4 powodów: 1. auta tu są „transportowane” przez Cat Kleszczów (Joanna Pach to potwierdza), na składzie aut jak zawieje to popiół z pobliskiej hałdy opada na lakier 2. prawie zawsze min. 3 elementy w nowych autach są lakierowane 3. poczytajcie o tej firmie na temat afer prawnych- informacje w internecie 4. w umowie kupna niech rozszerza wam ochronę na lakier na 7 lat z powodu osłabienia lakierowania przez popiół .

Dyrekcja
@Radca 12.01.2016 11:21
Odradzam kupowania aut w tym salonie z 4 powodów: 1. auta tu są „transportowane” przez Cat Kleszczów (Joanna Pach to potwierdz...

"Afery prawne" Subaru Import Polska ??? Jakieś szczegóły, linki do internetu , czy tylko Pański wymysł ?

Dyrekcja
@Radca 12.01.2016 11:21
Odradzam kupowania aut w tym salonie z 4 powodów: 1. auta tu są „transportowane” przez Cat Kleszczów (Joanna Pach to potwierdz...

Hmmmm, Subaru Import Polska nie prowadzi sprzedaży detalicznej ...

admin

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie Subaru Import Polska sp. z o.o.? Zachęcamy do zadawania pytań na naszym forum.

Zostaw opinię o Subaru Import Polska sp. z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Subaru Import Polska sp. z o.o.