Opinie o ZF Group w Czechowice-Dziedzice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie ZF Group. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ZF Group o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZF Group w Czechowice-Dziedzice

Kolega

Możecie koleżanki używać dezodorantu w upały bo robota z wami do 15"30 to udręka

Ej ty

Jaka ta ola jest... weź trochę madrej bo źle się z tobą robi

Ge jj
@Ej ty

O oli szkoda gadac

Yy

Boshe tu jakieś ulomy robią?

KTOŚ

OBRZYDŁA NAM PRACA W ZF. RZYGAĆ NAM SIĘ CHCE NA WIDOK "DYREKTORÓW" I "KIEROWNIKÓW" SKĄD SIĘ TAKIE 24RWY BIORĄ?

@KTOŚ

Coś jest na rzeczy, ludzie powoli się wypalają w tej robocie, coraz częściej można usłyszeć, że chyba zaczną się rozglądać za inna pracą. W tej robocie zarobki nieadekwatne do wymagań. W sklepie na dzień dobry dostanie się tyle co tu że stażem do 5 lat. Też się zastanawiam nad zmianą. W przyszłym roku podnoszą najniższą krajową, u nas podnoszą tylko normy.

Coś
@KTOŚ

(usunięte przez administratora) z góry do dołu począwszy od Piotrusia który nęka wszystkie kobiety. Obleśny typ

@Tak

A ja mam radę dla jednej liderki. Jak się przychodzi do ludzi to przez grzeczność i szacunek wita się z innymi. Jesteś taka sama jak i my. Wyluzuj trochę. Można od czasu do czasu też założyć rękawice i pomóc. Miło by było. Bo trochę dziwnie się na to patrzy jak inni upoceni z ciepła i z roboty a pani lider ogląda przez całą zmianę swoje nowo zrobione paznokcie. Dzisiaj oddałem wypowiedzenie. Nareszcie.

Operatorka

A jak dostojnie chodzi.

@Operator

Nie bo ona przecież lepsza co nie,piepszone darmozjady liderzy

Która to

O kim mowa?

Jolanta
@Operator

A na stanowisku operatora też zarabia sie najniższą krajową? :/ I ile udało ci się przepracowac w firmie? :D

@Jolanta

Nie rozumiem tych pytań. Opisywałem zachowanie pewnej liderki. Nic nie wspomniałem o zarobkach. A za gratulacje dziękuję.

??

O jaką liderkę chodzi?

Na co ci to
@??

Jak nie wiesz o kogo chodzi to z nią nie pracujesz. To na co ci to:D

@??

chodzi o tą liderkę co wygląda jak pudupy zza krzaka i ma morde jak chomąto

Do ktos
@KTOŚ

Ale ta liderka chyba na urlopie siedzi teraz

@KTOŚ

Co ma wygląd do tego???? Chodzi o zachowanie. Ludzie co z wami???

Dyrektor
@Operator

Ciężko mieć i mać a jak masz to masz + u kierownika znany polecam taką robotę hahah uja cię obchodzi składasz bo składasz towar ;D

@Do ktos

Na urlopie siedzi, w stołek pierdzi. (usunięte przez administratora) ma kwadratowe od siedzenia. a z 3,14zdy 1eb5e jak ze szabaśnika.

logo firmy Wsparcie produkcji
Hammerjobs Sp. z o.o.
logo firmy Audyt / Audytor w banku
QualitySite
logo firmy Kierownik Działu Oczyszczalni Ścieków
HR SIGMA Sp. z o.o.
Xyz

Czy ktoś zrobi wkoncu porządek z kierownikiem na zmianie B już tyle ludzi odeszło przez niego i jego prowadzenie zmiany a są następni w kolejce co chcą odejść widać że dyrekcja nie robi sobie nic z tego że pracownicy przychodzą i rozmawiają jaki jest problem a tylko odchodzą pracownicy kolejni

Uscal

Najgorsze w firmie ZF czechowice jest donszenie na innych pracowników.Ciekawe ile takie osoby zarabiają skoro z nissana przechodzą na forda.Ile to trzeba miec zaparcia w sobie żeby tak donosic na pracowników.Brawo Panie Tomaszu (usunięte przez administratora) Oprócz donosicieli Resza jest super.

Tomasz
@Uscal

takie osoby pracowały nadgodziny przez 6 lat żeby coś mieć ,a ty wolisz zazdrościć bo nic innego nie potrafisz ,po prostu jesteś nieudacznikiem życiowym :)

K
@Uscal

Zawsze mnie zastanawialo z jakiego kanalu takie szczury wychodza nie dość że taka osoba jest tchórzem i boi się powiedzieć to prosto w twarz to jeszcze kłamie mam nadzieję nic nie warty człowieczku że nadal będziesz płakał że ktoś ma lepiej w życiu od ciebie nie Pozdrawiam

Hwhw

Same spycharki

Nic nie poradze

Ta firma jsst,super.Wiekszość ludzi także.Np Donosiciel Drewniak z magazynu.oprucz bałamucenia dziewczyn nic innego nie potrafi.Praca Bardzo cieżka .każda chwila odsapniecia bez cenna.Ale parujemy tam za pieniadze .co nie którzy za sa miłą atmosfere.Dzieki prenym Ludzią. Np.DD.SA.Itd.W tej pracy uśmieś to podstawa i dzieki tym osobą. Najgorsze jest (usunięte przez administratora) Panie Tomku z magazynu. Reszta to praca ,chęci i dobre słowo.Takich ludzi powinno sie usówać .Niszczą polityke Firmy

Taki nikt...Jeden z Was

Ktoś kiedyś powiedział "Jeśli twoja pensja wystarcza tylko na mieszkanie, dojazd do pracy i wyżywienie, to niczym nie różnisz się od (usunięte przez administratora) któremu wszystkie te rzeczy musiał zapewnić właściciel". Nam z naszych pensji już nawet na to nie starcza, więc w takim razie kim my dla tych "u góry" jesteśmy ??? Ile jeszcze będziemy pracować za grosze ???Pewnie powiesz zawsze możesz się zwolnić i pewnie tak zrobie bo cierpliwość każdego z nas ma pewne granice. Osób które myślą podobnie jest pełno na zakładzie i wystarczy jeden impuls by Dyrekcja zrozumiała że my naprawdę mamy już dość.Za pracę należy się godny zarobek a nie jałmużna.

Czy ktoś się w końcu zainteresuje co się dzieje na listwie na zmianie A?zastępcy lidera siedzą sobie na wodopoju pół zmiany a reszta zapiepsza, tragedia (usunięte przez administratora)

To jest nienormalne

Na zmianie b to samo.

Offff

Nie wytrzymuje juz od 7:30 do 15:30 z tymi maszkaradami

Co
@Offff

A ty jesteś w pracy czy w jakimś obserwatorium. Skup się na pracy. Nie widzę żadnych maszkarad.

Grażyna
@Co

Właśnie też nie rozumiem tego komentarza...do pracy przychodzi się pracować z tego co wiem...a Ty jesteś zadowolony ze swojego stanowiska? Czy praca jest na hali? Macie możliwość zejść na przerwę?

Co
@Grażyna

Wcześniej krytykował kobiety z produkcji teraz wziął się za biura.

Kamila
@Co

A co go uwiera, że tak robi? :/ Po tych z biura już innych do krytykowania nie będzie miał?

Teresa
@Offff

w takich godzinach się tutaj pracuje ?

Rozbawiony

Mam dość tego zakładu. Zastanawiam się kiedy kierownik zmiany B zostanie usunięty z tego stanowiska, on kompletnie nie nadaje się na to stanowisko, nie słucha ludzi, ignoruje, jest fałszywy, mściwy, źle interpretuje informacje, totalny brak kompetencji... A ostatnio przegiął pałę: przesłuchiwał ludzi, którzy wrócili z dłuższego L4 i wypytywał dlaczego tak długo ich nie było w pracy. To jest po prostu mobbing. Coraz więcej osób rozważa zmianę pracy z jego powodu, niech dyrekcja pomyśli czy warto poświęcić dobrych pracowników dla takiego "kierownika". Ludzie już nie wytrzymują tego ciśnienia na każdym kroku. Dyrekcji wydaje się, że pod bramą stoi kolejka chętnych, a tak nie jest bo żaden zakład nie ma tak złej opinii jak ten. Nie polecam z całego serca nikomu tej firmy, istny dom wariatów. Debilowo. Jeśli tylko macie alternatywę to zmieńcie pracodawcę, wszędzie będzie lepiej niż tam.

@Rozbawiony

To co ma robić z osobami które wracają po dłuższym l4, głaskać po głowie? Te osoby nagminnie w każdym roku chodzą w tym samym czasie na l4. Alternatyw jest dużo jeśli chodzi o pracę. Nie polecasz tej firmy a sam w niej pracujesz. Hipokryzja.

Rozbawiony
@Tak

Zamierzam się zwolnić bo na dłuższą metę praca w tej firmie niszczy psychikę. A co do kierownika: nie ma prawa pytać na co kto choruje, to są sprawy osobiste i nikogo to nie powinno interesować.

@Rozbawiony

Nie zostanie usunięty bo jest wygodny,ale oczywiście potwierdzam (usunięte przez administratora) straszny i lepiej nie będzie

Ktoś
@Rozbawiony

Za bramą stoi kolejka chętnych, w bielsku specjalnie dla nich zrobili ławkę przed bramą

@Rozbawiony

Chętnych jest dużo już w czerwcu mają ruszyć większe przyjęcia do Zfa. A widocznie ci"dobrzy" pracownicy nie byli aż tak dobrzy, że nikt ich nie chciał zatrzymać. Narzekacie na kierownika a jak go widzicie to ukłony w dół. I kto tu jest fałszywy....

Zbigniew
@Rozbawiony

A czemu niszczy psychikę? To dosyć ważna kwestia, dlatego dobrze by było gdybyś napisał coś więcej, tzn. w jaki sposób? Masz tutaj na myśli atmosferę, dopytywanie się o prywatne sprawy?

@Tak

Tu nie jest ważne kto jest dobry,teraz ważna Ukraina a nie starzy polscy pracownicy, wstyd.

@Rozbawiony

Jeśli myślisz że tylko kierownik zm B,jest taki to muszę ci powiedzieć że zm A to chyba jeszcze gorszy ale to jest przyzwolenie dyrektora,no niestety zgadzam się z tobą że to jest po prostu (usunięte przez administratora) ten zakład,wredni kierownicy do tego mściwi, nawet jeśli jesteś chory mają to w (usunięte przez administratora) u kiedy wrócisz z L4 od razu rozmowa co ja k i dlaczego, pomiatanie wybranymi osobami a (usunięte przez administratora) siedzą na miodzie.Wstyd

Xyz
@Zbigniew

Mogę odpowiedzieć za rozbawionego, stracił plecy i dlatego kierownik według niego jest nie dobry.

Naturawaznarzecz

Czy ktoś z was zajmuje się medytacją?

@Naturawaznarzecz

A myślisz, że pomoże???

To nam dzisiaj rozwiali wszelkie wątpliwości co do tego że nie dostaniemy nawet grosza za premię covidowa,to pokazuje w którym miejscu jesteśmy!Polacy zawsze z tyłu,tylko do roboty.Zenada związki zawodowe!

Jak ta karma wraca to aż strach, ale dobrze.

On

karma dla kotów czy dla psów?

Jooo

Co poniektóre powinny zamknąć koparkę bo słuchać czasem się nie da he

Tojooo

Zna ktoś lepsza alternatywę dla tej roboty? Bo nie dość że wszyscy(usunięte przez administratora)To jeszcze nie ma na kogo popatrzeć bo na mojej zmianie od 7 robią takie pasztety że tylko czekać do 15 i wyjsc

Do tojoo
@Tojooo

Jest. Zwolnić się. Ja tak zrobiłem i nie muszę już męczyć oczu hehe

Ilu ukraincow już tutaj robi?

No

Stanowczo za dużo

Może przyszły lider

Chce byc liderem. Nie chce robic na maszynach tylko chce spać na nockach jak oni. Gdzie sie sklada papiery na lidera? Prosze o porady. Czy egzamin jest trudny.

Pozdrawiam
@Może przyszły lider

Jeżeli miał wykonaną swoją pracę ,czego mu żałujesz każdy musi mieć chwilę odpoczynku od takich jak Ty. Ciekawe też gdzie spał? bo na wodopojach plecy bolą od krzeseł jak na nich śpisz ;-)

Też pozdrawiam
@Pozdrawiam

Ja też jestem pracowity ja Wy, na pewno się wyrobię z robotą więc też chcę spać jak Wy obojętnie gdzie. Jak mówisz, że krzesła na wodopoju twarde ok, mogę się drzemnąć w szatni. A co do odpoczynku od siebie to damy radę, miejsca do spania jest dużo. A egzamin ciężki? Czy potrzebne wyższe wykształcenie? Proszę o szybką odpowiedź bo niedługo nocki.

Zdziwiony

Co to za umowy tygodniowe??????

Zostaw merytoryczną opinię o ZF Group - Czechowice-Dziedzice

• Jak się pracuje w ZF Group?

Zobacz opinie na temat firmy ZF Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 171.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZF Group?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 158, z czego 6 to opinie pozytywne, 50 to opinie negatywne, a 102 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZF Group?

Kandydaci do pracy w ZF Group napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ZF Group